3e amateurliga C 3e amateurliga C

Word fan van 3e amateurliga C!
Facebook
RSS Feed van 3e amateurliga C Download kalender van 3e amateurliga C

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 16
  Aantal matchen: 240
  Aantal gespeelde matchen: 232
  Aantal doelpunten: 734 (400 - 334)
  Aantal owngoals: 0
  Aantal gele kaarten: 0 (0 - 0)
  Aantal rode kaarten: 0 (0 - 0)
  Aantal toeschouwers: 0

Meest gewonnen wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. Namen UR Namen UR 17
2. RCS Brainois RCS Brainois 16
3. Aischoise Aischoise 15
4. Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe 14
5. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 14

Meest gewonnen thuismatchen

  Ploeg Totaal
1. Aischoise Aischoise 10
2. CS Manageoise CS Manageoise 10
3. Namen UR Namen UR 9
4. RCS Brainois RCS Brainois 8
5. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 7

Meest gelijk gespeeld

  Ploeg Totaal
1. FC Doornik FC Doornik 10
2. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 10
3. Ganshoren Ganshoren 10
4. RCS Brainois RCS Brainois 9
5. Taminoise Taminoise 8

Meest verloren wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. Stockel Stockel 18
2. Binche Binche 17
3. Wavre Sports Wavre Sports 16
4. Taminoise Taminoise 15
5. RSD Jette RSD Jette 14

Meest gescoord

  Ploeg Totaal
1. Namen UR Namen UR 63
2. Aischoise Aischoise 56
3. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 55
4. RCS Brainois RCS Brainois 55
5. Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe 52

Meeste doelpunten tegen

  Ploeg Totaal
1. Binche Binche 70
2. Stockel Stockel 64
3. Wavre Sports Wavre Sports 62
4. Taminoise Taminoise 61
5. Ganshoren Ganshoren 58

Beste doelsaldo

  Ploeg Totaal
1. Namen UR Namen UR 35
2. RCS Brainois RCS Brainois 25
3. FC Doornik FC Doornik 20
4. Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe 18
5. CS Manageoise CS Manageoise 12
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
21/04 15:00 Stockel Stockel 1-0 Aischoise Aischoise Stockel - Aischoise
21/04 15:00 Stade Brainois Stade Brainois 5-1 Taminoise Taminoise Stade Brainois - Taminoise
21/04 15:00 FC Doornik FC Doornik 1-2 Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe FC Doornik - Léopold Uccle-Woluwe
21/04 15:00 Binche Binche 0-7 Namen UR Namen UR Binche - Namen UR
21/04 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 0-0 RCS Brainois RCS Brainois Rapid Symphorinois - RCS Brainois
21/04 15:00 Ganshoren Ganshoren 0-5 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath Ganshoren - Pays Vert Ostiches-Ath
21/04 15:00 Wavre Sports Wavre Sports 0-0 CS Manageoise CS Manageoise Wavre Sports - CS Manageoise
21/04 15:00 RSD Jette RSD Jette 1-2 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons RSD Jette - Albert Quévy Mons
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Namen UR Namen UR 29 57
2. RCS Brainois RCS Brainois 29 57
3. Aischoise Aischoise 29 51
4. FC Doornik FC Doornik 29 49
5. Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe 29 48
6. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 29 47
7. CS Manageoise CS Manageoise 29 46
8. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 29 44
Topschutters Betfirst

Geen doelpunten