Beker van België Beker van België

Word fan van Beker van België!
Facebook
RSS Feed van Beker van België Download kalender van Beker van België

Kalender / Voetbaluitslagen

26/07 16:00 Francs  Borains Francs Borains - Arquet FC Arquet FC
26/07 16:00 Apollo Gellik Apollo Gellik - Kattenbos Sport Kattenbos Sport
26/07 16:00 Neeroeteren-Maaseik Neeroeteren-Maaseik - Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt
26/07 16:00 Leopoldsburg Leopoldsburg - SK Bree SK Bree
26/07 16:00 Vlijtingen VV Vlijtingen VV - Koersel Koersel
26/07 16:00 Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC - Waltwilder VV Waltwilder VV
26/07 16:00 Huvo Jeuk Huvo Jeuk - Brustem Centrum Brustem Centrum
26/07 16:00 Hades Hades - KMR Biesen KMR Biesen
26/07 16:00 Flandria Dorne Flandria Dorne - Lutlommel VV Lutlommel VV
26/07 16:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo - Zonhoven VV Zonhoven VV
26/07 16:00 Helson Helchteren Helson Helchteren - Wellen Wellen
26/07 16:00 Termien Termien - Hoepertingen Hoepertingen
26/07 16:00 Sclayn Sclayn - Wépion Wépion
26/07 16:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen - KVK Beringen KVK Beringen
26/07 16:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois - JS Isières JS Isières
26/07 16:00 ASC Havinnes ASC Havinnes - Ostiches Ostiches
26/07 16:00 Spy Spy - A.S. Fontainoise A.S. Fontainoise
26/07 16:00 Charleroi Fleurus Charleroi Fleurus - Chatelet SC Chatelet SC
26/07 16:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet - Nismes Nismes
26/07 16:00 RAS Monceau RAS Monceau - AC Le Roeulx AC Le Roeulx
26/07 16:00 Aedec Hyon Aedec Hyon - RUSG Quevy RUSG Quevy
26/07 16:00 Fosses Fosses - Chatelet SC Chatelet SC
26/07 16:00 AS Montkainoise AS Montkainoise - Entité Floreffe Entité Floreffe
26/07 16:00 Paturageois Paturageois - Peruwelz FC Peruwelz FC
26/07 16:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi - RUS Flobecq RUS Flobecq
26/07 16:00 Grand-Leez Grand-Leez - Lessines-Ollignies Lessines-Ollignies
26/07 16:00 Pesche Pesche - RUS Courcelloise RUS Courcelloise
26/07 16:00 RC Sartois RC Sartois - Gesves Gesves
26/07 16:00 Chevetogne Chevetogne - Rochefort Rochefort
26/07 16:00 Verviers Verviers - Champlon Champlon
26/07 16:00 Ethe Belmont Ethe Belmont - Jeunesse Arlon Jeunesse Arlon
26/07 16:00 Villance Villance - US Givry US Givry
26/07 16:00 Longlier Longlier - Bomal Bomal
26/07 16:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve - Harre Harre
26/07 16:00 Martelange Martelange - Solières Sport Solières Sport
26/07 16:00 ES Vaux ES Vaux - Poupehan Poupehan
26/07 16:00 Bertrigeoise Bertrigeoise - Salmchateau Salmchateau
26/07 16:00 Marbehan Marbehan - Mormont Mormont
26/07 16:00 Stade Waremme Stade Waremme - Meix DT Virton Meix DT Virton
26/07 16:00 Jamoigne Jamoigne - RDC Cointe RDC Cointe
26/07 16:00 Verlaine Verlaine - Rossignol Rossignol
26/07 16:00 Marloie Marloie - Aywaille Aywaille
26/07 16:00 Kemexhe Kemexhe - RFC Trooz RFC Trooz
26/07 16:00 Beaufays SC Beaufays SC - Warnant Warnant
26/07 16:00 RFC Raeren RFC Raeren - Stavelotain Stavelotain
26/07 16:00 Bievre Bievre - Aischoise Aischoise
26/07 16:00 Dinant Dinant - Fizoise Fizoise
26/07 16:00 Limont Limont - Verlaine Verlaine
26/07 16:00 Hombourg Hombourg - Pontisse Pontisse
26/07 16:00 Ougrée Ougrée - Stavelotain Stavelotain
26/07 16:00 Loyers Loyers - Aischoise Aischoise
26/07 16:00 Lixhe-Lanaye Lixhe-Lanaye - Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg
26/07 16:00 Namen UR Namen UR - US Liège US Liège
26/07 16:00 Walhorn Walhorn - FC Meux FC Meux
26/07 16:00 Taminoise Taminoise - Eghezee Eghezee
26/07 16:00 La Roche La Roche - Richelle United Richelle United
26/07 16:00 Wielsbeke Wielsbeke - Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge
