II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Stand 2016 - 2017

Speeldag 13

11/12/2016 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes Salgueiros Salgueiros 0-0
11/12/2016 16:00 FC Barreirense FC Barreirense Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 3-0
11/12/2016 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Atlético Malveira Atlético Malveira 1-1
11/12/2016 16:00 Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo CF Canical CF Canical 1-2
11/12/2016 16:00 Montalegre Montalegre GD Braganca GD Braganca 2-1
11/12/2016 16:00 Torcatense Torcatense SC Mirandela SC Mirandela 3-1
11/12/2016 16:00 Sousense Sousense Estarreja Estarreja 3-1
11/12/2016 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense Ponte da Barca Ponte da Barca 2-1
11/12/2016 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras Aliança de Gandra Aliança de Gandra 1-2
11/12/2016 16:00 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio Fátima Fátima 1-4
11/12/2016 16:00 AD Camacha AD Camacha AR São Martinho AR São Martinho 1-2
11/12/2016 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Merelinense FC Merelinense FC 1-1
11/12/2016 16:00 Loures Loures SU Sintrense SU Sintrense 0-1
11/12/2016 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas AD Limianos AD Limianos 0-1
11/12/2016 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Casa Pia AC Casa Pia AC 1-1
11/12/2016 16:00 Amarante FC Amarante FC Trofense Trofense 3-0
11/12/2016 12:00 Martimo Funchal Martimo Funchal Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 3-0
10/12/2016 18:00 Ideal Ideal Oleiros Oleiros 1-1
10/12/2016 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense SC Coimbroes SC Coimbroes 1-1
10/12/2016 16:00 SCU Torreense SCU Torreense Caldas SC Caldas SC 1-0
10/12/2016 16:00 Real SC Real SC Sacavenense Sacavenense 2-1

Speeldag 12

04/12/2016 17:00 SC Angrense SC Angrense Vilafranquense Vilafranquense 2-1
04/12/2016 17:00 CF Canical CF Canical AD Camacha AD Camacha 0-0
04/12/2016 16:00 SC Mirandela SC Mirandela Montalegre Montalegre 1-1
04/12/2016 16:00 Oliveirense Oliveirense CD Cinfaes CD Cinfaes 1-0
04/12/2016 16:00 Estarreja Estarreja AD Sanjoanense AD Sanjoanense 1-3
04/12/2016 16:00 Salgueiros Salgueiros FC Cesarense FC Cesarense 1-0
04/12/2016 16:00 Fátima Fátima Ideal Ideal 5-1
04/12/2016 16:00 Ponte da Barca Ponte da Barca Torcatense Torcatense 0-0
04/12/2016 16:00 GD Braganca GD Braganca Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-0
04/12/2016 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Moimenta da Beira Moimenta da Beira 1-0
04/12/2016 16:00 Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça SC Praiense SC Praiense 1-1
04/12/2016 16:00 Caldas SC Caldas SC CD Mafra CD Mafra 0-1
04/12/2016 16:00 Alcanenense Alcanenense SC Lusitania SC Lusitania 4-2
04/12/2016 16:00 SC Farense SC Farense Viana Alentejo Viana Alentejo 5-0
04/12/2016 16:00 Armacenenses Armacenenses Moura Moura 1-2
04/12/2016 16:00 Almancilense Almancilense Lusitano VRSA Lusitano VRSA 1-0

Speeldag 3

04/12/2016 16:00 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio Sertanense FC Sertanense FC 1-3

Speeldag 12

04/12/2016 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 2-2
04/12/2016 16:00 Merelinense FC Merelinense FC AD Oliveirense AD Oliveirense 3-1
04/12/2016 16:00 AD Limianos AD Limianos Vilaverdense FC Vilaverdense FC 1-3
04/12/2016 16:00 Gondomar Gondomar Sousense Sousense 1-1
04/12/2016 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense FC Pampilhosa FC Pampilhosa 1-0
04/12/2016 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV RD Agueda RD Agueda 1-2
04/12/2016 16:00 Gouveia Gouveia Tourizense Tourizense 3-0
04/12/2016 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal Loures Loures 0-2
04/12/2016 16:00 Atlético Malveira Atlético Malveira FC Barreirense FC Barreirense 1-1
04/12/2016 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-1
04/12/2016 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Louletano DC Louletano DC 1-0
04/12/2016 16:00 Sacavenense Sacavenense SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 3-1
04/12/2016 16:00 SU Sintrense SU Sintrense Real SC Real SC 0-2
04/12/2016 16:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo 4-1
04/12/2016 16:00 Trofense Trofense Martimo Funchal Martimo Funchal 5-0
04/12/2016 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Pedras Rubras Pedras Rubras 1-1
04/12/2016 16:00 Mortágua Mortágua Anadia FC Anadia FC 0-0
04/12/2016 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache Carapinheirense Carapinheirense 1-1
04/12/2016 16:00 Gafetense Gafetense SCU Torreense SCU Torreense 0-1
04/12/2016 16:00 AR São Martinho AR São Martinho Amarante FC Amarante FC 1-1
04/12/2016 16:00 Oleiros Oleiros CD Operario CD Operario 1-1
04/12/2016 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco União de Leiria União de Leiria 1-2
04/12/2016 16:00 Gafanha Gafanha Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol 1-0

