Word fan! 0

Download kalender Nationale competitie

Download alle wedstrijden van Nationale competitie naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

Download de kalender van jouw favoriete ploeg

Kalender Nationale competitie

 Vriendschappelijk
29/04 13:15 Chester Chester - Boreham Wood Boreham Wood
29/04 13:15 Barrow Barrow - Dover Athletic Dover Athletic
29/04 13:15 Aldershot Town Aldershot Town - Braintree Town Braintree Town
29/04 13:15 York City York City - Forest Green Rovers Forest Green Rovers
29/04 13:15 Torquay Torquay - North Ferriby United North Ferriby United
29/04 13:15 Southport Southport - Lincoln City Lincoln City
29/04 13:15 Maidstone United Maidstone United - Tranmere Rovers Tranmere Rovers
29/04 13:15 Macclesfield Town Macclesfield Town - Sutton United Sutton United
29/04 13:15 Guiseley Guiseley - Solihull Moors Solihull Moors
29/04 13:15 Gateshead Gateshead - Bromley Bromley
29/04 13:15 Eastleigh Eastleigh - Wrexham Wrexham
29/04 13:15 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge - Woking Woking
03/05 20:00 Aldershot Town Aldershot Town - Tranmere Rovers Tranmere Rovers
04/05 20:00 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 1-1 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
05/05 08:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Daejeon Korail Daejeon Korail
05/05 08:00 Gangneung City Gangneung City - Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation
05/05 08:00 Gimhae City Gimhae City 3-2 Cheonan City Cheonan City
05/05 08:00 Changwon City Changwon City - Mokpo City Mokpo City
06/05 13:15 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2-2 Aldershot Town Aldershot Town
07/05 15:00 Forest Green Rovers Forest Green Rovers 2-0 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
10/05 12:00 Mokpo City Mokpo City - Cheonan City Cheonan City
10/05 12:30 Gimhae City Gimhae City - Gangneung City Gangneung City
14/05 16:00 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1-3 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
20/05 08:00 Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation - Changwon City Changwon City
20/05 08:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Cheonan City Cheonan City
20/05 12:00 Gangneung City Gangneung City - Daejeon Korail Daejeon Korail
20/05 12:30 Gimhae City Gimhae City - Mokpo City Mokpo City
24/05 08:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Gimhae City Gimhae City
24/05 12:00 Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation - Cheonan City Cheonan City
24/05 12:00 Changwon City Changwon City - Daejeon Korail Daejeon Korail
24/05 12:00 Mokpo City Mokpo City - Gangneung City Gangneung City
27/05 08:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Mokpo City Mokpo City
27/05 08:00 Daejeon Korail Daejeon Korail - Cheonan City Cheonan City
27/05 08:00 Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation - Gimhae City Gimhae City
27/05 12:00 Gangneung City Gangneung City - Changwon City Changwon City
06/06 09:00 Changwon City Changwon City - Cheonan City Cheonan City
06/06 09:00 Gimhae City Gimhae City - Mokpo City Mokpo City
07/06 09:00 Gangneung City Gangneung City - Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP
07/06 09:00 Daejeon Korail Daejeon Korail - Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation
10/06 09:00 Busan Transportation Corporation Busan Transportation Corporation - Gangneung City Gangneung City
10/06 09:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Daejeon Korail Daejeon Korail
13/06 09:00 Cheonan City Cheonan City - Daejeon Korail Daejeon Korail
13/06 09:00 Gyeongju Daejeon KHNP Gyeongju Daejeon KHNP - Changwon City Changwon City
16/06 09:00 Cheonan City Cheonan City - Changwon City Changwon City