Beker van Namen

Word fan van Beker van Namen!
Facebook
RSS Feed van Beker van Namen Download kalender van Beker van Namen

Laatste nieuws uit Beker van Namen

 

Geen nieuws gevonden.

Supporters

1. Bohan Bohan
2. Sommière Sommière
3. Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg
4. Andenne-Seilles Andenne-Seilles
5. FC Meux FC Meux
6. Spy Spy
7. Achène Achène
8. Anhée Anhée
9. Anseremmoise Anseremmoise
10. Assesse Assesse
11. Auvelais Auvelais
12. Biesme Biesme
13. ES Molignée ES Molignée
14. Bievre Bievre
15. RFC Bioul 81 RFC Bioul 81
16. Bois-Villers Bois-Villers
17. Bossière Bossière
18. Chevetogne Chevetogne
19. Ciergnon Ciergnon
20. Condruzien Condruzien
21. Fraire Fraire
22. Dinant Dinant
23. Eghezee Eghezee
24. Emines Emines
25. Eprave Eprave
26. Evelette Evelette
27. Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont
28. Standard Flawinne FC Standard Flawinne FC
29. Florennes Florennes
30. Fosses B Fosses B
31. Gedinne Gedinne
32. Gelbressée Gelbressée
33. Gembloux Gembloux
34. Gesves Gesves
35. Gimnée-Mazée Gimnée-Mazée
36. Grand-Leez Grand-Leez
37. Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
38. Ham FC Ham FC
39. Han-sur-Lesse Han-sur-Lesse
40. Hastière Hastière
41. Havelange Havelange
42. Hemptinne AS Hemptinne AS
43. Houyet Houyet
44. Ligny Ligny
45. Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
46. Loyers Loyers
47. Malonne Malonne
48. Miecret Miecret
49. Molignee-Stave Molignee-Stave
50. Mosane Mosane
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
06/08 20:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 6-3 Fosses B Fosses B Hemptinne AS - Fosses B
07/08 19:30 Bonneville Bonneville 5-0 Condruzien Condruzien Bonneville - Condruzien
08/08 18:00 Spy Spy 5-3 Leignon Leignon Spy - Leignon
08/08 19:00 Gesves Gesves 1-1 Lustin Lustin Gesves - Lustin
08/08 19:00 Sclayn Sclayn 1-8 Florennes Florennes Sclayn - Florennes
08/08 19:30 Loyers Loyers 3-1 Anhée Anhée Loyers - Anhée
08/08 19:30 Lustin Lustin 5-0 Gelbressée Gelbressée Lustin - Gelbressée
08/08 19:30 Ligny Ligny 0-2 Pondrome Pondrome Ligny - Pondrome
08/08 19:30 Natoye Natoye 0-2 FC Surice FC Surice Natoye - FC Surice
08/08 19:30 Walcourt Walcourt 14-0 Ciergnon Ciergnon Walcourt - Ciergnon
08/08 19:30 Han-sur-Lesse Han-sur-Lesse 12-0 Namèche Namèche Han-sur-Lesse - Namèche
08/08 20:00 Bievre Bievre 7-0 Emines Emines Bievre - Emines
08/08 20:00 Chevetogne Chevetogne 12-0 Bohan Bohan Chevetogne - Bohan
08/08 20:00 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 3-0 Dinant Dinant Couvin Mariembourg - Dinant
08/08 20:00 Dinant Dinant 1-2 Espoir Tarciennois Espoir Tarciennois Dinant - Espoir Tarciennois