Speeldag 11

27/11/2016 17:00 Ideal Ideal Sertanense FC Sertanense FC 1-0
27/11/2016 17:00 SC Lusitania SC Lusitania Caldas SC Caldas SC 1-0
27/11/2016 17:00 SC Praiense SC Praiense Vilafranquense Vilafranquense 3-1
27/11/2016 17:00 CD Operario CD Operario União de Leiria União de Leiria 0-1
27/11/2016 16:00 Torcatense Torcatense Merelinense FC Merelinense FC 0-2
27/11/2016 16:00 Anadia FC Anadia FC Gafanha Gafanha 0-1
27/11/2016 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense Gouveia Gouveia 3-1
27/11/2016 16:00 RD Agueda RD Agueda Mortágua Mortágua 2-2
27/11/2016 16:00 GD Braganca GD Braganca SC Mirandela SC Mirandela 1-1
27/11/2016 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense AD Limianos AD Limianos 3-1
27/11/2016 16:00 CD Mafra CD Mafra Gafetense Gafetense 3-0
27/11/2016 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Vilaverdense FC Vilaverdense FC 0-1
27/11/2016 16:00 SCU Torreense SCU Torreense SC Angrense SC Angrense 4-1
27/11/2016 16:00 Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça Alcanenense Alcanenense 2-4

Speeldag 2

27/11/2016 16:00 Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol FC Pampilhosa FC Pampilhosa 0-1

Speeldag 11

27/11/2016 16:00 Montalegre Montalegre Ponte da Barca Ponte da Barca 2-0
27/11/2016 16:00 Tourizense Tourizense Lusitano FCV Lusitano FCV 2-5
27/11/2016 16:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 0-2
27/11/2016 16:00 FC Cesarense FC Cesarense Oliveirense Oliveirense 1-1
27/11/2016 16:00 Sousense Sousense Salgueiros Salgueiros 1-0
27/11/2016 16:00 Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo AD Camacha AD Camacha 0-3
27/11/2016 16:00 Moura Moura SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 2-1
27/11/2016 16:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro Almancilense Almancilense 2-1
27/11/2016 16:00 Loures Loures Real SC Real SC 0-1
27/11/2016 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro SU Sintrense SU Sintrense 0-1
27/11/2016 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal Atlético Malveira Atlético Malveira 1-1
27/11/2016 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Sacavenense Sacavenense 0-0
27/11/2016 16:00 Estarreja Estarreja Gondomar Gondomar 1-3
27/11/2016 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes SC Coimbroes SC Coimbroes 1-0
27/11/2016 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Moimenta da Beira Moimenta da Beira 4-2
27/11/2016 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras Trofense Trofense 0-4
27/11/2016 16:00 SC Farense SC Farense CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 0-1
27/11/2016 16:00 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio Vitória de Sernache Vitória de Sernache 1-1
27/11/2016 16:00 Carapinheirense Carapinheirense Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-3
27/11/2016 16:00 Oleiros Oleiros Fátima Fátima 0-2
27/11/2016 16:00 Louletano DC Louletano DC Armacenenses Armacenenses 2-1
27/11/2016 16:00 Viana Alentejo Viana Alentejo Lusitano VRSA Lusitano VRSA 3-3
27/11/2016 16:00 Amarante FC Amarante FC CF Canical CF Canical 4-1
27/11/2016 16:00 FC Barreirense FC Barreirense Casa Pia AC Casa Pia AC 0-1
27/11/2016 12:00 Martimo Funchal Martimo Funchal AR São Martinho AR São Martinho 1-0

Speeldag 3

20/11/2016 17:00 Ideal Ideal Fátima Fátima 3-1

Speeldag 10

13/11/2016 17:00 CF Canical CF Canical Martimo Funchal Martimo Funchal 1-1
13/11/2016 17:00 SC Angrense SC Angrense CD Mafra CD Mafra 0-3
13/11/2016 16:00 Atlético Malveira Atlético Malveira Loures Loures 1-2
13/11/2016 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV AD Nogueirense AD Nogueirense 3-2
13/11/2016 16:00 Mortágua Mortágua Tourizense Tourizense 4-2
13/11/2016 16:00 Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol Anadia FC Anadia FC 0-4
13/11/2016 16:00 Gafanha Gafanha RD Agueda RD Agueda 1-1
13/11/2016 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense Louletano DC Louletano DC 2-2
13/11/2016 16:00 Fátima Fátima CD Operario CD Operario 1-0
13/11/2016 16:00 Gafetense Gafetense SC Lusitania SC Lusitania 1-3
13/11/2016 16:00 Armacenenses Armacenenses SC Farense SC Farense 0-2
13/11/2016 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Viana Alentejo Viana Alentejo 1-2
13/11/2016 16:00 Almancilense Almancilense Moura Moura 0-1
13/11/2016 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 1-0
13/11/2016 16:00 SU Sintrense SU Sintrense Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-1
13/11/2016 16:00 Real SC Real SC SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-1
13/11/2016 16:00 Sacavenense Sacavenense FC Barreirense FC Barreirense 1-0
13/11/2016 16:00 Gouveia Gouveia FC Pampilhosa FC Pampilhosa 3-0
13/11/2016 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 8-0
13/11/2016 16:00 AD Limianos AD Limianos Torcatense Torcatense 0-1
13/11/2016 16:00 Oliveirense Oliveirense Sousense Sousense 2-0
13/11/2016 16:00 Moimenta da Beira Moimenta da Beira CD Cinfaes CD Cinfaes 1-2
13/11/2016 16:00 Gondomar Gondomar AD Sanjoanense AD Sanjoanense 4-0
13/11/2016 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes FC Cesarense FC Cesarense 2-2
13/11/2016 16:00 Vilafranquense Vilafranquense SCU Torreense SCU Torreense 0-1
13/11/2016 16:00 SC Mirandela SC Mirandela Pedras Salgadas Pedras Salgadas 3-1
13/11/2016 16:00 Trofense Trofense Aliança de Gandra Aliança de Gandra 4-1
13/11/2016 16:00 AR São Martinho AR São Martinho Pedras Rubras Pedras Rubras 2-1
13/11/2016 16:00 União de Leiria União de Leiria Carapinheirense Carapinheirense 2-0
13/11/2016 16:00 Sertanense FC Sertanense FC Oleiros Oleiros 2-1
13/11/2016 16:00 AD Camacha AD Camacha Amarante FC Amarante FC 1-1
13/11/2016 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC AD Oliveirense AD Oliveirense 1-2
13/11/2016 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache Ideal Ideal 1-2
13/11/2016 16:00 Merelinense FC Merelinense FC Montalegre Montalegre 1-0
13/11/2016 16:00 Caldas SC Caldas SC Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça 2-0
13/11/2016 16:00 Ponte da Barca Ponte da Barca GD Braganca GD Braganca 2-1
12/11/2016 16:00 Salgueiros Salgueiros Estarreja Estarreja 2-2
12/11/2016 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo 4-0
12/11/2016 16:00 Alcanenense Alcanenense SC Praiense SC Praiense 0-0