26/07 16:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief - Evergem-Center Evergem-Center
26/07 16:00 Rapide Lebbeke Rapide Lebbeke - KVV Zelzate KVV Zelzate
26/07 16:00 Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem - RFC Wetteren RFC Wetteren
26/07 16:00 De Jeugd Lovendegem De Jeugd Lovendegem - SK Ronse SK Ronse
26/07 16:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas - Rangers Opdorp Rangers Opdorp
26/07 16:00 WIK Eine WIK Eine - Laarne-Kalken Laarne-Kalken
26/07 16:00 Boekel Boekel - Eendracht Zele Eendracht Zele
26/07 16:00 Wetteren Wetteren - Avanti Stekene Avanti Stekene
26/07 16:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. - KVE Drongen KVE Drongen
26/07 16:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke - Lochristi Lochristi
26/07 16:00 Maldegem Maldegem - SK Berlaar SK Berlaar
26/07 16:00 Pepingen Pepingen - Jong Lede Jong Lede
26/07 16:00 Dikkelvenne Dikkelvenne - Svelta Melsele Svelta Melsele
26/07 16:00 Royal Géants Athois Royal Géants Athois - Zwevegem Sport Zwevegem Sport
26/07 16:00 Knokke Knokke - KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
26/07 16:00 SV Rumbeke SV Rumbeke - De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
26/07 16:00 White Star Adinkerke White Star Adinkerke - Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
26/07 16:00 Ingooigem Ingooigem - SW Harelbeke SW Harelbeke
26/07 16:00 KRC Waregem KRC Waregem - Eernegem Eernegem
26/07 16:00 Zwevezele Zwevezele - Westkapelle Westkapelle
26/07 16:00 FC Doornik FC Doornik - Bl. Otegem Bl. Otegem
26/07 16:00 Wevelgem City Wevelgem City - Toekomst Menen Toekomst Menen
26/07 16:00 OMS Ingelmunster OMS Ingelmunster - Nieuwkerke Nieuwkerke
26/07 16:00 SVV Damme SVV Damme - Meulebeke Meulebeke
26/07 16:00 KVK Westhoek KVK Westhoek - Eendracht Wervik Eendracht Wervik
26/07 16:00 Wingene Wingene - WS Lauwe WS Lauwe
26/07 16:00 Ninove Ninove - Voorde SV Voorde SV
26/07 16:00 Bevel Bevel - Olmen Olmen
26/07 16:00 Tervuren Tervuren - Stade Everois Stade Everois
26/07 16:00 Betekom Betekom - Haacht-Wespelaar Haacht-Wespelaar
26/07 16:00 Kampelaar Kampelaar - KSK Halle KSK Halle
26/07 16:00 Eppegem FC Eppegem FC - La Hulpe La Hulpe
26/07 16:00 Sterrebeek Sterrebeek - RC Schaerbeek RC Schaerbeek
26/07 16:00 ASC Berchem ASC Berchem - Wambeek Wambeek
26/07 16:00 Rebecquoise Rebecquoise - Lennik Lennik
26/07 16:00 Korbeek Sport Korbeek Sport - Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
26/07 16:00 Zoutleeuw Zoutleeuw - Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
26/07 16:00 Wolvertem SC Wolvertem SC - Rillaar Sport Rillaar Sport
26/07 16:00 Peutie Peutie - Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe
26/07 16:00 Ganshoren Ganshoren - US Ophain US Ophain
26/07 16:00 RCS Ohain RCS Ohain - RU Rixensartoise RU Rixensartoise
26/07 16:00 Aartselaar Aartselaar - WS Schorvoort WS Schorvoort
26/07 16:00 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw - Walem Walem
26/07 16:00 Zwijndrecht Zwijndrecht - Ranst Ranst
26/07 16:00 KFC Heultje KFC Heultje - Mariekerke Mariekerke
26/07 16:00 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts - Herentals Herentals
26/07 16:00 Turnhout KV Turnhout KV - VV Duffel VV Duffel
26/07 16:00 KGR Katelijne KGR Katelijne - Lyra TSV Lyra TSV
26/07 16:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC - KFC Lille KFC Lille
26/07 16:00 Antonia Antonia - Witgoor Dessel Witgoor Dessel
26/07 16:00 FC Duffel FC Duffel - Beekhoek Sport Beekhoek Sport
26/07 16:00 Nijlen Nijlen - Berg en Dal VV Berg en Dal VV
26/07 16:00 Merksplas Merksplas - Vosselaar Vosselaar
26/07 16:00 City Pirates City Pirates - Brasschaat KFC Brasschaat KFC
26/07 16:00 RRC Waterloo RRC Waterloo - Beersel-Drogenbos Beersel-Drogenbos

