Coupe de France Coupe de France

Word fan van Coupe de France!
Facebook
RSS Feed van Coupe de France Download kalender van Coupe de France

Laatste nieuws uit Coupe de France

 

Supporters

1. Marseille Marseille
2. Lille OSC Lille OSC
3. PSG PSG
4. Lyon Lyon
5. Monaco Monaco
6. RC Lens RC Lens
7. Saint-Etienne Saint-Etienne
8. Montpellier Montpellier
9. Toulouse Toulouse
10. Nice Nice
11. Sochaux Sochaux
12. Nantes Nantes
13. Bordeaux Bordeaux
14. Metz Metz
15. Rennes Rennes
16. Ajaccio Ajaccio
17. Lorient Lorient
18. Nancy Nancy
19. Valenciennes Valenciennes
20. Guingamp Guingamp
21. Auxerre Auxerre
22. Le Mans Le Mans
23. Troyes Troyes
24. Le Havre Le Havre
25. Strasbourg Strasbourg
26. Caen Caen
27. Reims Reims
28. Angers Angers
29. Grenoble Grenoble
30. Dijon Dijon
31. Châteauroux Châteauroux
32. Stade Brestois Stade Brestois
33. Tours Tours
34. Amiens Amiens
35. Niort Niort
36. Nîmes Olympique Nîmes Olympique
37. Gueugnon Gueugnon
38. Raon L'Etape Raon L'Etape
39. Beauvais Beauvais
40. Rodez Rodez
41. Paris FC Paris FC
42. Boulogne Boulogne
43. Martigues Martigues
44. Vannes Vannes
45. Clermont FC Clermont FC
46. Romorantin Romorantin
47. Gazélec Ajaccio Gazélec Ajaccio
48. Villefranche Villefranche
49. FC Mulhouse FC Mulhouse
50. Cambrai    Cambrai
Kalender / Voetbaluitslagen
 -
 -
 -
 -
11/11 14:00 Onbekend 0-1 Biesheim Biesheim Onbekend - Biesheim
11/11 14:00 La Tour Saint Clair La Tour Saint Clair 0-1 Gueugnon Gueugnon La Tour Saint Clair - Gueugnon
 -
11/11 14:00 Onbekend 0-2 Valenciennes Valenciennes Onbekend - Valenciennes
11/11 14:00 Onbekend 0-1 Colomiers Colomiers Onbekend - Colomiers
11/11 15:00 Onbekend 1-5 Niort Niort Onbekend - Niort
11/11 15:00 Tefana Tefana 0-3 Rodez Rodez Tefana - Rodez
 -
 -
 -
11/11 16:00 Feignies-Aulnoye Feignies-Aulnoye 1-3 Onbekend Feignies-Aulnoye - Onbekend
11/11 16:00 Amnéville Amnéville 1-3 nv Schiltigheim Schiltigheim Amnéville - Schiltigheim
 -
 -
11/11 16:00 Villefranche Villefranche 1-2 Sochaux Sochaux Villefranche - Sochaux
 -
 -
11/11 17:00 Chamalières Chamalières 1-3 Auxerre Auxerre Chamalières - Auxerre
 -
 -
 -
11/11 17:00 Pontarlier Pontarlier 2-1 FC Mulhouse FC Mulhouse Pontarlier - FC Mulhouse
 -
 -
11/11 17:00 Sannois-Saint-Gratien Sannois-Saint-Gratien 7-1 Lössi Lössi Sannois-Saint-Gratien - Lössi
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
11/11 17:00 Onbekend 2-0 Onbekend Onbekend - Onbekend
11/11 17:00 Hazebrouck Hazebrouck 2-1 Quevilly Quevilly Hazebrouck - Quevilly
 -
 -
11/11 17:00 Matoury Matoury P0-0  Avranches Avranches Matoury - Avranches
11/11 17:00 Onbekend 1-3 Morteau Montlebon Morteau Montlebon Onbekend - Morteau Montlebon
11/11 17:00 Forbach Forbach 0-1 Nancy Nancy Forbach - Nancy
 -
11/11 17:00 Feurs Feurs 1-2 Lyon-Duchère Lyon-Duchère Feurs - Lyon-Duchère
 -
 -
11/11 18:00 Montauban FC TG Montauban FC TG  0-0P Labrède Labrède Montauban FC TG - Labrède
11/11 18:00 Vitré Vitré 5-1 Saint-Colomban Locminé Saint-Colomban Locminé Vitré - Saint-Colomban Locminé