Speeldag 9

06/11/2016 17:00 AD Camacha AD Camacha Martimo Funchal Martimo Funchal 0-0
06/11/2016 17:00 SC Angrense SC Angrense SC Lusitania SC Lusitania 1-3
06/11/2016 16:00 Oliveirense Oliveirense Estarreja Estarreja 2-5
06/11/2016 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Sousense Sousense 2-1
06/11/2016 16:00 Real SC Real SC Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-0
06/11/2016 16:00 SU Sintrense SU Sintrense FC Barreirense FC Barreirense 3-1
06/11/2016 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Loures Loures 0-2
06/11/2016 16:00 Caldas SC Caldas SC Alcanenense Alcanenense 2-0
06/11/2016 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense SC Farense SC Farense 0-1
06/11/2016 16:00 Almancilense Almancilense Louletano DC Louletano DC 2-3
06/11/2016 16:00 Armacenenses Armacenenses CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1-3
06/11/2016 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC Atlético Malveira Atlético Malveira 5-0
06/11/2016 16:00 Salgueiros Salgueiros Gondomar Gondomar 0-0
06/11/2016 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV Gouveia Gouveia 2-0
06/11/2016 16:00 Moimenta da Beira Moimenta da Beira FC Cesarense FC Cesarense 1-0
06/11/2016 16:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro Viana Alentejo Viana Alentejo 1-1
06/11/2016 16:00 Gafetense Gafetense Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça 3-1
06/11/2016 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-1
06/11/2016 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA Moura Moura 2-2
06/11/2016 16:00 Sacavenense Sacavenense Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 5-0
06/11/2016 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Torcatense Torcatense 2-0
06/11/2016 16:00 Ponte da Barca Ponte da Barca SC Mirandela SC Mirandela 0-0
06/11/2016 16:00 Merelinense FC Merelinense FC GD Braganca GD Braganca 3-0
06/11/2016 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense Pedras Salgadas Pedras Salgadas 4-0
06/11/2016 16:00 AD Limianos AD Limianos Montalegre Montalegre 1-2
06/11/2016 16:00 Vilafranquense Vilafranquense CD Mafra CD Mafra 0-0
06/11/2016 16:00 CF Canical CF Canical Pedras Rubras Pedras Rubras 0-1
06/11/2016 16:00 Amarante FC Amarante FC Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo 5-0
06/11/2016 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache Oleiros Oleiros 1-1
06/11/2016 16:00 AR São Martinho AR São Martinho Aliança de Gandra Aliança de Gandra 0-0
06/11/2016 16:00 Trofense Trofense Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 1-1
06/11/2016 16:00 Mortágua Mortágua AD Nogueirense AD Nogueirense 4-0
06/11/2016 16:00 SCU Torreense SCU Torreense SC Praiense SC Praiense 0-0
06/11/2016 16:00 Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol RD Agueda RD Agueda 1-3
06/11/2016 16:00 Gafanha Gafanha Tourizense Tourizense 1-2
06/11/2016 16:00 Sertanense FC Sertanense FC Fátima Fátima 0-1
06/11/2016 16:00 Carapinheirense Carapinheirense CD Operario CD Operario 1-2
06/11/2016 16:00 Anadia FC Anadia FC FC Pampilhosa FC Pampilhosa 5-1
06/11/2016 16:00 União de Leiria União de Leiria Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 6-0
06/11/2016 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Ideal Ideal 4-0