Kalender / Voetbaluitslagen

26/07 16:00 Francs  Borains Francs Borains - Arquet FC Arquet FC
26/07 16:00 Apollo Gellik Apollo Gellik - Kattenbos Sport Kattenbos Sport
26/07 16:00 Neeroeteren-Maaseik Neeroeteren-Maaseik - Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt
26/07 16:00 Leopoldsburg Leopoldsburg - SK Bree SK Bree
26/07 16:00 Vlijtingen VV Vlijtingen VV - Koersel Koersel
26/07 16:00 Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC - Waltwilder VV Waltwilder VV
26/07 16:00 Huvo Jeuk Huvo Jeuk - Brustem Centrum Brustem Centrum
26/07 16:00 Hades Hades - KMR Biesen KMR Biesen
26/07 16:00 Flandria Dorne Flandria Dorne - Lutlommel VV Lutlommel VV
26/07 16:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo - Zonhoven VV Zonhoven VV
26/07 16:00 Helson Helchteren Helson Helchteren - Wellen Wellen
26/07 16:00 Termien Termien - Hoepertingen Hoepertingen
26/07 16:00 Sclayn Sclayn - Wépion Wépion
26/07 16:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen - KVK Beringen KVK Beringen
26/07 16:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois - JS Isières JS Isières
26/07 16:00 ASC Havinnes ASC Havinnes - Ostiches Ostiches
26/07 16:00 Spy Spy - A.S. Fontainoise A.S. Fontainoise
26/07 16:00 Charleroi Fleurus Charleroi Fleurus - Chatelet SC Chatelet SC
26/07 16:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet - Nismes Nismes
26/07 16:00 RAS Monceau RAS Monceau - AC Le Roeulx AC Le Roeulx
26/07 16:00 Aedec Hyon Aedec Hyon - RUSG Quevy RUSG Quevy
26/07 16:00 Fosses Fosses - Chatelet SC Chatelet SC
26/07 16:00 AS Montkainoise AS Montkainoise - Entité Floreffe Entité Floreffe
26/07 16:00 Paturageois Paturageois - Peruwelz FC Peruwelz FC
26/07 16:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi - RUS Flobecq RUS Flobecq
26/07 16:00 Grand-Leez Grand-Leez - Lessines-Ollignies Lessines-Ollignies
26/07 16:00 Pesche Pesche - RUS Courcelloise RUS Courcelloise
26/07 16:00 RC Sartois RC Sartois - Gesves Gesves
26/07 16:00 Chevetogne Chevetogne - Rochefort Rochefort
26/07 16:00 Verviers Verviers - Champlon Champlon
26/07 16:00 Ethe Belmont Ethe Belmont - Jeunesse Arlon Jeunesse Arlon
26/07 16:00 Villance Villance - US Givry US Givry
26/07 16:00 Longlier Longlier - Bomal Bomal
26/07 16:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve - Harre Harre
26/07 16:00 Martelange Martelange - Solières Sport Solières Sport
26/07 16:00 ES Vaux ES Vaux - Poupehan Poupehan
26/07 16:00 Bertrigeoise Bertrigeoise - Salmchateau Salmchateau
26/07 16:00 Marbehan Marbehan - Mormont Mormont
26/07 16:00 Stade Waremme Stade Waremme - Meix DT Virton Meix DT Virton
26/07 16:00 Jamoigne Jamoigne - RDC Cointe RDC Cointe
26/07 16:00 Verlaine Verlaine - Rossignol Rossignol
26/07 16:00 Marloie Marloie - Aywaille Aywaille
26/07 16:00 Kemexhe Kemexhe - RFC Trooz RFC Trooz
26/07 16:00 Beaufays SC Beaufays SC - Warnant Warnant
26/07 16:00 RFC Raeren RFC Raeren - Stavelotain Stavelotain
26/07 16:00 Bievre Bievre - Aischoise Aischoise
26/07 16:00 Dinant Dinant - Fizoise Fizoise
26/07 16:00 Limont Limont - Verlaine Verlaine
26/07 16:00 Hombourg Hombourg - Pontisse Pontisse
26/07 16:00 Ougrée Ougrée - Stavelotain Stavelotain
26/07 16:00 Loyers Loyers - Aischoise Aischoise
26/07 16:00 Lixhe-Lanaye Lixhe-Lanaye - Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg
26/07 16:00 Namen UR Namen UR - US Liège US Liège
26/07 16:00 Walhorn Walhorn - FC Meux FC Meux
26/07 16:00 Taminoise Taminoise - Eghezee Eghezee
26/07 16:00 La Roche La Roche - Richelle United Richelle United
26/07 16:00 Wielsbeke Wielsbeke - Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge
26/07 16:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief - Evergem-Center Evergem-Center
