II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Stand 2017 - 2018

Speeldag 13

10/12/2017 16:00 Alcanenense Alcanenense Caldas SC Caldas SC 2-0
10/12/2017 16:00 Loures Loures Vilafranquense Vilafranquense 0-2
10/12/2017 16:00 Salgueiros Salgueiros Gondomar Gondomar 1-3
10/12/2017 16:00 Ferreira de Aves Ferreira de Aves Sertanense FC Sertanense FC 0-4
10/12/2017 16:00 Merelinense FC Merelinense FC GD Braganca GD Braganca 1-2
10/12/2017 16:00 União de Leiria União de Leiria Lusitano FCV Lusitano FCV 1-0
10/12/2017 16:00 AR São Martinho AR São Martinho Minas de Argozelo Minas de Argozelo 2-1
10/12/2017 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas AD Oliveirense AD Oliveirense 2-2
10/12/2017 16:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra CD Cinfaes CD Cinfaes 0-0
10/12/2017 16:00 Mondinense FC Mondinense FC AD Fafe AD Fafe 1-2
10/12/2017 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Trofense Trofense 0-0
10/12/2017 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras Freamunde Freamunde 1-1
10/12/2017 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco AC Marinhense AC Marinhense 4-1
10/12/2017 16:00 Coruchense Coruchense CD Mafra CD Mafra 0-1
10/12/2017 16:00 SC Mirandela SC Mirandela Torcatense Torcatense 1-0
10/12/2017 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA Moura Moura 0-0
09/12/2017 17:00 SC Praiense SC Praiense SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 2-0
09/12/2017 16:00 Oleiros Oleiros RD Agueda RD Agueda 1-2
09/12/2017 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Atlético Arcos Atlético Arcos 5-1
09/12/2017 16:00 SC Farense SC Farense Almancilense Almancilense 4-1

Speeldag 12

03/12/2017 17:00 AD Camacha AD Camacha Canelas 2010 Canelas 2010 2-0
03/12/2017 17:00 CD Operario CD Operario Lusitano VRSA Lusitano VRSA 0-0
03/12/2017 17:00 SC Lusitania SC Lusitania Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro 0-1
03/12/2017 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 CD Cinfaes CD Cinfaes 1-2
03/12/2017 16:00 Freamunde Freamunde SC Coimbroes SC Coimbroes 0-1
03/12/2017 16:00 AC Marinhense AC Marinhense Martimo Funchal Martimo Funchal 1-0
03/12/2017 16:00 Trofense Trofense Pedras Rubras Pedras Rubras 1-2
03/12/2017 16:00 Salgueiros Salgueiros Aliança de Gandra Aliança de Gandra 2-0
03/12/2017 16:00 FC Cesarense FC Cesarense SC Espinho SC Espinho 1-1
03/12/2017 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Vilafranquense Vilafranquense 2-2
03/12/2017 16:00 Moura Moura Ideal Ideal 2-0
03/12/2017 16:00 GD Sourense GD Sourense AD Fornos Algodres AD Fornos Algodres 1-1
03/12/2017 16:00 Moncarapachense Moncarapachense Estrela Vendas Novas Estrela Vendas Novas 3-3
03/12/2017 16:00 Sousense Sousense AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-1
03/12/2017 16:00 Torcatense Torcatense Arões Arões 2-0
03/12/2017 16:00 Caldas SC Caldas SC SC Praiense SC Praiense 0-0
03/12/2017 16:00 Armacenenses Armacenenses Olhanense Olhanense 1-2
03/12/2017 16:00 Louletano DC Louletano DC Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-1
03/12/2017 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0
03/12/2017 16:00 Almancilense Almancilense FC Castrense FC Castrense 2-2
03/12/2017 16:00 Mondinense FC Mondinense FC Pedras Salgadas Pedras Salgadas 0-1
03/12/2017 16:00 Mortágua Mortágua Águias do Moradal Águias do Moradal 1-0
03/12/2017 16:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos AR São Martinho AR São Martinho 1-2
03/12/2017 16:00 Fátima Fátima SU Sintrense SU Sintrense 3-0
03/12/2017 16:00 Minas de Argozelo Minas de Argozelo Vilaverdense FC Vilaverdense FC 2-4
03/12/2017 16:00 Gondomar Gondomar Amarante FC Amarante FC 3-0
03/12/2017 16:00 Montalegre Montalegre FC Vizela FC Vizela 0-1
03/12/2017 16:00 Sertanense FC Sertanense FC AD Nogueirense AD Nogueirense 0-1
03/12/2017 16:00 GD Braganca GD Braganca AD Oliveirense AD Oliveirense 2-2
03/12/2017 16:00 AD Fafe AD Fafe SC Mirandela SC Mirandela 2-0
03/12/2017 16:00 Atlético Arcos Atlético Arcos Merelinense FC Merelinense FC 0-0
03/12/2017 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco União de Leiria União de Leiria 1-0
03/12/2017 16:00 Sacavenense Sacavenense Loures Loures 0-1
03/12/2017 16:00 Anadia FC Anadia FC Oleiros Oleiros 1-1
03/12/2017 16:00 RD Agueda RD Agueda Ferreira de Aves Ferreira de Aves 4-1
03/12/2017 16:00 CD Mafra CD Mafra Guadalupe Guadalupe 4-0
03/12/2017 16:00 SCU Torreense SCU Torreense Alcanenense Alcanenense 0-0
03/12/2017 16:00 Electrico FC Electrico FC Coruchense Coruchense 2-3
03/12/2017 16:00 Gafanha Gafanha Lusitano FCV Lusitano FCV 1-2
03/12/2017 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo SC Farense SC Farense 0-0

