FA Cup FA Cup

Word fan van FA Cup!
Facebook
RSS Feed van FA Cup Download kalender van FA Cup

Stand

Kalender / Voetbaluitslagen
10/08 20:45 Ascot United Ascot United 2-1 Camberley Town Camberley Town Ascot United - Camberley Town
10/08 20:45 Winslow United Winslow United 2-2 Easington Sports Easington Sports Winslow United - Easington Sports
11/08 16:00 Bearsted Bearsted 2-1 Chichester City Chichester City Bearsted - Chichester City
11/08 16:00 Broadbridge Heath Broadbridge Heath 0-2 Shoreham Shoreham Broadbridge Heath - Shoreham
11/08 16:00 Sevenoaks Town Sevenoaks Town 6-1 Lordswood Lordswood Sevenoaks Town - Lordswood
11/08 16:00 Tuffley Rovers Tuffley Rovers 1-4 Colney Heath Colney Heath Tuffley Rovers - Colney Heath
11/08 16:00 Oxhey Jets FC Oxhey Jets FC 3-4 Wantage Town Wantage Town Oxhey Jets FC - Wantage Town
11/08 16:00 Wivenhoe Town Wivenhoe Town 0-5 Brantham Athletic Brantham Athletic Wivenhoe Town - Brantham Athletic
11/08 16:00 Redbridge Redbridge 1-3 Long Melford Long Melford Redbridge - Long Melford
11/08 16:00 Burnham Ramblers Burnham Ramblers 3-5 West Essex West Essex Burnham Ramblers - West Essex
11/08 16:00 Redhill Redhill 1-3 Horley Town Horley Town Redhill - Horley Town
11/08 16:00 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic 5-0 Rochester United Rochester United AFC Croydon Athletic - Rochester United
11/08 16:00 Spelthorne Sports Spelthorne Sports 3-0 Peacehaven & Telscombe Peacehaven & Telscombe Spelthorne Sports - Peacehaven & Telscombe
11/08 16:00 Loxwood Loxwood 2-1 Hollands & Blair Hollands & Blair Loxwood - Hollands & Blair
11/08 16:00 Fisher Fisher 1-2 Horsham YMCA Horsham YMCA Fisher - Horsham YMCA
11/08 16:00 Cobham Cobham 1-0 Sheppey United Sheppey United Cobham - Sheppey United
11/08 16:00 Abbey Rangers Abbey Rangers 0-4 Newhaven Newhaven Abbey Rangers - Newhaven
11/08 16:00 Uckfield Town Uckfield Town 1-0 Glebe Glebe Uckfield Town - Glebe
11/08 16:00 Raynes Park Vale Raynes Park Vale 3-0 Lingfield Lingfield Raynes Park Vale - Lingfield
11/08 16:00 Crowborough Athletic Crowborough Athletic 1-1 Hanworth Villa Hanworth Villa Crowborough Athletic - Hanworth Villa
11/08 16:00 Worthing United Worthing United 1-1 Littlehampton Town Littlehampton Town Worthing United - Littlehampton Town
11/08 16:00 Hassocks Hassocks 1-3 Erith Town Erith Town Hassocks - Erith Town
11/08 16:00 Woodbridge Town Woodbridge Town 2-2 Clapton Clapton Woodbridge Town - Clapton
11/08 16:00 Cockfosters Cockfosters 0-2 Newmarket Town Newmarket Town Cockfosters - Newmarket Town
11/08 16:00 Leighton Town Leighton Town 0-1 Wootton Bassett Town Wootton Bassett Town Leighton Town - Wootton Bassett Town
11/08 16:00 Reading City Reading City 1-1 Chipping Sodbury Town Chipping Sodbury Town Reading City - Chipping Sodbury Town
11/08 16:00 Crawley Green Crawley Green 7-1 Woodley United Woodley United Crawley Green - Woodley United
11/08 16:00 Abingdon United Abingdon United 2-2 Burnham Burnham Abingdon United - Burnham
11/08 16:00 Holyport Holyport 1-2 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp Holyport - Brimscombe & Thrupp
11/08 16:00 Ardley United Ardley United 7-0 Shortwood United Shortwood United Ardley United - Shortwood United
11/08 16:00 Holmer Green Holmer Green 0-1 Longlevens Longlevens Holmer Green - Longlevens
11/08 16:00 Tring Athletic Tring Athletic 0-2 Berkhamsted Berkhamsted Tring Athletic - Berkhamsted
11/08 16:00 Arundel FC Arundel FC 4-1 Chertsey Town Chertsey Town Arundel FC - Chertsey Town
11/08 16:00 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield 2-2 FC Clacton FC Clacton Kirkley & Pakefield - FC Clacton
11/08 16:00 Wodson Park Wodson Park 1-3 Hoddesdon Town Hoddesdon Town Wodson Park - Hoddesdon Town
11/08 16:00 Barkingside Barkingside 0-0 Leyton Athletic Leyton Athletic Barkingside - Leyton Athletic
11/08 16:00 Ipswich Wanderers Ipswich Wanderers 0-5 Baldock Town Baldock Town Ipswich Wanderers - Baldock Town
11/08 16:00 Haverhill Rovers Haverhill Rovers 2-0 Haverhill Borough Haverhill Borough Haverhill Rovers - Haverhill Borough
11/08 16:00 Sporting Bengal United Sporting Bengal United 4-3 Ilford Ilford Sporting Bengal United - Ilford
11/08 16:00 Stowmarket Town Stowmarket Town 0-2 Basildon United Basildon United Stowmarket Town - Basildon United
11/08 16:00 Southend Manor Southend Manor 1-3 FC Romania FC Romania Southend Manor - FC Romania
11/08 16:00 Framlingham Town Framlingham Town 1-1 Whitton United Whitton United Framlingham Town - Whitton United
11/08 16:00 Norwich United Norwich United 1-2 Takeley Takeley Norwich United - Takeley
11/08 16:00 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC 0-2 North Greenford United North Greenford United Flackwell Heath FC - North Greenford United
11/08 16:00 Bradford Town Bradford Town 5-2 Roman Glass St George Roman Glass St George Bradford Town - Roman Glass St George
11/08 16:00 Westbury United Westbury United 3-0 Cribbs Cribbs Westbury United - Cribbs
11/08 16:00 Clevedon Town Clevedon Town 1-2 Portland United Portland United Clevedon Town - Portland United
11/08 16:00 Sandhurst Town Sandhurst Town 1-1 Lymington Town Lymington Town Sandhurst Town - Lymington Town
11/08 16:00 Fareham Town Fareham Town 1-2 Frimley Green Frimley Green Fareham Town - Frimley Green
11/08 16:00 Bashley Bashley 0-2 Bournemouth FC Bournemouth FC Bashley - Bournemouth FC
11/08 16:00 Brockenhurst Brockenhurst 2-2 Christchurch Christchurch Brockenhurst - Christchurch
11/08 16:00 Farnham Town Farnham Town 1-2 Binfield Binfield Farnham Town - Binfield
11/08 16:00 Hamble Club Hamble Club 1-1 Alresford Town Alresford Town Hamble Club - Alresford Town
11/08 16:00 Hallen Hallen 0-0 Longwell Green Sports Longwell Green Sports Hallen - Longwell Green Sports
11/08 16:00 Wells City Wells City 2-5 Shaftesbury Town Shaftesbury Town Wells City - Shaftesbury Town
11/08 16:00 Bodmin Town Bodmin Town 4-4 Keynsham Town Keynsham Town Bodmin Town - Keynsham Town
11/08 16:00 Brislington Brislington 1-2 Cadbury Heath Cadbury Heath Brislington - Cadbury Heath
11/08 16:00 Saltash United Saltash United 1-0 Odd Down Odd Down Saltash United - Odd Down
11/08 16:00 Hengrove Athletic Hengrove Athletic 1-5 Plymouth Parkway Plymouth Parkway Hengrove Athletic - Plymouth Parkway
11/08 16:00 Bridport FC Bridport FC 0-0 Wellington AFC Wellington AFC Bridport FC - Wellington AFC
11/08 16:00 Buckland Athletic Buckland Athletic 3-0 Pewsey Vale Pewsey Vale Buckland Athletic - Pewsey Vale
11/08 16:00 Bitton AFC Bitton AFC 7-0 Tavistock Tavistock Bitton AFC - Tavistock
11/08 16:00 Shepton Mallet Shepton Mallet 1-1 Willand Rovers Willand Rovers Shepton Mallet - Willand Rovers
11/08 16:00 Cheddar Cheddar 3-2 Bridgwater Town Bridgwater Town Cheddar - Bridgwater Town
