Beker van West-Vlaanderen

Word fan van Beker van West-Vlaanderen!
Facebook
RSS Feed van Beker van West-Vlaanderen Download kalender van Beker van West-Vlaanderen

Laatste nieuws uit Beker van West-Vlaanderen

 

Geen nieuws gevonden.

Supporters

1. Oudenburg Oudenburg
2. SV Rumbeke SV Rumbeke
3. Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem
4. KSK Wenduine KSK Wenduine
5. Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem
6. SV Oostkamp SV Oostkamp
7. SV De Ruiter SV De Ruiter
8. Gistel Gistel
9. Moorsele Moorsele
10. WS Lauwe WS Lauwe
11. Wingene Wingene
12. FC Varsenare FC Varsenare
13. DAVO Westende DAVO Westende
14. Heist Heist
15. Moerkerke Moerkerke
16. Zwevegem Sport Zwevegem Sport
17. SV Kortrijk SV Kortrijk
18. SVV Damme SVV Damme
19. Dosko Beveren Dosko Beveren
20. Jabbeke Jabbeke
21. Beernem Beernem
22. Diksmuide Diksmuide
23. FC Poperinge FC Poperinge
24. Snaaskerke Snaaskerke
25. Bredene Bredene
26. Eendracht Wervik Eendracht Wervik
27. Club Roeselare Club Roeselare
28. Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
29. Dadizele Dadizele
30. GL Ruiselede GL Ruiselede
31. Deerlijk Sport Deerlijk Sport
32. Daring Brugge VV Daring Brugge VV
33. Spermalie-Middelkerke Spermalie-Middelkerke
34. Wielsbeke Wielsbeke
35. Oostduinkerke Oostduinkerke
36. Elverdinge Elverdinge
37. Zonnebeke Zonnebeke
38. Voormezele Voormezele
39. Dudzele Dudzele
40. Rekkem Sport Rekkem Sport
41. Blankenberge Blankenberge
42. Sparta Heestert Sparta Heestert
43. Lichtervelde Lichtervelde
44. Houtem Houtem
45. Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
46. Zeehaven Zeebrugge Zeehaven Zeebrugge
47. Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
48. Ingooigem Ingooigem
49. Lendelede Sport Lendelede Sport
50. Bulskamp Bulskamp
Kalender / Voetbaluitslagen
12/08 19:30 WS Lauwe WS Lauwe 6-0 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke WS Lauwe - Sparta Kruiseke
15/08 16:30 Helkijn Helkijn 3-4 Jabbeke Jabbeke Helkijn - Jabbeke
15/08 18:30 Passendale Passendale 3-5 FC Poperinge FC Poperinge Passendale - FC Poperinge
17/08 15:00 Stasegem Stasegem 1-0 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief Stasegem - Sint-Joris Sportief
17/08 15:00 Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove 2-0 Brielen Sport Brielen Sport Eendracht Jonkershove - Brielen Sport
17/08 16:00 Nieuwpoort Nieuwpoort 0-3 FC Meulebeke FC Meulebeke Nieuwpoort - FC Meulebeke
17/08 16:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 0-4 White Star Adinkerke White Star Adinkerke Dosko Beveren - White Star Adinkerke
17/08 17:00 VC Ichtegem VC Ichtegem 2-1 Zwevezele Zwevezele VC Ichtegem - Zwevezele
17/08 17:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 4-1 Beveren-Leie Beveren-Leie HO Oostveld-Oedelem - Beveren-Leie
17/08 17:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 3-0 Doomkerke Doomkerke Lendelede Sport - Doomkerke
17/08 17:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 0-0 Lissewege Lissewege Patronaat Gits - Lissewege
17/08 17:00 Aarsele Aarsele 5-3 Alveringem Alveringem Aarsele - Alveringem
17/08 17:00 Dentergem Dentergem 3-1 Moerkerke Moerkerke Dentergem - Moerkerke
17/08 17:00 Veurne Veurne 2-0 Zeehaven Zeebrugge Zeehaven Zeebrugge Veurne - Zeehaven Zeebrugge
17/08 17:00 Desselgem Desselgem 6-5 Voormezele Voormezele Desselgem - Voormezele