08/08 20:00 Eprave Eprave 4-0 Focant Focant Eprave - Focant
08/08 20:00 Faulx Faulx 7-4 Belgrade Belgrade Faulx - Belgrade
09/08 18:00 Fosses B Fosses B 2-4 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes Fosses B - Lisogne-Thynes
09/08 18:00 Achène Achène 0-9 CS Wepionnais CS Wepionnais Achène - CS Wepionnais
09/08 18:00 RCS Schaltin RCS Schaltin 0-3 Rhisnes Rhisnes RCS Schaltin - Rhisnes
09/08 18:00 Naninne Naninne 2-3 Sp. Espoir Jemeppe Sp. Espoir Jemeppe Naninne - Sp. Espoir Jemeppe
09/08 18:00 Somzée Somzée 2-5 Eghezee Eghezee Somzée - Eghezee
09/08 18:00 E.Sommenoise E.Sommenoise 3-0 Gembloux Gembloux E.Sommenoise - Gembloux
09/08 18:00 Vezin Vezin 2-2 Sambreville Sambreville Vezin - Sambreville
09/08 18:00 Evelette Evelette 4-3 Andenne-Seilles Andenne-Seilles Evelette - Andenne-Seilles
09/08 18:00 Molignee-Stave Molignee-Stave 1-2 Grand-Leez Grand-Leez Molignee-Stave - Grand-Leez
09/08 18:00 Onoz Onoz 2-2 Vencimont Vencimont Onoz - Vencimont
09/08 18:00 Graide Graide 0-3 Ligny Ligny Graide - Ligny
09/08 18:00 CAPS Namur CAPS Namur 1-4 Ohey Ohey CAPS Namur - Ohey
09/08 18:00 FC Meux FC Meux 4-0 Etoile Taminoise Etoile Taminoise FC Meux - Etoile Taminoise
09/08 18:00 Wartet Wartet 0-16 CS Onhaye CS Onhaye Wartet - CS Onhaye
09/08 18:00 Jambes Jambes 1-4 Sclayn Sclayn Jambes - Sclayn
09/08 18:00 Hastière Hastière 1-5 Pesche Pesche Hastière - Pesche
09/08 18:00 Nismes Nismes 2-2 Biesme Biesme Nismes - Biesme
09/08 18:00 E.S. Boninne E.S. Boninne 3-2 Gedinne Gedinne E.S. Boninne - Gedinne
09/08 18:00 Anseremmoise Anseremmoise 2-2 Natoye Natoye Anseremmoise - Natoye
09/08 18:00 Standard Flawinne FC Standard Flawinne FC 2-3 Havelange Havelange Standard Flawinne FC - Havelange
09/08 18:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 0-3 Profondeville Profondeville Temploux-Suarlee - Profondeville
09/08 18:00 Philippeville Philippeville 3-0 Sauveniere Sauveniere Philippeville - Sauveniere
09/08 18:00 ES Molignée ES Molignée 2-4 Malonne Malonne ES Molignée - Malonne
09/08 18:00 Gedinne Gedinne 1-6 Thy-le-Château Thy-le-Château Gedinne - Thy-le-Château
09/08 18:00 Floreffe Floreffe 7-0 Jambes Jambes Floreffe - Jambes
09/08 18:00 Gelbressée Gelbressée 4-1 Oignies Oignies Gelbressée - Oignies
09/08 18:00 Mesnil Mesnil 5-2 Somzée Somzée Mesnil - Somzée
09/08 18:00 Pessoux Pessoux 6-0 Neffe Neffe Pessoux - Neffe
09/08 18:00 Rochefort Rochefort 2-2 Molignee-Stave Molignee-Stave Rochefort - Molignee-Stave
09/08 18:00 Malonne Malonne 5-2 Flavion Sport Flavion Sport Malonne - Flavion Sport