Speeldag 7

02/11/2016 16:00 SC Praiense SC Praiense CD Mafra CD Mafra 2-1

Speeldag 8

30/10/2016 17:00 Ideal Ideal União de Leiria União de Leiria 0-1
30/10/2016 17:00 SC Lusitania SC Lusitania Vilafranquense Vilafranquense 0-0
30/10/2016 17:00 SC Praiense SC Praiense Caldas SC Caldas SC 2-1
30/10/2016 16:00 Atlético Malveira Atlético Malveira Sacavenense Sacavenense 0-1
30/10/2016 16:00 Loures Loures Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0
30/10/2016 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 0-0
30/10/2016 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras AD Camacha AD Camacha 1-2
30/10/2016 16:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal SU Sintrense SU Sintrense 1-3
30/10/2016 16:00 Alcanenense Alcanenense Gafetense Gafetense 4-1
30/10/2016 16:00 FC Cesarense FC Cesarense CD Cinfaes CD Cinfaes 1-2
30/10/2016 16:00 Estarreja Estarreja SC Coimbroes SC Coimbroes 3-1
30/10/2016 16:00 Gondomar Gondomar Oliveirense Oliveirense 5-1
30/10/2016 16:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra CF Canical CF Canical 3-1
30/10/2016 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 AR São Martinho AR São Martinho 2-1
30/10/2016 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Salgueiros Salgueiros 0-0
30/10/2016 16:00 Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo Trofense Trofense 0-5
30/10/2016 16:00 Sousense Sousense Moimenta da Beira Moimenta da Beira 1-1
30/10/2016 16:00 FC Barreirense FC Barreirense Real SC Real SC 0-1
30/10/2016 16:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa Lusitano FCV Lusitano FCV 1-3
30/10/2016 16:00 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio Carapinheirense Carapinheirense 0-4
30/10/2016 16:00 CD Operario CD Operario Sertanense FC Sertanense FC 0-1
30/10/2016 16:00 Tourizense Tourizense Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol 4-0
30/10/2016 16:00 Oleiros Oleiros Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-0
30/10/2016 16:00 GD Braganca GD Braganca AD Limianos AD Limianos 6-1
30/10/2016 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Ponte da Barca Ponte da Barca 4-2
30/10/2016 16:00 SC Mirandela SC Mirandela Merelinense FC Merelinense FC 1-3
30/10/2016 16:00 Torcatense Torcatense AD Oliveirense AD Oliveirense 0-3
30/10/2016 16:00 Montalegre Montalegre Vilaverdense FC Vilaverdense FC 2-1
30/10/2016 16:00 RD Agueda RD Agueda Anadia FC Anadia FC 1-3
30/10/2016 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense Gafanha Gafanha 0-0
30/10/2016 16:00 Gouveia Gouveia Mortágua Mortágua 0-0
30/10/2016 16:00 CD Mafra CD Mafra SCU Torreense SCU Torreense 3-0
30/10/2016 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 1-1
30/10/2016 16:00 Viana Alentejo Viana Alentejo Armacenenses Armacenenses 0-2
30/10/2016 16:00 Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça SC Angrense SC Angrense 0-3
30/10/2016 16:00 Fátima Fátima Vitória de Sernache Vitória de Sernache 2-2
30/10/2016 16:00 SC Farense SC Farense Almancilense Almancilense 0-1
30/10/2016 16:00 Moura Moura GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 3-2
30/10/2016 12:00 Martimo Funchal Martimo Funchal Amarante FC Amarante FC 2-0
29/10/2016 16:00 Louletano DC Louletano DC Lusitano VRSA Lusitano VRSA 4-2

Speeldag 2

26/10/2016 17:00 SC Angrense SC Angrense SCU Torreense SCU Torreense 0-2

Speeldag 7

23/10/2016 17:00 SC Angrense SC Angrense Alcanenense Alcanenense 0-3
23/10/2016 17:00 CD Operario CD Operario Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 4-1
23/10/2016 16:00 Loures Loures Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-1
23/10/2016 16:00 Real SC Real SC Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 3-0
23/10/2016 16:00 Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol AD Nogueirense AD Nogueirense 1-1
23/10/2016 16:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa RD Agueda RD Agueda 0-3
23/10/2016 16:00 Anadia FC Anadia FC Tourizense Tourizense 1-0
23/10/2016 16:00 SU Sintrense SU Sintrense Atlético Malveira Atlético Malveira 5-1
23/10/2016 16:00 Gafanha Gafanha Gouveia Gouveia 2-1
23/10/2016 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro FC Barreirense FC Barreirense 1-0
23/10/2016 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Fátima Fátima 2-1
23/10/2016 16:00 União de Leiria União de Leiria Oleiros Oleiros 3-0
23/10/2016 16:00 Oliveirense Oliveirense Salgueiros Salgueiros 1-0
23/10/2016 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Gondomar Gondomar 1-1
23/10/2016 16:00 Moimenta da Beira Moimenta da Beira Estarreja Estarreja 1-1
23/10/2016 16:00 Sacavenense Sacavenense Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0
23/10/2016 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes Sousense Sousense 1-3
23/10/2016 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense FC Cesarense FC Cesarense 3-1
23/10/2016 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache Sertanense FC Sertanense FC 1-0
23/10/2016 16:00 Mortágua Mortágua Lusitano FCV Lusitano FCV 3-2
23/10/2016 16:00 Merelinense FC Merelinense FC Ponte da Barca Ponte da Barca 5-0
23/10/2016 16:00 Vilafranquense Vilafranquense Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça 4-0
23/10/2016 16:00 Gafetense Gafetense Caldas SC Caldas SC 2-1
23/10/2016 16:00 Carapinheirense Carapinheirense Ideal Ideal 0-3
23/10/2016 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC GD Braganca GD Braganca 4-1
23/10/2016 16:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro Louletano DC Louletano DC 1-4
23/10/2016 16:00 AD Camacha AD Camacha Aliança de Gandra Aliança de Gandra 0-1
23/10/2016 16:00 AR São Martinho AR São Martinho Trofense Trofense 4-2
23/10/2016 16:00 Viana Alentejo Viana Alentejo Moura Moura 1-1
23/10/2016 16:00 CF Canical CF Canical Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 0-1
23/10/2016 16:00 Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo Martimo Funchal Martimo Funchal 1-3
23/10/2016 16:00 Amarante FC Amarante FC Pedras Rubras Pedras Rubras 2-0
23/10/2016 16:00 SCU Torreense SCU Torreense SC Lusitania SC Lusitania 2-0
23/10/2016 16:00 Almancilense Almancilense CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1-2
23/10/2016 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA SC Farense SC Farense 0-3
23/10/2016 16:00 AD Limianos AD Limianos SC Mirandela SC Mirandela 2-2
23/10/2016 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Torcatense Torcatense 1-1
23/10/2016 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense Armacenenses Armacenenses 5-2
23/10/2016 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense Montalegre Montalegre 2-0