Speeldag 11

26/11/2017 17:00 Ideal Ideal CD Operario CD Operario 1-1
26/11/2017 17:00 SC Praiense SC Praiense SCU Torreense SCU Torreense 2-0
26/11/2017 17:00 FC Castrense FC Castrense Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 0-0
26/11/2017 16:00 AD Fornos Algodres AD Fornos Algodres AC Marinhense AC Marinhense 1-3
26/11/2017 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV Mortágua Mortágua 1-0
26/11/2017 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 8-0
26/11/2017 16:00 AR São Martinho AR São Martinho Montalegre Montalegre 1-0
26/11/2017 16:00 Oleiros Oleiros GD Sourense GD Sourense 2-2
26/11/2017 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes AD Camacha AD Camacha 2-1
26/11/2017 16:00 Estrela Vendas Novas Estrela Vendas Novas Moura Moura 2-2
26/11/2017 16:00 Vilafranquense Vilafranquense Caldas SC Caldas SC 0-0
26/11/2017 16:00 FC Vizela FC Vizela Torcatense Torcatense 5-0
26/11/2017 16:00 Canelas 2010 Canelas 2010 FC Cesarense FC Cesarense 1-1
26/11/2017 16:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 1-2
26/11/2017 16:00 Amarante FC Amarante FC Salgueiros Salgueiros 2-1
26/11/2017 16:00 SC Espinho SC Espinho Freamunde Freamunde 1-0
26/11/2017 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC Moncarapachense Moncarapachense 5-0
26/11/2017 16:00 Águias do Moradal Águias do Moradal Sertanense FC Sertanense FC 1-0
26/11/2017 16:00 Olhanense Olhanense CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1-2
26/11/2017 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA Louletano DC Louletano DC 1-0
26/11/2017 16:00 SC Farense SC Farense Armacenenses Armacenenses 1-0
26/11/2017 16:00 União de Leiria União de Leiria Gafanha Gafanha 0-0
26/11/2017 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Almancilense Almancilense 1-0
26/11/2017 16:00 Ferreira de Aves Ferreira de Aves Anadia FC Anadia FC 0-3
26/11/2017 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Trofense Trofense 1-4
26/11/2017 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense RD Agueda RD Agueda 1-1
26/11/2017 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Gondomar Gondomar 1-2
26/11/2017 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras Sousense Sousense 2-0
26/11/2017 16:00 Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro CD Mafra CD Mafra 0-1
26/11/2017 16:00 SU Sintrense SU Sintrense Sacavenense Sacavenense 0-2
26/11/2017 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas GD Braganca GD Braganca 0-0
26/11/2017 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense Atlético Arcos Atlético Arcos 5-0
26/11/2017 16:00 Alcanenense Alcanenense SC Lusitania SC Lusitania 3-2
26/11/2017 16:00 Loures Loures SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 2-2
26/11/2017 16:00 Merelinense FC Merelinense FC Minas de Argozelo Minas de Argozelo 4-1
26/11/2017 16:00 Coruchense Coruchense Fátima Fátima 2-2
26/11/2017 16:00 SC Mirandela SC Mirandela Mondinense FC Mondinense FC 3-1
26/11/2017 16:00 Arões Arões AD Fafe AD Fafe 1-2
26/11/2017 13:00 Guadalupe Guadalupe Electrico FC Electrico FC 1-1
25/11/2017 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-1

Speeldag 9

19/11/2017 16:00 Ferreira de Aves Ferreira de Aves AC Marinhense AC Marinhense 1-5

Speeldag 10

12/11/2017 17:00 SC Lusitania SC Lusitania SC Praiense SC Praiense 0-3
12/11/2017 17:00 CD Operario CD Operario Estrela Vendas Novas Estrela Vendas Novas 1-2
12/11/2017 17:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos Merelinense FC Merelinense FC 0-1
12/11/2017 17:00 AD Camacha AD Camacha Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 2-2
12/11/2017 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal União de Leiria União de Leiria 3-1
12/11/2017 16:00 SCU Torreense SCU Torreense Vilafranquense Vilafranquense 0-1
12/11/2017 16:00 Fátima Fátima Guadalupe Guadalupe 3-1
12/11/2017 16:00 FC Cesarense FC Cesarense CD Cinfaes CD Cinfaes 1-0
12/11/2017 16:00 AC Marinhense AC Marinhense Oleiros Oleiros 1-0
12/11/2017 16:00 Trofense Trofense SC Espinho SC Espinho 1-2
12/11/2017 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-1
12/11/2017 16:00 Mondinense FC Mondinense FC Arões Arões 1-4
12/11/2017 16:00 Sertanense FC Sertanense FC Lusitano FCV Lusitano FCV 1-1
12/11/2017 16:00 Armacenenses Armacenenses FC Castrense FC Castrense 1-0
12/11/2017 16:00 Electrico FC Electrico FC Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro 0-1
12/11/2017 16:00 Gondomar Gondomar Pedras Rubras Pedras Rubras 1-1
12/11/2017 16:00 GD Sourense GD Sourense Ferreira de Aves Ferreira de Aves 2-1
12/11/2017 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco AD Fornos Algodres AD Fornos Algodres 2-0
12/11/2017 16:00 SU Sintrense SU Sintrense Loures Loures 1-0
12/11/2017 16:00 Moura Moura Casa Pia AC Casa Pia AC 0-1
12/11/2017 16:00 Moncarapachense Moncarapachense CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 0-3
12/11/2017 16:00 Almancilense Almancilense Lusitano VRSA Lusitano VRSA 3-0
12/11/2017 16:00 SC Farense SC Farense Olhanense Olhanense 4-1
12/11/2017 16:00 Freamunde Freamunde Canelas 2010 Canelas 2010 2-1
12/11/2017 16:00 Minas de Argozelo Minas de Argozelo AD Oliveirense AD Oliveirense 1-2
12/11/2017 16:00 Montalegre Montalegre Vilaverdense FC Vilaverdense FC 2-2
12/11/2017 16:00 SC Mirandela SC Mirandela Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-1
12/11/2017 16:00 Torcatense Torcatense AR São Martinho AR São Martinho 2-1
12/11/2017 16:00 Caldas SC Caldas SC SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 3-1
12/11/2017 16:00 AD Fafe AD Fafe FC Vizela FC Vizela 0-1
12/11/2017 16:00 CD Mafra CD Mafra Alcanenense Alcanenense 2-0
12/11/2017 16:00 Amarante FC Amarante FC Aliança de Gandra Aliança de Gandra 1-1
12/11/2017 16:00 Anadia FC Anadia FC AD Nogueirense AD Nogueirense 2-2
12/11/2017 16:00 Sacavenense Sacavenense Coruchense Coruchense 0-1
12/11/2017 16:00 Atlético Arcos Atlético Arcos GD Braganca GD Braganca 1-0
12/11/2017 16:00 Mortágua Mortágua Gafanha Gafanha 0-1
12/11/2017 16:00 RD Agueda RD Agueda Águias do Moradal Águias do Moradal 1-0
12/11/2017 16:00 Sousense Sousense SC Coimbroes SC Coimbroes 2-1
12/11/2017 15:00 Louletano DC Louletano DC Ideal Ideal 1-2
11/11/2017 16:00 Salgueiros Salgueiros AD Sanjoanense AD Sanjoanense 0-0