17/08 17:00 Merkem Sport Merkem Sport 2-3 Ruddervoorde Ruddervoorde Merkem Sport - Ruddervoorde
17/08 17:00 BS Geluveld BS Geluveld 0-2 Nieuwkerke Nieuwkerke BS Geluveld - Nieuwkerke
17/08 17:00 Reningelst Reningelst 2-3 Staden Staden Reningelst - Staden
17/08 17:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 3-3 Lichtervelde Lichtervelde KSK Wenduine - Lichtervelde
17/08 17:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 2-3 Beselare Beselare Rekkem Sport - Beselare
17/08 17:00 Beernem Beernem 4-1 Diksmuide Diksmuide Beernem - Diksmuide
17/08 17:00 Heuvelland Heuvelland 4-1 Hertsberge Hertsberge Heuvelland - Hertsberge
17/08 17:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-2 FC Moen FC Moen Emelgem-Kachtem - FC Moen
17/08 17:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 1-1 Snaaskerke Snaaskerke Sparta Dikkebus - Snaaskerke
17/08 17:00 Gistel Gistel 0-0 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne Gistel - Fc Eendracht Kuurne
17/08 17:00 Marke Marke 2-1 Lo-Reninge Lo-Reninge Marke - Lo-Reninge
17/08 17:00 Jong Vijve Jong Vijve 8-0 Leke-Vladslo Leke-Vladslo Jong Vijve - Leke-Vladslo
17/08 17:00 Jong Male VV Jong Male VV 1-1 Keiem Keiem Jong Male VV - Keiem
17/08 17:00 Spermalie-Middelkerke Spermalie-Middelkerke 3-0 Lombardsijde Lombardsijde Spermalie-Middelkerke - Lombardsijde
17/08 17:00 Dudzele Dudzele 1-3 Hulste Sportief Hulste Sportief Dudzele - Hulste Sportief
17/08 17:00 Moorsele Moorsele 2-3 Elverdinge Elverdinge Moorsele - Elverdinge
17/08 17:00 Bulskamp Bulskamp 0-2 Zerkegem Zerkegem Bulskamp - Zerkegem
17/08 17:00 Cercle Oedelem Cercle Oedelem 1-3 Oostrozebeke Oostrozebeke Cercle Oedelem - Oostrozebeke
17/08 17:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 2-1 Jespo Comines -Warneton Jespo Comines -Warneton Eendracht Hooglede - Jespo Comines -Warneton
17/08 17:00 Zwevezele Zwevezele 3-0 GL Ruiselede GL Ruiselede Zwevezele - GL Ruiselede
17/08 17:00 WS Zarren WS Zarren 1-1 Westouter Westouter WS Zarren - Westouter
17/08 17:00 TSC Proven TSC Proven 3-2 Heule Heule TSC Proven - Heule
17/08 17:00 Westrozebeke Westrozebeke 0-0 Dosko Kanegem Dosko Kanegem Westrozebeke - Dosko Kanegem
17/08 17:00 Heist Heist 0-0 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge Heist - KSK Vlamertinge
17/08 17:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 4-1 Club Roeselare Club Roeselare Zwevegem Sport - Club Roeselare
17/08 17:00 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 3-2 Kortemark Kortemark Oostnieuwkerke - Kortemark
17/08 17:00 Avelgem Avelgem 0-4 FC Varsenare FC Varsenare Avelgem - FC Varsenare
17/08 17:00 Wielsbeke Wielsbeke 6-1 Bissegem Bissegem Wielsbeke - Bissegem
17/08 17:00 Wingene Wingene 2-3 Sparta Heestert Sparta Heestert Wingene - Sparta Heestert
17/08 17:00 Stormvogels Koekelare Stormvogels Koekelare 0-3 SV De Ruiter SV De Ruiter Stormvogels Koekelare - SV De Ruiter
17/08 17:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 0-5 Wevelgem City Wevelgem City Bl. Otegem - Wevelgem City
17/08 17:00 Anzegem Anzegem 1-3 Eendracht Wervik Eendracht Wervik Anzegem - Eendracht Wervik
17/08 17:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 3-0 Eendracht Brugge Eendracht Brugge Dottignies Sport - Eendracht Brugge