09/08 18:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 7-0 Frontières Frontières Falisolle-Aisemont - Frontières
09/08 18:00 Mosane Mosane 6-0 Denée Denée Mosane - Denée
09/08 18:00 Taviers Taviers 1-0 Ham FC Ham FC Taviers - Ham FC
09/08 18:00 Anhée Anhée 2-5 ES Molignée ES Molignée Anhée - ES Molignée
09/08 18:00 Ohey Ohey 3-1 Moustier Moustier Ohey - Moustier
09/08 18:00 Andenne-Seilles Andenne-Seilles 4-1 Houyet Houyet Andenne-Seilles - Houyet
09/08 18:00 Bossière Bossière 3-4 Gimnée-Mazée Gimnée-Mazée Bossière - Gimnée-Mazée
09/08 18:00 Thy-le-Château Thy-le-Château 3-3 Rienne Rienne Thy-le-Château - Rienne
09/08 18:00 CS Onhaye CS Onhaye 2-3 Sommière Sommière CS Onhaye - Sommière
09/08 18:00 RFC Bioul 81 RFC Bioul 81 7-2 Haltinne Haltinne RFC Bioul 81 - Haltinne
09/08 18:00 Sart-Bernard Sart-Bernard 1-3 Auvelais Auvelais Sart-Bernard - Auvelais
09/08 18:00 ST-Germain ST-Germain 3-1 Bois-Villers Bois-Villers ST-Germain - Bois-Villers
09/08 18:00 CS Wepionnais CS Wepionnais 1-2 Mosane Mosane CS Wepionnais - Mosane
09/08 18:00 Profondeville Profondeville 0-4 FC Meux FC Meux Profondeville - FC Meux
09/08 18:00 ST-Gérard ST-Gérard 3-5 Sorée Sorée ST-Gérard - Sorée
09/08 18:00 Rhisnes Rhisnes 3-4 Mazy Mazy Rhisnes - Mazy
09/08 18:00 Assesse Assesse 9-2 Winenne Winenne Assesse - Winenne
09/08 18:00 Wierde-Andoy Wierde-Andoy 4-1 Wavreille Wavreille Wierde-Andoy - Wavreille
09/08 18:00 Alfa Andenne Alfa Andenne 3-3 Feschaux Feschaux Alfa Andenne - Feschaux
09/08 18:00 Sauveniere Sauveniere 0-3 Petigny-Frasnes Petigny-Frasnes Sauveniere - Petigny-Frasnes
09/08 18:00 Pesche Pesche 10-1 Onoz Onoz Pesche - Onoz
09/08 18:00 Dion Dion 10-1 Olloy Olloy Dion - Olloy
09/08 18:00 Eghezee Eghezee 2-2 Bossière Bossière Eghezee - Bossière
09/08 18:00 Olympic Namur Olympic Namur 3-0 E.Sommenoise E.Sommenoise Olympic Namur - E.Sommenoise
09/08 18:00 Treignes Treignes 2-4 E.S. Boninne E.S. Boninne Treignes - E.S. Boninne
09/08 18:00 Clermont FC Clermont FC 7-0 Vedrin Vedrin Clermont FC - Vedrin
09/08 18:00 Biesme Biesme 5-1 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee Biesme - Temploux-Suarlee
09/08 18:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 6-3 RCS Schaltin RCS Schaltin Etoile Taminoise - RCS Schaltin
09/08 18:00 Méan Méan 6-3 Fraire Fraire Méan - Fraire
09/08 18:00 Monceau-en-Ardenne Monceau-en-Ardenne 3-5 Wierde-Andoy Wierde-Andoy Monceau-en-Ardenne - Wierde-Andoy
09/08 18:00 Grand-Leez Grand-Leez 4-5 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin Grand-Leez - Hadelin-Haversin
09/08 18:00 Gembloux Gembloux 2-3 Nismes Nismes Gembloux - Nismes