Speeldag 9

05/11/2017 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Amarante FC Amarante FC 1-1
05/11/2017 16:00 SC Espinho SC Espinho Sousense Sousense 3-0
05/11/2017 16:00 SC Praiense SC Praiense CD Mafra CD Mafra 2-1
05/11/2017 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro SCU Torreense SCU Torreense 0-0
05/11/2017 16:00 Canelas 2010 Canelas 2010 Trofense Trofense 2-1
05/11/2017 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes Freamunde Freamunde 3-2
05/11/2017 16:00 AR São Martinho AR São Martinho AD Fafe AD Fafe 1-1
05/11/2017 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Atlético Arcos Atlético Arcos 2-1
05/11/2017 16:00 Alcanenense Alcanenense Electrico FC Electrico FC 0-1
05/11/2017 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Torcatense Torcatense 2-1
05/11/2017 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Gondomar Gondomar 2-2
05/11/2017 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras Salgueiros Salgueiros 0-0
05/11/2017 16:00 Oleiros Oleiros Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 1-1
05/11/2017 16:00 Gafanha Gafanha Sertanense FC Sertanense FC 3-1
05/11/2017 16:00 União de Leiria União de Leiria Mortágua Mortágua 3-0
05/11/2017 16:00 Merelinense FC Merelinense FC Montalegre Montalegre 3-1
05/11/2017 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 FC Cesarense FC Cesarense 0-0
05/11/2017 16:00 FC Vizela FC Vizela Mondinense FC Mondinense FC 3-0
05/11/2017 16:00 Coruchense Coruchense SU Sintrense SU Sintrense 0-1
05/11/2017 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense GD Sourense GD Sourense 1-1
05/11/2017 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV RD Agueda RD Agueda 1-2
05/11/2017 16:00 Vilafranquense Vilafranquense SC Lusitania SC Lusitania 4-0
05/11/2017 16:00 AD Fornos Algodres AD Fornos Algodres Martimo Funchal Martimo Funchal 0-1
05/11/2017 16:00 Loures Loures Caldas SC Caldas SC 2-1
05/11/2017 16:00 GD Braganca GD Braganca Minas de Argozelo Minas de Argozelo 1-0
05/11/2017 16:00 FC Castrense FC Castrense SC Farense SC Farense 0-1
05/11/2017 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Armacenenses Armacenenses 1-1
05/11/2017 16:00 Ideal Ideal Almancilense Almancilense 2-1
05/11/2017 16:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra AD Camacha AD Camacha 3-1
05/11/2017 16:00 Águias do Moradal Águias do Moradal Anadia FC Anadia FC 2-1

Speeldag 24

05/11/2017 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Lusitano VRSA Lusitano VRSA 5-2

Speeldag 9

05/11/2017 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC CD Operario CD Operario 1-0
05/11/2017 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Moura Moura 2-1
05/11/2017 16:00 Estrela Vendas Novas Estrela Vendas Novas Louletano DC Louletano DC 1-1
05/11/2017 16:00 Olhanense Olhanense Moncarapachense Moncarapachense 2-1
05/11/2017 16:00 Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro Fátima Fátima 1-6
04/11/2017 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 3-0
04/11/2017 16:00 Arões Arões SC Mirandela SC Mirandela 1-1

Speeldag 24

01/11/2017 16:00 Sacavenense Sacavenense Guadalupe Guadalupe 1-0

Speeldag 8

29/10/2017 17:00 CD Operario CD Operario CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 0-5
29/10/2017 17:00 SC Lusitania SC Lusitania SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 0-0
29/10/2017 16:00 Fátima Fátima Alcanenense Alcanenense 2-1
29/10/2017 16:00 Electrico FC Electrico FC SC Praiense SC Praiense 0-0

Speeldag 7

29/10/2017 16:00 Salgueiros Salgueiros SC Coimbroes SC Coimbroes 1-1
29/10/2017 16:00 FC Cesarense FC Cesarense AD Camacha AD Camacha 3-0

Speeldag 8

29/10/2017 16:00 Mondinense FC Mondinense FC AR São Martinho AR São Martinho 3-2
29/10/2017 16:00 Louletano DC Louletano DC Casa Pia AC Casa Pia AC 0-1
29/10/2017 16:00 Moura Moura Moncarapachense Moncarapachense 2-1
29/10/2017 16:00 Almancilense Almancilense Estrela Vendas Novas Estrela Vendas Novas 2-1
29/10/2017 16:00 SC Farense SC Farense Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-0
29/10/2017 16:00 FC Castrense FC Castrense Olhanense Olhanense 0-0
29/10/2017 16:00 Armacenenses Armacenenses Lusitano VRSA Lusitano VRSA 2-1

