Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Laatste nieuws uit Europa League

 

Supporters

1. AA Gent AA Gent
2. KV Oostende KV Oostende
3. AC Milan AC Milan
4. PSV PSV
5. Marseille Marseille
6. Everton Everton
7. Fenerbahçe Fenerbahçe
8. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao
9. Galatasaray Galatasaray
10. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
11. Rangers FC Rangers FC
12. Panathinaikos Panathinaikos
13. Hajduk Split Hajduk Split
14. Utrecht Utrecht
15. Sparta Praag Sparta Praag
16. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
17. Lech Poznan Lech Poznan
18. PAOK PAOK
19. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
20. Freiburg Freiburg
21. AIK AIK
22. Bordeaux Bordeaux
23. Austria Wien Austria Wien
24. Sturm Graz Sturm Graz
25. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
26. Ferencváros Ferencváros
27. Brøndby IF Brøndby IF
28. Aberdeen Aberdeen
29. Braga Braga
30. HJK HJK
31. Dinamo Boekarest Dinamo Boekarest
32. FC Midtjylland FC Midtjylland
33. Cork City Cork City
34. Levski Sofia Levski Sofia
35. FC Vaduz FC Vaduz
36. FC Fehérvár FC Fehérvár
37. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
38. Vojvodina FK Vojvodina FK
39. St Johnstone FC St Johnstone FC
40. Niedercorn Progres Niedercorn Progres
41. Krasnodar Krasnodar
42. Shkendija 79 Shkendija 79
43. Panionios Panionios
44. Odd Grenland Odd Grenland
45. VPS VPS
46. Nova Gorica Nova Gorica
47. Olimpija Olimpija
48. Levadia Tallinn Levadia Tallinn
49. Siroki Brijeg Siroki Brijeg
50. Partizani Tirana Partizani Tirana
Kalender / Voetbaluitslagen
27/07 18:00 Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë Mladá Boleslav - Skënderbeu Korçë
27/07 18:30 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk - PAOK PAOK Olimpik Donetsk - PAOK
27/07 18:30 Trakai Trakai - Shkendija 79 Shkendija 79 Trakai - Shkendija 79
27/07 18:45 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv - Panionios Panionios Mac. Tel-Aviv - Panionios
27/07 19:00 Sturm Graz Sturm Graz - Fenerbahçe Fenerbahçe Sturm Graz - Fenerbahçe
27/07 19:00 Utrecht Utrecht - Lech Poznan Lech Poznan Utrecht - Lech Poznan
27/07 19:00 AEK AEK - Dinamo Minsk Dinamo Minsk AEK - Dinamo Minsk
27/07 19:00 Östersunds FK Östersunds FK - Esch Fola Esch Fola Östersunds FK - Esch Fola
27/07 19:00 AIK AIK - Braga Braga AIK - Braga
27/07 19:00 Suduva Suduva - Sion Sion Suduva - Sion
27/07 19:00 Krasnodar Krasnodar - Lyngby Lyngby Krasnodar - Lyngby
27/07 19:00 PSV PSV - Osijek Osijek PSV - Osijek
27/07 19:30 Dinamo Boekarest Dinamo Boekarest - Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao Dinamo Boekarest - Athletic de Bilbao
27/07 19:30 Botev Plovdiv Botev Plovdiv - Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal Botev Plovdiv - Mari­timo Funchal
27/07 19:30 Astra Astra - Oleksandria Oleksandria Astra - Oleksandria
27/07 20:00 Arka Gdynia Arka Gdynia - FC Midtjylland FC Midtjylland Arka Gdynia - FC Midtjylland
27/07 20:00 CS U Craiova CS U Craiova - AC Milan AC Milan CS U Craiova - AC Milan
27/07 20:00 Brøndby IF Brøndby IF - Hajduk Split Hajduk Split Brøndby IF - Hajduk Split
27/07 20:30 Panathinaikos Panathinaikos - Qäbälä Qäbälä Panathinaikos - Qäbälä
27/07 20:30 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado - Sparta Praag Sparta Praag Rode Ster Belgrado - Sparta Praag
27/07 20:30 AA Gent AA Gent - Rheindorf Altach Rheindorf Altach AA Gent - Rheindorf Altach
27/07 20:30 Bordeaux Bordeaux - FC Fehérvár FC Fehérvár Bordeaux - FC Fehérvár
27/07 20:45 Aberdeen Aberdeen - Apollon Limassol Apollon Limassol Aberdeen - Apollon Limassol
27/07 20:45 Marseille Marseille - KV Oostende KV Oostende Marseille - KV Oostende
27/07 20:45 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb - Odd Grenland Odd Grenland Dinamo Zagreb - Odd Grenland
27/07 21:05 Freiburg Freiburg - Domžale Domžale Freiburg - Domžale
27/07 21:05 Austria Wien Austria Wien - AEL AEL Austria Wien - AEL
27/07 21:05 Everton Everton - Ru?omberok Ru?omberok Everton - Ru?omberok
03/08 19:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg - Bnei Yehuda Bnei Yehuda Zenit St Petersburg - Bnei Yehuda
Topschutters
  Speler Goals
1. Trakai Maksimov 2
2. Luzern Jurić 2
3. Nova Gorica Kapič 2
4. Slovan Bratislava Oršula 1
5. Hajduk Split Ohandza Zoa 1
6. Mac. Tel-Aviv Peretz 1
7. Inter Baku Azad 1
8. Norrköping Skrabb 1
9. Rheindorf Altach Netzer 1
10. Aberdeen Stewart 1