Coppa

Word fan van Coppa!
Facebook
RSS Feed van Coppa Download kalender van Coppa

Laatste nieuws uit Coppa

 
Unibet 200% tot €80 welkomstbonus:

Parma Parma wint Gelijk ACD Virtus Entella wint Parma
Je wint €103.8 Je wint €204 Je wint €294

Pescara Pescara wint Gelijk Avellino wint Pescara
Je wint €108 Je wint €231 Je wint €225

Supporters

1. Parma Parma
2. Sampdoria Sampdoria
3. Cagliari Cagliari
4. Palermo Palermo
5. Udinese Udinese
6. Genoa Genoa
7. Brescia Brescia
8. Lecce Lecce
9. Livorno Livorno
10. Pescara Pescara
11. Hellas Verona Hellas Verona
12. Bologna Bologna
13. Ascoli Ascoli
14. Chievo Chievo
15. AlbinoLeffe AlbinoLeffe
16. Bari Bari
17. Cesena Cesena
18. Vicenza Vicenza
19. Spezia Spezia
20. Novara Novara
21. Sassuolo Sassuolo
22. Empoli Empoli
23. Perugia Perugia
24. Piacenza Piacenza
25. Arezzo Arezzo
26. Crotone Crotone
27. Salernitana Salernitana
28. Ternana Ternana
29. Torino Torino
30. Triestina Triestina
31. Venezia Venezia
32. Sambenedettese Sambenedettese
33. Avellino Avellino
34. Reggiana Reggiana
35. Alessandria Alessandria
36. Cremonese Cremonese
37. Lucchese Lucchese
38. Frosinone Frosinone
39. Cittadella Cittadella
40. Pisa Pisa
41. Juve Stabia Juve Stabia
42. Foggia Foggia
43. Carpi Carpi
44. SPAL SPAL
45. Paganese Paganese
46. Benevento Benevento
47. Varese Varese
48. Gubbio Gubbio
49. Renate Renate
50. ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella
Kalender / Voetbaluitslagen
28/11 15:00 Cagliari Cagliari - Pordenone Pordenone Cagliari - Pordenone
28/11 18:00 SPAL SPAL - Cittadella Cittadella SPAL - Cittadella
28/11 21:00 Sampdoria Sampdoria - Pescara Pescara Sampdoria - Pescara
29/11 15:00 Sassuolo Sassuolo - Bari Bari Sassuolo - Bari
29/11 18:00 Chievo Chievo - Hellas Verona Hellas Verona Chievo - Hellas Verona
29/11 21:00 Torino Torino - Carpi Carpi Torino - Carpi
30/11 18:00 Udinese Udinese - Perugia Perugia Udinese - Perugia
30/11 21:00 Genoa Genoa - Crotone Crotone Genoa - Crotone
Topschutters
  Speler Goals
1. Lecce Di Piazza 4
2. Perugia Cerri 3
3. Pescara Del Sole 3
4. Ascoli Favilli 3
5. ASD Trapani Calcio Murano 3
6. Pordenone Burrai 3
7. Palermo Trajkovski 3
8. Pisa Eusepi 3
9. AlbinoLeffe Ravasio 2
10. Juve Stabia Paponi 2