Beker van Luik

Word fan van Beker van Luik!
Facebook
RSS Feed van Beker van Luik Download kalender van Beker van Luik

Laatste nieuws uit Beker van Luik

 

Geen nieuws gevonden.

Supporters

1. Eupen FC Eupen FC
2. Battice Battice
3. Spa FC Spa FC
4. Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
5. Malmundaria Malmundaria
6. RERC Amay RERC Amay
7. Amblève Amblève
8. RSFC Andrimont RSFC Andrimont
9. Aubel Aubel
10. Banneux Banneux
11. RJS Chêneenne RJS Chêneenne
12. Elan Dalhem Elan Dalhem
13. Geer Geer
14. Fleron FC Fleron FC
15. Glons Glons
16. US Liège US Liège
17. R. Herve FC R. Herve FC
18. Patro Lensois Patro Lensois
19. Espoir Minerois Espoir Minerois
20. Oreye Union Oreye Union
21. Oupeye FC Oupeye FC
22. RFC Trooz RFC Trooz
23. Rocherath Rocherath
24. RFC 1924 St-Vith RFC 1924 St-Vith
25. Stavelotain Stavelotain
26. Templiers Nandrin Templiers Nandrin
27. RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
28. Vivegnis Vivegnis
29. Waimes W. Waimes W.
30. Stade Waremme Stade Waremme
31. Warnant Warnant
32. RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
33. Xhoffraix FC Xhoffraix FC
34. Stockay Stockay
35. Dison Dison
36. Wanze Sports Wanze Sports
37. Vaux-Borset Vaux-Borset
38. Couthuin Sports Couthuin Sports
39. Othee- Villersoise Othee- Villersoise
40. Daring Club De Cointe Daring Club De Cointe
41. Entite Wasseiges Entite Wasseiges
42. Grace-Hollogne Grace-Hollogne
43. Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
44. F.C.Hermee F.C.Hermee
45. FC Herstal FC Herstal
46. Richelle Utd Richelle Utd
47. Honsfelder S.V Honsfelder S.V
48. Rot-Weiss Eynatten Rot-Weiss Eynatten
49. Butgenbach FC Butgenbach FC
50. Solières Solières
Kalender / Voetbaluitslagen
Stand
  Groep A1 G P
1. Richelle Utd Richelle Utd 2 6
2. Daring Club De Cointe Daring Club De Cointe 2 6
3. Templiers Nandrin Templiers Nandrin 2 4
4. US Liège US Liège 2 1
5. RJS Chêneenne RJS Chêneenne 2 0
6. Vaux-Borset Vaux-Borset 2 0
  Groep A2 G P
1. Grace-Hollogne Grace-Hollogne 2 4
2. Couthuin Sports Couthuin Sports 2 4
3. Oupeye FC Oupeye FC 2 3
4. Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 2 3
5. Othee- Villersoise Othee- Villersoise 2 1
6. Elan Dalhem Elan Dalhem 2 1
  Groep A3 G P
1. Alliance Melen-Micheroux Alliance Melen-Micheroux 2 6
2. F.C.Hermee F.C.Hermee 2 6
3. Wanze Sports Wanze Sports 2 3
4. Banneux Banneux 2 3
5. Glons Glons 2 0
6. Stockay Stockay 2 0
  Groep A4 G P
1. RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 2 6
2. Patro Lensois Patro Lensois 2 4
3. Solières Solières 2 3
4. R. Herve FC R. Herve FC 2 2
5. Entite Wasseiges Entite Wasseiges 2 1
6. Vivegnis Vivegnis 2 0
  Groep A5 G P
1. RERC Amay RERC Amay 2 6
2. Warnant Warnant 2 3
3. Stade Waremme Stade Waremme 2 3
4. Geer Geer 2 0
  Groep A6 G P
1. Oreye Union Oreye Union 2 4
2. FC Herstal FC Herstal 2 3
3. RFC Trooz RFC Trooz 2 2
4. Fleron FC Fleron FC 2 1
  Groep B10 G P
1. Rocherath Rocherath 2 6
2. RSFC Andrimont RSFC Andrimont 2 4
3. Honsfelder S.V Honsfelder S.V 2 3
4. Stavelotain Stavelotain 2 3
5. Stembertoise Stembertoise 2 1
6. Rot-Weiss Eynatten Rot-Weiss Eynatten 2 0
  Groep B7 G P
1. Dison Dison 2 6
2. RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 2 4
3. Espoir Minerois Espoir Minerois 2 1
4. Battice Battice 2 0
  Groep B8 G P
1. Ster Francorchamps Ster Francorchamps 2 4
2. Grun-Weiss Amel Grun-Weiss Amel 2 4
3. Aubel Aubel 2 3
4. Waimes W. Waimes W. 2 0
  Groep B9 G P
1. RFC 1924 St-Vith RFC 1924 St-Vith 2 6
2. Spa FC Spa FC 2 3
3. Malmundaria Malmundaria 2 3
4. Eupen FC Eupen FC 2 3
5. Butgenbach FC Butgenbach FC 2 3
6. Xhoffraix FC Xhoffraix FC 2 0
Topschutters