Reportage: Herbeleef de bekerfinale in beelden

 
4 reacties

Lokeren won zaterdagavond de beker. De ploeg van Peter Maes won met 1-0 van Kortrijk. Aan sfeer was er voor, tijdens en na de wedstrijd geen gebrek.

Foto's inladen kan een tijdje duren...

Kortrijk-fans:

Lokeren-supporters:

Viering Lokeren:

Match:

Weten jouw vrienden meer over voetbal? Vind ons leuk en overtref hen!


AddToAny

Ander voetbalnieuws

Reacties

Controleer op nieuwe reacties

Raad ons aan op google:

Beker van België

Word fan van Beker van België! RSS Feed van Beker van België Download kalender van Beker van België
26/07 17:00 RC Lauwe RC Lauwe 0-4 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
26/07 18:00 Baal Baal P0-0  Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe
26/07 18:00 Lummen Lummen 0-5 Beringen Beringen
26/07 19:00 Sparta Ursel Sparta Ursel 0-1 SK Lebbeke SK Lebbeke
26/07 19:00 Eendracht Termien Eendracht Termien 0-5 Hades Hades
26/07 19:00 Lindelhoeven Lindelhoeven 0-4 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
26/07 19:30 Meldert Meldert P2-2  Laarne-Kalken Laarne-Kalken
26/07 19:30 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw 7-0 Grasheide Grasheide
26/07 19:30 Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC 1-2 Zonhoven VV Zonhoven VV
26/07 20:00 Eprave Eprave P0-0  Paliseulois Paliseulois
26/07 20:00 Longlier Longlier 3-0 Bievre Bievre
26/07 20:00 Hoei Hoei 3-0 Condruzien Condruzien
26/07 20:00 US Givry US Givry 8-0 Freylange Freylange
26/07 20:00 La Roche La Roche 7-0 Aubange Aubange
27/07 15:00 Waremme Waremme 3-0 JS Fizoise JS Fizoise
27/07 16:00 Ganshoren Ganshoren 0-1 Grand-Leez Grand-Leez
27/07 16:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 2-3 Schaerbeek-Evere Schaerbeek-Evere
27/07 16:00 Auderghem Auderghem 0-6 Wolvertem SC Wolvertem SC
27/07 16:00 Borght Borght 2-0 Huizingen Huizingen
27/07 16:00 Rebecq Rebecq 5-0 Perk Perk
27/07 16:00 Sterrebeek Sterrebeek 1-2 Leeuw Leeuw
27/07 16:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel 2-0 Chastre Chastre
27/07 16:00 Betekom Betekom 0-2 Tempo Overijse Tempo Overijse
27/07 16:00 Schelle Sport Schelle Sport 0-6 Ternesse Ternesse
27/07 16:00 Retie Retie 1-3 City Pirates City Pirates
27/07 16:00 Sint Job Sint Job 0-1 VC Herentals VC Herentals
27/07 16:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 2-4 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
27/07 16:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 3-6 Berlare Berlare
27/07 16:00 Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem 1-3 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas
27/07 16:00 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 0-2 De Jeugd Lovendegem De Jeugd Lovendegem
27/07 16:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 2-1 RES Acren RES Acren
27/07 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-2 Ninove Ninove
27/07 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 4-2 Lochristi Lochristi
27/07 16:00 Antonia Antonia 0-1 Lyra TSV Lyra TSV
27/07 16:00 Vosselaar Vosselaar P3-3  Mariekerke Mariekerke
27/07 16:00 Pepingen Pepingen 2-0 Crossing Vissenaken Crossing Vissenaken
27/07 16:00 FC Meux FC Meux 5-1 Sint-Jozef Londerzeel Sint-Jozef Londerzeel
27/07 16:00 Stade Everois Stade Everois  2-2P Stade Bierbeek Stade Bierbeek
27/07 16:00 ZWE Kessel ZWE Kessel P2-2  KFC De Kempen KFC De Kempen
27/07 16:00 Leglise Leglise 2-4 Nassogne Nassogne
27/07 16:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 1-3 OMS Ingelmunster OMS Ingelmunster
27/07 16:00 Wetteren-Kwatrecht Wetteren-Kwatrecht 6-0 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
27/07 16:00 Puurs Excelsior Puurs Excelsior 0-1 Schoten Schoten
27/07 16:00 RU Rixensartoise RU Rixensartoise 2-0 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
27/07 16:00 Entité Floreffe Entité Floreffe 2-0 Charleroi Fleurus Charleroi Fleurus
27/07 16:00 Rhisnes Rhisnes 2-1 US Estinnes US Estinnes
27/07 16:00 Excelsior Fouches Excelsior Fouches 1-5 Ethe Belmont Ethe Belmont
27/07 16:00 Cornesse Cornesse 0-7 Hamoir Hamoir
27/07 16:00 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 3-0 Assesse Assesse
27/07 16:00 Eendracht Brugge Eendracht Brugge 1-6 SW Harelbeke SW Harelbeke
27/07 16:00 Estaimbourg Estaimbourg 0-3 KVK Westhoek KVK Westhoek
27/07 16:00 Gavere Asper Gavere Asper 0-2 Jong Lede Jong Lede