Speeldag 7

29/10/2017 16:00 Freamunde Freamunde Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 0-1
29/10/2017 16:00 Trofense Trofense CD Cinfaes CD Cinfaes 0-1
29/10/2017 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Aliança de Gandra Aliança de Gandra 3-1
29/10/2017 16:00 Sousense Sousense Canelas 2010 Canelas 2010 0-6

Speeldag 8

29/10/2017 16:00 Minas de Argozelo Minas de Argozelo Atlético Arcos Atlético Arcos 1-2
29/10/2017 16:00 SU Sintrense SU Sintrense Guadalupe Guadalupe 1-0
29/10/2017 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Ideal Ideal 4-2
29/10/2017 16:00 GD Sourense GD Sourense Águias do Moradal Águias do Moradal 2-0
29/10/2017 16:00 SC Mirandela SC Mirandela FC Vizela FC Vizela 1-2
29/10/2017 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Ferreira de Aves Ferreira de Aves 4-0
29/10/2017 16:00 AD Fornos Algodres AD Fornos Algodres União de Leiria União de Leiria 0-5
29/10/2017 16:00 Sertanense FC Sertanense FC Mortágua Mortágua 2-0
29/10/2017 16:00 CD Mafra CD Mafra Vilafranquense Vilafranquense 2-1
29/10/2017 16:00 Coruchense Coruchense Loures Loures 1-0
29/10/2017 16:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos GD Braganca GD Braganca 3-1

Speeldag 7

29/10/2017 16:00 Amarante FC Amarante FC Pedras Rubras Pedras Rubras 1-0

Speeldag 8

29/10/2017 16:00 RD Agueda RD Agueda Gafanha Gafanha 2-1
29/10/2017 16:00 AD Fafe AD Fafe Vilaverdense FC Vilaverdense FC 3-1
29/10/2017 16:00 Anadia FC Anadia FC Lusitano FCV Lusitano FCV 0-0
29/10/2017 16:00 Sacavenense Sacavenense Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro 0-0
29/10/2017 16:00 Montalegre Montalegre AD Oliveirense AD Oliveirense 2-2
29/10/2017 16:00 AC Marinhense AC Marinhense AD Nogueirense AD Nogueirense 2-1

Speeldag 7

29/10/2017 16:00 Gondomar Gondomar SC Espinho SC Espinho 0-2

Speeldag 8

29/10/2017 16:00 SCU Torreense SCU Torreense Caldas SC Caldas SC 4-3
28/10/2017 16:00 Arões Arões Pedras Salgadas Pedras Salgadas 0-0
28/10/2017 16:00 Torcatense Torcatense Merelinense FC Merelinense FC 0-1
28/10/2017 12:30 Martimo Funchal Martimo Funchal Oleiros Oleiros 4-0
22/10/2017 16:30 AD Camacha AD Camacha Freamunde Freamunde 1-1

Speeldag 7

22/10/2017 16:00 Merelinense FC Merelinense FC AD Fafe AD Fafe 0-0
22/10/2017 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense Torcatense Torcatense 0-0
22/10/2017 16:00 FC Vizela FC Vizela Arões Arões 1-0
22/10/2017 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Louletano DC Louletano DC 1-1

Speeldag 8

22/10/2017 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras AD Sanjoanense AD Sanjoanense 0-0

Speeldag 7

22/10/2017 16:00 Estrela Vendas Novas Estrela Vendas Novas Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 0-0
22/10/2017 16:00 Moncarapachense Moncarapachense CD Operario CD Operario 1-2
22/10/2017 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC Almancilense Almancilense 2-0

Speeldag 8

22/10/2017 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes Sousense Sousense 2-0

Speeldag 7

22/10/2017 16:00 Atlético Arcos Atlético Arcos CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 1-1
22/10/2017 16:00 AR São Martinho AR São Martinho SC Mirandela SC Mirandela 1-0

Speeldag 8

22/10/2017 16:00 Canelas 2010 Canelas 2010 Gondomar Gondomar 0-2
22/10/2017 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Trofense Trofense 3-0

Speeldag 7

22/10/2017 16:00 Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro SU Sintrense SU Sintrense 1-2
22/10/2017 16:00 GD Braganca GD Braganca Montalegre Montalegre 2-1
22/10/2017 16:00 Gafanha Gafanha Anadia FC Anadia FC 0-0
22/10/2017 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-1
22/10/2017 16:00 União de Leiria União de Leiria Sertanense FC Sertanense FC 2-2

Speeldag 8

22/10/2017 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Amarante FC Amarante FC 2-1

Speeldag 7

22/10/2017 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA SC Farense SC Farense 0-3
22/10/2017 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa FC Castrense FC Castrense 1-2
22/10/2017 16:00 Mortágua Mortágua RD Agueda RD Agueda 1-2
22/10/2017 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro CD Mafra CD Mafra 0-1
22/10/2017 16:00 Ferreira de Aves Ferreira de Aves Martimo Funchal Martimo Funchal 2-3
22/10/2017 16:00 Olhanense Olhanense Moura Moura 2-1

Speeldag 8

22/10/2017 16:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra FC Cesarense FC Cesarense 0-4

Speeldag 7

22/10/2017 16:00 SC Praiense SC Praiense Fátima Fátima 3-2
22/10/2017 16:00 Alcanenense Alcanenense Sacavenense Sacavenense 0-2
22/10/2017 16:00 Loures Loures SCU Torreense SCU Torreense 0-0
22/10/2017 16:00 Caldas SC Caldas SC SC Lusitania SC Lusitania 1-0
22/10/2017 16:00 Vilafranquense Vilafranquense Electrico FC Electrico FC 2-1
22/10/2017 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Minas de Argozelo Minas de Argozelo 2-1