11/08 16:00 Horndean Horndean 5-0 Godalming Town Godalming Town Horndean - Godalming Town
11/08 16:00 United Services United Services 5-2 Andover Town Andover Town United Services - Andover Town
11/08 16:00 Andover New Street Andover New Street 4-0 Romsey Town Romsey Town Andover New Street - Romsey Town
11/08 16:00 Broadfields United Broadfields United 3-0 Banstead Banstead Broadfields United - Banstead
11/08 16:00 Deal Town Deal Town 2-2 Whitstable Town Whitstable Town Deal Town - Whitstable Town
11/08 16:00 K Sports K Sports 2-2 Pagham Pagham K Sports - Pagham
11/08 16:00 East Preston East Preston 0-2 Balham Balham East Preston - Balham
11/08 16:00 Haywards Heath Town Haywards Heath Town 0-2 Lancing Lancing Haywards Heath Town - Lancing
11/08 16:00 Erith & Belvedere Erith & Belvedere 0-0 Saltdean United Saltdean United Erith & Belvedere - Saltdean United
11/08 16:00 Croydon Croydon 2-2 Tunbridge Wells Tunbridge Wells Croydon - Tunbridge Wells
11/08 16:00 Eastbourne United Eastbourne United 0-2 Hackney Wick Hackney Wick Eastbourne United - Hackney Wick
11/08 16:00 Chatham Town Chatham Town 3-1 Walton & Hersham Walton & Hersham Chatham Town - Walton & Hersham
11/08 16:00 Corinthian Corinthian 3-0 Canterbury City Canterbury City Corinthian - Canterbury City
11/08 16:00 Beckenham Town Beckenham Town 1-1 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC Beckenham Town - Colliers Wood United FC
11/08 16:00 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins 1-0 Cowes Sports FC Cowes Sports FC Bemerton Heath Harlequins - Cowes Sports FC
11/08 16:00 Tadley Calleva Tadley Calleva 1-3 Baffins Milton Rovers Baffins Milton Rovers Tadley Calleva - Baffins Milton Rovers
11/08 16:00 Guildford City Guildford City 0-1 Petersfield Town Petersfield Town Guildford City - Petersfield Town
11/08 16:00 Knaphill Knaphill 0-3 Sholing Sholing Knaphill - Sholing
11/08 16:00 Newport Isle of Wight FC Newport Isle of Wight FC 3-1 Amesbury Town Amesbury Town Newport Isle of Wight FC - Amesbury Town
11/08 16:00 AFC Stoneham AFC Stoneham 0-0 AFC Portchester AFC Portchester AFC Stoneham - AFC Portchester
11/08 16:00 Melksham Town Melksham Town 4-0 Badshot Lea Badshot Lea Melksham Town - Badshot Lea
11/08 16:00 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 3-2 Team Solent Team Solent Hamworthy United FC - Team Solent
11/08 16:00 Crawley Down Crawley Down 0-1 Three Bridges Three Bridges Crawley Down - Three Bridges
11/08 16:00 Kirby Muxloe Kirby Muxloe 0-6 AFC Mansfield AFC Mansfield Kirby Muxloe - AFC Mansfield
11/08 16:00 Seaham Red Star Seaham Red Star 1-1 Heaton Stannington Heaton Stannington Seaham Red Star - Heaton Stannington
11/08 16:00 Waltham Forest Waltham Forest 3-1 Walsham Le Willows Walsham Le Willows Waltham Forest - Walsham Le Willows
11/08 16:00 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town 1-3 Hadleigh United Hadleigh United Great Yarmouth Town - Hadleigh United
11/08 16:00 Wroxham FC Wroxham FC 1-1 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC Wroxham FC - Saffron Walden Town FC
11/08 16:00 Northallerton Town Northallerton Town 0-4 Garforth Town Garforth Town Northallerton Town - Garforth Town
11/08 16:00 Rothwell Corinthians Rothwell Corinthians 3-0 Pinchbeck United Pinchbeck United Rothwell Corinthians - Pinchbeck United
11/08 16:00 Swaffham Town Swaffham Town 1-3 Yaxley FC Yaxley FC Swaffham Town - Yaxley FC
11/08 16:00 Biggleswade Biggleswade 2-0 Northampton ON Chenecks Northampton ON Chenecks Biggleswade - Northampton ON Chenecks
11/08 16:00 Selby Town FC Selby Town FC 3-2 Whickham Whickham Selby Town FC - Whickham
11/08 16:00 Coventry Sphinx Coventry Sphinx 0-1 Whitchurch Alport Whitchurch Alport Coventry Sphinx - Whitchurch Alport
11/08 16:00 Haughmond Haughmond 2-0 Wolves Sporting Wolves Sporting Haughmond - Wolves Sporting
11/08 16:00 Heather St Johns Heather St Johns 3-6 Kimberley Miners Welfare Kimberley Miners Welfare Heather St Johns - Kimberley Miners Welfare
11/08 16:00 Sleaford Town FC Sleaford Town FC 0-1 South Normanton Athletic South Normanton Athletic Sleaford Town FC - South Normanton Athletic
11/08 16:00 Long Eaton United FC Long Eaton United FC 2-1 St Andrews St Andrews Long Eaton United FC - St Andrews
11/08 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 2-1 Tividale Tividale Sporting Khalsa - Tividale
11/08 16:00 Ellesmere Rangers FC Ellesmere Rangers FC 0-1 Leicester Road Leicester Road Ellesmere Rangers FC - Leicester Road
11/08 16:00 Romulus Romulus 6-1 Westfields Westfields Romulus - Westfields
11/08 16:00 Racing Club Warwick Racing Club Warwick 4-3 Coleshill Town Coleshill Town Racing Club Warwick - Coleshill Town
11/08 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 1-1 Stockton Town Stockton Town Newcastle Benfield FC - Stockton Town
11/08 16:00 Daventry Town Daventry Town 9-2 Potton United Potton United Daventry Town - Potton United
11/08 16:00 Histon Histon 6-1 Peterborough Northern Star Peterborough Northern Star Histon - Peterborough Northern Star
11/08 16:00 Liversedge Liversedge 5-2 Padiham Padiham Liversedge - Padiham
11/08 16:00 AFC Darwen AFC Darwen 3-1 Barnton Barnton AFC Darwen - Barnton
11/08 16:00 Bishop Auckland Bishop Auckland 0-2 Pickering Town CFC Pickering Town CFC Bishop Auckland - Pickering Town CFC
11/08 16:00 Penrith AFC Penrith AFC 0-3 Albion Sports Albion Sports Penrith AFC - Albion Sports
11/08 16:00 Bridlington Town Bridlington Town 3-0 Harrogate Railway Harrogate Railway Bridlington Town - Harrogate Railway
11/08 16:00 Sunderland RCA Sunderland RCA 5-2 Sunderland Ryhope CW Sunderland Ryhope CW Sunderland RCA - Sunderland Ryhope CW
11/08 16:00 Washington Washington 0-4 West Auckland Town West Auckland Town Washington - West Auckland Town
11/08 16:00 Barnoldswick Town Barnoldswick Town 1-1 Billingham Synthonia Billingham Synthonia Barnoldswick Town - Billingham Synthonia
11/08 16:00 City of Liverpool City of Liverpool 3-1 Silsden Silsden City of Liverpool - Silsden
11/08 16:00 Quorn Quorn 6-1 Belper United Belper United Quorn - Belper United
11/08 16:00 Thurnby Nirvana Thurnby Nirvana 0-3 Grimsby Borough Grimsby Borough Thurnby Nirvana - Grimsby Borough
11/08 16:00 Biggleswade United FC Biggleswade United FC 1-1 Wellingborough Town Wellingborough Town Biggleswade United FC - Wellingborough Town
11/08 16:00 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers 2-0 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC Godmanchester Rovers - Newport Pagnell Town FC
11/08 16:00 Sileby Rangers Sileby Rangers 2-0 Ely City Ely City Sileby Rangers - Ely City
11/08 16:00 Arlesey Town Arlesey Town 3-4 Desborough Town Desborough Town Arlesey Town - Desborough Town
