Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Download kalender

Download alle wedstrijden van Europa League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

Google Calendar

Hotmail / Outlook / Windows Live

Apple iCal

Microsoft Outlook 2007

Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)

Windows Vista Calendar

Netvibes

.ics-file

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

Download de kalender van jouw favoriete ploeg

Kalender / Voetbaluitslagen
20/09 18:55 FC Fehérvár FC Fehérvár 0-2 Bate Borisov Bate Borisov FC Fehérvár - Bate Borisov
20/09 18:55 Rapid Wien Rapid Wien 2-0 Spartak Moskou Spartak Moskou Rapid Wien - Spartak Moskou
20/09 18:55 Marseille Marseille 1-2 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt Marseille - Eintracht Frankfurt
20/09 18:55 Lazio Lazio 2-1 Apollon Limassol Apollon Limassol Lazio - Apollon Limassol
20/09 18:55 Besiktas Besiktas 3-1 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 Besiktas - Sarpsborg 08
20/09 18:55 KRC Genk KRC Genk 2-0 Malmö FF Malmö FF KRC Genk - Malmö FF
20/09 18:55 Sevilla Sevilla 5-1 Standard Standard Sevilla - Standard
20/09 18:55 Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 0-1 Krasnodar Krasnodar Akhisar Belediyespor - Krasnodar
20/09 18:55 Rennes Rennes 2-1 Jablonec 97 Jablonec 97 Rennes - Jablonec 97
20/09 18:55 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 2-2 Astana Astana Dinamo Kiev - Astana
20/09 18:55 PAOK PAOK 0-1 Chelsea Chelsea PAOK - Chelsea
20/09 18:55 Villarreal Villarreal 2-2 Rangers FC Rangers FC Villarreal - Rangers FC
20/09 21:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 0-0 Real Betis Real Betis Olympiakos Piraeus - Real Betis
20/09 21:00 Ludogorets Ludogorets 2-3 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen Ludogorets - Bayer Leverkusen
20/09 21:00 RB Leipzig RB Leipzig 2-3 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg RB Leipzig - Red Bull Salzburg
20/09 21:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 1-0 Rosenborg BK Rosenborg BK Celtic Glasgow - Rosenborg BK
20/09 21:00 Slavia Praha Slavia Praha 1-0 Bordeaux Bordeaux Slavia Praha - Bordeaux
20/09 21:00 FC København FC København 1-1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg FC København - Zenit St Petersburg
20/09 21:00 Spartak Trnava Spartak Trnava 1-0 Anderlecht Anderlecht Spartak Trnava - Anderlecht
20/09 21:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 4-1 Fenerbahçe Fenerbahçe Dinamo Zagreb - Fenerbahçe
20/09 21:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 2-0 FK Qarabag FK Qarabag Sporting Lissabon - FK Qarabag
20/09 21:00 Arsenal Arsenal 4-2 Vorskla Poltava Vorskla Poltava Arsenal - Vorskla Poltava
20/09 21:00 F91 Dudelange F91 Dudelange 0-1 AC Milan AC Milan F91 Dudelange - AC Milan
20/09 21:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 0-1 FC Zürich FC Zürich AEK Larnaca - FC Zürich
Stand
  Groep A G P
1. Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 1 3
2. FC Zürich FC Zürich 1 3
3. Ludogorets Ludogorets 1 0
4. AEK Larnaca AEK Larnaca 1 0
  Groep B G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1 3
2. Celtic Glasgow Celtic Glasgow 1 3
3. RB Leipzig RB Leipzig 1 0
4. Rosenborg BK Rosenborg BK 1 0
  Groep C G P
1. Slavia Praha Slavia Praha 1 3
2. FC København FC København 1 1
3. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 1 1
4. Bordeaux Bordeaux 1 0
  Groep D G P
1. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 1 3
2. Spartak Trnava Spartak Trnava 1 3
3. Anderlecht Anderlecht 1 0
4. Fenerbahçe Fenerbahçe 1 0
  Groep E G P
1. Arsenal Arsenal 1 3
2. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 1 3
3. Vorskla Poltava Vorskla Poltava 1 0
4. FK Qarabag FK Qarabag 1 0
  Groep F G P
1. AC Milan AC Milan 1 3
2. Real Betis Real Betis 1 1
3. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 1 1
4. F91 Dudelange F91 Dudelange 1 0
  Groep G G P
1. Rapid Wien Rapid Wien 1 3
2. Rangers FC Rangers FC 1 1
3. Villarreal Villarreal 1 1
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 1 0
  Groep H G P
1. Lazio Lazio 1 3
2. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1 3
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 1 0
4. Marseille Marseille 1 0
  Groep I G P
1. Besiktas Besiktas 1 3
2. KRC Genk KRC Genk 1 3
3. Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 1 0
4. Malmö FF Malmö FF 1 0
  Groep J G P
1. Sevilla Sevilla 1 3
2. Krasnodar Krasnodar 1 3
3. Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 1 0
4. Standard Standard 1 0
  Groep K G P
1. Rennes Rennes 1 3
2. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1 1
3. Astana Astana 1 1
4. Jablonec 97 Jablonec 97 1 0
  Groep L G P
1. Bate Borisov Bate Borisov 1 3
2. Chelsea Chelsea 1 3
3. PAOK PAOK 1 0
4. FC Fehérvár FC Fehérvár 1 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Start Akinyemi 7
2. KRC Genk Samatta 7
3. Molde FK Hestad 7
4. Sevilla Sarabia 6
5. Domžale Mance 6
6. KRC Genk Trossard 6
7. Trickovski 6
8. FC København Kodro 5
9. Mac. Tel-Aviv Atar 5
10. Dinamo Minsk Nikolić 5