Beker van Portugal

Word fan van Beker van Portugal!
Facebook
RSS Feed van Beker van Portugal Download kalender van Beker van Portugal

Laatste nieuws uit Beker van Portugal

 

Supporters

1. Penafiel Penafiel
2. SU Sintrense SU Sintrense
3. Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
4. Gil Vicente Gil Vicente
5. Paços de Ferreira Paços de Ferreira
6. Aca.Coimbra Aca.Coimbra
7. Beira Mar Beira Mar
8. Alverca Alverca
9. Estoril Estoril
10. União de Leiria União de Leiria
11. Leixões Leixões
12. Trofense Trofense
13. FC Vizela FC Vizela
14. Olhanense Olhanense
15. Sporting Covilhã Sporting Covilhã
16. Gondomar Gondomar
17. Fátima Fátima
18. Chaves Chaves
19. Oliveirense Oliveirense
20. Varzim Varzim
21. Arouca Arouca
22. Leca FC Leca FC
23. CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
24. SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense
25. FC Cesarense FC Cesarense
26. GD Peniche GD Peniche
27. GD Joane GD Joane
28. SC Mirandela SC Mirandela
29. SC Lusitania SC Lusitania
30. CD Mafra CD Mafra
31. FC Famalicao FC Famalicao
32. CD Cova Piedade CD Cova Piedade
33. FC Pampilhosa FC Pampilhosa
34. SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro
35. SC Vianense SC Vianense
36. SC Farense SC Farense
37. AD Fafe AD Fafe
38. CD Cinfaes CD Cinfaes
39. Sertanense FC Sertanense FC
40. AD Machico AD Machico
41. Anadia FC Anadia FC
42. AD Oliveirense AD Oliveirense
43. Vieira SC Vieira SC
44. Merelinense FC Merelinense FC
45. Sacavenense Sacavenense
46. Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa
47. Academico Viseu FC Academico Viseu FC
48. Caldas SC Caldas SC
49. Juventude SC Evora Juventude SC Evora
50. Valenciano Valenciano
Kalender / Voetbaluitslagen
30/09 16:00 Valadares Gaia Valadares Gaia - Louletano DC Louletano DC Valadares Gaia - Louletano DC
30/09 16:00 Gil Vicente Gil Vicente - Chaves Chaves Gil Vicente - Chaves
30/09 16:00 Lusitano GC Évora Lusitano GC Évora - Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Lusitano GC Évora - Clube Oriental Lisboa
30/09 16:00 Eirense Eirense - SCU Torreense SCU Torreense Eirense - SCU Torreense
30/09 16:00 Merelinense FC Merelinense FC - CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira Merelinense FC - CF Uniao Madeira
30/09 16:00 Anadia FC Anadia FC - SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense Anadia FC - SC Mineiro Aljustrelense
30/09 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC - Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Casa Pia AC - Olímpico do Montijo
30/09 16:00 GD Peniche GD Peniche - Montalegre Montalegre GD Peniche - Montalegre
30/09 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital - Lusitano FCV Lusitano FCV Oliv. Hospital - Lusitano FCV
30/09 16:00 Praia Milfontes Praia Milfontes - Valenciano Valenciano Praia Milfontes - Valenciano
30/09 16:00 SC Praiense SC Praiense - CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Praiense - CD Pinhalnovense
30/09 16:00 Vale Formoso Vale Formoso - União de Leiria União de Leiria Vale Formoso - União de Leiria
30/09 16:00 GRAP GRAP - União Santiago União Santiago GRAP - União Santiago
30/09 16:00 Loures Loures - Oleiros Oleiros Loures - Oleiros
30/09 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 - GD Joane GD Joane Felgueiras 1932 - GD Joane
30/09 16:00 Mirandês Mirandês - SC Coimbroes SC Coimbroes Mirandês - SC Coimbroes
30/09 16:00 Amora Amora - Lamego Lamego Amora - Lamego
30/09 16:00 Real SC Real SC - SC Mirandela SC Mirandela Real SC - SC Mirandela
30/09 16:00 Vila Silgueiros Vila Silgueiros - SC Angrense SC Angrense Vila Silgueiros - SC Angrense
30/09 16:00 Beira Mar Beira Mar - AR São Martinho AR São Martinho Beira Mar - AR São Martinho
30/09 16:00 CD Torres Novas CD Torres Novas - Maria da Fonte Maria da Fonte CD Torres Novas - Maria da Fonte
30/09 16:00 SC Espinho SC Espinho - SU Sintrense SU Sintrense SC Espinho - SU Sintrense
30/09 16:00 Santa Iria Santa Iria - Lourinhanense Lourinhanense Santa Iria - Lourinhanense
30/09 16:00 Silves FC Silves FC - USC Paredes USC Paredes Silves FC - USC Paredes
30/09 16:00 Leca FC Leca FC - Leixões Leixões Leca FC - Leixões
30/09 16:00 Trofense Trofense - Penafiel Penafiel Trofense - Penafiel
30/09 16:00 FC Cesarense FC Cesarense - Sporting Covilhã Sporting Covilhã FC Cesarense - Sporting Covilhã
30/09 16:00 Condeixa Condeixa - Paços de Ferreira Paços de Ferreira Condeixa - Paços de Ferreira
30/09 16:00 Sacavenense Sacavenense - Varzim Varzim Sacavenense - Varzim
30/09 16:00 RD Agueda RD Agueda - FC Famalicao FC Famalicao RD Agueda - FC Famalicao
30/09 16:00 Alverca Alverca - Academico Viseu FC Academico Viseu FC Alverca - Academico Viseu FC
30/09 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas - Arouca Arouca Cac. Taipas - Arouca
30/09 16:00 Portalegrense Portalegrense - SC Farense SC Farense Portalegrense - SC Farense
30/09 16:00 AD Limianos AD Limianos - CD Mafra CD Mafra AD Limianos - CD Mafra
30/09 16:00 Gondomar Gondomar - CD Cova Piedade CD Cova Piedade Gondomar - CD Cova Piedade
30/09 16:00 Fátima Fátima - Oliveirense Oliveirense Fátima - Oliveirense
30/09 16:00 Rio Tanto Rio Tanto - Moura Moura Rio Tanto - Moura
30/09 16:00 Beneditense Beneditense - Armacenenses Armacenenses Beneditense - Armacenenses
30/09 16:00 Vila Flor Vila Flor - Amarante FC Amarante FC Vila Flor - Amarante FC
30/09 16:00 Caldas SC Caldas SC - Gafanha Gafanha Caldas SC - Gafanha
30/09 16:00 AD Fafe AD Fafe - Ideal Ideal AD Fafe - Ideal
30/09 16:00 SC Vila Real SC Vila Real - AD Sanjoanense AD Sanjoanense SC Vila Real - AD Sanjoanense
30/09 16:00 União de Tomar União de Tomar - Vilafranquense Vilafranquense União de Tomar - Vilafranquense
30/09 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache - Sertanense FC Sertanense FC Vitória de Sernache - Sertanense FC
30/09 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira - Estoril Estoril Vasco da Gama Vidigueira - Estoril
30/09 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas - Aca.Coimbra Aca.Coimbra Pedras Salgadas - Aca.Coimbra
Topschutters

Geen doelpunten