Download kalender 2e klasse 2023/2024
Download alle wedstrijden van 2e klasse naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
Google Calendar
Hotmail / Outlook / Windows Live
Apple iCal
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)
Windows Vista Calendar
Netvibes
.ics-file
* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĆ¼pdatet worden.
Download de kalender van jouw favoriete ploeg
RSCA Futures
Beerschot
Club Brugge NXT
FCV Dender EH
Francs Borains
Jong Genk
KV Oostende
Lierse Kempenzonen
Lommel SK
Luik FC
Patro Eisden Maasmechelen
Seraing
SK Beveren
SK Deinze
SL16 FC
Zulte Waregem
Kalender 2e klasse 2023/2024
Speeldag 29 | ||||
---|---|---|---|---|
12/04 20:00 | Jong Genk | 1-1 | Francs Borains | |
0-1 | 18' Hedi Chaabi | |||
Thomas Claes 89' | 1-1 | |||
12/04 20:00 | Club Brugge NXT | 1-2 | Luik FC | |
0-1 | 22' Abian Arslan | |||
Liam De Smet 75' | 1-1 | |||
1-2 | 82' Benoit Bruggeman | |||
13/04 16:00 | Lierse Kempenzonen | 1-1 | RSCA Futures | |
Nils Schouterden 50' | 1-0 | |||
1-1 | 85' Keisuke Goto | |||
13/04 20:00 | FCV Dender EH | 1-4 | Zulte Waregem | |
0-1 | 51' Jelle Vossen (pen) | |||
0-2 | 73' Abdoulaye TraorƩ | |||
Bruny Nsimba 78' | 1-2 | |||
1-3 | 81' Abdoulaye TraorƩ | |||
1-4 | 94+4' Ruud Vormer | |||
13/04 20:00 | SK Deinze | 3-2 | Lommel SK | |
0-1 | 20' Lucas Schoofs (pen) | |||
Emilio Kehrer 30' | 1-1 | |||
Teo Quintero LeĆ³n 45' | 2-1 | |||
Teo Quintero LeĆ³n 46' | 3-1 | |||
3-2 | 73' Diego Rosa | |||
14/04 13:30 | SK Beveren | 2-0 | Beerschot | |
Goduine Koyalipou 18' | 1-0 | |||
Taofeek Ismaheel 59' | 2-0 | |||
14/04 16:00 | SL16 FC | 1-2 | Seraing | |
Soufiane Benjdida 33' | 1-0 | |||
14/04 19:15 | Patro Eisden Maasmechelen | 2-3 | KV Oostende | |
Simon Bammens 18' | 1-0 | |||
1-1 | 27' Thomas Basila | |||
1-2 | 33' David Atanga | |||
93+3' | 2-2 |
Stand | G | P | |
---|---|---|---|
1. | Beerschot | 29 | 56 |
2. | FCV Dender EH | 29 | 51 |
3. | SK Deinze | 29 | 50 |
4. | Lommel SK | 29 | 49 |
5. | Zulte Waregem | 29 | 48 |
6. | Patro Eisden Maasmechelen | 29 | 48 |
7. | Luik FC | 29 | 46 |
8. | SK Beveren | 29 | 45 |
9. | Jong Genk | 29 | 37 |
10. | Lierse Kempenzonen | 29 | 35 |
11. | Club Brugge NXT | 29 | 34 |
12. | RSCA Futures | 29 | 34 |
13. | Francs Borains | 29 | 32 |
14. | KV Oostende | 29 | 29 |
15. | Seraing | 29 | 28 |
16. | SL16 FC | 29 | 17 |