11/08 16:00 Raunds Town FC Raunds Town FC 1-2 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers Raunds Town FC - Eynesbury Rovers
11/08 16:00 Deeping Rangers Deeping Rangers 3-2 Holbeach United Holbeach United Deeping Rangers - Holbeach United
11/08 16:00 Wellingborough Whitworths Wellingborough Whitworths 0-1 Harborough Town Harborough Town Wellingborough Whitworths - Harborough Town
11/08 16:00 Cogenhoe United Cogenhoe United 1-2 Wisbech Town Wisbech Town Cogenhoe United - Wisbech Town
11/08 16:00 Guisborough Town Guisborough Town 3-3 Newton Aycliffe Newton Aycliffe Guisborough Town - Newton Aycliffe
11/08 16:00 Clipstone Clipstone 0-0 Barton Town Old Boys Barton Town Old Boys Clipstone - Barton Town Old Boys
11/08 16:00 AFC Hayes AFC Hayes 1-2 Lydney Town Lydney Town AFC Hayes - Lydney Town
11/08 16:00 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels 2-2 Malvern Town Malvern Town Boldmere St Michaels - Malvern Town
11/08 16:00 Highgate United Highgate United 1-0 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians Highgate United - AFC Wulfrunians
11/08 16:00 Hullbridge Sports Hullbridge Sports 2-1 Gorleston Gorleston Hullbridge Sports - Gorleston
11/08 16:00 Walsall Wood Walsall Wood 1-1 Worcester City Worcester City Walsall Wood - Worcester City
11/08 16:00 Hebburn Town Hebburn Town 2-3 Dunston Dunston Hebburn Town - Dunston
11/08 16:00 Maine Road Maine Road 0-1 Worksop Parramore Worksop Parramore Maine Road - Worksop Parramore
11/08 16:00 Litherland Remyca Litherland Remyca 4-2 Charnock Richard Charnock Richard Litherland Remyca - Charnock Richard
11/08 16:00 Parkgate Parkgate 2-0 Sandbach United Sandbach United Parkgate - Sandbach United
11/08 16:00 Thackley Thackley 2-3 Whitley Bay FC Whitley Bay FC Thackley - Whitley Bay FC
11/08 16:00 Atherstone Town Atherstone Town 1-1 Hanley Town Hanley Town Atherstone Town - Hanley Town
11/08 16:00 Stourport Swifts Stourport Swifts 2-1 Shawbury United Shawbury United Stourport Swifts - Shawbury United
11/08 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve 5-2 Stotfold FC Stotfold FC Bishops Cleeve - Stotfold FC
11/08 16:00 Consett AFC Consett AFC 2-1 North Shields North Shields Consett AFC - North Shields
11/08 16:00 Windsor Windsor 3-3 Highworth Town Highworth Town Windsor - Highworth Town
11/08 16:00 London Lions London Lions 2-1 Wembley Wembley London Lions - Wembley
11/08 16:00 Brackley Town Saints Brackley Town Saints 1-0 London Colney London Colney Brackley Town Saints - London Colney
11/08 16:00 Hadley Hadley 2-0 Fairford Town FC Fairford Town FC Hadley - Fairford Town FC
11/08 16:00 Harpenden Town Harpenden Town 1-0 Edgware Town Edgware Town Harpenden Town - Edgware Town
11/08 16:00 Wednesfield Wednesfield 2-1 Rocester Rocester Wednesfield - Rocester
11/08 16:00 Maltby Main Maltby Main 3-0 Athersley Recreation Athersley Recreation Maltby Main - Athersley Recreation
11/08 16:00 Ashington AFC Ashington AFC 0-2 Knaresborough Town Knaresborough Town Ashington AFC - Knaresborough Town
11/08 16:00 Oadby Town Oadby Town 3-1 Shirebrook Town Shirebrook Town Oadby Town - Shirebrook Town
11/08 16:00 Glasshoughton Welfare Glasshoughton Welfare 1-2 Blyth AFC Blyth AFC Glasshoughton Welfare - Blyth AFC
11/08 16:00 Bottesford Town Bottesford Town 3-1 Radford Radford Bottesford Town - Radford
11/08 16:00 Teversal Teversal 1-2 Loughborough University Loughborough University Teversal - Loughborough University
11/08 16:00 Staveley MW Staveley MW 4-2 Boston Town FC Boston Town FC Staveley MW - Boston Town FC
11/08 16:00 Rainworth Miners Welfare Rainworth Miners Welfare 2-1 Dunkirk Dunkirk Rainworth Miners Welfare - Dunkirk
11/08 16:00 Worksop Town Worksop Town 3-3 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo Worksop Town - Shepshed Dynamo
11/08 16:00 Hinckley AFC Hinckley AFC 1-1 Anstey Nomads Anstey Nomads Hinckley AFC - Anstey Nomads
11/08 16:00 AFC Liverpool AFC Liverpool 2-2 Ashton Athletic Ashton Athletic AFC Liverpool - Ashton Athletic
11/08 16:00 Widnes Widnes 1-1 Northwich Victoria Northwich Victoria Widnes - Northwich Victoria
11/08 16:00 Hemsworth MW Hemsworth MW 1-1 Runcorn Town Runcorn Town Hemsworth MW - Runcorn Town
11/08 16:00 Penistone Church Penistone Church 2-1 Bootle FC Bootle FC Penistone Church - Bootle FC
11/08 16:00 Winsford United Winsford United 1-2 Irlam Irlam Winsford United - Irlam
11/08 16:00 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton 2-3 Squires Gate Squires Gate West Didsbury & Chorlton - Squires Gate
11/08 16:00 Prestwich Heys Prestwich Heys 2-1 Abbey Hey Abbey Hey Prestwich Heys - Abbey Hey
11/08 16:00 Congleton Town FC Congleton Town FC 1-0 Eccleshill United Eccleshill United Congleton Town FC - Eccleshill United
11/08 16:00 Goole Goole 1-5 Morpeth Town Morpeth Town Goole - Morpeth Town
11/08 16:00 Burscough Burscough 2-2 1874 Northwich 1874 Northwich Burscough - 1874 Northwich
11/08 16:00 Lutterworth Town Lutterworth Town 2-1 Heanor Town Heanor Town Lutterworth Town - Heanor Town
12/08 14:00 Little Common Little Common 2-2 Bedfont Sports Bedfont Sports Little Common - Bedfont Sports
12/08 15:00 Stansted Stansted 2-1 Sawbridgeworth Town Sawbridgeworth Town Stansted - Sawbridgeworth Town
12/08 15:00 St Margaretsbury St Margaretsbury 2-0 Enfield 1893 Enfield 1893 St Margaretsbury - Enfield 1893
12/08 16:00 Coventry United Coventry United 1-2 Rugby Town Rugby Town Coventry United - Rugby Town
12/08 16:00 Southall Southall 0-1 Leverstock Green Leverstock Green Southall - Leverstock Green
12/08 16:00 Mole Valley SCR Mole Valley SCR 0-2 CB Hounslow United CB Hounslow United Mole Valley SCR - CB Hounslow United
12/08 16:00 Rusthall Rusthall 3-0 Wick Wick Rusthall - Wick
12/08 16:00 Hallam Hallam 0-2 Runcorn Linnets Runcorn Linnets Hallam - Runcorn Linnets
12/08 16:00 Langney Wanderers Langney Wanderers 1-2 Epsom & Ewell FC Epsom & Ewell FC Langney Wanderers - Epsom & Ewell FC
12/08 16:00 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) 3-2 Eastbourne Town Eastbourne Town Cray Valley (PM) - Eastbourne Town
14/08 20:30 Pagham Pagham 2-0 K Sports K Sports Pagham - K Sports
14/08 20:30 Hanworth Villa Hanworth Villa 2-0 Crowborough Athletic Crowborough Athletic Hanworth Villa - Crowborough Athletic
14/08 20:45 Saltdean United Saltdean United 2-0 Erith & Belvedere Erith & Belvedere Saltdean United - Erith & Belvedere
14/08 20:45 Bedfont Sports Bedfont Sports 2-1 Little Common Little Common Bedfont Sports - Little Common
14/08 20:45 Barton Town Old Boys Barton Town Old Boys 3-4 Clipstone Clipstone Barton Town Old Boys - Clipstone
14/08 20:45 Hanley Town Hanley Town 1-4 Atherstone Town Atherstone Town Hanley Town - Atherstone Town