17/08 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 2-2 Tielt Tielt Eendracht De Haan - Tielt
17/08 17:00 Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem 2-0 Olympic Ledegem Olympic Ledegem Excelsior Zedelgem - Olympic Ledegem
17/08 17:00 WS Houthulst WS Houthulst 2-3 Luingnois Luingnois WS Houthulst - Luingnois
17/08 17:00 Geluwe Geluwe 2-2 Veldegem Veldegem Geluwe - Veldegem
17/08 17:00 Bellegem Bellegem 3-0 Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem Bellegem - Stormvogels Loppem
17/08 17:00 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 2-2 VKW Vleteren VKW Vleteren Aalbeke Sport - VKW Vleteren
17/08 17:00 NSVD Handzame NSVD Handzame 0-1 Koekelare Koekelare NSVD Handzame - Koekelare
17/08 17:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 3-3 Ardooie Ardooie Daring Brugge VV - Ardooie
17/08 17:00 Ploegsteert Ploegsteert 7-1 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk Ploegsteert - Wikings Kortrijk
17/08 17:00 Zandvoorde Zandvoorde 1-1 De Panne De Panne Zandvoorde - De Panne
17/08 17:00 Houtem Houtem 3-4 Ingooigem Ingooigem Houtem - Ingooigem
17/08 17:00 RC Lauwe RC Lauwe 0-5 Oudenburg Oudenburg RC Lauwe - Oudenburg
17/08 17:00 SVV Damme SVV Damme 1-0 Pittem Pittem SVV Damme - Pittem
17/08 17:00 Langemark Langemark 3-4 Blankenberge Blankenberge Langemark - Blankenberge
17/08 17:00 Oostduinkerke Oostduinkerke 1-3 SV Oostkamp SV Oostkamp Oostduinkerke - SV Oostkamp
17/08 17:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 3-2 SV Rumbeke SV Rumbeke Deerlijk Sport - SV Rumbeke
17/08 17:00 Bredene Bredene 0-1 Westkapelle Westkapelle Bredene - Westkapelle
17/08 18:00 Moorslede Moorslede 0-1 DAVO Westende DAVO Westende Moorslede - DAVO Westende
17/08 18:00 Zonnebeke Zonnebeke 2-1 SV Kortrijk SV Kortrijk Zonnebeke - SV Kortrijk
Stand
  Groep A G P
1. Eendracht De Haan Eendracht De Haan 4 10
2. Wingene Wingene 4 9
3. Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem 4 8
4. Sparta Heestert Sparta Heestert 4 6
5. Tielt Tielt 4 5
6. Westkapelle Westkapelle 4 4
7. Olympic Ledegem Olympic Ledegem 4 1
8. Bredene Bredene 4 1
  Groep B G P
1. Wevelgem City Wevelgem City 4 12
2. Eendracht Wervik Eendracht Wervik 4 12
3. SV De Ruiter SV De Ruiter 4 9
4. Eendracht Brugge Eendracht Brugge 4 5
5. Bl. Otegem Bl. Otegem 4 4
6. Dottignies Sport Dottignies Sport 4 3
7. Anzegem Anzegem 4 1
8. Stormvogels Koekelare Stormvogels Koekelare 4 0
  Groep C G P
1. Wielsbeke Wielsbeke 4 12
2. Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 4 9
3. Avelgem Avelgem 4 7
4. FC Varsenare FC Varsenare 4 6
5. Bissegem Bissegem 4 4
6. Kortemark Kortemark 4 3
7. Helkijn Helkijn 4 3
8. Jabbeke Jabbeke 4 3
  Groep D G P
1. KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 4 10
2. Zwevegem Sport Zwevegem Sport 4 9
3. Luingnois Luingnois 4 9
4. Dosko Kanegem Dosko Kanegem 4 7
5. Club Roeselare Club Roeselare 4 6
6. Westrozebeke Westrozebeke 4 4
7. Heist Heist 4 1
8. WS Houthulst WS Houthulst 4 0
  Groep E G P
1. White Star Adinkerke White Star Adinkerke 4 12
2. SV Rumbeke SV Rumbeke 4 9
3. FC Meulebeke FC Meulebeke 4 9
4. Veldegem Veldegem 4 8
5. Deerlijk Sport Deerlijk Sport 4 6
6. Nieuwpoort Nieuwpoort 4 1
7. Geluwe Geluwe 4 1
8. Dosko Beveren Dosko Beveren 4 0
  Groep F G P
1. Blankenberge Blankenberge 4 10
2. Oudenburg Oudenburg 4 9
3. SV Oostkamp SV Oostkamp 4 9
4. SVV Damme SVV Damme 4 7