09/08 18:00 Sinsin Sinsin 5-3 Floreffe Floreffe Sinsin - Floreffe
09/08 18:00 Sambreville Sambreville 1-2 Philippeville Philippeville Sambreville - Philippeville
09/08 18:00 Miecret Miecret 7-3 Dailly Dailly Miecret - Dailly
09/08 18:00 Emines Emines 6-5 Taviers Taviers Emines - Taviers
18/08 19:00 Frontières Frontières 0-5 RFC Bioul 81 RFC Bioul 81 Frontières - RFC Bioul 81
Stand Betfirst
  Groep A G P
1. Rhisnes Rhisnes 4 10
2. RFC Bioul 81 RFC Bioul 81 4 10
3. Sp. Espoir Jemeppe Sp. Espoir Jemeppe 4 10
4. CS Wepionnais CS Wepionnais 4 9
5. Chevetogne Chevetogne 4 9
6. Bievre Bievre 4 8
7. Loyers Loyers 4 7
8. Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 4 7
9. Anhée Anhée 4 4
10. RCS Schaltin RCS Schaltin 4 4
11. Naninne Naninne 4 4
12. Emines Emines 4 3
13. Fosses Fosses 4 3
14. Frontières Frontières 4 3
15. Bohan Bohan 4 0
16. Achène Achène 4 0
  Groep B G P
1. Grand-Leez Grand-Leez 4 12
2. Eghezee Eghezee 4 12
3. Sambreville Sambreville 4 10
4. Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 4 9
5. Dinant Dinant 4 9
6. E.Sommenoise E.Sommenoise 4 6
7. Vencimont Vencimont 4 5
8. Gembloux Gembloux 4 4
9. Molignee-Stave Molignee-Stave 4 3
10. Evelette Evelette 4 3
11. Vezin Vezin 4 2
12. Onoz Onoz 4 2
13. Andenne-Seilles Andenne-Seilles 4 1
14. Somzée Somzée 4 1
  Groep C G P
1. FC Meux FC Meux 4 12
2. Ohey Ohey 4 10
3. Etoile Taminoise Etoile Taminoise 4 9
4. Ligny Ligny 4 9
5. Pesche Pesche 4 9
6. CS Onhaye CS Onhaye 4 8
7. Biesme Biesme 4 7
8. Sclayn Sclayn 4 7
9. Nismes Nismes 4 5
10. Jambes Jambes 4 2
11. Hastière Hastière 4 1
12. Graide Graide 4 0
13. CAPS Namur CAPS Namur 4 0
14. Wartet Wartet 4 0
  Groep D G P
1. Spy Spy 4 12
2. Profondeville Profondeville 4 9
3. Havelange Havelange 4 8
4. Gedinne Gedinne 4 7
5. Natoye Natoye 4 7
6. Biesmerée Biesmerée 4 7
7. E.S. Boninne E.S. Boninne 4 7
8. Malonne Malonne 4 6
9. Philippeville Philippeville 4 6
10. Standard Flawinne FC Standard Flawinne FC 4 4
11. Leignon Leignon 4 4
12. Anseremmoise Anseremmoise 4 4
13. Lustin Lustin 4 3
14. Sauveniere Sauveniere 4 3
15. Gelbressée Gelbressée 4 3
16. Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 4 1
  Groep E G P
1. Malonne Malonne 4 12
2. Floreffe Floreffe 4 12
3. Mesnil Mesnil 4 9
4. Thy-le-Château Thy-le-Château 4 9
5. Pessoux Pessoux 4 9
6. Ligny Ligny 4 9
7. Gelbressée Gelbressée 4 7
8. Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 4 6
9. Pondrome Pondrome 4 6
10. Gedinne Gedinne 4 6
11. Somzée Somzée 4 4
12. Molignee-Stave Molignee-Stave 4 4
13. Flavion Sport Flavion Sport 4 3
14. Frontières Frontières 4 3
15. Oignies Oignies 4 3
16. Jambes Jambes 4 3
17. Rochefort Rochefort 4 1