14/08 20:45 Malvern Town Malvern Town 3-2 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels Malvern Town - Boldmere St Michaels
14/08 20:45 Worcester City Worcester City  1-1P Walsall Wood Walsall Wood Worcester City - Walsall Wood
14/08 20:45 1874 Northwich 1874 Northwich  3-3P Burscough Burscough 1874 Northwich - Burscough
14/08 20:45 Ashton Athletic Ashton Athletic 4-1 AFC Liverpool AFC Liverpool Ashton Athletic - AFC Liverpool
14/08 20:45 Newton Aycliffe Newton Aycliffe 0-2 Guisborough Town Guisborough Town Newton Aycliffe - Guisborough Town
14/08 20:45 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC 0-2 nv Beckenham Town Beckenham Town Colliers Wood United FC - Beckenham Town
14/08 20:45 AFC Portchester AFC Portchester 0-3 AFC Stoneham AFC Stoneham AFC Portchester - AFC Stoneham
14/08 20:45 Alresford Town Alresford Town 0-2 Hamble Club Hamble Club Alresford Town - Hamble Club
14/08 20:45 Chipping Sodbury Town Chipping Sodbury Town 2-1 nv Reading City Reading City Chipping Sodbury Town - Reading City
14/08 20:45 Easington Sports Easington Sports 2-0 Winslow United Winslow United Easington Sports - Winslow United
14/08 20:45 Clapton Clapton  1-1P Woodbridge Town Woodbridge Town Clapton - Woodbridge Town
14/08 20:45 Whitton United Whitton United 3-1 Framlingham Town Framlingham Town Whitton United - Framlingham Town
14/08 20:45 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC 3-2 nv Wroxham FC Wroxham FC Saffron Walden Town FC - Wroxham FC
14/08 20:45 Wellingborough Town Wellingborough Town 2-1 Biggleswade United FC Biggleswade United FC Wellingborough Town - Biggleswade United FC
14/08 20:45 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 4-5 nv Worksop Town Worksop Town Shepshed Dynamo - Worksop Town
14/08 20:45 Anstey Nomads Anstey Nomads 4-3 nv Hinckley AFC Hinckley AFC Anstey Nomads - Hinckley AFC
14/08 20:45 Keynsham Town Keynsham Town 1-3 Bodmin Town Bodmin Town Keynsham Town - Bodmin Town
14/08 20:45 Longwell Green Sports Longwell Green Sports 0-1 Hallen Hallen Longwell Green Sports - Hallen
14/08 20:45 Christchurch Christchurch 0-2 Brockenhurst Brockenhurst Christchurch - Brockenhurst
14/08 20:45 Tunbridge Wells Tunbridge Wells 2-3 nv Croydon Croydon Tunbridge Wells - Croydon
14/08 20:45 Burnham Burnham 2-0 Abingdon United Abingdon United Burnham - Abingdon United
15/08 20:30 Littlehampton Town Littlehampton Town 2-4 nv Worthing United Worthing United Littlehampton Town - Worthing United
15/08 20:30 Willand Rovers Willand Rovers 3-0 Shepton Mallet Shepton Mallet Willand Rovers - Shepton Mallet
15/08 20:30 Heaton Stannington Heaton Stannington  4-4P Seaham Red Star Seaham Red Star Heaton Stannington - Seaham Red Star
15/08 20:45 Wellington AFC Wellington AFC 0-3 Bridport FC Bridport FC Wellington AFC - Bridport FC
15/08 20:45 Lymington Town Lymington Town 5-1 Sandhurst Town Sandhurst Town Lymington Town - Sandhurst Town
15/08 20:45 Stockton Town Stockton Town 0-3 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC Stockton Town - Newcastle Benfield FC
15/08 20:45 Billingham Synthonia Billingham Synthonia 0-4 Barnoldswick Town Barnoldswick Town Billingham Synthonia - Barnoldswick Town
15/08 20:45 Northwich Victoria Northwich Victoria 1-0 nv Widnes Widnes Northwich Victoria - Widnes
15/08 20:45 Whitstable Town Whitstable Town 4-3 Deal Town Deal Town Whitstable Town - Deal Town
15/08 20:45 Runcorn Town Runcorn Town 1-0 Hemsworth MW Hemsworth MW Runcorn Town - Hemsworth MW
15/08 20:45 Leyton Athletic Leyton Athletic 3-0 Barkingside Barkingside Leyton Athletic - Barkingside
15/08 20:45 Highworth Town Highworth Town 1-2 Windsor Windsor Highworth Town - Windsor
21/08 20:45 Tower Hamlets Tower Hamlets 0-2 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC Tower Hamlets - Stanway Rovers FC
21/08 20:45 FC Clacton FC Clacton 3-2 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield FC Clacton - Kirkley & Pakefield
 Ronde 1
24/08 20:45 Thetford Town Thetford Town 0-5 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers Thetford Town - Godmanchester Rovers
24/08 20:45 Coggeshall Town Coggeshall Town 0-0 Witham Town Witham Town Coggeshall Town - Witham Town
24/08 20:45 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United 2-1 Horley Town Horley Town Tooting & Mitcham United - Horley Town
24/08 20:45 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 1-0 Barking Barking Bowers & Pitsea - Barking
24/08 20:45 United Services United Services 1-3 Sholing Sholing United Services - Sholing
25/08 12:00 FC Romania FC Romania 2-0 Grays Athletic Grays Athletic FC Romania - Grays Athletic
25/08 13:30 Prestwich Heys Prestwich Heys 0-2 Radcliffe Borough Radcliffe Borough Prestwich Heys - Radcliffe Borough
25/08 16:00 Winchester City Winchester City 1-0 Bournemouth FC Bournemouth FC Winchester City - Bournemouth FC
25/08 16:00 Bradford Town Bradford Town 0-1 Paulton Rovers Paulton Rovers Bradford Town - Paulton Rovers
25/08 16:00 Fleet Town Fleet Town 3-1 Petersfield Town Petersfield Town Fleet Town - Petersfield Town
25/08 16:00 Moneyfields Moneyfields 3-1 Andover New Street Andover New Street Moneyfields - Andover New Street
25/08 16:00 Binfield Binfield 2-1 Brockenhurst Brockenhurst Binfield - Brockenhurst
25/08 16:00 Runcorn Linnets Runcorn Linnets 1-2 Maltby Main Maltby Main Runcorn Linnets - Maltby Main
25/08 16:00 Hallen Hallen 0-5 Bridport FC Bridport FC Hallen - Bridport FC
25/08 16:00 Plymouth Parkway Plymouth Parkway 1-0 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC Plymouth Parkway - Larkhall Athletic FC
25/08 16:00 Portland United Portland United 0-2 Bitton AFC Bitton AFC Portland United - Bitton AFC
25/08 16:00 Westbury United Westbury United 3-0 Saltash United Saltash United Westbury United - Saltash United
25/08 16:00 Cheddar Cheddar 0-3 Yate Town Yate Town Cheddar - Yate Town
25/08 16:00 Willand Rovers Willand Rovers 1-2 Street Street Willand Rovers - Street
25/08 16:00 Buckland Athletic Buckland Athletic 2-0 Mangotsfield United Mangotsfield United Buckland Athletic - Mangotsfield United
25/08 16:00 Kendal Town Kendal Town 1-1 Selby Town FC Selby Town FC Kendal Town - Selby Town FC
25/08 16:00 Thatcham Town Thatcham Town 0-0 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins Thatcham Town - Bemerton Heath Harlequins
25/08 16:00 Sevenoaks Town Sevenoaks Town 1-0 Bedfont Sports Bedfont Sports Sevenoaks Town - Bedfont Sports
25/08 16:00 Ashford United Ashford United 0-2 Horsham YMCA Horsham YMCA Ashford United - Horsham YMCA
25/08 16:00 Uckfield Town Uckfield Town 4-1 Broadfields United Broadfields United Uckfield Town - Broadfields United
25/08 16:00 Faversham Town Faversham Town 4-1 Hackney Wick Hackney Wick Faversham Town - Hackney Wick
