Beker van België Beker van België

Word fan van Beker van België!
Facebook
RSS Feed van Beker van België Download kalender van Beker van België

Kalender / Voetbaluitslagen

19/08 15:00 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts - Grimbergen Grimbergen Sint-Lenaarts - Grimbergen
19/08 19:00 FC Turnhout FC Turnhout - KRC Harelbeke KRC Harelbeke FC Turnhout - KRC Harelbeke
19/08 19:00 Daring Molenbeek Daring Molenbeek - Hamme VW Hamme VW Daring Molenbeek - Hamme VW
19/08 19:30 Dessel Sport Dessel Sport - Sporting Hasselt Sporting Hasselt Dessel Sport - Sporting Hasselt
19/08 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre - Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons UR La Louvière Centre - Albert Quévy Mons
19/08 20:00 Lommel United Lommel United - Mormont Mormont Lommel United - Mormont
20/08 16:00 Rupel Boom Rupel Boom - CS Onhaye CS Onhaye Rupel Boom - CS Onhaye
20/08 16:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles - Oosterzonen Oosterzonen Sporting Bruxelles - Oosterzonen
20/08 16:00 Waltwilder VV Waltwilder VV - Onbekend Waltwilder VV - Onbekend
20/08 16:00 KSK Heist KSK Heist - City Pirates City Pirates KSK Heist - City Pirates
20/08 16:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde - FCV Dender EH FCV Dender EH SV Oudenaarde - FCV Dender EH
20/08 16:00 RES Durbuy RES Durbuy - Berchem Sport Berchem Sport RES Durbuy - Berchem Sport
20/08 16:00 Richelle United Richelle United - Eendracht Wervik Eendracht Wervik Richelle United - Eendracht Wervik
20/08 16:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst - Pepingen Pepingen Eendracht Aalst - Pepingen
20/08 16:00 Aywaille Aywaille - Knokke Knokke Aywaille - Knokke
20/08 16:00 FC Duffel FC Duffel - Stade Waremme Stade Waremme FC Duffel - Stade Waremme
20/08 16:00 SV Temse SV Temse - FC Lebbeke FC Lebbeke SV Temse - FC Lebbeke
20/08 16:00 RES Acren RES Acren - ASV Geel ASV Geel RES Acren - ASV Geel
20/08 16:00 Péruwelz Péruwelz - KSCT Menen KSCT Menen Péruwelz - KSCT Menen
20/08 16:00 Luik FC Luik FC - Wingene Wingene Luik FC - Wingene
20/08 16:00 FC Tilleur FC Tilleur - Hoogstraten Hoogstraten FC Tilleur - Hoogstraten
20/08 16:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal - Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt Olympia SC Wijgmaal - Esperanza Neerpelt
20/08 16:00 Bocholter VV Bocholter VV - Seraing Seraing Bocholter VV - Seraing
20/08 19:30 Tempo Overijse Tempo Overijse - Sp. Petegem Sp. Petegem Tempo Overijse - Sp. Petegem
Kalender / Voetbaluitslagen
19/08 15:00 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts - Grimbergen Grimbergen Sint-Lenaarts - Grimbergen
19/08 19:00 FC Turnhout FC Turnhout - KRC Harelbeke KRC Harelbeke FC Turnhout - KRC Harelbeke
19/08 19:00 Daring Molenbeek Daring Molenbeek - Hamme VW Hamme VW Daring Molenbeek - Hamme VW
19/08 19:30 Dessel Sport Dessel Sport - Sporting Hasselt Sporting Hasselt Dessel Sport - Sporting Hasselt
19/08 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre - Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons UR La Louvière Centre - Albert Quévy Mons
19/08 20:00 Lommel United Lommel United - Mormont Mormont Lommel United - Mormont
20/08 16:00 Rupel Boom Rupel Boom - CS Onhaye CS Onhaye Rupel Boom - CS Onhaye
20/08 16:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles - Oosterzonen Oosterzonen Sporting Bruxelles - Oosterzonen
20/08 16:00 Waltwilder VV Waltwilder VV - Onbekend Waltwilder VV - Onbekend
20/08 16:00 KSK Heist KSK Heist - City Pirates City Pirates KSK Heist - City Pirates
20/08 16:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde - FCV Dender EH FCV Dender EH SV Oudenaarde - FCV Dender EH
20/08 16:00 RES Durbuy RES Durbuy - Berchem Sport Berchem Sport RES Durbuy - Berchem Sport
20/08 16:00 Richelle United Richelle United - Eendracht Wervik Eendracht Wervik Richelle United - Eendracht Wervik
20/08 16:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst - Pepingen Pepingen Eendracht Aalst - Pepingen
20/08 16:00 Aywaille Aywaille - Knokke Knokke Aywaille - Knokke
20/08 16:00 FC Duffel FC Duffel - Stade Waremme Stade Waremme FC Duffel - Stade Waremme
20/08 16:00 SV Temse SV Temse - FC Lebbeke FC Lebbeke SV Temse - FC Lebbeke
20/08 16:00 RES Acren RES Acren - ASV Geel ASV Geel RES Acren - ASV Geel
20/08 16:00 Péruwelz Péruwelz - KSCT Menen KSCT Menen Péruwelz - KSCT Menen
20/08 16:00 Luik FC Luik FC - Wingene Wingene Luik FC - Wingene
20/08 16:00 FC Tilleur FC Tilleur - Hoogstraten Hoogstraten FC Tilleur - Hoogstraten
20/08 16:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal - Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt Olympia SC Wijgmaal - Esperanza Neerpelt
20/08 16:00 Bocholter VV Bocholter VV - Seraing Seraing Bocholter VV - Seraing
20/08 19:30 Tempo Overijse Tempo Overijse - Sp. Petegem Sp. Petegem Tempo Overijse - Sp. Petegem
Topschutters

Geen doelpunten