Beker van Limburg

Word fan van Beker van Limburg!
Facebook
RSS Feed van Beker van Limburg Download kalender van Beker van Limburg

Laatste nieuws uit Beker van Limburg

 

Geen nieuws gevonden.

Supporters

1. Sporting Hasselt Sporting Hasselt
2. SK Meeuwen SK Meeuwen
3. Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt
4. KVK Beringen KVK Beringen
5. RC Reppel RC Reppel
6. Heur VV Heur VV
7. Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
8. SK Bree SK Bree
9. Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
10. Wellen Wellen
11. Standaard Bree Standaard Bree
12. Hades Hades
13. Valencia Piringen Valencia Piringen
14. Eendracht Stevoort Eendracht Stevoort
15. Tervant Tervant
16. Ham United Ham United
17. Lindelhoeven Lindelhoeven
18. Lutlommel VV Lutlommel VV
19. Viversel Viversel
20. Stormvogels Rosmeer Stormvogels Rosmeer
21. Sporting Spalbeek Sporting Spalbeek
22. Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC
23. KMR Biesen KMR Biesen
24. Stal Sport Stal Sport
25. VKM Sint-Truiden VKM Sint-Truiden
26. Amandina VC Amandina VC
27. Halveweg Zonhoven Halveweg Zonhoven
28. Overpeltse VV Overpeltse VV
29. Flandria Paal Flandria Paal
30. Vlijtingen VV Vlijtingen VV
31. Laak Laak
32. SV Breugel SV Breugel
33. WS Linkhout WS Linkhout
34. Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
35. Kattenbos Sport Kattenbos Sport
36. Bolderberg Bolderberg
37. KSV Hoeselt KSV Hoeselt
38. Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
39. Sparta Lille Sparta Lille
40. Diepenbeek De Zwaluw Diepenbeek De Zwaluw
41. Herkol Herkol
42. Eendracht Henis Eendracht Henis
43. Standard Val-Meer Standard Val-Meer
44. Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
45. Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
46. Olympic Landen Olympic Landen
47. FC Vliermaal FC Vliermaal
48. Hoepertingen Hoepertingen
49. Racing Peer Racing Peer
50. VV Nieuwerkerken VV Nieuwerkerken