 -
 -
 -
 -
 -
11/11 18:00 Romorantin Romorantin 10-1 Onbekend Romorantin - Onbekend
11/11 18:00 Onbekend 0-1 Chambly Chambly Onbekend - Chambly
11/11 18:00 Onbekend 0-4 Fabrègues Fabrègues Onbekend - Fabrègues
11/11 18:00 Stade Pontivy Stade Pontivy 0-3 Laval Laval Stade Pontivy - Laval
 -
 -
 -
11/11 18:00 RC Épernay Champagne RC Épernay Champagne 0-2 Raon L'Etape Raon L'Etape RC Épernay Champagne - Raon L'Etape
 -
 -
11/11 18:00 Annecy Annecy 1-3 Grenoble Grenoble Annecy - Grenoble
 -
 -
 -
11/11 18:00 Etoile de Morne-à-l'Eau Etoile de Morne-à-l'Eau 1-4 Saint-Lô Manche Saint-Lô Manche Etoile de Morne-à-l'Eau - Saint-Lô Manche
 -
 -
 -
 -
11/11 18:00 Yzeure Yzeure 1-0 Clermont FC Clermont FC Yzeure - Clermont FC
 -
11/11 18:00 Bayonne Bayonne 0-2 Stade Bordelais Stade Bordelais Bayonne - Stade Bordelais
 -
 -
11/11 18:00 Stade Briochin Stade Briochin 9-1 Le Geldar Le Geldar Stade Briochin - Le Geldar
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
11/11 18:00 Epinal Epinal 6-2 Moulien Moulien Epinal - Moulien
 -
 -
 -
 -
 -
11/11 18:30 Onbekend 0-2 FCSR Haguenau FCSR Haguenau Onbekend - FCSR Haguenau
11/11 18:30 Balma Balma 0-3 Les Herbiers Les Herbiers Balma - Les Herbiers
 -
 -
 -
11/11 18:30 Concarneau Concarneau 7-0 Golden Lion Golden Lion Concarneau - Golden Lion
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
11/11 18:30 Cambrai Cambrai 0-1 Dunkerque Dunkerque Cambrai - Dunkerque
 -
11/11 18:30 Caen PTT Caen PTT 0-1 Le Mans Le Mans Caen PTT - Le Mans
 -
11/11 19:00 Seyssinet Seyssinet 2-3 Bourg-Péronnas Bourg-Péronnas Seyssinet - Bourg-Péronnas
 -
 -
 -
11/11 19:00 Onbekend 2-3 Belfort Belfort Onbekend - Belfort
11/11 19:00 Angouleme CFC Angouleme CFC 2-0 Bressuire Bressuire Angouleme CFC - Bressuire
 -
 -
11/11 19:00 Avoine OCC Avoine OCC 2-3 nv Châteauroux Châteauroux Avoine OCC - Châteauroux
 -
 -
 -
11/11 19:00 Canet Canet 3-0 Ales Ales Canet - Ales
 -
 -
11/11 19:00 Arras Arras 3-2 nv Lucciana Lucciana Arras - Lucciana
 -
 -
 -
11/11 19:30 Les Sables-d'Olonne Les Sables-d'Olonne 1-2 nv Olympique Saumur FC Olympique Saumur FC Les Sables-d'Olonne - Olympique Saumur FC
 -
 -
11/11 20:00 Onbekend 0-3 Paris FC Paris FC Onbekend - Paris FC
12/11 14:00 Chaumont Chaumont 0-3 Le Puy Le Puy Chaumont - Le Puy
 -
12/11 14:00 Onbekend 3-2 nv Marseille Endoume Marseille Endoume Onbekend - Marseille Endoume
12/11 14:00 Onbekend 2-0 Onbekend Onbekend - Onbekend
12/11 14:00 Marcq-en-Baroeul Marcq-en-Baroeul 1-2 Fleury-Mérogis Fleury-Mérogis Marcq-en-Baroeul - Fleury-Mérogis
 -
 -
12/11 14:00 Onbekend 1-4 Gazélec Ajaccio Gazélec Ajaccio Onbekend - Gazélec Ajaccio
12/11 14:00 Onbekend P1-1  Onbekend Onbekend - Onbekend
12/11 14:00 Onbekend 0-1 Boulogne Boulogne Onbekend - Boulogne
12/11 14:00 US Chantilly US Chantilly 0-3 Racing Levallois Racing Levallois US Chantilly - Racing Levallois
12/11 14:00 Onbekend 0-3 Sud Nivernais Sud Nivernais Onbekend - Sud Nivernais
12/11 14:00 Onbekend 1-4 Tarbes Tarbes Onbekend - Tarbes
