Menu
Mijn favorieten
Website

Beker van BelgiŽ Beker van BelgiŽ

Word fan van Beker van BelgiŽ!
Facebook
RSS Feed van Beker van BelgiŽ Download kalender van Beker van BelgiŽ

Voetbaluitslagen

24/09 20:00 Coxyde Coxyde P0-0  Moeskroen Moeskroen
24/09 20:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 1-7 Cercle Brugge Cercle Brugge
24/09 20:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren 6-0 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
24/09 20:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 6-1 Westerlo Westerlo
24/09 20:00 Racing Genk Racing Genk 0-1 RC Mechelen RC Mechelen
24/09 20:30 KSK Heist KSK Heist 0-3 Standard Standard
24/09 20:30 Lommel United Lommel United 2-1 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
24/09 20:30 Namen UR Namen UR 1-3 AA Gent AA Gent
24/09 20:30 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 3-5 nv Anderlecht Anderlecht
24/09 20:30 Lierse SK Lierse SK 4-0 Sint-Truiden Sint-Truiden
24/09 20:30 Club Brugge Club Brugge 6-1 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
24/09 20:30 OH Leuven OH Leuven 1-3 Kortrijk Kortrijk
24/09 20:30 Dessel Sport Dessel Sport 0-2 KV Mechelen KV Mechelen
24/09 20:30 KVW Zaventem KVW Zaventem 1-3 KV Oostende KV Oostende
24/09 20:30 Charleroi Charleroi 2-0 Eupen Eupen
24/09 20:45 Antwerp Antwerp 0-4 Zulte Waregem Zulte Waregem

Voetbaluitslagen

24/09 20:00 Coxyde Coxyde P0-0  Moeskroen Moeskroen
24/09 20:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 1-7 Cercle Brugge Cercle Brugge
24/09 20:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren 6-0 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
24/09 20:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 6-1 Westerlo Westerlo
24/09 20:00 Racing Genk Racing Genk 0-1 RC Mechelen RC Mechelen
24/09 20:30 KSK Heist KSK Heist 0-3 Standard Standard
24/09 20:30 Lommel United Lommel United 2-1 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
24/09 20:30 Namen UR Namen UR 1-3 AA Gent AA Gent
24/09 20:30 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 3-5 nv Anderlecht Anderlecht
24/09 20:30 Lierse SK Lierse SK 4-0 Sint-Truiden Sint-Truiden
24/09 20:30 Club Brugge Club Brugge 6-1 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
24/09 20:30 OH Leuven OH Leuven 1-3 Kortrijk Kortrijk
24/09 20:30 Dessel Sport Dessel Sport 0-2 KV Mechelen KV Mechelen
24/09 20:30 KVW Zaventem KVW Zaventem 1-3 KV Oostende KV Oostende
24/09 20:30 Charleroi Charleroi 2-0 Eupen Eupen
24/09 20:45 Antwerp Antwerp 0-4 Zulte Waregem Zulte Waregem

Topschutters

  Speler Goals
1. Sporting Lokeren Dessers 3
2. Creus 3
3. AA Gent Lepoint 3
4. Kostovski 2
5. Cercle Brugge Valcke 2
6. Sint-Eloois-Winkel Delie 2
7. Kortrijk Dierckx 2
8. Van Osselaer 2
9. Zulte Waregem Plet 2
10. Anderlecht Mitrovic 2
11. Lierse SK Keita 2
12. Anderlecht Kabasele 2
13. Club Brugge De Sutter 2
14. Yagan 2
15. Sporting Lokeren Remacle 2
16. Battista 2
17. Sroka 2
18. Cercle Brugge Buyl 2
19. Lommel United Scheelen 2
20. KVW Zaventem Weynants 2
21. Martens 2
22. Hillewaere 2
23. Janssens 2
24. Eupen Bassey 1
25. Smet 1
26. Vansteenkiste 1
27. Sucaet 1
28. Coxyde Ternier 1
29. Lommel United Regales 1
30. Standard Ono 1
31. Club Brugge Storm 1
32. Cercle Brugge Dussenne 1
33. Reniers 1
34. Vansimpsen 1
35. Olsa Brakel Van Den Berghe 1
36. Schoonjans 1
37. KV Oostende Jonckheere 1
38. De Neve 1
39. Cercle Brugge Godee 1
40. Muhammed 1
41. Somť Salombo 1
42. Ascencion 1
43. Onana 1
44. Charleroi Tainmont 1
45. Mayola 1
46. Club Brugge Izquierdo Mena 1
47. Standard Watt 1
48. Westerlo Koffi 1
49. Roeselare De Rechter 1
50. KV Mechelen Claes 1
51. KSK Heist Rymenants 1
52. Sadki 1
53. Cools 1
54. Zulte Waregem Sylla 1
55. Anderlecht Canesin 1
56. OH Leuven Cerigioni 1
57. OH Leuven Ngolok 1
58. Antwerp Khiter 1
59. Eupen Saglik 1
60. Club Brugge Castillo 1
61. Waasland-Beveren Hubert 1
62. Vanbelle 1
63. Kortrijk Santini 1
64. De Boever 1
65. Villano 1
66. Sterrebeek Timmermans 1
67. Walhain CG Mirante 1
68. Club Brugge Gedoz da ConceiÁ„o 1
69. Lierse SK Wils 1
70. Cercle Brugge Van Roose 1
71. Lazaar 1
72. N'Diaye 1
73. KV Oostende Brillant 1
74. Dessaer 1
75. Anderlecht Veselinovic 1
76. Bostoen 1
77. Nijs 1
78. Vandemarliere 1
79. AA Gent Messoudi 1
80. Bruzzese 1
81. Anderlecht Contť 1
82. Lierse SK Ayub 1
83. Standard Trebel 1
84. Hendrickx 1
85. Christiaens 1
86. Union SG Boumediene 1