25/08 16:00 CB Hounslow United CB Hounslow United 0-2 Whitstable Town Whitstable Town CB Hounslow United - Whitstable Town
25/08 16:00 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals 6-0 Croydon Croydon Corinthian-Casuals - Croydon
25/08 16:00 Whyteleafe Whyteleafe 1-1 Saltdean United Saltdean United Whyteleafe - Saltdean United
25/08 16:00 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 1-0 AFC Totton AFC Totton Hamworthy United FC - AFC Totton
25/08 16:00 Loxwood Loxwood 1-1 Erith Town Erith Town Loxwood - Erith Town
25/08 16:00 Raynes Park Vale Raynes Park Vale 1-1 Spelthorne Sports Spelthorne Sports Raynes Park Vale - Spelthorne Sports
25/08 16:00 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic 1-1 Hanworth Villa Hanworth Villa AFC Croydon Athletic - Hanworth Villa
25/08 16:00 Cray Wanderers Cray Wanderers 1-1 Rusthall Rusthall Cray Wanderers - Rusthall
25/08 16:00 Balham Balham 0-2 Thamesmead Town Thamesmead Town Balham - Thamesmead Town
25/08 16:00 Slimbridge Slimbridge 1-1 Wantage Town Wantage Town Slimbridge - Wantage Town
25/08 16:00 Colney Heath Colney Heath 1-3 Cinderford Town Cinderford Town Colney Heath - Cinderford Town
25/08 16:00 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp 0-7 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United Brimscombe & Thrupp - Hayes & Yeading United
25/08 16:00 Walton Casuals Walton Casuals 6-0 Shoreham Shoreham Walton Casuals - Shoreham
25/08 16:00 Sittingbourne Sittingbourne 2-0 Bearsted Bearsted Sittingbourne - Bearsted
25/08 16:00 Cobham Cobham 1-3 Egham Egham Cobham - Egham
25/08 16:00 Greenwich Borough Greenwich Borough 3-7 Lancing Lancing Greenwich Borough - Lancing
25/08 16:00 Wednesfield Wednesfield 2-2 Chasetown Chasetown Wednesfield - Chasetown
25/08 16:00 Rugby Town Rugby Town 1-0 Evesham United Evesham United Rugby Town - Evesham United
25/08 16:00 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United 0-1 Waltham Forest Waltham Forest Felixstowe & Walton United - Waltham Forest
25/08 16:00 Barnstaple Town Barnstaple Town 0-1 Shaftesbury Town Shaftesbury Town Barnstaple Town - Shaftesbury Town
25/08 16:00 Bodmin Town Bodmin Town 2-2 Cadbury Heath Cadbury Heath Bodmin Town - Cadbury Heath
25/08 16:00 Ascot United Ascot United 0-3 Horndean Horndean Ascot United - Horndean
25/08 16:00 Melksham Town Melksham Town 1-0 Blackfield & Langley Blackfield & Langley Melksham Town - Blackfield & Langley
25/08 16:00 Baffins Milton Rovers Baffins Milton Rovers 1-4 Hartley Wintney Hartley Wintney Baffins Milton Rovers - Hartley Wintney
25/08 16:00 AFC Stoneham AFC Stoneham 2-0 Westfield Westfield AFC Stoneham - Westfield
25/08 16:00 Lymington Town Lymington Town 2-0 Frimley Green Frimley Green Lymington Town - Frimley Green
25/08 16:00 Salisbury Salisbury 6-0 Hamble Club Hamble Club Salisbury - Hamble Club
25/08 16:00 Ramsgate Ramsgate 2-1 Chatham Town Chatham Town Ramsgate - Chatham Town
25/08 16:00 Hythe Town Hythe Town 3-0 Worthing United Worthing United Hythe Town - Worthing United
25/08 16:00 Chipstead Chipstead 0-1 Corinthian Corinthian Chipstead - Corinthian
25/08 16:00 Newhaven Newhaven 0-2 Pagham Pagham Newhaven - Pagham
25/08 16:00 Beckenham Town Beckenham Town 2-2 Epsom & Ewell FC Epsom & Ewell FC Beckenham Town - Epsom & Ewell FC
25/08 16:00 Haverhill Rovers Haverhill Rovers 2-1 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree Haverhill Rovers - Maldon & Tiptree
25/08 16:00 Brantham Athletic Brantham Athletic 1-0 Welwyn Garden City Welwyn Garden City Brantham Athletic - Welwyn Garden City
25/08 16:00 Grimsby Borough Grimsby Borough 1-0 Long Eaton United FC Long Eaton United FC Grimsby Borough - Long Eaton United FC
25/08 16:00 Cirencester Town Cirencester Town 5-0 Windsor Windsor Cirencester Town - Windsor
25/08 16:00 Daventry Town Daventry Town 7-5 Yaxley FC Yaxley FC Daventry Town - Yaxley FC
25/08 16:00 Haughmond Haughmond 1-1 Market Drayton Town Market Drayton Town Haughmond - Market Drayton Town
25/08 16:00 Kimberley Miners Welfare Kimberley Miners Welfare 0-2 Oadby Town Oadby Town Kimberley Miners Welfare - Oadby Town
25/08 16:00 Staveley MW Staveley MW 3-0 Lutterworth Town Lutterworth Town Staveley MW - Lutterworth Town
25/08 16:00 Northwood Northwood 3-1 Longlevens Longlevens Northwood - Longlevens
25/08 16:00 Thame United Thame United 0-2 Berkhamsted Berkhamsted Thame United - Berkhamsted
25/08 16:00 Harpenden Town Harpenden Town 0-6 Leverstock Green Leverstock Green Harpenden Town - Leverstock Green
25/08 16:00 Wootton Bassett Town Wootton Bassett Town 0-0 Lydney Town Lydney Town Wootton Bassett Town - Lydney Town
25/08 16:00 Three Bridges Three Bridges 2-3 Phoenix Sports Phoenix Sports Three Bridges - Phoenix Sports
25/08 16:00 Arundel FC Arundel FC 1-7 Herne Bay Herne Bay Arundel FC - Herne Bay
25/08 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 1-0 West Auckland Town West Auckland Town Newcastle Benfield FC - West Auckland Town
25/08 16:00 Heybridge Swifts Heybridge Swifts 3-0 West Essex West Essex Heybridge Swifts - West Essex
25/08 16:00 Long Melford Long Melford 3-1 St Margaretsbury St Margaretsbury Long Melford - St Margaretsbury
25/08 16:00 Litherland Remyca Litherland Remyca - Leek Town Leek Town Litherland Remyca - Leek Town
25/08 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 1-0 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC Haringey Borough - Stanway Rovers FC
25/08 16:00 Consett AFC Consett AFC 5-2 Seaham Red Star Seaham Red Star Consett AFC - Seaham Red Star
25/08 16:00 FC Clacton FC Clacton 2-4 Ware Ware FC Clacton - Ware
25/08 16:00 Wimborne Town Wimborne Town 6-0 Newport Isle of Wight FC Newport Isle of Wight FC Wimborne Town - Newport Isle of Wight FC
25/08 16:00 Chalfont St Peter Chalfont St Peter 1-0 London Lions London Lions Chalfont St Peter - London Lions
25/08 16:00 Atherton Collieries Atherton Collieries 2-1 Colwyn Bay Colwyn Bay Atherton Collieries - Colwyn Bay
25/08 16:00 Molesey FC Molesey FC 0-0 Lewes Lewes Molesey FC - Lewes
25/08 16:00 Carshalton Athletic Carshalton Athletic 0-1 Horsham Horsham Carshalton Athletic - Horsham
25/08 16:00 Hastings United Hastings United 3-2 VCD Athletic VCD Athletic Hastings United - VCD Athletic
25/08 16:00 Bideford Bideford 2-2 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm Bideford - Bristol Manor Farm
25/08 16:00 Hyde Hyde 5-1 Sheffield Sheffield Hyde - Sheffield
25/08 16:00 Knaresborough Town Knaresborough Town 5-1 Blyth AFC Blyth AFC Knaresborough Town - Blyth AFC
25/08 16:00 Kidlington Kidlington 0-1 Marlow Marlow Kidlington - Marlow
25/08 16:00 Dunston Dunston 4-2 Pontefract Collieries Pontefract Collieries Dunston - Pontefract Collieries
25/08 16:00 Morpeth Town Morpeth Town 1-0 Marske United Marske United Morpeth Town - Marske United
