Ternesse

Ternesse

Word fan van Ternesse!
Facebook
RSS Feed van Ternesse Download kalender van Ternesse

Spelers

Keepers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
BelgiŽ Wouter Goris 12/06/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
BelgiŽ Glenn Verschueren 04/09/1991 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Wim Walschaerts 05/11/1972 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beker van BelgiŽ 2014 - 2015

Wedstrijden

Antwerpen (1) 2014 - 2015

Wedstrijden

31/08 15:00 Ternesse Ternesse - FC Turnhout FC Turnhout
07/09 15:00 Antonia Antonia - Ternesse Ternesse
14/09 15:00 Ternesse Ternesse - Branddonk Branddonk
20/09 19:30 Houtvenne Houtvenne - Ternesse Ternesse
28/09 15:00 Ternesse Ternesse - Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant
04/10 20:00 KFC Lille KFC Lille - Ternesse Ternesse
11/10 20:00 Ternesse Ternesse - Nijlen Nijlen
19/10 15:00 Rapid Leest Rapid Leest - Ternesse Ternesse
26/10 15:00 Schriek Schriek - Ternesse Ternesse
02/11 14:30 Ternesse Ternesse - Sint Job Sint Job

Stand

  Ploeg G P
1. Rapid Leest Rapid Leest 0 0
2. Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant 0 0
3. Nijlen Nijlen 0 0
4. Schriek Schriek 0 0
5. Sint Job Sint Job 0 0
6. Ternesse Ternesse 0 0
7. Houtvenne Houtvenne 0 0
8. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 0 0
9. Mariekerke Mariekerke 0 0
10. KFC De Kempen KFC De Kempen 0 0
11. KFC Lille KFC Lille 0 0
12. Branddonk Branddonk 0 0
13. FC Turnhout FC Turnhout 0 0
14. Exc. Kaart Exc. Kaart 0 0
15. KGR Katelijne KGR Katelijne 0 0
16. Antonia Antonia 0 0

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

30/07 18:00 Willebroekse SV Willebroekse SV 0-5 Ternesse Ternesse
06/08 18:00 Ternesse Ternesse 5-2 RB Elzestraat RB Elzestraat
13/08 18:00 Kontich FC Kontich FC 2-8 Ternesse Ternesse
20/08 18:00 Ternesse Ternesse 3-1 Hombeek Hombeek

Stand

  Ploeg G P
1. Wavria Wavria 4 12
2. Ternesse Ternesse 4 12
3. Grasheide vzw Grasheide vzw 4 12
4. Schriek Schriek 4 10
5. Oppuurs Oppuurs 4 10
6. Bonheiden Bonheiden 4 9
7. KGR Katelijne KGR Katelijne 4 9
8. Rapid Leest Rapid Leest 4 8
9. Hallaar Hallaar 4 7
10. Lippelo Lippelo 4 6
11. Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem 4 6
12. Sint-Amands Sint-Amands 4 6
13. Lint Lint 4 5
14. SC Mechelen SC Mechelen 4 5
15. Heffen SK Heffen SK 4 4
16. Hombeek Hombeek 4 3
17. Boechoutse V.V. Boechoutse V.V. 4 3
18. Branst Branst 4 0
19. RB Elzestraat RB Elzestraat 4 0
20. Peulis Peulis 4 0
21. Kontich FC Kontich FC 4 0
22. Willebroekse SV Willebroekse SV 4 0