Beker van Schotland

Word fan van Beker van Schotland!
Facebook
RSS Feed van Beker van Schotland Download kalender van Beker van Schotland

Kalender / Voetbaluitslagen

19/01 13:15 Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot 1-0 Ayr United Ayr United Auchinleck Talbot - Ayr United
19/01 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. 4-0 East Kilbride East Kilbride Inverness C.T. - East Kilbride
19/01 16:00 Montrose Montrose 0-4 Dundee United Dundee United Montrose - Dundee United
19/01 16:00 East Fife East Fife 2-1 Greenock Morton FC Greenock Morton FC East Fife - Greenock Morton FC
19/01 16:00 Partick Thistle Partick Thistle 4-1 Stranraer Stranraer Partick Thistle - Stranraer
19/01 16:00 Kilmarnock Kilmarnock 2-0 Forfar Athletic Forfar Athletic Kilmarnock - Forfar Athletic
19/01 16:00 Raith Rovers Raith Rovers 3-0 Dunfermline Dunfermline Raith Rovers - Dunfermline
19/01 16:00 Motherwell Motherwell 1-2 Ross County FC Ross County FC Motherwell - Ross County FC
19/01 16:00 Dundee Dundee 1-1 Queen of the South Queen of the South Dundee - Queen of the South
19/01 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC 2-0 Hamilton Academical Hamilton Academical St Johnstone FC - Hamilton Academical
19/01 16:00 Aberdeen Aberdeen 1-1 Stenhousemuir Stenhousemuir Aberdeen - Stenhousemuir
19/01 16:00 Hibernian Hibernian 4-0 Elgin City Elgin City Hibernian - Elgin City
19/01 16:00 Saint Mirren Saint Mirren 3-2 Alloa Athletic Alloa Athletic Saint Mirren - Alloa Athletic
19/01 18:15 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 3-0 Airdrie United Airdrie United Celtic Glasgow - Airdrie United
20/01 15:30 Hearts Hearts 1-0 Livingston Livingston Hearts - Livingston
30/01 20:45 Cowdenbeath Cowdenbeath 1-3 Rangers FC Rangers FC Cowdenbeath - Rangers FC
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
13/04 13:15 Hearts Hearts 3-0 Inverness C.T. Inverness C.T. Hearts - Inverness C.T.
14/04 15:00 Aberdeen Aberdeen 0-3 Celtic Glasgow Celtic Glasgow Aberdeen - Celtic Glasgow
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Queen of the South Dobbie 7
2. Inverness C.T. White 6
3. Celtic Glasgow Sinclair 5
4. Inverness C.T. Doran 4
5. Carlisle United F.C. Cosgrove 4
6. Morelos Aviléz 4
7. Celtic Glasgow Forrest 3
8. Aberdeen McGinn 3
9. Dumbarton Vaughan 3
10. Hibernian Horgan 3