18. Neffe Neffe 4 0
  Groep F G P
1. Hemptinne AS Hemptinne AS 4 12
2. Mosane Mosane 4 12
3. Walcourt Walcourt 4 10
4. Bonneville Bonneville 4 10
5. Taviers Taviers 4 10
6. Ohey Ohey 4 9
7. Ham FC Ham FC 4 7
8. Andenne-Seilles Andenne-Seilles 4 6
9. Denée Denée 4 5
10. Fosses Fosses 4 4
11. Condruzien Condruzien 4 3
12. Anhée Anhée 4 3
13. FC Surice FC Surice 4 3
14. Moustier Moustier 4 3
15. Biesmerée Biesmerée 4 3
16. Natoye Natoye 4 2
17. Houyet Houyet 4 1
18. Ciergnon Ciergnon 4 0
  Groep G G P
1. FC Meux FC Meux 4 12
2. RFC Bioul 81 RFC Bioul 81 4 12
3. ST-Germain ST-Germain 4 9
4. Sommière Sommière 4 9
5. Espoir Tarciennois Espoir Tarciennois 4 9
6. Auvelais Auvelais 4 7
7. CS Onhaye CS Onhaye 4 6
8. CS Wepionnais CS Wepionnais 4 6
9. Sart-Bernard Sart-Bernard 4 6
10. Rienne Rienne 4 4
11. Gimnée-Mazée Gimnée-Mazée 4 4
12. Profondeville Profondeville 4 4
13. Haltinne Haltinne 4 4
14. Thy-le-Château Thy-le-Château 4 4
15. Bois-Villers Bois-Villers 4 3
16. Mosane Mosane 4 3
17. Dinant Dinant 4 1
18. Bossière Bossière 4 1
  Groep H G P
1. Florennes Florennes 4 12
2. Gesves Gesves 4 10
3. Assesse Assesse 4 9
4. Sorée Sorée 4 9
5. Mazy Mazy 4 7
6. Alfa Andenne Alfa Andenne 4 7
7. Petigny-Frasnes Petigny-Frasnes 4 7
8. Feschaux Feschaux 4 7
9. Sauveniere Sauveniere 4 7
10. Lustin Lustin 4 7
11. ST-Gérard ST-Gérard 4 6
12. Pesche Pesche 4 4
13. Wierde-Andoy Wierde-Andoy 4 4
14. Winenne Winenne 4 4
15. Rhisnes Rhisnes 4 3
16. Onoz Onoz 4 0
17. Wavreille Wavreille 4 0
18. Sclayn Sclayn 4 0
  Groep I G P
1. Dion Dion 4 12
2. Clermont FC Clermont FC 4 12
3. Biesme Biesme 4 12
4. Olympic Namur Olympic Namur 4 12
5. Eprave Eprave 4 9
6. Treignes Treignes 4 9
7. Eghezee Eghezee 4 7
8. Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 4 6
9. Etoile Taminoise Etoile Taminoise 4 5
10. Méan Méan 4 4
11. E.S. Boninne E.S. Boninne 4 3
12. Fraire Fraire 4 3
13. RCS Schaltin RCS Schaltin 4 3
14. Olloy Olloy 4 3
15. Bossière Bossière 4 2
16. Focant Focant 4 1
17. Vedrin Vedrin 4 1
18. E.Sommenoise E.Sommenoise 4 0
  Groep J G P
1. Han-sur-Lesse Han-sur-Lesse 4 12
2. Sinsin Sinsin 4 12
3. Miecret Miecret 4 10
4. Faulx Faulx 4 10
5. Wierde-Andoy Wierde-Andoy 4 9
6. Gembloux Gembloux 4 6
7. Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 4 6
8. Namèche Namèche 4 6
9. Grand-Leez Grand-Leez 4 5
10. Nismes Nismes 4 5
11. Philippeville Philippeville 4 4
12. Floreffe Floreffe 3 3
13. Monceau-en-Ardenne Monceau-en-Ardenne 3 3
14. Emines Emines 4 3
15. Sambreville Sambreville 4 3
16. Dailly Dailly 4 3
17. Taviers Taviers 4 1
18. Belgrade Belgrade 4 0
Topschutters Betfirst