3e amateurliga C 3e amateurliga C

Word fan van 3e amateurliga C!
Facebook
RSS Feed van 3e amateurliga C Download kalender van 3e amateurliga C

Periode 1

  Ploeg G W G V G P =
1. RCS Brainois RCS Brainois 10 7 3 0 18-8 24 10
2. Namen UR Namen UR 10 6 3 1 26-8 21 18
3. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 10 5 2 3 14-12 17 2
4. Aischoise Aischoise 10 5 2 3 17-16 17 1
5. FC Doornik FC Doornik 10 4 5 1 15-6 17 9
6. Wavre Sports Wavre Sports 10 5 1 4 20-19 16 1
7. Stade Brainois Stade Brainois 10 4 3 3 13-11 15 2
8. RSD Jette RSD Jette 10 4 2 4 16-15 14 1
9. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 10 4 2 4 14-14 14 0
10. Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe 10 4 1 5 21-13 13 8
11. Taminoise Taminoise 10 4 0 6 15-19 12 -4
12. CS Manageoise CS Manageoise 10 3 3 4 11-12 12 -1
13. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 10 3 2 5 13-19 11 -6
14. Binche Binche 10 2 2 6 13-24 8 -11
15. Stockel Stockel 10 2 1 7 11-26 7 -15
16. Ganshoren Ganshoren 10 1 2 7 13-28 5 -15

Periode 2

  Ploeg G W G V G P =
1. RCS Brainois RCS Brainois 10 7 1 2 24-12 22 12
2. Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe 10 7 1 2 19-10 22 9
3. CS Manageoise CS Manageoise 10 6 2 2 20-9 20 11
4. FC Doornik FC Doornik 10 6 1 3 17-10 19 7
5. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 10 6 1 3 15-9 19 6
6. Aischoise Aischoise 10 5 3 2 20-17 18 3
7. Namen UR Namen UR 10 5 2 3 14-11 17 3
8. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 10 4 3 3 18-17 15 1
9. Ganshoren Ganshoren 10 3 5 2 21-17 14 4
10. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 10 3 3 4 16-21 12 -5
11. Taminoise Taminoise 10 2 4 4 13-15 10 -2
12. Stade Brainois Stade Brainois 10 3 0 7 7-13 9 -6
13. RSD Jette RSD Jette 10 3 0 7 16-26 9 -10
14. Binche Binche 10 2 3 5 9-17 9 -8
15. Stockel Stockel 10 1 2 7 14-23 5 -9
16. Wavre Sports Wavre Sports 10 1 1 8 11-27 4 -16

Periode 3

  Ploeg G W G V G P =
1. Aischoise Aischoise 8 5 1 2 19-12 16 7
2. Namen UR Namen UR 8 5 1 2 16-9 16 7
3. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 8 5 0 3 18-15 15 3
4. CS Manageoise CS Manageoise 8 4 1 3 16-14 13 2
5. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 8 3 4 1 16-10 13 6
6. FC Doornik FC Doornik 8 3 4 1 12-7 13 5
7. Ganshoren Ganshoren 8 3 3 2 9-8 12 1
8. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 8 3 2 3 15-14 11 1
9. RCS Brainois RCS Brainois 8 2 4 2 13-10 10 3
10. RSD Jette RSD Jette 8 2 4 2 12-10 10 2
11. Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe 8 2 4 2 10-10 10 0
12. Stade Brainois Stade Brainois 8 2 3 3 10-11 9 -1
13. Stockel Stockel 8 2 2 4 11-15 8 -4
14. Wavre Sports Wavre Sports 8 2 2 4 9-16 8 -7
15. Taminoise Taminoise 8 0 4 4 9-22 4 -13
16. Binche Binche 8 0 3 5 10-22 3 -12
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
21/04 15:00 Stockel Stockel - Aischoise Aischoise Stockel - Aischoise
21/04 15:00 Stade Brainois Stade Brainois - Taminoise Taminoise Stade Brainois - Taminoise
21/04 15:00 FC Doornik FC Doornik - Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe FC Doornik - Léopold Uccle-Woluwe
21/04 15:00 Binche Binche - Namen UR Namen UR Binche - Namen UR
21/04 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois - RCS Brainois RCS Brainois Rapid Symphorinois - RCS Brainois
21/04 15:00 Ganshoren Ganshoren - Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath Ganshoren - Pays Vert Ostiches-Ath
21/04 15:00 Wavre Sports Wavre Sports - CS Manageoise CS Manageoise Wavre Sports - CS Manageoise
21/04 15:00 RSD Jette RSD Jette - Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons RSD Jette - Albert Quévy Mons
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. RCS Brainois RCS Brainois 28 56
2. Namen UR Namen UR 28 54
3. Aischoise Aischoise 28 51
4. FC Doornik FC Doornik 28 49
5. Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe 28 45
6. CS Manageoise CS Manageoise 28 45
7. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 28 44
8. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 28 42
Topschutters Betfirst

Geen doelpunten