27/07 16:00 Klinge Klinge 0-4 SK Ronse SK Ronse
27/07 16:00 Nazareth-Eke Nazareth-Eke 1-6 Wetteren Wetteren
27/07 16:00 Herenthout Herenthout 0-3 FC Duffel FC Duffel
27/07 16:00 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts 6-0 Poederlee Poederlee
27/07 16:00 Horendonk Horendonk 3-2 Gierle Gierle
27/07 16:00 Aischoise Aischoise 0-3 Terjoden-Welle Terjoden-Welle
27/07 16:00 Standard Flawinne Standard Flawinne 0-2 Binche Binche
27/07 16:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel - Olympic Warcoing Olympic Warcoing
27/07 16:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 4-1 WIK Eine WIK Eine
27/07 16:00 Neeroeteren Maaseik Neeroeteren Maaseik 0-4 Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt
27/07 16:00 Leopoldsburg Leopoldsburg  0-0P Reppel Reppel
27/07 16:00 SK Bree SK Bree 1-2 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
27/07 16:00 Apollo Gellik Apollo Gellik 1-1 Vlijtingen VV Vlijtingen VV
27/07 16:00 Nieuwerkerken Nieuwerkerken 0-4 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
27/07 16:00 Elsautoise Elsautoise 1-5 Patro Lensois Patro Lensois
27/07 16:00 Seraing Athlétique Seraing Athlétique 4-0 Bas Oha Bas Oha
27/07 16:00 Stade Disonais Stade Disonais 4-3 Retinne Retinne
27/07 16:00 SV Rumbeke SV Rumbeke 2-1 KSKV KSKV
27/07 16:00 Lutlommel VV Lutlommel VV 4-0 Wellen Wellen
27/07 16:00 Ligny Ligny P0-0  Grand Leng Grand Leng
27/07 16:00 Solrézienne Solrézienne 2-1 Beauraing Beauraing
27/07 16:00 Helson Helchteren Helson Helchteren 2-1 Brustem Centrum Brustem Centrum
27/07 16:00 Luik FC Luik FC 3-0 Union Momalloise Union Momalloise
27/07 16:00 Wuustwezel Wuustwezel 0-4 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk
27/07 16:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 5-0 Black Star Black Star
27/07 16:00 Jemeppe Jemeppe 1-13 Namen UR Namen UR
27/07 16:00 SC Montignies SC Montignies 2-0 Flénu Flénu
27/07 16:00 Sporting Châtelet Sporting Châtelet 2-1 Spy Spy
27/07 16:00 Fosses Fosses 5-1 Excelsior Beaumontois Excelsior Beaumontois
27/07 16:00 Ransart Ransart 2-0 Arquet FC Arquet FC
27/07 16:00 Sporting Tisselt Sporting Tisselt 3-1 Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant
27/07 16:00 Gosselies Sports Gosselies Sports  0-0P Taminoise Taminoise
27/07 16:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 2-4 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg
27/07 16:00 Mormont Mormont 3-0 Meix DT Virton Meix DT Virton
27/07 16:00 White Star Adinkerke White Star Adinkerke 3-0 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
27/07 16:00 Wielsbeke Wielsbeke P2-2  KRC Waregem KRC Waregem
27/07 16:00 Oostduinkerke Oostduinkerke 1-3 Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge
27/07 16:00 Antoing Antoing  1-1P Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
27/07 16:00 Meulebeke Meulebeke 2-1 Helkijn Helkijn
27/07 16:00 Langemark Langemark 1-2 Wingene Wingene
27/07 16:00 SC Menen SC Menen 15-1 Molenbaix Molenbaix
27/07 16:00 Knokke Knokke 4-0 Péruwelz Péruwelz
27/07 16:00 Le Lorrain Arlon Le Lorrain Arlon 2-1 Wellin Wellin
27/07 16:00 Sartoise Sartoise 1-8 Bertrigeoise Bertrigeoise
27/07 16:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-0 CS Onhaye CS Onhaye
27/07 16:00 CS Manageoise CS Manageoise 1-2 Bel?il Bel?il
27/07 16:00 Richelle United Richelle United 5-0 Hannutois Hannutois
27/07 16:00 Beaufays SC Beaufays SC 1-0 Amay Amay
27/07 16:00 Aywaille Aywaille 4-3 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
27/07 16:00 SK Moelingen SK Moelingen 1-5 RFC Raeren RFC Raeren
27/07 16:00 Oppagne Oppagne 1-2 Sibret Sibret
27/07 16:00 Bastogne Bastogne 0-2 Rochefort Rochefort
27/07 16:00 Champlon Champlon 3-1 ES Vaux ES Vaux
27/07 16:00 Eernegem Eernegem 7-1 Anvaing Anvaing
27/07 18:00 Waremme II Waremme II P0-0  Solières Sport Solières Sport
27/07 18:00 Waltwilder VV Waltwilder VV 3-1 MD Halen MD Halen
27/07 19:00 Witgoor Dessel Witgoor Dessel  2-2P FC Turnhout FC Turnhout
-Zet gratis 60 euro in en win:

KV Oostende   Anderlecht
KV Oostende wint:   Je wint €285
Gelijk:   Je wint €240
Anderlecht wint:   Je wint €97.2

Kortrijk   Standard
Kortrijk wint:   Je wint €198
Gelijk:   Je wint €204
Standard wint:   Je wint €129

Moeskroen   Waasland-Beveren
Moeskroen wint:   Je wint €120
Gelijk:   Je wint €198
Waasland-Beveren wint:   Je wint €225