26/07 16:00 Rapide Lebbeke Rapide Lebbeke - KVV Zelzate KVV Zelzate
26/07 16:00 Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem - RFC Wetteren RFC Wetteren
26/07 16:00 De Jeugd Lovendegem De Jeugd Lovendegem - SK Ronse SK Ronse
26/07 16:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas - Rangers Opdorp Rangers Opdorp
26/07 16:00 WIK Eine WIK Eine - Laarne-Kalken Laarne-Kalken
26/07 16:00 Boekel Boekel - Eendracht Zele Eendracht Zele
26/07 16:00 Wetteren Wetteren - Avanti Stekene Avanti Stekene
26/07 16:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. - KVE Drongen KVE Drongen
26/07 16:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke - Lochristi Lochristi
26/07 16:00 Maldegem Maldegem - SK Berlaar SK Berlaar
26/07 16:00 Pepingen Pepingen - Jong Lede Jong Lede
26/07 16:00 Dikkelvenne Dikkelvenne - Svelta Melsele Svelta Melsele
26/07 16:00 Royal Géants Athois Royal Géants Athois - Zwevegem Sport Zwevegem Sport
26/07 16:00 Knokke Knokke - KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
26/07 16:00 SV Rumbeke SV Rumbeke - De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
26/07 16:00 White Star Adinkerke White Star Adinkerke - Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
26/07 16:00 Ingooigem Ingooigem - SW Harelbeke SW Harelbeke
26/07 16:00 KRC Waregem KRC Waregem - Eernegem Eernegem
26/07 16:00 Zwevezele Zwevezele - Westkapelle Westkapelle
26/07 16:00 FC Doornik FC Doornik - Bl. Otegem Bl. Otegem
26/07 16:00 Wevelgem City Wevelgem City - Toekomst Menen Toekomst Menen
26/07 16:00 OMS Ingelmunster OMS Ingelmunster - Nieuwkerke Nieuwkerke
26/07 16:00 SVV Damme SVV Damme - Meulebeke Meulebeke
26/07 16:00 KVK Westhoek KVK Westhoek - Eendracht Wervik Eendracht Wervik
26/07 16:00 Wingene Wingene - WS Lauwe WS Lauwe
26/07 16:00 Ninove Ninove - Voorde SV Voorde SV
26/07 16:00 Bevel Bevel - Olmen Olmen
26/07 16:00 Tervuren Tervuren - Stade Everois Stade Everois
26/07 16:00 Betekom Betekom - Haacht-Wespelaar Haacht-Wespelaar
26/07 16:00 Kampelaar Kampelaar - KSK Halle KSK Halle
26/07 16:00 Eppegem FC Eppegem FC - La Hulpe La Hulpe
26/07 16:00 Sterrebeek Sterrebeek - RC Schaerbeek RC Schaerbeek
26/07 16:00 ASC Berchem ASC Berchem - Wambeek Wambeek
26/07 16:00 Rebecquoise Rebecquoise - Lennik Lennik
26/07 16:00 Korbeek Sport Korbeek Sport - Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
26/07 16:00 Zoutleeuw Zoutleeuw - Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
26/07 16:00 Wolvertem SC Wolvertem SC - Rillaar Sport Rillaar Sport
26/07 16:00 Peutie Peutie - Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe
26/07 16:00 Ganshoren Ganshoren - US Ophain US Ophain
26/07 16:00 RCS Ohain RCS Ohain - RU Rixensartoise RU Rixensartoise
26/07 16:00 Aartselaar Aartselaar - WS Schorvoort WS Schorvoort
26/07 16:00 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw - Walem Walem
26/07 16:00 Zwijndrecht Zwijndrecht - Ranst Ranst
26/07 16:00 KFC Heultje KFC Heultje - Mariekerke Mariekerke
26/07 16:00 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts - Herentals Herentals
26/07 16:00 Turnhout KV Turnhout KV - VV Duffel VV Duffel
26/07 16:00 KGR Katelijne KGR Katelijne - Lyra TSV Lyra TSV
26/07 16:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC - KFC Lille KFC Lille
26/07 16:00 Antonia Antonia - Witgoor Dessel Witgoor Dessel
26/07 16:00 FC Duffel FC Duffel - Beekhoek Sport Beekhoek Sport
26/07 16:00 Nijlen Nijlen - Berg en Dal VV Berg en Dal VV
26/07 16:00 Merksplas Merksplas - Vosselaar Vosselaar
26/07 16:00 City Pirates City Pirates - Brasschaat KFC Brasschaat KFC
26/07 16:00 RRC Waterloo RRC Waterloo - Beersel-Drogenbos Beersel-Drogenbos

Topschutters


Geen doelpunten