Kalender / Voetbaluitslagen

Stand

  Groep 3 G P
1. MD Halen MD Halen 8 13
2. ESJ Alken ESJ Alken 4 10
3. Sporting Spalbeek Sporting Spalbeek 4 10
4. Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt 4 9
5. Sporting Hasselt Sporting Hasselt 4 9
6. Diepenbeek De Zwaluw Diepenbeek De Zwaluw 4 9
7. Eendracht Zelem Eendracht Zelem 4 9
8. KWS Alken KWS Alken 4 8
9. Bolderberg Bolderberg 4 7
10. Zonhoven VV Zonhoven VV 4 7
11. Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt 4 7
12. Eendracht Stevoort Eendracht Stevoort 4 7
13. Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 4 6
14. Runkst VV Runkst VV 4 6
15. Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC 4 6
16. HO Hasselt HO Hasselt 4 6
17. BS Sport BS Sport 4 5
18. Amandina VC Amandina VC 4 4
19. SC Donk SC Donk 4 4
20. Terkoest Alken Terkoest Alken 4 4
21. Sparta Kuringen Sparta Kuringen 4 4
22. Halveweg Zonhoven Halveweg Zonhoven 4 4
23. Hades Hades 4 3
24. Loksbergen Loksbergen 4 3
25. Godsheide VV Godsheide VV 4 0
26. Stokrooie VV Stokrooie VV 4 0
27. Laak Laak 4 0
  Groep 4 G P
1. Vlijtingen VV Vlijtingen VV 4 12
2. Heur VV Heur VV 4 12
3. Sparta Kolmont Sparta Kolmont 4 12
4. SK Moelingen SK Moelingen 4 10
5. VC Kesselt VC Kesselt 4 9
6. Valencia Piringen Valencia Piringen 4 9
7. Zwaluw Vechmaal Zwaluw Vechmaal 4 9
8. ALT Hoeselt ALT Hoeselt 4 9
9. Kortessem VV Kortessem VV 4 8
10. Vroenhoven VV Vroenhoven VV 4 8
11. FC Herderen FC Herderen 4 7
12. JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 4 7
13. KSV Hoeselt KSV Hoeselt 4 7
14. KMR Biesen KMR Biesen 4 7
15. Eendracht Henis Eendracht Henis 4 7
16. Stormvogels Rosmeer Stormvogels Rosmeer 4 6
17. Standard Val-Meer Standard Val-Meer 4 4
18. Schoonbeek Schoonbeek 4 4
19. Heis Sport Heis Sport 4 4
20. SC Zichen-Zussen-Bolder SC Zichen-Zussen-Bolder 4 4
21. SK Munsterbilzen SK Munsterbilzen 4 4
22. FC Vliermaal FC Vliermaal 3 3
23. Herenelderen Herenelderen 4 3
24. Waltwilder VV Waltwilder VV 4 3
25. Riemst Vooruit Riemst Vooruit 4 3
26. Kanne VV Kanne VV 4 3
27. SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 3 3
28. Wellen Wellen 4 3
29. Union FC Rutten Union FC Rutten 4 2
30. Bilzen VV Bilzen VV 4 1
31. Membruggen Membruggen 4 1
32. De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 4 1
33. Habo SK Habo SK 4 0
  Groep 5 G P
1. Daring Jeuk Daring Jeuk 4 10
2. Olympic Landen Olympic Landen 4 10
3. VV Nieuwerkerken VV Nieuwerkerken 4 10
4. Zepperen Zepperen 4 9
5. Brustem Brustem 4 7
6. Heers VV Heers VV 4 7
7. Hoepertingen Hoepertingen 4 5
8. Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 4 4
9. VKM Sint-Truiden VKM Sint-Truiden 4 3
10. Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 4 3
11. Mechelen-Bovelingen Mechelen-Bovelingen 4 2
12. RDK Gravelo RDK Gravelo 4 1
13. Velm VV Velm VV 4 1
  Groep 6 G P
1. WS Linkhout WS Linkhout 4 12
2. Statie Zolder Statie Zolder 4 10
3. E. Genenbos E. Genenbos 4 10
4. Turkse FC Turkse FC 4 9
5. KVK Beringen KVK Beringen 4 9
6. Heusden-Zolder Heusden-Zolder 3 9
7. VK Gestel VK Gestel 3 9
8. Tervant Tervant 4 8
9. KVV Lummen KVV Lummen 4 7
10. Koersel Koersel 4 6
11. Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 4 6
12. RS Beverlo RS Beverlo 4 5
13. Ham United Ham United 4 5
14. Viversel Viversel 4 4
15. Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 5 4
16. Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 3 3
17. Lillonia Lillonia 4 3
18. Flandria Paal Flandria Paal 4 3
19. Stal Sport Stal Sport 4 2
20. Helson Helchteren Helson Helchteren 4 2
21. Anadol Anadol 4 1
22. SK Meldert SK Meldert 4 0
23. Heusden 06 Heusden 06 4 0
  Groep 7 G P
1. Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 4 12
2. SK Bree SK Bree 4 12
3. Lindelhoeven Lindelhoeven 4 10
4. Heidebloem Wijshagen Heidebloem Wijshagen 4 10
5. Eksel Eksel 4 10
6. Lutlommel VV Lutlommel VV 4 9
7. Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 4 9
8. GS Beek GS Beek 4 7
9. Kattenbos Sport Kattenbos Sport 4 7
10. RC Reppel RC Reppel 4 7
11. KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 4 7
12. Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 4 6
13. Achel VV Achel VV 4 6
14. Sparta Lille Sparta Lille 4 6
15. Racing Peer Racing Peer 4 6
16. Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 4 6
17. Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 4 6
18. Overpeltse VV Overpeltse VV 4 6
19. SK Meeuwen SK Meeuwen 4 5
20. Herkol Herkol 4 4
21. Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt 4 4
22. Hechtel Hechtel 4 4
23. Kadijk SK Kadijk SK 4 4
24. SK Lozen SK Lozen 4 3
25. Exc Hamont Exc Hamont 4 3
26. Kaulille FC Kaulille FC 4 3
27. SV Breugel SV Breugel 4 1
28. Lommel Kolonie Lommel Kolonie 4 0
29. Standaard Bree Standaard Bree 4 0
30. Ellikom Ellikom 4 0

Topschutters


Geen doelpunten