Speeldag 8

22/10/2017 16:00 SC Espinho SC Espinho Salgueiros Salgueiros 1-1

Speeldag 7

22/10/2017 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Mondinense FC Mondinense FC 6-0
22/10/2017 16:00 Águias do Moradal Águias do Moradal AC Marinhense AC Marinhense 0-1
22/10/2017 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV GD Sourense GD Sourense 2-1
22/10/2017 16:00 Oleiros Oleiros AD Fornos Algodres AD Fornos Algodres 1-0
22/10/2017 15:00 Ideal Ideal Armacenenses Armacenenses 0-1
22/10/2017 14:30 Guadalupe Guadalupe Coruchense Coruchense 2-1

Speeldag 6

08/10/2017 17:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos Minas de Argozelo Minas de Argozelo 1-4
08/10/2017 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal AD Nogueirense AD Nogueirense 1-1
08/10/2017 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Casa Pia AC Casa Pia AC 1-1
08/10/2017 16:00 Anadia FC Anadia FC Mortágua Mortágua 3-0
08/10/2017 16:00 Oleiros Oleiros União de Leiria União de Leiria 1-3
08/10/2017 16:00 AC Marinhense AC Marinhense Lusitano FCV Lusitano FCV 2-3
08/10/2017 16:00 Coruchense Coruchense Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro 0-0
08/10/2017 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Águias do Moradal Águias do Moradal 2-1
08/10/2017 16:00 GD Sourense GD Sourense Gafanha Gafanha 1-1
08/10/2017 16:00 Fátima Fátima Vilafranquense Vilafranquense 2-2
08/10/2017 16:00 RD Agueda RD Agueda Sertanense FC Sertanense FC 0-1
08/10/2017 16:00 Amarante FC Amarante FC SC Espinho SC Espinho 1-3
08/10/2017 16:00 Almancilense Almancilense CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 0-3
08/10/2017 16:00 CD Operario CD Operario Moura Moura 1-3
08/10/2017 16:00 Louletano DC Louletano DC Moncarapachense Moncarapachense 1-0
08/10/2017 16:00 Armacenenses Armacenenses Estrela Vendas Novas Estrela Vendas Novas 1-1
08/10/2017 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Olhanense Olhanense 2-1
08/10/2017 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras Aliança de Gandra Aliança de Gandra 3-2
08/10/2017 16:00 Montalegre Montalegre Atlético Arcos Atlético Arcos 3-2
08/10/2017 16:00 FC Castrense FC Castrense Lusitano VRSA Lusitano VRSA 1-1
08/10/2017 16:00 Mondinense FC Mondinense FC Merelinense FC Merelinense FC 0-5
08/10/2017 16:00 Gondomar Gondomar CD Cinfaes CD Cinfaes 0-0
08/10/2017 16:00 Torcatense Torcatense GD Braganca GD Braganca 1-0
08/10/2017 16:00 Trofense Trofense AD Camacha AD Camacha 2-3
08/10/2017 16:00 Sousense Sousense Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 1-3
08/10/2017 16:00 Sacavenense Sacavenense SC Praiense SC Praiense 4-0
08/10/2017 16:00 Freamunde Freamunde FC Cesarense FC Cesarense 1-0
08/10/2017 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense SC Coimbroes SC Coimbroes 3-0
08/10/2017 16:00 AD Fornos Algodres AD Fornos Algodres Ferreira de Aves Ferreira de Aves 1-2
08/10/2017 16:00 FC Vizela FC Vizela Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-0
08/10/2017 16:00 CD Mafra CD Mafra Caldas SC Caldas SC 1-0
08/10/2017 16:00 SU Sintrense SU Sintrense Alcanenense Alcanenense 1-5
08/10/2017 16:00 AD Fafe AD Fafe AD Oliveirense AD Oliveirense 0-1
08/10/2017 16:00 SC Mirandela SC Mirandela Vilaverdense FC Vilaverdense FC 3-2
08/10/2017 16:00 SC Lusitania SC Lusitania SCU Torreense SCU Torreense 1-1
08/10/2017 16:00 Electrico FC Electrico FC SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 2-1
08/10/2017 14:30 Guadalupe Guadalupe Loures Loures 0-0
08/10/2017 12:00 SC Farense SC Farense Ideal Ideal 5-0
07/10/2017 16:00 Arões Arões AR São Martinho AR São Martinho 2-3
07/10/2017 16:00 Salgueiros Salgueiros Canelas 2010 Canelas 2010 2-2