12/11 14:00 Saint-Amand Saint-Amand 1-3 Ajaccio Ajaccio Saint-Amand - Ajaccio
 -
 -
 -
12/11 14:00 Onbekend 2-3 Saint-Louis Neuweg Saint-Louis Neuweg Onbekend - Saint-Louis Neuweg
12/11 14:00 Évreux Évreux 3-2 Le Havre Le Havre Évreux - Le Havre
 -
 -
 -
12/11 14:00 Avallon CO Avallon CO P1-1  Hauts Lyonnais Hauts Lyonnais Avallon CO - Hauts Lyonnais
 -
12/11 14:00 Onbekend 0-3 Changé Changé Onbekend - Changé
12/11 14:00 Vallée de la Gresse Vallée de la Gresse 2-2 Cluses-Scionzier Cluses-Scionzier Vallée de la Gresse - Cluses-Scionzier
 -
 -
12/11 14:00 Onbekend 2-0 Thaon Thaon Onbekend - Thaon
12/11 14:00 Onbekend 1-0 Onbekend Onbekend - Onbekend
12/11 14:00 Onbekend 0-1 Choisy au Bac Choisy au Bac Onbekend - Choisy au Bac
12/11 14:00 Bellevue Nantes Bellevue Nantes  2-2P Limoges Limoges Bellevue Nantes - Limoges
 -
12/11 14:00 Onbekend 3-2 nv Quimperlé Quimperlé Onbekend - Quimperlé
12/11 14:00 Feytiat Feytiat 1-6 Cholet Cholet Feytiat - Cholet
 -
 -
 -
 -
 -
 -
12/11 14:00 Granville Granville 3-2 Vierzon Vierzon Granville - Vierzon
 -
 -
 -
12/11 14:30 Onbekend 0-8 Tours Tours Onbekend - Tours
12/11 14:30 Onbekend 0-4 Lorient Lorient Onbekend - Lorient
12/11 14:30 Onbekend 0-5 Saint-Malo Saint-Malo Onbekend - Saint-Malo
12/11 14:30 Onbekend 0-6 Andrézieux Andrézieux Onbekend - Andrézieux
12/11 14:30 Compiègne Compiègne 0-1 Furiani Agliani Furiani Agliani Compiègne - Furiani Agliani
 -
12/11 14:30 Onbekend 3-2 nv Onbekend Onbekend - Onbekend
12/11 14:30 Onbekend 2-0 Onbekend Onbekend - Onbekend
12/11 14:30 Liffré Liffré 1-2 Vannes Vannes Liffré - Vannes
 -
 -
12/11 14:30 Geispolsheim 01 Geispolsheim 01 0-2 Reims Reims Geispolsheim 01 - Reims
 -
 -
12/11 15:00 St. Maur Lusi St. Maur Lusi 0-2 Aubervilliers Aubervilliers St. Maur Lusi - Aubervilliers
 -
 -
12/11 15:00 Gémenos Gémenos 2-1 nv Martigues Martigues Gémenos - Martigues
 -
 -
12/11 15:00 Chartres Chartres 3-1 Orléans Orléans Chartres - Orléans
 -
 -
 -
12/11 15:00 Onbekend 0-2 Bergerac Bergerac Onbekend - Bergerac
12/11 15:00 Onbekend 0-1 Beauvais Beauvais Onbekend - Beauvais
12/11 15:30 Onbekend 0-2 Blanc Mesnil Blanc Mesnil Onbekend - Blanc Mesnil
12/11 17:00 Onbekend 0-5 Stade Brestois Stade Brestois Onbekend - Stade Brestois
12/11 20:45 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 1-0 Consolat Marseille Consolat Marseille Nîmes Olympique - Consolat Marseille
 -
18/11 18:00 Onbekend 1-4 Rouen Rouen Onbekend - Rouen
19/11 14:00 Senlis Senlis 2-1 Vimy Vimy Senlis - Vimy
 -
 -
19/11 14:00 Onbekend 2-0 Saint Avold et Naborienne Saint Avold et Naborienne Onbekend - Saint Avold et Naborienne
01/12 19:30 Biesheim Biesheim 1-0 nv Lyon-Duchère Lyon-Duchère Biesheim - Lyon-Duchère
01/12 20:00 Les Herbiers Les Herbiers 2-1 Romorantin Romorantin Les Herbiers - Romorantin
 -
 -
02/12 13:30 Fabrègues Fabrègues P1-1  Rodez Rodez Fabrègues - Rodez
 -
02/12 13:30 Onbekend 1-6 Nancy Nancy Onbekend - Nancy
02/12 13:30 Onbekend 2-1 Matoury Matoury Onbekend - Matoury