25/08 16:00 Prescot Cables Prescot Cables 1-2 Irlam Irlam Prescot Cables - Irlam
25/08 16:00 Brighouse Town Brighouse Town 0-2 Parkgate Parkgate Brighouse Town - Parkgate
25/08 16:00 Droylsden Droylsden 4-4 Squires Gate Squires Gate Droylsden - Squires Gate
25/08 16:00 Frickley Athletic Frickley Athletic 10-1 Liversedge Liversedge Frickley Athletic - Liversedge
25/08 16:00 AFC Darwen AFC Darwen 1-4 Trafford Trafford AFC Darwen - Trafford
25/08 16:00 City of Liverpool City of Liverpool 1-1 Glossop North End FC Glossop North End FC City of Liverpool - Glossop North End FC
25/08 16:00 Stourport Swifts Stourport Swifts 2-1 Sporting Khalsa Sporting Khalsa Stourport Swifts - Sporting Khalsa
25/08 16:00 East Grinstead Town East Grinstead Town 1-0 South Park South Park East Grinstead Town - South Park
25/08 16:00 North Leigh North Leigh 2-4 Hanwell Town Hanwell Town North Leigh - Hanwell Town
25/08 16:00 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 2-0 Uxbridge Uxbridge Beaconsfield SYCOB - Uxbridge
25/08 16:00 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 1-1 Ramsbottom United Ramsbottom United Kidsgrove Athletic - Ramsbottom United
25/08 16:00 Tadcaster Tadcaster 4-1 Shildon AFC Shildon AFC Tadcaster - Shildon AFC
25/08 16:00 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels 1-3 Bamber Bridge Bamber Bridge Stocksbridge Park Steels - Bamber Bridge
25/08 16:00 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town 3-0 Gresley Gresley Sutton Coldfield Town - Gresley
25/08 16:00 Alvechurch Alvechurch 4-3 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting Alvechurch - Bromsgrove Sporting
25/08 16:00 Belper Town Belper Town 2-1 Lincoln United Lincoln United Belper Town - Lincoln United
25/08 16:00 Stamford Stamford 1-1 Peterborough Sports Peterborough Sports Stamford - Peterborough Sports
25/08 16:00 Corby Town Corby Town 3-3 Dunstable Town Dunstable Town Corby Town - Dunstable Town
25/08 16:00 Bedford Town Bedford Town 4-1 Dereham Town Dereham Town Bedford Town - Dereham Town
25/08 16:00 Waltham Abbey Waltham Abbey 0-2 Bury Town Bury Town Waltham Abbey - Bury Town
25/08 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 2-0 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC AFC Sudbury - Mildenhall Town FC
25/08 16:00 Aveley Aveley 0-2 Potters Bar Town Potters Bar Town Aveley - Potters Bar Town
25/08 16:00 Hertford Town Hertford Town 5-3 Tilbury Tilbury Hertford Town - Tilbury
25/08 16:00 Cheshunt Cheshunt 1-0 Canvey Island Canvey Island Cheshunt - Canvey Island
25/08 16:00 AFC Dunstable AFC Dunstable 0-0 Swindon Supermarine Swindon Supermarine AFC Dunstable - Swindon Supermarine
25/08 16:00 Didcot Town Didcot Town 1-1 Aylesbury FC Aylesbury FC Didcot Town - Aylesbury FC
25/08 16:00 Malvern Town Malvern Town 1-2 Racing Club Warwick Racing Club Warwick Malvern Town - Racing Club Warwick
25/08 16:00 Bedworth United Bedworth United 1-3 Atherstone Town Atherstone Town Bedworth United - Atherstone Town
25/08 16:00 Bridlington Town Bridlington Town 1-2 Garforth Town Garforth Town Bridlington Town - Garforth Town
25/08 16:00 Harborough Town Harborough Town 1-2 Cambridge City Cambridge City Harborough Town - Cambridge City
25/08 16:00 Ossett United Ossett United 2-2 Mossley Mossley Ossett United - Mossley
25/08 16:00 Desborough Town Desborough Town 0-3 Kempston Rovers Kempston Rovers Desborough Town - Kempston Rovers
25/08 16:00 Ardley United Ardley United 2-4 Burnham Burnham Ardley United - Burnham
25/08 16:00 Histon Histon 1-1 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers Histon - Eynesbury Rovers
25/08 16:00 Barton Rovers Barton Rovers 3-2 Rothwell Corinthians Rothwell Corinthians Barton Rovers - Rothwell Corinthians
25/08 16:00 Spalding United Spalding United 3-2 Wellingborough Town Wellingborough Town Spalding United - Wellingborough Town
25/08 16:00 Woodbridge Town Woodbridge Town 5-1 Hadleigh United Hadleigh United Woodbridge Town - Hadleigh United
25/08 16:00 Basildon United Basildon United 2-1 Whitton United Whitton United Basildon United - Whitton United
25/08 16:00 Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers 4-1 Leyton Athletic Leyton Athletic Great Wakering Rovers - Leyton Athletic
25/08 16:00 Newmarket Town Newmarket Town 2-1 Hullbridge Sports Hullbridge Sports Newmarket Town - Hullbridge Sports
25/08 16:00 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC 4-1 Hoddesdon Town Hoddesdon Town Saffron Walden Town FC - Hoddesdon Town
25/08 16:00 Brentwood Town Brentwood Town 1-1 Sporting Bengal United Sporting Bengal United Brentwood Town - Sporting Bengal United
25/08 16:00 Easington Sports Easington Sports 1-2 Chipping Sodbury Town Chipping Sodbury Town Easington Sports - Chipping Sodbury Town
25/08 16:00 Crawley Green Crawley Green 2-3 Aylesbury United Aylesbury United Crawley Green - Aylesbury United
25/08 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve 5-2 North Greenford United North Greenford United Bishops Cleeve - North Greenford United
25/08 16:00 Deeping Rangers Deeping Rangers 1-1 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds Deeping Rangers - AFC Rushden & Diamonds
25/08 16:00 Sileby Rangers Sileby Rangers 1-1 Wisbech Town Wisbech Town Sileby Rangers - Wisbech Town
25/08 16:00 Romulus Romulus 4-0 Newcastle Town Newcastle Town Romulus - Newcastle Town
25/08 16:00 Walsall Wood Walsall Wood 2-1 Whitchurch Alport Whitchurch Alport Walsall Wood - Whitchurch Alport
25/08 16:00 Highgate United Highgate United 3-0 Leicester Road Leicester Road Highgate United - Leicester Road
25/08 16:00 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo 2-4 Bottesford Town Bottesford Town Loughborough Dynamo - Bottesford Town
25/08 16:00 Loughborough University Loughborough University 3-3 Cleethorpes Town Cleethorpes Town Loughborough University - Cleethorpes Town
25/08 16:00 AFC Mansfield AFC Mansfield 1-0 Rainworth Miners Welfare Rainworth Miners Welfare AFC Mansfield - Rainworth Miners Welfare
25/08 16:00 Clitheroe Clitheroe 6-6 Sunderland RCA Sunderland RCA Clitheroe - Sunderland RCA
25/08 16:00 Albion Sports Albion Sports 2-2 Guisborough Town Guisborough Town Albion Sports - Guisborough Town
25/08 16:00 Ashton Athletic Ashton Athletic 2-1 Skelmersdale United Skelmersdale United Ashton Athletic - Skelmersdale United
25/08 16:00 Burscough Burscough 2-0 Northwich Victoria Northwich Victoria Burscough - Northwich Victoria
25/08 16:00 Anstey Nomads Anstey Nomads 4-1 Clipstone Clipstone Anstey Nomads - Clipstone
25/08 16:00 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 6-1 Barnoldswick Town Barnoldswick Town Whitley Bay FC - Barnoldswick Town