Speeldag 5

30/09/2017 17:00 AD Camacha AD Camacha Sousense Sousense 3-0
30/09/2017 16:00 SC Espinho SC Espinho AD Sanjoanense AD Sanjoanense 3-2
30/09/2017 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Gondomar Gondomar 1-1
30/09/2017 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes Salgueiros Salgueiros 1-1
30/09/2017 16:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra Freamunde Freamunde 2-0
30/09/2017 16:00 Merelinense FC Merelinense FC SC Mirandela SC Mirandela 2-1
30/09/2017 16:00 FC Cesarense FC Cesarense Trofense Trofense 3-0
30/09/2017 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense Mondinense FC Mondinense FC 5-1
30/09/2017 16:00 Ferreira de Aves Ferreira de Aves Oleiros Oleiros 2-4
30/09/2017 16:00 SC Praiense SC Praiense SU Sintrense SU Sintrense 1-3
30/09/2017 16:00 Gafanha Gafanha AC Marinhense AC Marinhense 1-1
30/09/2017 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 3-1
30/09/2017 16:00 Águias do Moradal Águias do Moradal Martimo Funchal Martimo Funchal 0-3
30/09/2017 16:00 AR São Martinho AR São Martinho FC Vizela FC Vizela 0-1
30/09/2017 16:00 Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro Guadalupe Guadalupe 2-1
30/09/2017 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Pedras Rubras Pedras Rubras 1-1
30/09/2017 16:00 Estrela Vendas Novas Estrela Vendas Novas SC Farense SC Farense 0-2
30/09/2017 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-0
30/09/2017 16:00 Vilafranquense Vilafranquense Sacavenense Sacavenense 2-1
30/09/2017 16:00 SCU Torreense SCU Torreense CD Mafra CD Mafra 2-3
30/09/2017 16:00 Moncarapachense Moncarapachense Almancilense Almancilense 1-2
30/09/2017 16:00 Ideal Ideal FC Castrense FC Castrense 3-1
30/09/2017 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC Armacenenses Armacenenses 0-0
30/09/2017 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 2-0
30/09/2017 16:00 Caldas SC Caldas SC Electrico FC Electrico FC 2-1
30/09/2017 16:00 Olhanense Olhanense CD Operario CD Operario 1-0
30/09/2017 16:00 Moura Moura Louletano DC Louletano DC 1-2
30/09/2017 16:00 União de Leiria União de Leiria RD Agueda RD Agueda 3-1
30/09/2017 16:00 Sertanense FC Sertanense FC Anadia FC Anadia FC 3-1
30/09/2017 16:00 Alcanenense Alcanenense Coruchense Coruchense 2-1
30/09/2017 16:00 GD Braganca GD Braganca AD Fafe AD Fafe 0-2
30/09/2017 16:00 Atlético Arcos Atlético Arcos Torcatense Torcatense 0-1
30/09/2017 16:00 Minas de Argozelo Minas de Argozelo Montalegre Montalegre 1-2
30/09/2017 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-3
30/09/2017 16:00 Mortágua Mortágua GD Sourense GD Sourense 2-0
30/09/2017 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Arões Arões 2-1
30/09/2017 16:00 Loures Loures SC Lusitania SC Lusitania 1-0
30/09/2017 16:00 Canelas 2010 Canelas 2010 Amarante FC Amarante FC 1-1
30/09/2017 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Fátima Fátima 1-0
30/09/2017 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense AD Fornos Algodres AD Fornos Algodres 3-1

Speeldag 2

20/09/2017 12:00 Guadalupe Guadalupe Vilafranquense Vilafranquense 0-3

Speeldag 4

17/09/2017 18:00 SC Mirandela SC Mirandela AD Oliveirense AD Oliveirense 2-2
17/09/2017 18:00 Sacavenense Sacavenense SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 2-1
17/09/2017 18:00 Sousense Sousense FC Cesarense FC Cesarense 0-1
17/09/2017 18:00 Salgueiros Salgueiros Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 0-1
17/09/2017 18:00 Trofense Trofense Freamunde Freamunde 1-0
17/09/2017 18:00 CD Mafra CD Mafra SC Lusitania SC Lusitania 3-0
17/09/2017 18:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Ideal Ideal 1-0
17/09/2017 18:00 Pedras Rubras Pedras Rubras SC Espinho SC Espinho 1-0
17/09/2017 18:00 AD Fornos Algodres AD Fornos Algodres Águias do Moradal Águias do Moradal 1-4
17/09/2017 18:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Aliança de Gandra Aliança de Gandra 4-1
17/09/2017 18:00 Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro Loures Loures 0-1
17/09/2017 18:00 SC Farense SC Farense Casa Pia AC Casa Pia AC 1-2
17/09/2017 18:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Moncarapachense Moncarapachense 0-0
17/09/2017 18:00 Armacenenses Armacenenses CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1-3
17/09/2017 18:00 Mondinense FC Mondinense FC GD Braganca GD Braganca 2-1
17/09/2017 18:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Gafanha Gafanha 2-1
17/09/2017 18:00 Ferreira de Aves Ferreira de Aves União de Leiria União de Leiria 0-1
17/09/2017 18:00 Gondomar Gondomar AD Camacha AD Camacha 0-0
17/09/2017 18:00 Almancilense Almancilense Moura Moura 2-0
17/09/2017 18:00 Anadia FC Anadia FC RD Agueda RD Agueda 1-2
17/09/2017 18:00 SU Sintrense SU Sintrense Vilafranquense Vilafranquense 1-2
17/09/2017 18:00 Electrico FC Electrico FC SCU Torreense SCU Torreense 1-2
17/09/2017 18:00 Louletano DC Louletano DC CD Operario CD Operario 3-3
17/09/2017 18:00 Torcatense Torcatense Minas de Argozelo Minas de Argozelo 3-1
17/09/2017 18:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Canelas 2010 Canelas 2010 3-2
17/09/2017 18:00 AC Marinhense AC Marinhense Mortágua Mortágua 5-0
17/09/2017 18:00 Coruchense Coruchense SC Praiense SC Praiense 3-1
17/09/2017 18:00 FC Castrense FC Castrense Estrela Vendas Novas Estrela Vendas Novas 6-0
17/09/2017 18:00 AR São Martinho AR São Martinho Pedras Salgadas Pedras Salgadas 0-1
17/09/2017 18:00 GD Sourense GD Sourense Sertanense FC Sertanense FC 1-2
17/09/2017 18:00 Amarante FC Amarante FC CD Cinfaes CD Cinfaes 1-3
17/09/2017 18:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA Olhanense Olhanense 2-3
17/09/2017 18:00 Fátima Fátima Caldas SC Caldas SC 0-1
17/09/2017 18:00 Oleiros Oleiros AD Nogueirense AD Nogueirense 0-1
17/09/2017 18:00 FC Vizela FC Vizela Vilaverdense FC Vilaverdense FC 0-0
17/09/2017 18:00 AD Fafe AD Fafe Atlético Arcos Atlético Arcos 0-0
17/09/2017 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal Lusitano FCV Lusitano FCV 0-1
17/09/2017 15:00 Guadalupe Guadalupe Alcanenense Alcanenense 2-1
16/09/2017 18:00 Montalegre Montalegre CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 0-1
16/09/2017 18:00 Arões Arões Merelinense FC Merelinense FC 0-0

