Download kalender 2e klasse 2023/2024
Download alle wedstrijden van 2e klasse naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
Google Calendar
Hotmail / Outlook / Windows Live
Apple iCal
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)
Windows Vista Calendar
Netvibes
.ics-file
* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.
Download de kalender van jouw favoriete ploeg
RSCA Futures
Beerschot
Club Brugge NXT
FCV Dender EH
Francs Borains
Jong Genk
KV Oostende
Lierse Kempenzonen
Lommel SK
Luik FC
Patro Eisden Maasmechelen
Seraing
SK Beveren
SK Deinze
SL16 FC
Zulte Waregem
Kalender 2e klasse 2023/2024
Speeldag 30 | ||||
---|---|---|---|---|
19/04 20:00 | Beerschot | 0-1 | Patro Eisden Maasmechelen | |
0-1 | 83' Leslie Bamona Lubelu | |||
19/04 20:00 | Luik FC | 5-0 | Jong Genk | |
Benoit Nyssen (pen) 15' | 1-0 | |||
Abian Arslan 33' | 2-0 | |||
Jonathan D'Ostillio 66' | 3-0 | |||
Benoit Nyssen 77' | 4-0 | |||
Damien Mouchamps 79' | 5-0 | |||
19/04 20:00 | KV Oostende | 2-1 | SL16 FC | |
Sieben Dewaele 26' | 1-0 | |||
Mohamed Berte 55' | 2-0 | |||
2-1 | 57' Soufiane Benjdida | |||
19/04 20:00 | RSCA Futures | ...-... | Club Brugge NXT | |
19/04 20:00 | Seraing | 1-2 | SK Deinze | |
0-1 | 43' Emilio Kehrer | |||
Noah Solheid 57' | 1-1 | |||
1-2 | 59' Teo Quintero León | |||
19/04 20:00 | Francs Borains | 0-3 | FCV Dender EH | |
0-1 | 20' Ridwane M'Barki | |||
0-2 | 37' Bruny Nsimba | |||
0-3 | 48' Bruny Nsimba | |||
19/04 20:00 | Zulte Waregem | 4-1 | Lierse Kempenzonen | |
Matheus Machado 14' | 1-0 | |||
Tochukvu Nnadi 16' | 2-0 | |||
2-1 | 28' Eric Ocansey | |||
Pape Demba Diop 46+1' | 3-1 | |||
Andres Labie 79' | 4-1 | |||
19/04 20:00 | Lommel SK | 3-1 | SK Beveren | |
Zalan Vancsa 4' | 1-0 | |||
1-1 | 56' Anthony Limbombe | |||
Zalan Vancsa 57' | 2-1 | |||
Arthur Sales 76' | 3-1 |
Stand | G | P | |
---|---|---|---|
1. | Beerschot | 30 | 56 |
2. | FCV Dender EH | 30 | 54 |
3. | SK Deinze | 30 | 53 |
4. | Lommel SK | 30 | 52 |
5. | Zulte Waregem | 30 | 51 |
6. | Patro Eisden Maasmechelen | 30 | 51 |
7. | Luik FC | 30 | 49 |
8. | SK Beveren | 30 | 45 |
9. | Jong Genk | 30 | 37 |
10. | Lierse Kempenzonen | 30 | 35 |
11. | Club Brugge NXT | 29 | 34 |
12. | RSCA Futures | 29 | 34 |
13. | KV Oostende | 30 | 32 |
14. | Francs Borains | 30 | 32 |
15. | Seraing | 30 | 28 |
16. | SL16 FC | 30 | 17 |