Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Algemeen

  Aantal ploegen: 139
  Aantal matchen: 218
  Aantal gespeelde matchen: 189
  Aantal doelpunten: 440 (255 - 185)
  Aantal owngoals: 5
  Aantal gele kaarten: 770 (331 - 439)
  Aantal rode kaarten: 33 (12 - 21)
  Aantal toeschouwers: 632285

Statistieken:

Meest gewonnen wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 4
2. Dom?ale Dom?ale 4
3. AIK AIK 4
4. FC Midtjylland FC Midtjylland 4
5. ?kendija 79 ?kendija 79 4

Meest gewonnen thuismatchen

  Ploeg Totaal
1. Dom?ale Dom?ale 3
2. ?kendija 79 ?kendija 79 3
3. Qäbälä Qäbälä 2
4. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 2
5. FC Fehérvár FC Fehérvár 2

Meest gelijk gespeeld

  Ploeg Totaal
1. Slovan Bratislava Slovan Bratislava 3
2. Maribor NK Maribor NK 3
3. Jelgava Jelgava 3
4. Beroe Beroe 2
5. Cork City Cork City 2

Meest verloren wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. College Europa College Europa 3
2. Connah's Quay Connah's Quay 2
3. Nova Gorica Nova Gorica 2
4. Kapaz Kapaz 2
5. Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau 2

Meest gescoord

  Ploeg Totaal
1. KR Reykjavik KR Reykjavik 12
2. AEK AEK 12
3. Qäbälä Qäbälä 11
4. Brøndby IF Brøndby IF 11
5. IFK Göteborg IFK Göteborg 11

Meeste doelpunten tegen

  Ploeg Totaal
1. Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau 10
2. Valur Valur 10
3. Glenavon Glenavon 8
4. FC Vaduz FC Vaduz 7
5. UE Santa Coloma UE Santa Coloma 7

Beste doelsaldo

  Ploeg Totaal
1. Spartak Trnava Spartak Trnava 9
2. Brøndby IF Brøndby IF 8
3. IFK Göteborg IFK Göteborg 8
4. Lokomotiva Lokomotiva 8
5. AEK AEK 8

Meeste penalty's voor

  Ploeg Totaal
1. Cork City Cork City 3
2. KR Reykjavik KR Reykjavik 3
3. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk 3
4. FC Vaduz FC Vaduz 2
5. Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 2

Meeste penalty's tegen

  Ploeg Totaal
1. NSI NSI 3
2. Glenavon Glenavon 2
3. Linfield Linfield 2
4. Qäbälä Qäbälä 1
5. Connah's Quay Connah's Quay 1

Meeste gele kaarten gekregen

  Ploeg Totaal
1. Connah's Quay Connah's Quay 14
2. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 14
3. Jelgava Jelgava 14
4. Cliftonville Cliftonville 14
5. Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 13

Meeste gele kaarten voor tegenstander

  Ploeg Totaal
1. Debrecen Debrecen 18
2. AEK AEK 17
3. HJK HJK 16
4. Vojvodina FK Vojvodina FK 15
5. FK Ventspils FK Ventspils 15

Meeste rode kaarten gekregen

  Ploeg Totaal
1. RoPS RoPS 3
2. Olimpia Olimpia 2
3. Víkingur Víkingur 2
4. Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan 1
5. Connah's Quay Connah's Quay 1

Meeste rode kaarten voor tegenstander

  Ploeg Totaal
1. Lokomotiva Lokomotiva 3
2. Cukaricki Cukaricki 2
3. Saint Patrick Saint Patrick 2
4. FC Fehérvár FC Fehérvár 2
5. ?kendija 79 ?kendija 79 2