Speeldag 3

10/09/2017 18:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Amarante FC Amarante FC 1-2
10/09/2017 18:00 Gafanha Gafanha Martimo Funchal Martimo Funchal 1-0
10/09/2017 18:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra Trofense Trofense 1-2
10/09/2017 18:00 Freamunde Freamunde Sousense Sousense 5-1
10/09/2017 18:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Farense SC Farense 0-1
10/09/2017 18:00 FC Cesarense FC Cesarense Gondomar Gondomar 1-0
10/09/2017 18:00 Vilafranquense Vilafranquense Coruchense Coruchense 2-2
10/09/2017 18:00 Atlético Arcos Atlético Arcos Mondinense FC Mondinense FC 1-1
10/09/2017 18:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC AR São Martinho AR São Martinho 3-0
10/09/2017 18:00 SC Espinho SC Espinho SC Coimbroes SC Coimbroes 3-1
10/09/2017 18:00 Estrela Vendas Novas Estrela Vendas Novas Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-1
10/09/2017 18:00 Merelinense FC Merelinense FC FC Vizela FC Vizela 2-2
10/09/2017 18:00 Moura Moura Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 3-0
10/09/2017 18:00 Canelas 2010 Canelas 2010 Pedras Rubras Pedras Rubras 1-0
10/09/2017 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC FC Castrense FC Castrense 2-0
10/09/2017 18:00 Olhanense Olhanense Louletano DC Louletano DC 1-0
10/09/2017 18:00 Moncarapachense Moncarapachense Armacenenses Armacenenses 2-0
10/09/2017 18:00 Águias do Moradal Águias do Moradal Oleiros Oleiros 2-2
10/09/2017 18:00 SCU Torreense SCU Torreense Fátima Fátima 4-1
10/09/2017 18:00 Alcanenense Alcanenense Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro 3-1
10/09/2017 18:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Montalegre Montalegre 3-0
10/09/2017 18:00 Mortágua Mortágua Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 1-1
10/09/2017 18:00 Caldas SC Caldas SC Sacavenense Sacavenense 1-1
10/09/2017 18:00 RD Agueda RD Agueda GD Sourense GD Sourense 1-0
10/09/2017 18:00 Loures Loures CD Mafra CD Mafra 1-1
10/09/2017 18:00 Minas de Argozelo Minas de Argozelo AD Fafe AD Fafe 0-1
10/09/2017 18:00 GD Braganca GD Braganca SC Mirandela SC Mirandela 2-0
10/09/2017 18:00 AD Oliveirense AD Oliveirense Arões Arões 0-1
10/09/2017 18:00 União de Leiria União de Leiria Anadia FC Anadia FC 3-1
10/09/2017 18:00 Sertanense FC Sertanense FC AC Marinhense AC Marinhense 2-1
10/09/2017 18:00 CD Cinfaes CD Cinfaes AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-1
10/09/2017 18:00 Lusitano FCV Lusitano FCV AD Fornos Algodres AD Fornos Algodres 3-0
10/09/2017 18:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro SU Sintrense SU Sintrense 3-2
10/09/2017 18:00 AD Nogueirense AD Nogueirense Ferreira de Aves Ferreira de Aves 0-3
10/09/2017 17:00 CD Operario CD Operario Almancilense Almancilense 0-0
10/09/2017 17:00 SC Lusitania SC Lusitania Electrico FC Electrico FC 1-1
10/09/2017 17:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos Torcatense Torcatense 1-0
10/09/2017 17:00 AD Camacha AD Camacha Salgueiros Salgueiros 1-1
10/09/2017 16:00 Ideal Ideal Lusitano VRSA Lusitano VRSA 4-0
10/09/2017 12:00 SC Praiense SC Praiense Guadalupe Guadalupe 2-0

