Beker van Henegouwen

Word fan van Beker van Henegouwen!
Facebook
RSS Feed van Beker van Henegouwen Download kalender van Beker van Henegouwen

Laatste nieuws uit Beker van Henegouwen

 

Geen nieuws gevonden.

Supporters

1. RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
2. RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise
3. Trazegnies Sports Trazegnies Sports
4. Chatelet SC Chatelet SC
5. RES Acren RES Acren
6. RUSC Anderlues RUSC Anderlues
7. Baileux SP Baileux SP
8. REC Beaumont REC Beaumont
9. Exc. Bievene Exc. Bievene
10. Bracquegnies SP Bracquegnies SP
11. Stade Brainois Stade Brainois
12. FC Brunehaut FC Brunehaut
13. RUS Courcelloise RUS Courcelloise
14. Elouges-Dour Elouges-Dour
15. AC Estaimbourg AC Estaimbourg
16. RRC Estaimpuis RRC Estaimpuis
17. US Estinnes US Estinnes
18. RFC Farciennes RFC Farciennes
19. CS Manageoise CS Manageoise
20. RSA Forchies RSA Forchies
21. Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
22. RFC De Gilly RFC De Gilly
23. Gosselies Sport Gosselies Sport
24. Goutroux Sports Goutroux Sports
25. FC Havré FC Havré
26. RUS Herseautoise RUS Herseautoise
27. RLC Hornu RLC Hornu
28. RAS Lessines-Ollignies RAS Lessines-Ollignies
29. Leuze-Lignette Leuze-Lignette
30. RSC Leval RSC Leval
31. FC Marcinelle FC Marcinelle
32. RLC Mesvin RLC Mesvin
33. Nimy-Maisières Nimy-Maisières
34. FC Obourg FC Obourg
35. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
36. RES Roux RES Roux
37. Templeuve Templeuve
38. Tertre Hautrage Tertre Hautrage
39. US Thumaide US Thumaide
40. Trivièroise St Vaast Trivièroise St Vaast
41. Vacresse Vacresse
42. RSC Wasmes RSC Wasmes
43. RFC Wiers RFC Wiers
44. Bleharies Bleharies
45. JS Isières JS Isières
46. Solre-Sambre Solre-Sambre
47. FC Flénu FC Flénu
48. RFC Houdinois RFC Houdinois
49. Paturageois Paturageois
50. Olympic Warcoing Olympic Warcoing
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
15/08 17:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage Peruwelz FC - Tertre Hautrage
15/08 17:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 3-9 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais Nimy-Maisières - Meslin-Grand Marais
15/08 17:00 Rumes la Glanerie Rumes la Glanerie 1-0 RAS Lessines-Ollignies RAS Lessines-Ollignies Rumes la Glanerie - RAS Lessines-Ollignies
15/08 17:00 Leuze-Lignette Leuze-Lignette 5-0 CS Jemappes CS Jemappes Leuze-Lignette - CS Jemappes
15/08 17:00 Casteau Casteau 0-1 JSC Brugelette JSC Brugelette Casteau - JSC Brugelette
15/08 17:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 2-1 RUS Herseautoise RUS Herseautoise RLC Mesvin - RUS Herseautoise
17/08 19:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 4-0 Goutroux Sports Goutroux Sports RUFC Ransartoise - Goutroux Sports
17/08 19:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 1-1 FC Marcinelle FC Marcinelle Bracquegnies SP - FC Marcinelle
17/08 19:00 RSC Leval RSC Leval 4-1 Thulin Thulin RSC Leval - Thulin
17/08 19:30 RFC De Gilly RFC De Gilly 1-5 Stade Brainois Stade Brainois RFC De Gilly - Stade Brainois