02/12 13:30 Avallon CO Avallon CO 1-0 nv Cluses-Scionzier Cluses-Scionzier Avallon CO - Cluses-Scionzier
 -
02/12 14:00 Évreux Évreux 0-3 Valenciennes Valenciennes Évreux - Valenciennes
 -
 -
 -
02/12 15:00 Grenoble Grenoble 3-0 Tarbes Tarbes Grenoble - Tarbes
 -
 -
 -
02/12 15:00 Concarneau Concarneau 3-2 nv Stade Brestois Stade Brestois Concarneau - Stade Brestois
 -
 -
 -
02/12 15:30 Morteau Montlebon Morteau Montlebon 1-2 Pontarlier Pontarlier Morteau Montlebon - Pontarlier
 -
 -
02/12 16:00 Saint-Louis Neuweg Saint-Louis Neuweg  1-1P Sochaux Sochaux Saint-Louis Neuweg - Sochaux
 -
02/12 16:00 Onbekend 1-2 Bourg-Péronnas Bourg-Péronnas Onbekend - Bourg-Péronnas
02/12 16:00 Châteauroux Châteauroux 5-3 Cholet Cholet Châteauroux - Cholet
 -
 -
 -
 -
 -
02/12 18:00 Gueugnon Gueugnon 1-1 nv Angouleme CFC Angouleme CFC Gueugnon - Angouleme CFC
 -
02/12 18:00 Rouen Rouen 0-2 Chartres Chartres Rouen - Chartres
 -
 -
02/12 18:00 Sud Nivernais Sud Nivernais 3-0 Bergerac Bergerac Sud Nivernais - Bergerac
 -
 -
 -
02/12 18:00 Fleury-Mérogis Fleury-Mérogis 4-0 Raon L'Etape Raon L'Etape Fleury-Mérogis - Raon L'Etape
 -
 -
 -
 -
02/12 18:00 Yzeure Yzeure 3-0 Belfort Belfort Yzeure - Belfort
 -
 -
 -
02/12 18:00 Colomiers Colomiers 3-0 Furiani Agliani Furiani Agliani Colomiers - Furiani Agliani
 -
 -
 -
02/12 18:00 Stade Briochin Stade Briochin 2-0 Laval Laval Stade Briochin - Laval
 -
 -
02/12 18:00 Granville Granville 2-1 Vitré Vitré Granville - Vitré
 -
 -
02/12 18:00 Canet Canet 2-0 Ajaccio Ajaccio Canet - Ajaccio
 -
02/12 18:00 Limoges Limoges 2-4 Tours Tours Limoges - Tours
 -
 -
 -
 -
02/12 18:00 Andrézieux Andrézieux 1-2 nv Auxerre Auxerre Andrézieux - Auxerre
 -
 -
02/12 18:00 Stade Bordelais Stade Bordelais 0-1 Niort Niort Stade Bordelais - Niort
 -
02/12 18:00 Sannois-Saint-Gratien Sannois-Saint-Gratien 3-2 Paris FC Paris FC Sannois-Saint-Gratien - Paris FC
 -
 -
 -
02/12 18:00 Onbekend 1-6 Lorient Lorient Onbekend - Lorient
02/12 18:30 Onbekend 0-3 nv Saint-Malo Saint-Malo Onbekend - Saint-Malo
02/12 18:30 Saint-Lô Manche Saint-Lô Manche P1-1  Changé Changé Saint-Lô Manche - Changé
 -
02/12 19:00 Hazebrouck Hazebrouck 3-0 Beauvais Beauvais Hazebrouck - Beauvais
 -
 -
 -
02/12 19:00 Arras Arras 1-2 Boulogne Boulogne Arras - Boulogne
 -
 -
03/12 13:30 Onbekend 1-2 nv Onbekend Onbekend - Onbekend
03/12 13:30 Onbekend 0-2 Le Puy Le Puy Onbekend - Le Puy
03/12 13:30 Onbekend 0-2 Dunkerque Dunkerque Onbekend - Dunkerque
03/12 13:45 RC Lens RC Lens 3-2 nv Reims Reims RC Lens - Reims
 -
 -
 -
03/12 14:00 Labrède Labrède 0-1 nv Aubervilliers Aubervilliers Labrède - Aubervilliers
 -
03/12 14:30 Olympique Saumur FC Olympique Saumur FC  0-0P Vannes Vannes Olympique Saumur FC - Vannes
03/12 14:30 Onbekend 1-3 Nîmes Olympique Nîmes Olympique Onbekend - Nîmes Olympique
03/12 15:00 Schiltigheim Schiltigheim 2-1 Racing Levallois Racing Levallois Schiltigheim - Racing Levallois
 -
 -
03/12 15:00 FCSR Haguenau FCSR Haguenau 1-3 Chambly Chambly FCSR Haguenau - Chambly