Speeldag 2

27/08/2017 18:00 Gondomar Gondomar Freamunde Freamunde 0-0
27/08/2017 18:00 Salgueiros Salgueiros FC Cesarense FC Cesarense 2-2
27/08/2017 18:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 0-0
27/08/2017 18:00 AC Marinhense AC Marinhense RD Agueda RD Agueda 1-3
27/08/2017 18:00 AD Nogueirense AD Nogueirense União de Leiria União de Leiria 0-2
27/08/2017 18:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Canelas 2010 Canelas 2010 3-3
27/08/2017 18:00 SC Espinho SC Espinho Aliança de Gandra Aliança de Gandra 1-1
27/08/2017 18:00 GD Sourense GD Sourense Anadia FC Anadia FC 0-2
27/08/2017 18:00 Oleiros Oleiros Lusitano FCV Lusitano FCV 2-0
27/08/2017 18:00 Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro SC Praiense SC Praiense 0-1
27/08/2017 18:00 Pedras Rubras Pedras Rubras CD Cinfaes CD Cinfaes 0-1
27/08/2017 18:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Casa Pia AC Casa Pia AC 2-2
27/08/2017 18:00 Electrico FC Electrico FC CD Mafra CD Mafra 0-2
27/08/2017 18:00 Coruchense Coruchense SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 0-3
27/08/2017 18:00 AD Fornos Algodres AD Fornos Algodres Gafanha Gafanha 0-1
27/08/2017 18:00 FC Vizela FC Vizela AD Oliveirense AD Oliveirense 2-1
27/08/2017 18:00 Armacenenses Armacenenses Moura Moura 1-0
27/08/2017 18:00 SC Mirandela SC Mirandela Atlético Arcos Atlético Arcos 3-0
27/08/2017 18:00 Amarante FC Amarante FC AD Camacha AD Camacha 4-0
27/08/2017 18:00 Alcanenense Alcanenense Loures Loures 0-2
27/08/2017 18:00 Mondinense FC Mondinense FC Minas de Argozelo Minas de Argozelo 1-0
27/08/2017 18:00 SC Farense SC Farense Moncarapachense Moncarapachense 4-0
27/08/2017 18:00 FC Castrense FC Castrense CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 2-2
27/08/2017 18:00 Ferreira de Aves Ferreira de Aves Águias do Moradal Águias do Moradal 1-1
27/08/2017 18:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA Estrela Vendas Novas Estrela Vendas Novas 2-0
27/08/2017 18:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Sertanense FC Sertanense FC 1-0
27/08/2017 18:00 SU Sintrense SU Sintrense Caldas SC Caldas SC 2-2
27/08/2017 18:00 Fátima Fátima SC Lusitania SC Lusitania 0-2
27/08/2017 18:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-1
27/08/2017 18:00 AR São Martinho AR São Martinho Merelinense FC Merelinense FC 2-0
27/08/2017 18:00 Torcatense Torcatense Montalegre Montalegre 1-0
27/08/2017 18:00 Sacavenense Sacavenense SCU Torreense SCU Torreense 1-2
27/08/2017 18:00 Almancilense Almancilense Louletano DC Louletano DC 1-2
27/08/2017 18:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo CD Operario CD Operario 1-1
27/08/2017 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal Mortágua Mortágua 1-0
27/08/2017 17:00 Ideal Ideal Olhanense Olhanense 0-0
27/08/2017 16:30 AD Fafe AD Fafe CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos 2-1
26/08/2017 18:00 Sousense Sousense Trofense Trofense 1-0
26/08/2017 18:00 Arões Arões GD Braganca GD Braganca 2-1

Speeldag 1

20/08/2017 18:00 CD Cinfaes CD Cinfaes SC Coimbroes SC Coimbroes 2-2
20/08/2017 18:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Torcatense Torcatense 1-0
20/08/2017 18:00 Águias do Moradal Águias do Moradal AD Nogueirense AD Nogueirense 1-1
20/08/2017 18:00 Merelinense FC Merelinense FC Vilaverdense FC Vilaverdense FC 1-1
20/08/2017 18:00 Caldas SC Caldas SC Coruchense Coruchense 1-2
20/08/2017 18:00 AD Oliveirense AD Oliveirense AR São Martinho AR São Martinho 0-2
20/08/2017 18:00 Freamunde Freamunde Salgueiros Salgueiros 3-0
20/08/2017 18:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Pedras Rubras Pedras Rubras 2-0
20/08/2017 18:00 SCU Torreense SCU Torreense SU Sintrense SU Sintrense 1-1
20/08/2017 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC Lusitano VRSA Lusitano VRSA 3-1
20/08/2017 18:00 Mortágua Mortágua AD Fornos Algodres AD Fornos Algodres 1-0

Speeldag 16

20/08/2017 18:00 Amarante FC Amarante FC FC Cesarense FC Cesarense 1-1

Speeldag 1

20/08/2017 18:00 Estrela Vendas Novas Estrela Vendas Novas Ideal Ideal 1-0
20/08/2017 18:00 Vilafranquense Vilafranquense Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro 0-0

Speeldag 16

20/08/2017 18:00 GD Sourense GD Sourense União de Leiria União de Leiria 0-1

Speeldag 1

20/08/2017 18:00 Atlético Arcos Atlético Arcos Arões Arões 1-1
20/08/2017 18:00 RD Agueda RD Agueda Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 1-0
20/08/2017 18:00 Lusitano FCV Lusitano FCV Ferreira de Aves Ferreira de Aves 2-0
20/08/2017 18:00 Loures Loures Electrico FC Electrico FC 2-2
20/08/2017 18:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Guadalupe Guadalupe 3-1
20/08/2017 18:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra Sousense Sousense 2-0
20/08/2017 18:00 Louletano DC Louletano DC Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 0-1
20/08/2017 18:00 Anadia FC Anadia FC AC Marinhense AC Marinhense 1-0
20/08/2017 18:00 GD Braganca GD Braganca FC Vizela FC Vizela 0-2
20/08/2017 18:00 Gafanha Gafanha Oleiros Oleiros 3-0
20/08/2017 18:00 CD Mafra CD Mafra Fátima Fátima 1-1
20/08/2017 18:00 Moncarapachense Moncarapachense FC Castrense FC Castrense 1-0
20/08/2017 18:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-1
20/08/2017 18:00 Olhanense Olhanense Almancilense Almancilense 2-0
20/08/2017 18:00 Moura Moura SC Farense SC Farense 0-1
20/08/2017 18:00 Montalegre Montalegre AD Fafe AD Fafe 1-1
20/08/2017 17:00 SC Lusitania SC Lusitania Sacavenense Sacavenense 1-0
20/08/2017 17:00 Sertanense FC Sertanense FC Martimo Funchal Martimo Funchal 2-1
20/08/2017 17:00 CD Operario CD Operario Armacenenses Armacenenses 2-2
20/08/2017 17:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos Mondinense FC Mondinense FC 1-0
20/08/2017 16:00 SC Praiense SC Praiense Alcanenense Alcanenense 0-1
19/08/2017 18:00 Trofense Trofense Gondomar Gondomar 0-0
19/08/2017 18:00 Canelas 2010 Canelas 2010 SC Espinho SC Espinho 2-2
19/08/2017 18:00 Minas de Argozelo Minas de Argozelo SC Mirandela SC Mirandela 1-2
19/08/2017 16:30 AD Camacha AD Camacha AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-1

Archief