17/08 19:30 US Thumaide US Thumaide 3-7 Templeuve Templeuve US Thumaide - Templeuve
18/08 19:00 RFC Wiers RFC Wiers 3-1 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries RFC Wiers - Bosqueta Frameries
18/08 19:00 RAS Monceau RAS Monceau 2-1 CS Manageoise CS Manageoise RAS Monceau - CS Manageoise
18/08 19:00 JS Bray JS Bray 2-1 RES Roux RES Roux JS Bray - RES Roux
18/08 19:00 Soignies Soignies 3-1 Jeunesse Turque Jeunesse Turque Soignies - Jeunesse Turque
18/08 19:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 3-2 JS Bouffioulx JS Bouffioulx US Neufvilloise - JS Bouffioulx
18/08 19:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 0-3 RUSC Anderlues RUSC Anderlues AC Le Roeulx - RUSC Anderlues
18/08 19:00 JS Isières JS Isières 1-3 Exc. Bievene Exc. Bievene JS Isières - Exc. Bievene
18/08 19:00 RAS Lessines-Ollignies RAS Lessines-Ollignies 0-5 FC Flénu FC Flénu RAS Lessines-Ollignies - FC Flénu
18/08 19:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 2-1 RES Acren RES Acren Pays Vert Ostiches-Ath - RES Acren
18/08 19:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-1 Vacresse Vacresse RUS Beloeil - Vacresse
18/08 19:00 RRC Estaimpuis RRC Estaimpuis 0-5 FF Olympic Warcoing Olympic Warcoing RRC Estaimpuis - Olympic Warcoing
18/08 19:00 FC Brunehaut FC Brunehaut 5-0 RLC Hornu RLC Hornu FC Brunehaut - RLC Hornu
18/08 19:00 Bleharies Bleharies 2-3 Elouges-Dour Elouges-Dour Bleharies - Elouges-Dour
18/08 19:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 4-6 US Estinnes US Estinnes Trazegnies Sports - US Estinnes
18/08 19:00 RFC Houdinois RFC Houdinois 7-3 RFC Farciennes RFC Farciennes RFC Houdinois - RFC Farciennes
18/08 19:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 4-2 Trivièroise St Vaast Trivièroise St Vaast ASC Havinnes - Trivièroise St Vaast
18/08 19:00 RSC Wasmes RSC Wasmes 2-0 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart RSC Wasmes - Harchies-Bernissart
18/08 19:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 3-3 Paturageois Paturageois Pays Blanc Antoinien - Paturageois
18/08 19:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 2-6 AC Anvaing AC Anvaing Meslin-Grand Marais - AC Anvaing
18/08 19:00 Chatelet SC Chatelet SC 3-0 RSA Forchies RSA Forchies Chatelet SC - RSA Forchies
18/08 19:00 Standard de Chatelet Standard de Chatelet 4-0 FC Obourg FC Obourg Standard de Chatelet - FC Obourg
18/08 19:00 Mont Marchienne Mont Marchienne 2-4 Gosselies Sport Gosselies Sport Mont Marchienne - Gosselies Sport
18/08 19:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 3-1 US Thumaide US Thumaide RAFC Cuesmes - US Thumaide
18/08 19:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 3-1 AS Montkainoise AS Montkainoise Albert Quévy Mons - AS Montkainoise
18/08 19:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 2-2 REC Beaumont REC Beaumont Rapid Symphorinois - REC Beaumont
18/08 19:00 RUS Courcelloise RUS Courcelloise 0-2 Solre-Sambre Solre-Sambre RUS Courcelloise - Solre-Sambre
18/08 19:00 Baileux SP Baileux SP 0-3 FC Havré FC Havré Baileux SP - FC Havré
18/08 19:00 Templeuve Templeuve 2-1 AC Estaimbourg AC Estaimbourg Templeuve - AC Estaimbourg