 -
 -
 -
03/12 15:00 Senlis Senlis 3-1 Choisy au Bac Choisy au Bac Senlis - Choisy au Bac
 -
 -
 -
03/12 15:15 Onbekend 2-3 Le Mans Le Mans Onbekend - Le Mans
09/12 15:00 Gémenos Gémenos 1-2 Gazélec Ajaccio Gazélec Ajaccio Gémenos - Gazélec Ajaccio
 -
 -
10/12 14:30 Epinal Epinal 2-1 Blanc Mesnil Blanc Mesnil Epinal - Blanc Mesnil
 -
 -
06/01 13:30 Fabrègues Fabrègues - Bourg-Péronnas Bourg-Péronnas Fabrègues - Bourg-Péronnas
06/01 13:30 Avallon CO Avallon CO - Chambly Chambly Avallon CO - Chambly
06/01 15:00 Chartres Chartres - Tours Tours Chartres - Tours
06/01 15:00 Le Mans Le Mans - Lille OSC Lille OSC Le Mans - Lille OSC
06/01 15:00 Onbekend - Concarneau Concarneau Onbekend - Concarneau
06/01 15:00 Saint-Malo Saint-Malo - Châteauroux Châteauroux Saint-Malo - Châteauroux
06/01 15:00 Hazebrouck Hazebrouck - Caen Caen Hazebrouck - Caen
06/01 15:00 Pontarlier Pontarlier - Montpellier Montpellier Pontarlier - Montpellier
06/01 15:00 Saint-Lô Manche Saint-Lô Manche - Aubervilliers Aubervilliers Saint-Lô Manche - Aubervilliers
06/01 15:00 Gazélec Ajaccio Gazélec Ajaccio - Grenoble Grenoble Gazélec Ajaccio - Grenoble
06/01 15:00 Schiltigheim Schiltigheim - Auxerre Auxerre Schiltigheim - Auxerre
06/01 18:00 Angouleme CFC Angouleme CFC - Les Herbiers Les Herbiers Angouleme CFC - Les Herbiers
06/01 18:00 Guingamp Guingamp - Niort Niort Guingamp - Niort
06/01 18:00 Colomiers Colomiers - Le Puy Le Puy Colomiers - Le Puy
06/01 18:00 Yzeure Yzeure - Monaco Monaco Yzeure - Monaco
06/01 18:00 Canet Canet - Sud Nivernais Sud Nivernais Canet - Sud Nivernais
06/01 21:00 Nancy Nancy - Lyon Lyon Nancy - Lyon
07/01 14:15 Angers Angers - Lorient Lorient Angers - Lorient
07/01 14:15 Granville Granville - Bordeaux Bordeaux Granville - Bordeaux
07/01 14:15 Marseille Marseille - Valenciennes Valenciennes Marseille - Valenciennes
07/01 14:15 Saint-Etienne Saint-Etienne - Nîmes Olympique Nîmes Olympique Saint-Etienne - Nîmes Olympique
07/01 14:15 Toulouse Toulouse - Nice Nice Toulouse - Nice
07/01 14:15 Strasbourg Strasbourg - Dijon Dijon Strasbourg - Dijon
07/01 16:00 Sannois-Saint-Gratien Sannois-Saint-Gratien - Epinal Epinal Sannois-Saint-Gratien - Epinal
07/01 17:30 Sochaux Sochaux - Amiens Amiens Sochaux - Amiens
07/01 17:30 Onbekend - Troyes Troyes Onbekend - Troyes
07/01 17:30 Fleury-Mérogis Fleury-Mérogis - Biesheim Biesheim Fleury-Mérogis - Biesheim
07/01 17:30 Vannes Vannes - Stade Briochin Stade Briochin Vannes - Stade Briochin
07/01 17:30 Dunkerque Dunkerque - Metz Metz Dunkerque - Metz
07/01 17:30 Senlis Senlis - Nantes Nantes Senlis - Nantes
07/01 21:00 Rennes Rennes - PSG PSG Rennes - PSG
08/01 21:00 RC Lens RC Lens - Boulogne Boulogne RC Lens - Boulogne
Topschutters
  Speler Goals
1. Stade Briochin Poussevin 5
2. Concarneau Id Azza 5
3. Grenoble Sotoca 4
4. Châteauroux Mandanne 4
5. RC Lens Lendric 3
6. Cholet Gomez 3
7. Maïga 3
8. Limoges Belfoul 3
9. Epinal Segbé Azankpo 3
10. Lyon-Duchère Douniama 3