Speeldag 6

09/10/2016 17:00 Ideal Ideal Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 5-1
09/10/2016 17:00 SC Lusitania SC Lusitania CD Mafra CD Mafra 0-3
09/10/2016 16:00 Oliveirense Oliveirense AD Sanjoanense AD Sanjoanense 0-2
09/10/2016 16:00 AR São Martinho AR São Martinho Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo 5-0
09/10/2016 16:00 Salgueiros Salgueiros SC Coimbroes SC Coimbroes 2-0
09/10/2016 16:00 Sacavenense Sacavenense Loures Loures 2-0
09/10/2016 16:00 GD Braganca GD Braganca AD Oliveirense AD Oliveirense 4-3
09/10/2016 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC SU Sintrense SU Sintrense 2-2
09/10/2016 16:00 Atlético Malveira Atlético Malveira Real SC Real SC 0-1
09/10/2016 16:00 FC Barreirense FC Barreirense Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-1
09/10/2016 16:00 Trofense Trofense CF Canical CF Canical 2-0
09/10/2016 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 AD Camacha AD Camacha 3-1
09/10/2016 16:00 Tourizense Tourizense RD Agueda RD Agueda 3-1
09/10/2016 16:00 Gouveia Gouveia Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol 4-0
09/10/2016 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV Gafanha Gafanha 2-3
09/10/2016 16:00 Mortágua Mortágua FC Pampilhosa FC Pampilhosa 2-2
09/10/2016 16:00 Merelinense FC Merelinense FC Pedras Salgadas Pedras Salgadas 4-1
09/10/2016 16:00 Ponte da Barca Ponte da Barca AD Limianos AD Limianos 3-3
09/10/2016 16:00 SC Mirandela SC Mirandela Vilaverdense FC Vilaverdense FC 0-1
09/10/2016 16:00 Montalegre Montalegre Torcatense Torcatense 1-2
09/10/2016 16:00 Caldas SC Caldas SC SC Angrense SC Angrense 2-0
09/10/2016 16:00 Gafetense Gafetense SC Praiense SC Praiense 2-4
09/10/2016 16:00 Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça SCU Torreense SCU Torreense 0-2
09/10/2016 16:00 Alcanenense Alcanenense Vilafranquense Vilafranquense 0-0
09/10/2016 16:00 Armacenenses Armacenenses Almancilense Almancilense 1-3
09/10/2016 16:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra Amarante FC Amarante FC 2-4
09/10/2016 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras Martimo Funchal Martimo Funchal 0-0
09/10/2016 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense Anadia FC Anadia FC 1-1
09/10/2016 16:00 Louletano DC Louletano DC Moura Moura 1-0
09/10/2016 16:00 Gondomar Gondomar Moimenta da Beira Moimenta da Beira 0-0
09/10/2016 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache CD Operario CD Operario 1-2
09/10/2016 16:00 Oleiros Oleiros Carapinheirense Carapinheirense 2-1

Speeldag 15

09/10/2016 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 1-0

Speeldag 6

09/10/2016 16:00 Fátima Fátima União de Leiria União de Leiria 1-0
09/10/2016 16:00 Sousense Sousense FC Cesarense FC Cesarense 1-0
09/10/2016 16:00 Estarreja Estarreja CD Cinfaes CD Cinfaes 2-0
09/10/2016 16:00 SC Farense SC Farense GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 1-0
09/10/2016 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Lusitano VRSA Lusitano VRSA 2-5
09/10/2016 16:00 Sertanense FC Sertanense FC Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-0
09/10/2016 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense Viana Alentejo Viana Alentejo 1-1

