3e amateurliga C 3e amateurliga C

Word fan van 3e amateurliga C!
Facebook
RSS Feed van 3e amateurliga C Download kalender van 3e amateurliga C

Download kalender

Download alle wedstrijden van 3e amateurliga C naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

Google Calendar Google Calendar

Live Calendar Hotmail / Outlook / Windows Live

Apple iCal Apple iCal

Microsoft Outlook 2007 Microsoft Outlook 2007

Microsoft Outlook XP 2003 Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)

Windows Vista Calendar Windows Vista Calendar

Netvibes Netvibes

.ics .ics-file

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

Download de kalender van jouw favoriete ploeg

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
21/04 15:00 Stockel Stockel - Aischoise Aischoise Stockel - Aischoise
21/04 15:00 Stade Brainois Stade Brainois - Taminoise Taminoise Stade Brainois - Taminoise
21/04 15:00 FC Doornik FC Doornik - Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe FC Doornik - Léopold Uccle-Woluwe
21/04 15:00 Binche Binche - Namen UR Namen UR Binche - Namen UR
21/04 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois - RCS Brainois RCS Brainois Rapid Symphorinois - RCS Brainois
21/04 15:00 Ganshoren Ganshoren - Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath Ganshoren - Pays Vert Ostiches-Ath
21/04 15:00 Wavre Sports Wavre Sports - CS Manageoise CS Manageoise Wavre Sports - CS Manageoise
21/04 15:00 RSD Jette RSD Jette - Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons RSD Jette - Albert Quévy Mons
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. RCS Brainois RCS Brainois 28 56
2. Namen UR Namen UR 28 54
3. Aischoise Aischoise 28 51
4. FC Doornik FC Doornik 28 49
5. Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe 28 45
6. CS Manageoise CS Manageoise 28 45
7. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 28 44
8. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 28 42
Topschutters Betfirst

Geen doelpunten