25/08 16:00 Penistone Church Penistone Church 1-3 Runcorn Town Runcorn Town Penistone Church - Runcorn Town
25/08 16:00 Quorn Quorn 3-2 South Normanton Athletic South Normanton Athletic Quorn - South Normanton Athletic
25/08 16:00 Worksop Parramore Worksop Parramore 0-1 Congleton Town FC Congleton Town FC Worksop Parramore - Congleton Town FC
25/08 18:00 Pickering Town CFC Pickering Town CFC 0-4 Colne FC Colne FC Pickering Town CFC - Colne FC
26/08 15:00 Stansted Stansted 0-1 Takeley Takeley Stansted - Takeley
26/08 16:00 Worksop Town Worksop Town 2-1 Carlton Town Carlton Town Worksop Town - Carlton Town
26/08 16:00 Romford Romford 3-2 Baldock Town Baldock Town Romford - Baldock Town
26/08 16:00 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) 4-1 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex) Cray Valley (PM) - Ashford Town (Middlesex)
27/08 16:00 Brackley Town Saints Brackley Town Saints 0-0 Hadley Hadley Brackley Town Saints - Hadley
 Vriendschappelijk
28/08 20:45 Epsom & Ewell FC Epsom & Ewell FC 0-3 nv Beckenham Town Beckenham Town Epsom & Ewell FC - Beckenham Town
28/08 20:45 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers 1-3 Histon Histon Eynesbury Rovers - Histon
29/08 20:45 Hadley Hadley 1-0 Brackley Town Saints Brackley Town Saints Hadley - Brackley Town Saints
29/08 20:45 Guisborough Town Guisborough Town 4-0 Albion Sports Albion Sports Guisborough Town - Albion Sports
29/08 20:45 Sporting Bengal United Sporting Bengal United 1-3 Brentwood Town Brentwood Town Sporting Bengal United - Brentwood Town
29/08 20:45 Cadbury Heath Cadbury Heath 4-1 Bodmin Town Bodmin Town Cadbury Heath - Bodmin Town
03/09 20:30 Erith Town Erith Town 4-1 Loxwood Loxwood Erith Town - Loxwood
04/09 20:45 Wantage Town Wantage Town 1-0 Slimbridge Slimbridge Wantage Town - Slimbridge
04/09 20:45 Aylesbury FC Aylesbury FC 0-1 Didcot Town Didcot Town Aylesbury FC - Didcot Town
04/09 20:45 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 3-0 AFC Dunstable AFC Dunstable Swindon Supermarine - AFC Dunstable
 Ronde 1
04/09 20:45 Charnock Richard Charnock Richard 2-2 Leek Town Leek Town Charnock Richard - Leek Town
 Vriendschappelijk
04/09 20:45 Lydney Town Lydney Town 5-3 Wootton Bassett Town Wootton Bassett Town Lydney Town - Wootton Bassett Town
04/09 20:45 Hanworth Villa Hanworth Villa 0-1 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic Hanworth Villa - AFC Croydon Athletic
04/09 20:45 Spelthorne Sports Spelthorne Sports 4-3 nv Raynes Park Vale Raynes Park Vale Spelthorne Sports - Raynes Park Vale
04/09 20:45 Saltdean United Saltdean United 1-2 Whyteleafe Whyteleafe Saltdean United - Whyteleafe
04/09 20:45 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins 3-2 Thatcham Town Thatcham Town Bemerton Heath Harlequins - Thatcham Town
04/09 20:45 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm 4-2 nv Bideford Bideford Bristol Manor Farm - Bideford
04/09 20:45 Witham Town Witham Town 1-3 Coggeshall Town Coggeshall Town Witham Town - Coggeshall Town
04/09 20:45 Dunstable Town Dunstable Town 0-4 Corby Town Corby Town Dunstable Town - Corby Town
 Ronde 1
04/09 20:45 Biggleswade Biggleswade 3-5 Soham Town Rangers Soham Town Rangers Biggleswade - Soham Town Rangers
 Vriendschappelijk
04/09 20:45 Glossop North End FC Glossop North End FC 2-3 nv City of Liverpool City of Liverpool Glossop North End FC - City of Liverpool
04/09 20:45 Market Drayton Town Market Drayton Town 0-1 Haughmond Haughmond Market Drayton Town - Haughmond
04/09 20:45 Peterborough Sports Peterborough Sports 4-3 Stamford Stamford Peterborough Sports - Stamford
04/09 20:45 Sunderland RCA Sunderland RCA 2-3 Clitheroe Clitheroe Sunderland RCA - Clitheroe
04/09 20:45 Selby Town FC Selby Town FC  1-1P Kendal Town Kendal Town Selby Town FC - Kendal Town
04/09 20:45 Mossley Mossley P1-1  Ossett United Ossett United Mossley - Ossett United
04/09 20:45 Ramsbottom United Ramsbottom United  0-0P Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic Ramsbottom United - Kidsgrove Athletic
04/09 20:45 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds 3-0 Deeping Rangers Deeping Rangers AFC Rushden & Diamonds - Deeping Rangers
04/09 20:45 Wisbech Town Wisbech Town P0-0  Sileby Rangers Sileby Rangers Wisbech Town - Sileby Rangers
04/09 20:45 Cleethorpes Town Cleethorpes Town 1-0 Loughborough University Loughborough University Cleethorpes Town - Loughborough University
04/09 20:45 Chasetown Chasetown 3-1 Wednesfield Wednesfield Chasetown - Wednesfield
04/09 20:45 Squires Gate Squires Gate 1-0 Droylsden Droylsden Squires Gate - Droylsden
05/09 20:45 Rusthall Rusthall  2-2P Cray Wanderers Cray Wanderers Rusthall - Cray Wanderers
05/09 20:45 Lewes Lewes 8-1 Molesey FC Molesey FC Lewes - Molesey FC
07/09 20:45 Basford United Basford United 1-3 Staveley MW Staveley MW Basford United - Staveley MW
08/09 13:30 Maltby Main Maltby Main 1-2 Frickley Athletic Frickley Athletic Maltby Main - Frickley Athletic
08/09 15:00 Haverhill Rovers Haverhill Rovers 0-0 Long Melford Long Melford Haverhill Rovers - Long Melford
08/09 16:00 Redditch United Redditch United 2-4 Rugby Town Rugby Town Redditch United - Rugby Town
08/09 16:00 Matlock Town Matlock Town 1-2 Halesowen Town Halesowen Town Matlock Town - Halesowen Town
08/09 16:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 2-2 Histon Histon King's Lynn Town - Histon
08/09 16:00 Northwood Northwood 0-0 Kings Langley Kings Langley Northwood - Kings Langley
08/09 16:00 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC 0-0 St Ives Town St Ives Town Saffron Walden Town FC - St Ives Town
08/09 16:00 Waltham Forest Waltham Forest 0-2 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB Waltham Forest - Beaconsfield SYCOB
08/09 16:00 Cheshunt Cheshunt 2-2 Leiston Leiston Cheshunt - Leiston
08/09 16:00 Hitchin Town Hitchin Town 3-1 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers Hitchin Town - Godmanchester Rovers
08/09 16:00 Chesham United Chesham United 2-1 Biggleswade Town Biggleswade Town Chesham United - Biggleswade Town
08/09 16:00 AFC Hornchurch AFC Hornchurch 1-0 Harrow Borough Harrow Borough AFC Hornchurch - Harrow Borough
08/09 16:00 Daventry Town Daventry Town 0-1 Grantham Town Grantham Town Daventry Town - Grantham Town
08/09 16:00 Stratford Town FC Stratford Town FC 0-1 Alvechurch Alvechurch Stratford Town FC - Alvechurch
08/09 16:00 Barwell Barwell 2-5 Buxton Buxton Barwell - Buxton
08/09 16:00 St Neots Town St Neots Town 2-1 Bishop's Stortford Bishop's Stortford St Neots Town - Bishop's Stortford
08/09 16:00 Cambridge City Cambridge City 3-4 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent Cambridge City - Brightlingsea Regent