Speeldag 2

05/10/2016 16:00 Caldas SC Caldas SC SC Lusitania SC Lusitania 3-0

Speeldag 1

05/10/2016 12:00 CD Mafra CD Mafra SC Angrense SC Angrense 3-0

Speeldag 5

02/10/2016 17:00 CD Operario CD Operario Ideal Ideal 2-1
02/10/2016 17:00 SC Angrense SC Angrense Gafetense Gafetense 1-1
02/10/2016 17:00 SC Praiense SC Praiense SC Lusitania SC Lusitania 2-0
02/10/2016 16:00 Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol Lusitano FCV Lusitano FCV 0-2
02/10/2016 16:00 Vilafranquense Vilafranquense Caldas SC Caldas SC 0-0
02/10/2016 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Vitória de Sernache Vitória de Sernache 5-2
02/10/2016 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes Gondomar Gondomar 2-1
02/10/2016 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Oliveirense Oliveirense 0-0
02/10/2016 16:00 FC Cesarense FC Cesarense Estarreja Estarreja 1-1
02/10/2016 16:00 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio Oleiros Oleiros 3-3
02/10/2016 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Montalegre Montalegre 0-0
02/10/2016 16:00 Torcatense Torcatense GD Braganca GD Braganca 3-1
02/10/2016 16:00 AD Limianos AD Limianos Merelinense FC Merelinense FC 0-0
02/10/2016 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense SC Mirandela SC Mirandela 2-1
02/10/2016 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Ponte da Barca Ponte da Barca 2-1
02/10/2016 16:00 União de Leiria União de Leiria Sertanense FC Sertanense FC 2-3
02/10/2016 16:00 Carapinheirense Carapinheirense Fátima Fátima 4-0
02/10/2016 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Sousense Sousense 2-1
02/10/2016 16:00 SCU Torreense SCU Torreense Alcanenense Alcanenense 2-1
02/10/2016 16:00 Moimenta da Beira Moimenta da Beira Salgueiros Salgueiros 0-4
02/10/2016 16:00 Real SC Real SC Casa Pia AC Casa Pia AC 2-0
02/10/2016 16:00 Almancilense Almancilense SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 3-1
02/10/2016 16:00 Loures Loures FC Barreirense FC Barreirense 1-1
02/10/2016 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA Armacenenses Armacenenses 2-0
02/10/2016 16:00 Viana Alentejo Viana Alentejo Louletano DC Louletano DC 1-1
02/10/2016 16:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 0-1
02/10/2016 16:00 Moura Moura SC Farense SC Farense 0-0
02/10/2016 16:00 Amarante FC Amarante FC Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 0-0
02/10/2016 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 6-1
02/10/2016 16:00 SU Sintrense SU Sintrense Sacavenense Sacavenense 0-1
02/10/2016 16:00 Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo Pedras Rubras Pedras Rubras 0-3
02/10/2016 16:00 Anadia FC Anadia FC Gouveia Gouveia 1-1
02/10/2016 16:00 AD Camacha AD Camacha Trofense Trofense 2-1
02/10/2016 16:00 Gafanha Gafanha Mortágua Mortágua 3-2
02/10/2016 16:00 RD Agueda RD Agueda AD Nogueirense AD Nogueirense 3-0
02/10/2016 16:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa Tourizense Tourizense 3-2
02/10/2016 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Atlético Malveira Atlético Malveira 2-0
02/10/2016 12:00 Martimo Funchal Martimo Funchal Aliança de Gandra Aliança de Gandra 1-0
01/10/2016 16:00 CF Canical CF Canical AR São Martinho AR São Martinho 1-0
01/10/2016 16:00 CD Mafra CD Mafra Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça 4-0

Speeldag 3

24/09/2016 17:00 CD Operario CD Operario Oleiros Oleiros 3-0

Speeldag 4

18/09/2016 18:00 GD Braganca GD Braganca Montalegre Montalegre 2-0
18/09/2016 18:00 Ponte da Barca Ponte da Barca AD Oliveirense AD Oliveirense 0-1
18/09/2016 18:00 SC Mirandela SC Mirandela Torcatense Torcatense 1-0
18/09/2016 18:00 Gondomar Gondomar FC Cesarense FC Cesarense 1-0
18/09/2016 18:00 Merelinense FC Merelinense FC Vilaverdense FC Vilaverdense FC 0-0
18/09/2016 18:00 AD Limianos AD Limianos Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-0
18/09/2016 18:00 Gouveia Gouveia RD Agueda RD Agueda 0-4
18/09/2016 18:00 AD Nogueirense AD Nogueirense Tourizense Tourizense 2-0
18/09/2016 18:00 Lusitano FCV Lusitano FCV Anadia FC Anadia FC 0-0
18/09/2016 18:00 Mortágua Mortágua Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol 2-0
18/09/2016 18:00 Gafanha Gafanha FC Pampilhosa FC Pampilhosa 1-0
18/09/2016 18:00 Sacavenense Sacavenense Real SC Real SC 0-1
18/09/2016 18:00 Estarreja Estarreja Sousense Sousense 1-2
18/09/2016 18:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco CD Operario CD Operario 1-2
18/09/2016 18:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache União de Leiria União de Leiria 0-1
18/09/2016 18:00 Oleiros Oleiros Ideal Ideal 0-1
18/09/2016 18:00 Atlético Malveira Atlético Malveira Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-2
18/09/2016 18:00 SC Farense SC Farense Louletano DC Louletano DC 1-0
18/09/2016 18:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Moura Moura 0-0
18/09/2016 18:00 Armacenenses Armacenenses GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 4-0
18/09/2016 18:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Martimo Funchal Martimo Funchal 1-1
18/09/2016 18:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra Pedras Rubras Pedras Rubras 2-1
18/09/2016 18:00 Trofense Trofense Amarante FC Amarante FC 0-0
18/09/2016 18:00 Almancilense Almancilense Viana Alentejo Viana Alentejo 3-0
18/09/2016 18:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense Lusitano VRSA Lusitano VRSA 1-0
18/09/2016 18:00 AR São Martinho AR São Martinho AD Camacha AD Camacha 2-1
18/09/2016 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 3-2
18/09/2016 18:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal FC Barreirense FC Barreirense 1-1
18/09/2016 18:00 Sertanense FC Sertanense FC Carapinheirense Carapinheirense 3-0
18/09/2016 18:00 SC Coimbroes SC Coimbroes AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-1
18/09/2016 18:00 Fátima Fátima Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 8-0
18/09/2016 18:00 Salgueiros Salgueiros CD Cinfaes CD Cinfaes 1-0
18/09/2016 18:00 Alcanenense Alcanenense CD Mafra CD Mafra 1-2
18/09/2016 18:00 SU Sintrense SU Sintrense Loures Loures 1-0
18/09/2016 18:00 Caldas SC Caldas SC SCU Torreense SCU Torreense 0-2
18/09/2016 18:00 Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça SC Lusitania SC Lusitania 1-0
18/09/2016 18:00 Gafetense Gafetense Vilafranquense Vilafranquense 1-0
18/09/2016 17:00 Oliveirense Oliveirense Moimenta da Beira Moimenta da Beira 2-0
18/09/2016 17:00 SC Angrense SC Angrense SC Praiense SC Praiense 1-2
18/09/2016 16:00 CF Canical CF Canical Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo 3-1