Stand Betfirst
  Groep 1A G P
1. Olympic Warcoing Olympic Warcoing 4 12
2. Templeuve Templeuve 4 9
3. AC Estaimbourg AC Estaimbourg 4 7
4. FC Brunehaut FC Brunehaut 4 7
5. Elouges-Dour Elouges-Dour 4 6
6. RLC Hornu RLC Hornu 4 3
7. Bleharies Bleharies 4 3
8. RRC Estaimpuis RRC Estaimpuis 4 0
  Groep 1B G P
1. FC Flénu FC Flénu 4 10
2. Vacresse Vacresse 4 8
3. Ostiches Ostiches 4 6
4. RES Acren RES Acren 4 6
5. RUS Beloeil RUS Beloeil 4 5
6. Exc. Bievene Exc. Bievene 4 4
7. JS Isières JS Isières 4 3
8. RAS Lessines-Ollignies RAS Lessines-Ollignies 4 2
  Groep 1C G P
1. RFC Wiers RFC Wiers 4 12
2. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 4 10
3. RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 4 9
4. ASC Havinnes ASC Havinnes 4 9
5. AS Montkainoise AS Montkainoise 4 3
6. Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 4 3
7. Trivièroise St Vaast Trivièroise St Vaast 4 1
8. US Thumaide US Thumaide 4 0
  Groep 1D G P
1. Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 4 10
2. Paturageois Paturageois 4 10
3. RSC Leval RSC Leval 4 9
4. RSC Wasmes RSC Wasmes 4 9
5. Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 4 6
6. AC Anvaing AC Anvaing 4 3
7. Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 4 0
8. Thulin Thulin 4 0
  Groep 1E G P
1. Chatelet SC Chatelet SC 4 12
2. RSA Forchies RSA Forchies 4 7
3. FC Marcinelle FC Marcinelle 4 7
4. Bracquegnies SP Bracquegnies SP 4 7
5. Gosselies Sport Gosselies Sport 4 6
6. Mont Marchienne Mont Marchienne 4 4
7. Standard de Chatelet Standard de Chatelet 4 3
8. FC Obourg FC Obourg 4 0
  Groep 1F G P
1. Solre-Sambre Solre-Sambre 4 10
2. FC Havré FC Havré 4 9
3. RUS Courcelloise RUS Courcelloise 4 9
4. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 4 5
5. RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 4 4
6. Baileux SP Baileux SP 4 4
7. REC Beaumont REC Beaumont 4 3
8. Goutroux Sports Goutroux Sports 4 0
  Groep 1G G P
1. RFC Houdinois RFC Houdinois 4 12
2. RAS Monceau RAS Monceau 4 10
3. CS Manageoise CS Manageoise 4 6
4. JS Bray JS Bray 4 5
5. RFC Farciennes RFC Farciennes 4 5
6. US Estinnes US Estinnes 4 4
7. Trazegnies Sports Trazegnies Sports 4 3
8. RES Roux RES Roux 4 0
  Groep 1H G P
1. Soignies Soignies 4 12
2. RUSC Anderlues RUSC Anderlues 4 9
3. US Neufvilloise US Neufvilloise 4 9
4. Stade Brainois Stade Brainois 4 7
5. Jeunesse Turque Jeunesse Turque 4 4
6. JS Bouffioulx JS Bouffioulx 4 4
7. RFC De Gilly RFC De Gilly 4 1
8. AC Le Roeulx AC Le Roeulx 4 0
  Groep 3A G P
1. Tertre Hautrage Tertre Hautrage 4 12
2. RLC Mesvin RLC Mesvin 4 12
3. Templeuve Templeuve 4 12
4. RUS Herseautoise RUS Herseautoise 4 9
5. JSC Brugelette JSC Brugelette 4 9
6. Peruwelz FC Peruwelz FC 4 6
7. Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 4 6
8. Leuze-Lignette Leuze-Lignette 4 3
9. Casteau Casteau 4 3
10. RAS Lessines-Ollignies RAS Lessines-Ollignies 4 3
11. Nimy-Maisières Nimy-Maisières 4 3
12. Rumes la Glanerie Rumes la Glanerie 4 3
13. US Thumaide US Thumaide 4 3
14. CS Jemappes CS Jemappes 4 0
Topschutters Betfirst