5. RC Lauwe RC Lauwe 4 6
6. Oostduinkerke Oostduinkerke 4 3
7. Langemark Langemark 4 3
8. Pittem Pittem 4 0
  Groep G G P
1. Ingooigem Ingooigem 4 12
2. Zandvoorde Zandvoorde 4 10
3. De Panne De Panne 4 8
4. Ardooie Ardooie 4 7
5. Koekelare Koekelare 4 6
6. NSVD Handzame NSVD Handzame 4 4
7. Daring Brugge VV Daring Brugge VV 4 4
8. Ploegsteert Ploegsteert 4 3
9. Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 4 3
10. Houtem Houtem 4 0
  Groep H G P
1. Dadizele Dadizele 4 12
2. WS Lauwe WS Lauwe 4 9
3. FC Poperinge FC Poperinge 4 9
4. SK Steenbrugge SK Steenbrugge 4 6
5. Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 4 6
6. Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 4 6
7. Aartrijke Aartrijke 4 3
8. Passendale Passendale 4 3
9. Zillebeke Zillebeke 4 0
  Groep I G P
1. TSC Proven TSC Proven 4 10
2. Zonnebeke Zonnebeke 4 9
3. Heule Heule 4 7
4. SV Kortrijk SV Kortrijk 4 6
5. Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem 4 6
6. Westouter Westouter 4 5
7. WS Zarren WS Zarren 4 4
8. Bellegem Bellegem 4 3
9. Aalbeke Sport Aalbeke Sport 4 3
10. VKW Vleteren VKW Vleteren 4 2
  Groep J G P
1. Zwevezele Zwevezele 4 12
2. Lichtervelde Lichtervelde 4 7
3. Beselare Beselare 4 7
4. GL Ruiselede GL Ruiselede 4 7
5. Rekkem Sport Rekkem Sport 4 6
6. KSK Wenduine KSK Wenduine 4 5
7. Stasegem Stasegem 4 4
8. Desselgem Desselgem 4 3
9. Voormezele Voormezele 4 3
10. Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 4 3
  Groep K G P
1. Aarsele Aarsele 4 12
2. Veurne Veurne 4 9
3. Lendelede Sport Lendelede Sport 4 9
4. Dentergem Dentergem 4 9
5. Doomkerke Doomkerke 4 6
6. Moerkerke Moerkerke 4 6
7. Patronaat Gits Patronaat Gits 4 4
8. Alveringem Alveringem 4 3
9. Lissewege Lissewege 4 1
10. Zeehaven Zeebrugge Zeehaven Zeebrugge 4 0
  Groep L G P
1. Oostrozebeke Oostrozebeke 4 12
2. Elverdinge Elverdinge 4 10
3. Diksmuide Diksmuide 4 9
4. Hertsberge Hertsberge 4 7
5. Beernem Beernem 4 5
6. Beveren-Leie Beveren-Leie 4 4
7. HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 4 3
8. Moorsele Moorsele 4 3
9. Heuvelland Heuvelland 4 3
10. Cercle Oedelem Cercle Oedelem 4 1
  Groep M G P
1. Spermalie-Middelkerke Spermalie-Middelkerke 4 12
2. Jong Vijve Jong Vijve 4 10
3. Hulste Sportief Hulste Sportief 4 7
4. Lombardsijde Lombardsijde 4 6
5. Jong Male VV Jong Male VV 4 4
6. Keiem Keiem 4 4
7. Dudzele Dudzele 4 3
8. Leke-Vladslo Leke-Vladslo 4 0
  Groep N G P
1. Gistel Gistel 4 10
2. FC Moen FC Moen 4 9
3. Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove 4 7
4. Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 4 6
5. Marke Marke 4 6
6. Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 4 5
7. Brielen Sport Brielen Sport 4 3
8. Lo-Reninge Lo-Reninge 4 0
  Groep O G P
1. DAVO Westende DAVO Westende 4 12
2. VC Ichtegem VC Ichtegem 4 9
3. Zerkegem Zerkegem 4 9
4. Snaaskerke Snaaskerke 4 5
5. Moorslede Moorslede 4 4
6. Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 4 4
7. Zwevezele Zwevezele 4 3
8. Bulskamp Bulskamp 4 0
  Groep P G P
1. Nieuwkerke Nieuwkerke 4 12
2. Staden Staden 4 12
3. Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 4 6
4. Ruddervoorde Ruddervoorde 4 6
5. BS Geluveld BS Geluveld 4 6
6. Merkem Sport Merkem Sport 4 3
7. Jespo Comines -Warneton Jespo Comines -Warneton 4 1
8. Reningelst Reningelst 4 1
Topschutters