Beker van West-Vlaanderen

Word fan van Beker van West-Vlaanderen!
Facebook
RSS Feed van Beker van West-Vlaanderen Download kalender van Beker van West-Vlaanderen

Laatste nieuws uit Beker van West-Vlaanderen

 
  •  

Supporters

1. Oudenburg Oudenburg
2. SV Rumbeke SV Rumbeke
3. Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem
4. KSK Wenduine KSK Wenduine
5. Moorsele Moorsele
6. Gistel Gistel
7. Wingene Wingene
8. FC Varsenare FC Varsenare
9. SV De Ruiter SV De Ruiter
10. SV Oostkamp SV Oostkamp
11. Beernem Beernem
12. Bredene Bredene
13. DAVO Westende DAVO Westende
14. Dosko Beveren Dosko Beveren
15. Moerkerke Moerkerke
16. Zwevegem Sport Zwevegem Sport
17. SV Kortrijk SV Kortrijk
18. Diksmuide Diksmuide
19. Eendracht Wervik Eendracht Wervik
20. SVV Damme SVV Damme
21. Jabbeke Jabbeke
22. Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem
23. WS Lauwe WS Lauwe
24. Dudzele Dudzele
25. Deerlijk Sport Deerlijk Sport
26. Dadizele Dadizele
27. Houtem Houtem
28. Daring Brugge VV Daring Brugge VV
29. Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
30. Elverdinge Elverdinge
31. Blankenberge Blankenberge
32. Zeehaven Zeebrugge Zeehaven Zeebrugge
33. Lichtervelde Lichtervelde
34. FC Poperinge FC Poperinge
35. Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
36. Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
37. Oostduinkerke Oostduinkerke
38. Snaaskerke Snaaskerke
39. Heist Heist
40. Spermalie-Middelkerke Spermalie-Middelkerke
41. Voormezele Voormezele
42. Club Roeselare Club Roeselare
43. GL Ruiselede GL Ruiselede
44. Wielsbeke Wielsbeke
45. Rekkem Sport Rekkem Sport
46. Zonnebeke Zonnebeke
47. Sparta Heestert Sparta Heestert
48. Ingooigem Ingooigem
49. Koekelare Koekelare
50. Eendracht De Haan Eendracht De Haan

