Belgen in de Europa League: wat deden Bolingoli, Badibanga, Castagne, Bruno, Craninx, Boyata en Defour?
Yannick Lambrecht
Yannick Lambrecht
| 2 reacties

Overzicht van alle heenmatchen in laatste voorronde Europa League

Belgen in de Europa League: wat deden Bolingoli, Badibanga, Castagne, Bruno, Craninx, Boyata en Defour?

Racing Genk kan met een uitstekende uitgangspositie naar Denemarken na de ruime 5-2 tegen Bröndby, AA Gent staat dan weer voor een lastige opgave na de 0-0 tegen Bordeaux. Wat is er zo nog allemaal gebeurd op de Europese voetbalvelden?

Een totaal van 21 wedstrijden volledig doorlichten is een beetje van het goede te veel, dus lichten we hier de Belgen in het buitenland uit. 

Boli Bolingoli speelde de match volledig uit voor Rapid Wien en won met 3-1 van Steaua Boekarest, Sheriff Tiraspol rekende in de 1-0 zege tegen Qarabag voor de volle speeltijd op Ziguy BadibangaTimothy Castagne moest het stellen met een late invalbeurt bij Atalanta en bleef op een scoreloos gelijkspel steken tegen Kopenhagen.

Dan twee Belgen die niet van de bank kwamen. Massimo Bruno zag zijn ploegmaats van RB Leipzig eveneens een scoreloze draw behalen tegen Zorya Luhansk, Molde-doelman Alex Craninx verloor met 3-1 van Zenit Sint-Petersburg. De Russen lieten zich dus niet weer verrassen na de straffe comeback van de vorig ronde.

Ten slotte nog twee (ex-)Rode Duivels die de actie vanuit de tribune volgden. Celtic geraakte zonder Dedryck Boyata niet verder dan 1-1 tegen het nietige Suduva, Steven Defour moest toekijken hoe Burnley met 3-1 verloor in de kolkende arena van Olympiakos.

Overzicht van alle heenmatchen in laatste voorronde Europa League

23/08/2018 18:00Torpedo - Ludogorets0-1
23/08/2018 18:00Zenit St Petersburg - Molde FK3-1
23/08/2018 18:30Trencín - AEK Larnaca1-1
23/08/2018 19:00Apoel Nicosia - Astana1-0
23/08/2018 19:00Suduva - Celtic Glasgow1-1
23/08/2018 19:00Sheriff Tiraspol - FK Qarabag1-0
23/08/2018 19:00Sigma Olomouc - Sevilla0-1
23/08/2018 19:05Sarpsborg 08 - Mac. Tel-Aviv3-1
23/08/2018 19:15Malmö FF - FC Midtjylland2-2
23/08/2018 20:00F91 Dudelange - CFR Cluj2-0
23/08/2018 20:00FC Basel - Apollon Limassol3-2
23/08/2018 20:00Atalanta - FC København0-0
23/08/2018 20:00Olympiakos Piraeus - Burnley3-1
23/08/2018 20:30Olimpija - Spartak Trnava0-2
23/08/2018 20:30Rapid Wien - Steaua Boekarest3-1
23/08/2018 20:30Partizan Belgrado - Besiktas1-1
23/08/2018 20:30KRC Genk - Brøndby IF5-2
23/08/2018 20:30Zorya - RB Leipzig0-0
23/08/2018 20:45Rosenborg BK - Shkendija 793-1
23/08/2018 20:45Rangers FC - Ufa1-0
23/08/2018 20:45KAA Gent - Bordeaux0-0

Meer nieuws

Ontvang het voetbalnieuws van jouw favoriete ploeg per mail

Meer nieuws

Populairste artikels

Play-off 1

Nieuwste reacties