2e amateurliga A 2e amateurliga A

Word fan van 2e amateurliga A!
Facebook
RSS Feed van 2e amateurliga A Download kalender van 2e amateurliga A

Regels

Hoe kun je punten verdienen?

  • Winnaar/gelijkspel juist: 2 punten
  • Indien winnaar juist: 1 bonuspunt indien ook aantal gescoorde doelpunten van thuisploeg of bezoekers juist gepronostikeerd werd
  • Doelpuntenverschil juist: 1 bonuspunt
  • Correcte score
    • 4 punten in totaal bij 0-0, 1-0, 0-1, 1-1, 2-1, 1-2, 2-0 en 0-2
    • 5 punten voor 2-2, 3-2, 2-3, 3-0, 0-3, 3-1 en 1-3
    • 6 punten voor 4-0, 0-4, 4-1, 1-4, 4-2, 2-4 en 3-3
    • 7 punten voor andere score.

Opmerking:
De score na 90 minuten (+ eventuele blessuretijd) telt! Verlengingen of penalty's worden niet in rekening genomen. Elk uur wordt de stand geüpdatet.

Geef jouw pronostiek in

Datum
Match
Jouw Prono
18/11 19:30 KM Torhout 2-6 Mandel United
18/11 19:30 SK Sint-Niklaas 1-0 Bornem
18/11 20:00 SV Temse 3-0 Racing Club Gent
19/11 14:30 Sint-Eloois-Winkel 1-1 Sp. Petegem
19/11 15:00 Olsa Brakel 3-2 KRC Harelbeke
19/11 15:00 Pepingen-Halle 0-0 SK Londerzeel
19/11 15:00 Rupel Boom 4-3 SK Ronse
19/11 15:00 KVK Westhoek 3-0 FC Gullegem
Totaal: 0 Punten
Kalender / Voetbaluitslagen
18/11 19:30 KM Torhout KM Torhout 2-6 Mandel United Mandel United KM Torhout - Mandel United
18/11 19:30 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1-0 Bornem Bornem SK Sint-Niklaas - Bornem
18/11 20:00 SV Temse SV Temse 3-0 Racing Club Gent Racing Club Gent SV Temse - Racing Club Gent
19/11 14:30 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-1 Sp. Petegem Sp. Petegem Sint-Eloois-Winkel - Sp. Petegem
19/11 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 3-2 KRC Harelbeke KRC Harelbeke Olsa Brakel - KRC Harelbeke
19/11 15:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 0-0 SK Londerzeel SK Londerzeel Pepingen-Halle - SK Londerzeel
19/11 15:00 Rupel Boom Rupel Boom 4-3 SK Ronse SK Ronse Rupel Boom - SK Ronse
19/11 15:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 3-0 FC Gullegem FC Gullegem KVK Westhoek - FC Gullegem
Stand
  Ploeg G P
1. Sp. Petegem Sp. Petegem 12 30
2. Rupel Boom Rupel Boom 12 27
3. KRC Harelbeke KRC Harelbeke 12 25
4. KVK Westhoek KVK Westhoek 12 21
5. SV Temse SV Temse 12 21
6. Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 12 21
7. Mandel United Mandel United 12 19
8. Olsa Brakel Olsa Brakel 12 19
Topschutters