Kalender / Voetbaluitslagen

12/08 19:30 WS Lauwe WS Lauwe 6-0 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
15/08 16:30 Helkijn Helkijn 3-4 Jabbeke Jabbeke
15/08 18:30 Passendale Passendale 3-5 FC Poperinge FC Poperinge
17/08 15:00 Stasegem Stasegem 1-0 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
17/08 15:00 Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove 2-0 Brielen Sport Brielen Sport
17/08 16:00 Nieuwpoort Nieuwpoort 0-3 FC Meulebeke FC Meulebeke
17/08 16:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 0-4 White Star Adinkerke White Star Adinkerke
17/08 17:00 VC Ichtegem VC Ichtegem 2-1 Zwevezele Zwevezele
17/08 17:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 4-1 Beveren-Leie Beveren-Leie
17/08 17:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 3-0 Doomkerke Doomkerke
17/08 17:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 0-0 Lissewege Lissewege
17/08 17:00 Aarsele Aarsele 5-3 Alveringem Alveringem
17/08 17:00 Dentergem Dentergem 3-1 Moerkerke Moerkerke
17/08 17:00 Veurne Veurne 2-0 Zeehaven Zeebrugge Zeehaven Zeebrugge
17/08 17:00 Desselgem Desselgem 6-5 Voormezele Voormezele
17/08 17:00 Merkem Sport Merkem Sport 2-3 Ruddervoorde Ruddervoorde
17/08 17:00 BS Geluveld BS Geluveld 0-2 Nieuwkerke Nieuwkerke
17/08 17:00 Reningelst Reningelst 2-3 Staden Staden
17/08 17:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 3-3 Lichtervelde Lichtervelde
17/08 17:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 2-3 Beselare Beselare
17/08 17:00 Beernem Beernem 4-1 Diksmuide Diksmuide
17/08 17:00 Heuvelland Heuvelland 4-1 Hertsberge Hertsberge
17/08 17:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-2 FC Moen FC Moen
17/08 17:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 1-1 Snaaskerke Snaaskerke
17/08 17:00 Gistel Gistel 0-0 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
17/08 17:00 Marke Marke 2-1 Lo-Reninge Lo-Reninge
17/08 17:00 Jong Vijve Jong Vijve 8-0 Leke-Vladslo Leke-Vladslo
17/08 17:00 Jong Male VV Jong Male VV 1-1 Keiem Keiem
17/08 17:00 Spermalie-Middelkerke Spermalie-Middelkerke 3-0 Lombardsijde Lombardsijde
17/08 17:00 Dudzele Dudzele 1-3 Hulste Sportief Hulste Sportief
17/08 17:00 Moorsele Moorsele 2-3 Elverdinge Elverdinge
17/08 17:00 Bulskamp Bulskamp 0-2 Zerkegem Zerkegem
17/08 17:00 Cercle Oedelem Cercle Oedelem 1-3 Oostrozebeke Oostrozebeke
17/08 17:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 2-1 Jespo Comines -Warneton Jespo Comines -Warneton
17/08 17:00 Zwevezele Zwevezele 3-0 GL Ruiselede GL Ruiselede
17/08 17:00 WS Zarren WS Zarren 1-1 Westouter Westouter
17/08 17:00 TSC Proven TSC Proven 3-2 Heule Heule
17/08 17:00 Westrozebeke Westrozebeke 0-0 Dosko Kanegem Dosko Kanegem
17/08 17:00 Heist Heist 0-0 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
17/08 17:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 4-1 Club Roeselare Club Roeselare
17/08 17:00 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 3-2 Kortemark Kortemark
17/08 17:00 Avelgem Avelgem 0-4 FC Varsenare FC Varsenare
17/08 17:00 Wielsbeke Wielsbeke 6-1 Bissegem Bissegem
17/08 17:00 Wingene Wingene 2-3 Sparta Heestert Sparta Heestert
17/08 17:00 Stormvogels Koekelare Stormvogels Koekelare 0-3 SV De Ruiter SV De Ruiter
17/08 17:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 0-5 Wevelgem City Wevelgem City
17/08 17:00 Anzegem Anzegem 1-3 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
17/08 17:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 3-0 Eendracht Brugge Eendracht Brugge
17/08 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 2-2 Tielt Tielt
17/08 17:00 Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem 2-0 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
17/08 17:00 WS Houthulst WS Houthulst 2-3 Luingnois Luingnois
17/08 17:00 Geluwe Geluwe 2-2 Veldegem Veldegem
17/08 17:00 Bellegem Bellegem 3-0 Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem
17/08 17:00 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 2-2 VKW Vleteren VKW Vleteren
17/08 17:00 NSVD Handzame NSVD Handzame 0-1 Koekelare Koekelare
17/08 17:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 3-3 Ardooie Ardooie
17/08 17:00 Ploegsteert Ploegsteert 7-1 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
17/08 17:00 Zandvoorde Zandvoorde 1-1 De Panne De Panne
17/08 17:00 Houtem Houtem 3-4 Ingooigem Ingooigem
17/08 17:00 RC Lauwe RC Lauwe 0-5 Oudenburg Oudenburg
17/08 17:00 SVV Damme SVV Damme 1-0 Pittem Pittem
17/08 17:00 Langemark Langemark 3-4 Blankenberge Blankenberge
17/08 17:00 Oostduinkerke Oostduinkerke 1-3 SV Oostkamp SV Oostkamp
17/08 17:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 3-2 SV Rumbeke SV Rumbeke
17/08 17:00 Bredene Bredene 0-1 Westkapelle Westkapelle
17/08 18:00 Moorslede Moorslede 0-1 DAVO Westende DAVO Westende
17/08 18:00 Zonnebeke Zonnebeke 2-1 SV Kortrijk SV Kortrijk