Speeldag 3

11/09/2016 18:30 Tourizense Tourizense Gouveia Gouveia 3-4
11/09/2016 18:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa AD Nogueirense AD Nogueirense 0-0
11/09/2016 18:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Estarreja Estarreja 3-0
11/09/2016 18:00 União de Leiria União de Leiria Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 1-1
11/09/2016 18:00 Carapinheirense Carapinheirense Vitória de Sernache Vitória de Sernache 0-2
11/09/2016 18:00 CD Mafra CD Mafra Caldas SC Caldas SC 2-1
11/09/2016 18:00 FC Cesarense FC Cesarense Salgueiros Salgueiros 0-1
11/09/2016 18:00 Moimenta da Beira Moimenta da Beira SC Coimbroes SC Coimbroes 0-1
11/09/2016 18:00 Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo Aliança de Gandra Aliança de Gandra 1-1
11/09/2016 18:00 Pedras Rubras Pedras Rubras Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 0-0
11/09/2016 18:00 Amarante FC Amarante FC AR São Martinho AR São Martinho 1-0
11/09/2016 18:00 Sousense Sousense Gondomar Gondomar 2-1
11/09/2016 18:00 CD Cinfaes CD Cinfaes Oliveirense Oliveirense 2-1
11/09/2016 18:00 Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol Gafanha Gafanha 0-1
11/09/2016 18:00 Torcatense Torcatense Ponte da Barca Ponte da Barca 2-1
11/09/2016 18:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC AD Limianos AD Limianos 5-2
11/09/2016 18:00 Montalegre Montalegre SC Mirandela SC Mirandela 1-1
11/09/2016 18:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas GD Braganca GD Braganca 2-3
11/09/2016 18:00 Viana Alentejo Viana Alentejo SC Farense SC Farense 1-4
11/09/2016 18:00 SCU Torreense SCU Torreense Gafetense Gafetense 3-0
11/09/2016 18:00 Louletano DC Louletano DC CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1-1
11/09/2016 18:00 Vilafranquense Vilafranquense SC Angrense SC Angrense 2-0
11/09/2016 18:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Sacavenense Sacavenense 0-0
11/09/2016 18:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Casa Pia AC Casa Pia AC 0-2
11/09/2016 18:00 Real SC Real SC SU Sintrense SU Sintrense 1-0
11/09/2016 18:00 FC Barreirense FC Barreirense Atlético Malveira Atlético Malveira 2-2
11/09/2016 18:00 Loures Loures Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 1-0
11/09/2016 18:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 0-2
11/09/2016 18:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA Almancilense Almancilense 4-3
11/09/2016 18:00 Anadia FC Anadia FC Mortágua Mortágua 1-0
11/09/2016 18:00 Moura Moura Armacenenses Armacenenses 0-1
11/09/2016 18:00 RD Agueda RD Agueda Lusitano FCV Lusitano FCV 0-0

Speeldag 12

11/09/2016 18:00 Sertanense FC Sertanense FC Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 3-0

Speeldag 3

11/09/2016 17:00 SC Lusitania SC Lusitania Alcanenense Alcanenense 0-3
11/09/2016 17:00 AD Camacha AD Camacha CF Canical CF Canical 0-1
11/09/2016 17:00 SC Praiense SC Praiense Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça 3-1
11/09/2016 16:00 Martimo Funchal Martimo Funchal Trofense Trofense 1-1
10/09/2016 18:00 AD Oliveirense AD Oliveirense Merelinense FC Merelinense FC 1-3

Speeldag 2

28/08/2016 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC FC Barreirense FC Barreirense 0-0
28/08/2016 18:00 AR São Martinho AR São Martinho Martimo Funchal Martimo Funchal 2-3
28/08/2016 18:00 União de Leiria União de Leiria CD Operario CD Operario 0-1
28/08/2016 18:00 Sertanense FC Sertanense FC Ideal Ideal 5-1
28/08/2016 18:00 Atlético Malveira Atlético Malveira Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal 3-2
28/08/2016 18:00 Fátima Fátima Oleiros Oleiros 3-2
28/08/2016 18:00 Real SC Real SC Loures Loures 1-2
28/08/2016 18:00 Sacavenense Sacavenense Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-0
28/08/2016 18:00 Moimenta da Beira Moimenta da Beira AD Sanjoanense AD Sanjoanense 0-2
28/08/2016 18:00 Gafetense Gafetense CD Mafra CD Mafra 1-0
28/08/2016 18:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA Viana Alentejo Viana Alentejo 1-0
28/08/2016 18:00 Almancilense Almancilense GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 2-2
28/08/2016 18:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Farense SC Farense 1-0
28/08/2016 18:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense Moura Moura 2-3
28/08/2016 18:00 Armacenenses Armacenenses Louletano DC Louletano DC 0-3
28/08/2016 18:00 SC Coimbroes SC Coimbroes CD Cinfaes CD Cinfaes 1-0
28/08/2016 18:00 SU Sintrense SU Sintrense SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-0
28/08/2016 18:00 Gondomar Gondomar Estarreja Estarreja 0-3
28/08/2016 18:00 Trofense Trofense Pedras Rubras Pedras Rubras 1-1
28/08/2016 18:00 Alcanenense Alcanenense Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça 2-0
28/08/2016 18:00 Gouveia Gouveia AD Nogueirense AD Nogueirense 1-0
28/08/2016 18:00 Gafanha Gafanha Anadia FC Anadia FC 1-2
28/08/2016 18:00 Ponte da Barca Ponte da Barca Montalegre Montalegre 2-2
28/08/2016 18:00 Merelinense FC Merelinense FC Torcatense Torcatense 2-0
28/08/2016 18:00 SC Mirandela SC Mirandela GD Braganca GD Braganca 1-2
28/08/2016 18:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Carapinheirense Carapinheirense 3-0
28/08/2016 18:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 2-0
28/08/2016 18:00 AD Limianos AD Limianos AD Oliveirense AD Oliveirense 1-3