08/09 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 3-2 Royston Town Royston Town AFC Sudbury - Royston Town
08/09 16:00 Ware Ware 0-1 Lowestoft Town Lowestoft Town Ware - Lowestoft Town
08/09 16:00 Hendon Hendon 1-1 Harlow Town Harlow Town Hendon - Harlow Town
08/09 16:00 Barton Rovers Barton Rovers 0-4 Needham Market Needham Market Barton Rovers - Needham Market
08/09 16:00 Enfield Town Enfield Town 0-3 Bedford Town Bedford Town Enfield Town - Bedford Town
08/09 16:00 Dorking Wanderers Dorking Wanderers 2-0 Hartley Wintney Hartley Wintney Dorking Wanderers - Hartley Wintney
08/09 16:00 Sittingbourne Sittingbourne 0-1 Gosport Borough Gosport Borough Sittingbourne - Gosport Borough
08/09 16:00 Weymouth FC Weymouth FC 1-1 Banbury United Banbury United Weymouth FC - Banbury United
08/09 16:00 Melksham Town Melksham Town 1-4 Merthyr Town Merthyr Town Melksham Town - Merthyr Town
08/09 16:00 Frome Town Frome Town 1-1 Winchester City Winchester City Frome Town - Winchester City
08/09 16:00 Wimborne Town Wimborne Town 1-1 Dorchester Town Dorchester Town Wimborne Town - Dorchester Town
08/09 16:00 Shaftesbury Town Shaftesbury Town 0-1 Poole Town Poole Town Shaftesbury Town - Poole Town
08/09 16:00 Paulton Rovers Paulton Rovers 1-1 Basingstoke Basingstoke Paulton Rovers - Basingstoke
08/09 16:00 Burgess Hill Town Burgess Hill Town 1-0 Folkestone Invicta Folkestone Invicta Burgess Hill Town - Folkestone Invicta
08/09 16:00 Beckenham Town Beckenham Town 0-0 Walton Casuals Walton Casuals Beckenham Town - Walton Casuals
08/09 16:00 Leatherhead Leatherhead 2-0 Herne Bay Herne Bay Leatherhead - Herne Bay
08/09 16:00 Hastings United Hastings United 2-1 Kingstonian Kingstonian Hastings United - Kingstonian
08/09 16:00 Faversham Town Faversham Town 1-3 Worthing Worthing Faversham Town - Worthing
08/09 16:00 Merstham Merstham 0-0 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) Merstham - Cray Valley (PM)
08/09 16:00 Hythe Town Hythe Town 0-2 Tonbridge Angels Tonbridge Angels Hythe Town - Tonbridge Angels
08/09 16:00 Egham Egham 1-0 Staines Town Staines Town Egham - Staines Town
08/09 16:00 Margate Margate 3-2 Horndean Horndean Margate - Horndean
08/09 16:00 Whitstable Town Whitstable Town 0-5 Bognor Regis Town Bognor Regis Town Whitstable Town - Bognor Regis Town
08/09 16:00 Pagham Pagham 0-2 Whitehawk Whitehawk Pagham - Whitehawk
08/09 16:00 Bridport FC Bridport FC 0-1 Tiverton Town Tiverton Town Bridport FC - Tiverton Town
08/09 16:00 Grimsby Borough Grimsby Borough 1-2 Stafford Rangers Stafford Rangers Grimsby Borough - Stafford Rangers
08/09 16:00 Colne FC Colne FC 2-0 Hyde Hyde Colne FC - Hyde
08/09 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 2-1 Potters Bar Town Potters Bar Town Hanwell Town - Potters Bar Town
08/09 16:00 Brantham Athletic Brantham Athletic 1-0 Spalding United Spalding United Brantham Athletic - Spalding United
08/09 16:00 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 5-1 Takeley Takeley Bowers & Pitsea - Takeley
08/09 16:00 Ramsgate Ramsgate 1-1 Sevenoaks Town Sevenoaks Town Ramsgate - Sevenoaks Town
08/09 16:00 Fleet Town Fleet Town 1-2 East Grinstead Town East Grinstead Town Fleet Town - East Grinstead Town
08/09 16:00 Phoenix Sports Phoenix Sports 2-2 Lancing Lancing Phoenix Sports - Lancing
08/09 16:00 Moneyfields Moneyfields 1-0 Thamesmead Town Thamesmead Town Moneyfields - Thamesmead Town
08/09 16:00 Horsham YMCA Horsham YMCA 1-2 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United Horsham YMCA - Tooting & Mitcham United
08/09 16:00 Heybridge Swifts Heybridge Swifts 2-0 Newmarket Town Newmarket Town Heybridge Swifts - Newmarket Town
08/09 16:00 Leverstock Green Leverstock Green 0-0 Hadley Hadley Leverstock Green - Hadley
08/09 16:00 Congleton Town FC Congleton Town FC 0-1 Consett AFC Consett AFC Congleton Town FC - Consett AFC
08/09 16:00 Ashton Athletic Ashton Athletic 1-1 Morpeth Town Morpeth Town Ashton Athletic - Morpeth Town
08/09 16:00 Bamber Bridge Bamber Bridge 3-1 Tadcaster Tadcaster Bamber Bridge - Tadcaster
08/09 16:00 Chalfont St Peter Chalfont St Peter 1-1 Kempston Rovers Kempston Rovers Chalfont St Peter - Kempston Rovers
08/09 16:00 Romulus Romulus 4-0 Belper Town Belper Town Romulus - Belper Town
08/09 16:00 Quorn Quorn 0-1 Atherstone Town Atherstone Town Quorn - Atherstone Town
08/09 16:00 Anstey Nomads Anstey Nomads 2-1 Oadby Town Oadby Town Anstey Nomads - Oadby Town
08/09 16:00 Burnham Burnham 1-0 Bury Town Bury Town Burnham - Bury Town
08/09 16:00 Corinthian Corinthian 1-1 Horsham Horsham Corinthian - Horsham
08/09 16:00 Bitton AFC Bitton AFC 3-0 Westbury United Westbury United Bitton AFC - Westbury United
08/09 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 1-1 Workington Workington Newcastle Benfield FC - Workington
08/09 16:00 Dunston Dunston 4-1 North Ferriby United North Ferriby United Dunston - North Ferriby United
08/09 16:00 Witton Albion Witton Albion 5-0 Bottesford Town Bottesford Town Witton Albion - Bottesford Town
08/09 16:00 Highgate United Highgate United 1-2 Stourbridge Stourbridge Highgate United - Stourbridge
08/09 16:00 Nantwich Town Nantwich Town 5-2 Worksop Town Worksop Town Nantwich Town - Worksop Town
08/09 16:00 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town 2-2 Rushall Olympic Rushall Olympic Sutton Coldfield Town - Rushall Olympic
08/09 16:00 Coalville Town Coalville Town 2-1 Racing Club Warwick Racing Club Warwick Coalville Town - Racing Club Warwick
08/09 16:00 Hednesford Town Hednesford Town 2-0 Tamworth Tamworth Hednesford Town - Tamworth
08/09 16:00 Marine Marine 1-1 Scarborough Athletic Scarborough Athletic Marine - Scarborough Athletic
08/09 16:00 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 1-0 Whitby Town Whitby Town Whitley Bay FC - Whitby Town
08/09 16:00 Warrington Town Warrington Town 4-0 Burscough Burscough Warrington Town - Burscough
08/09 16:00 AFC Stoneham AFC Stoneham 0-7 Cirencester Town Cirencester Town AFC Stoneham - Cirencester Town
08/09 16:00 Salisbury Salisbury 1-1 Yate Town Yate Town Salisbury - Yate Town
08/09 16:00 Binfield Binfield 3-0 Buckland Athletic Buckland Athletic Binfield - Buckland Athletic
08/09 16:00 Sholing Sholing 0-0 Hamworthy United FC Hamworthy United FC Sholing - Hamworthy United FC
08/09 16:00 Plymouth Parkway Plymouth Parkway 0-0 Street Street Plymouth Parkway - Street
08/09 16:00 Radcliffe Borough Radcliffe Borough 1-0 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic Radcliffe Borough - Stalybridge Celtic
08/09 16:00 Lancaster City Lancaster City 0-2 Trafford Trafford Lancaster City - Trafford
08/09 16:00 South Shields South Shields 5-1 Garforth Town Garforth Town South Shields - Garforth Town
Topschutters

Geen doelpunten