Stand

  Groep A G P
1. Eendracht De Haan Eendracht De Haan 4 10
2. Wingene Wingene 4 9
3. Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem 4 8
4. Sparta Heestert Sparta Heestert 4 6
5. Tielt Tielt 4 5
6. Westkapelle Westkapelle 4 4
7. Olympic Ledegem Olympic Ledegem 4 1
8. Bredene Bredene 4 1
  Groep B G P
1. Wevelgem City Wevelgem City 4 12
2. Eendracht Wervik Eendracht Wervik 4 12
3. SV De Ruiter SV De Ruiter 4 9
4. Eendracht Brugge Eendracht Brugge 4 5
5. Bl. Otegem Bl. Otegem 4 4
6. Dottignies Sport Dottignies Sport 4 3
7. Anzegem Anzegem 4 1
8. Stormvogels Koekelare Stormvogels Koekelare 4 0
  Groep C G P
1. Wielsbeke Wielsbeke 4 12
2. Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 4 9
3. Avelgem Avelgem 4 7
4. FC Varsenare FC Varsenare 4 6
5. Bissegem Bissegem 4 4
6. Kortemark Kortemark 4 3
7. Helkijn Helkijn 4 3
8. Jabbeke Jabbeke 4 3
  Groep D G P
1. KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 4 10
2. Zwevegem Sport Zwevegem Sport 4 9
3. Luingnois Luingnois 4 9
4. Dosko Kanegem Dosko Kanegem 4 7
5. Club Roeselare Club Roeselare 4 6
6. Westrozebeke Westrozebeke 4 4
7. Heist Heist 4 1
8. WS Houthulst WS Houthulst 4 0
  Groep E G P
1. White Star Adinkerke White Star Adinkerke 4 12
2. SV Rumbeke SV Rumbeke 4 9
3. FC Meulebeke FC Meulebeke 4 9
4. Veldegem Veldegem 4 8
5. Deerlijk Sport Deerlijk Sport 4 6
6. Nieuwpoort Nieuwpoort 4 1
7. Geluwe Geluwe 4 1
8. Dosko Beveren Dosko Beveren 4 0
  Groep F G P
1. Blankenberge Blankenberge 4 10
2. Oudenburg Oudenburg 4 9
3. SV Oostkamp SV Oostkamp 4 9
4. SVV Damme SVV Damme 4 7
5. RC Lauwe RC Lauwe 4 6
6. Oostduinkerke Oostduinkerke 4 3
7. Langemark Langemark 4 3
8. Pittem Pittem 4 0
  Groep G G P
1. Ingooigem Ingooigem 4 12
2. Zandvoorde Zandvoorde 4 10
3. De Panne De Panne 4 8
4. Ardooie Ardooie 4 7
5. Koekelare Koekelare 4 6
6. NSVD Handzame NSVD Handzame 4 4
7. Daring Brugge VV Daring Brugge VV 4 4
8. Ploegsteert Ploegsteert 4 3
9. Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 4 3
10. Houtem Houtem 4 0
  Groep H G P
1. Dadizele Dadizele 4 12
2. WS Lauwe WS Lauwe 4 9
3. FC Poperinge FC Poperinge 4 9
4. SK Steenbrugge SK Steenbrugge 4 6
5. Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 4 6
6. Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 4 6
7. Aartrijke Aartrijke 4 3
8. Passendale Passendale 4 3
9. Zillebeke Zillebeke 4 0
  Groep I G P
1. TSC Proven TSC Proven 4 10
2. Zonnebeke Zonnebeke 4 9
3. Heule Heule 4 7
4. SV Kortrijk SV Kortrijk 4 6
5. Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem 4 6
6. Westouter Westouter 4 5
7. WS Zarren WS Zarren 4 4
8. Bellegem Bellegem 4 3
9. Aalbeke Sport Aalbeke Sport 4 3
10. VKW Vleteren VKW Vleteren 4 2
  Groep J G P
1. Zwevezele Zwevezele 4 12
2. Lichtervelde Lichtervelde 4 7
3. Beselare Beselare 4 7
4. GL Ruiselede GL Ruiselede 4 7
5. Rekkem Sport Rekkem Sport 4 6
6. KSK Wenduine KSK Wenduine 4 5
7. Stasegem Stasegem 4 4
8. Desselgem Desselgem 4 3
9. Voormezele Voormezele 4 3
10. Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 4 3
  Groep K G P
1. Aarsele Aarsele 4 12
2. Veurne Veurne 4 9
3. Lendelede Sport Lendelede Sport 4 9
4. Dentergem Dentergem 4 9
5. Doomkerke Doomkerke 4 6
6. Moerkerke Moerkerke 4 6
7. Patronaat Gits Patronaat Gits 4 4
8. Alveringem Alveringem 4 3
9. Lissewege Lissewege 4 1
10. Zeehaven Zeebrugge Zeehaven Zeebrugge 4 0
  Groep L G P
1. Oostrozebeke Oostrozebeke 4 12
2. Elverdinge Elverdinge 4 10
3. Diksmuide Diksmuide 4 9
4. Hertsberge Hertsberge 4 7
5. Beernem Beernem 4 5
6. Beveren-Leie Beveren-Leie 4 4
7. HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 4 3
8. Moorsele Moorsele 4 3
9. Heuvelland Heuvelland 4 3
10. Cercle Oedelem Cercle Oedelem 4 1
  Groep M G P
1. Spermalie-Middelkerke Spermalie-Middelkerke 4 12
2. Jong Vijve Jong Vijve 4 10
3. Hulste Sportief Hulste Sportief 4 7
4. Lombardsijde Lombardsijde 4 6
5. Jong Male VV Jong Male VV 4 4
6. Keiem Keiem 4 4
7. Dudzele Dudzele 4 3
8. Leke-Vladslo Leke-Vladslo 4 0
  Groep N G P
1. Gistel Gistel 4 10
2. FC Moen FC Moen 4 9
3. Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove 4 7
4. Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 4 6
5. Marke Marke 4 6
6. Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 4 5
7. Brielen Sport Brielen Sport 4 3
8. Lo-Reninge Lo-Reninge 4 0
  Groep O G P
1. DAVO Westende DAVO Westende 4 12
2. VC Ichtegem VC Ichtegem 4 9
3. Zerkegem Zerkegem 4 9
4. Snaaskerke Snaaskerke 4 5
5. Moorslede Moorslede 4 4
6. Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 4 4
7. Zwevezele Zwevezele 4 3
8. Bulskamp Bulskamp 4 0
  Groep P G P
1. Nieuwkerke Nieuwkerke 4 12
2. Staden Staden 4 12
3. Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 4 6
4. Ruddervoorde Ruddervoorde 4 6
5. BS Geluveld BS Geluveld 4 6
6. Merkem Sport Merkem Sport 4 3
7. Jespo Comines -Warneton Jespo Comines -Warneton 4 1
8. Reningelst Reningelst 4 1

Topschutters


Geen doelpunten