Speeldag 11

28/08/2016 18:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol 0-1

Speeldag 2

28/08/2016 18:00 Mortágua Mortágua RD Agueda RD Agueda 0-0
28/08/2016 18:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Pedras Salgadas Pedras Salgadas 0-1
28/08/2016 18:00 Lusitano FCV Lusitano FCV Tourizense Tourizense 3-2
28/08/2016 17:00 Oliveirense Oliveirense FC Cesarense FC Cesarense 1-1
28/08/2016 17:00 AD Camacha AD Camacha Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo 5-0
28/08/2016 16:00 CF Canical CF Canical Amarante FC Amarante FC 0-0
27/08/2016 18:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Aliança de Gandra Aliança de Gandra 2-0
27/08/2016 18:00 Salgueiros Salgueiros Sousense Sousense 3-2
27/08/2016 18:00 Vilafranquense Vilafranquense SC Praiense SC Praiense 0-2

Speeldag 1

21/08/2016 18:00 AD Nogueirense AD Nogueirense Lusitano FCV Lusitano FCV 1-3
21/08/2016 18:00 RD Agueda RD Agueda Gafanha Gafanha 0-2
21/08/2016 18:00 Tourizense Tourizense Mortágua Mortágua 1-1
21/08/2016 18:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa Gouveia Gouveia 3-1
21/08/2016 18:00 Louletano DC Louletano DC SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 1-0
21/08/2016 18:00 CD Cinfaes CD Cinfaes Moimenta da Beira Moimenta da Beira 0-1
21/08/2016 18:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Gondomar Gondomar 2-1
21/08/2016 18:00 Estarreja Estarreja Salgueiros Salgueiros 0-1
21/08/2016 18:00 FC Cesarense FC Cesarense SC Coimbroes SC Coimbroes 1-1
21/08/2016 18:00 Sousense Sousense Oliveirense Oliveirense 1-2
21/08/2016 18:00 Carapinheirense Carapinheirense União de Leiria União de Leiria 1-0
21/08/2016 18:00 Viana Alentejo Viana Alentejo CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 2-2
21/08/2016 18:00 Moura Moura Almancilense Almancilense 1-0
21/08/2016 18:00 SC Farense SC Farense Armacenenses Armacenenses 1-0
21/08/2016 18:00 Anadia FC Anadia FC Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol 2-2
21/08/2016 18:00 SCU Torreense SCU Torreense Vilafranquense Vilafranquense 1-1
21/08/2016 18:00 Pedras Rubras Pedras Rubras AR São Martinho AR São Martinho 1-1
21/08/2016 18:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro Lusitano VRSA Lusitano VRSA 1-1
21/08/2016 18:00 Oleiros Oleiros Sertanense FC Sertanense FC 0-1
21/08/2016 18:00 AD Oliveirense AD Oliveirense Vilaverdense FC Vilaverdense FC 1-0
21/08/2016 18:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas SC Mirandela SC Mirandela 2-1
21/08/2016 18:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Real SC Real SC 0-1
21/08/2016 18:00 Atletico Clube do Portugal Atletico Clube do Portugal Casa Pia AC Casa Pia AC 0-2
21/08/2016 18:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa SU Sintrense SU Sintrense 0-2
21/08/2016 18:00 FC Barreirense FC Barreirense Sacavenense Sacavenense 0-3
21/08/2016 18:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra Trofense Trofense 3-0
21/08/2016 18:00 Torcatense Torcatense AD Limianos AD Limianos 0-0
21/08/2016 18:00 Amarante FC Amarante FC AD Camacha AD Camacha 1-0
21/08/2016 18:00 Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça Caldas SC Caldas SC 1-3

Speeldag 10

21/08/2016 18:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 5-0

Speeldag 1

21/08/2016 18:00 Montalegre Montalegre Merelinense FC Merelinense FC 2-4
21/08/2016 18:00 Torre de Moncorvo Torre de Moncorvo Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 0-2
21/08/2016 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal CF Canical CF Canical 2-1
21/08/2016 17:00 Ideal Ideal Vitória de Sernache Vitória de Sernache 3-1
21/08/2016 16:00 CD Operario CD Operario Fátima Fátima 1-3
20/08/2016 18:00 GD Braganca GD Braganca Ponte da Barca Ponte da Barca 4-0
20/08/2016 18:00 Loures Loures Atlético Malveira Atlético Malveira 1-0
20/08/2016 17:00 SC Lusitania SC Lusitania Gafetense Gafetense 3-0
20/08/2016 12:00 SC Praiense SC Praiense Alcanenense Alcanenense 3-2

Archief