Meeste assists

Meest gespeelde minuten

Meest gespeelde wedstrijden

Meeste gele kaarten

Meeste rode kaarten

Kalender / Voetbaluitslagen
28/07 17:00 AEK AEK 1-1 Spartak Moskou Spartak Moskou AEK - Spartak Moskou
28/07 18:30 Oleksandria Oleksandria 0-3 Hajduk Split Hajduk Split Oleksandria - Hajduk Split
28/07 18:45 Heracles Heracles 1-1 Arouca Arouca Heracles - Arouca
28/07 19:00 Jelgava Jelgava 1-1 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem Jelgava - Beitar Jerusalem
28/07 19:00 Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino 0-0 Rapid Wien Rapid Wien Torpedo Zhodino - Rapid Wien
28/07 19:00 Slavia Praha Slavia Praha 0-0 Rio Ave Rio Ave Slavia Praha - Rio Ave
28/07 19:00 Lille OSC Lille OSC 1-1 Qäbälä Qäbälä Lille OSC - Qäbälä
28/07 19:00 Lokomotiva Lokomotiva 0-0 Vorskla Poltava Vorskla Poltava Lokomotiva - Vorskla Poltava
28/07 19:00 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 1-2 SønderjyskE SønderjyskE Zaglebie Lubin - SønderjyskE
28/07 19:00 Austria Wien Austria Wien 0-1 Spartak Trnava Spartak Trnava Austria Wien - Spartak Trnava
28/07 19:00 IFK Göteborg IFK Göteborg 1-2 HJK HJK IFK Göteborg - HJK
28/07 19:30 Birkirkara Birkirkara 0-3 Krasnodar Krasnodar Birkirkara - Krasnodar
28/07 19:30 Istanbul BB Istanbul BB 0-0 Rijeka Rijeka Istanbul BB - Rijeka
28/07 19:45 Grasshoppers Grasshoppers 2-1 Apollon Limassol Apollon Limassol Grasshoppers - Apollon Limassol
28/07 19:45 Luzern Luzern 1-1 Sassuolo Sassuolo Luzern - Sassuolo
28/07 20:00 Ankaraspor Ankaraspor 1-0 Nomme Kalju Nomme Kalju Ankaraspor - Nomme Kalju
28/07 20:00 ?kendija 79 ?kendija 79 2-0 Mladá Boleslav Mladá Boleslav ?kendija 79 - Mladá Boleslav
28/07 20:00 Vojvodina FK Vojvodina FK 1-1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk Vojvodina FK - Dinamo Minsk
28/07 20:00 Pandurii Târgu Jiu Pandurii Târgu Jiu 1-3 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Pandurii Târgu Jiu - Mac. Tel-Aviv
28/07 20:00 Racing Genk Racing Genk 1-0 Cork City Cork City Racing Genk - Cork City
28/07 20:15 Hertha Berlin Hertha Berlin 1-0 Brøndby IF Brøndby IF Hertha Berlin - Brøndby IF
28/07 20:30 FC Fehérvár FC Fehérvár 0-1 FC Midtjylland FC Midtjylland FC Fehérvár - FC Midtjylland
28/07 20:30 AA Gent AA Gent 5-0 Viitorul Constan?a Viitorul Constan?a AA Gent - Viitorul Constan?a
28/07 20:45 Aberdeen Aberdeen 1-1 Maribor NK Maribor NK Aberdeen - Maribor NK
28/07 20:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-0 PAS Giannina PAS Giannina AZ Alkmaar - PAS Giannina
28/07 21:00 Saint-Etienne Saint-Etienne 0-0 AEK Athene AEK Athene Saint-Etienne - AEK Athene
28/07 21:05 Admira Admira 1-2 Slovan Liberec Slovan Liberec Admira - Slovan Liberec
04/08 19:00 AIK AIK - Panathinaikos Panathinaikos AIK - Panathinaikos
04/08 20:45 West Ham Utd West Ham Utd - Dom?ale Dom?ale West Ham Utd - Dom?ale
Topschutters
  Speler Goals
1. AEK Trickovski 5
2. Lokomotiva Mari? 5
3. Qäbälä Weeks 5
4. HJK Morelos Aviléz 4
5. Brøndby IF Wilczek 4
6. Vojvodina FK Meleg 4
7. KR Reykjavik Andersen 4
8. Debrecen Tisza 4
9. FC Midtjylland Sisto 4
10. Spartak Trnava Tambe 4