II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
19/04 16:00 SC Angrense SC Angrense - CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Angrense - CD Pinhalnovense
19/04 17:00 Casa Pia AC Casa Pia AC - Redondense Redondense Casa Pia AC - Redondense
19/04 17:00 Chaves II Chaves II - Vilaverdense FC Vilaverdense FC Chaves II - Vilaverdense FC
20/04 17:00 Mação Mação - Sertanense FC Sertanense FC Mação - Sertanense FC
20/04 17:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa - Real SC Real SC Clube Oriental Lisboa - Real SC
20/04 17:00 FC Vizela FC Vizela - Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 FC Vizela - Felgueiras 1932
20/04 17:00 Ferreiras Ferreiras - Olhanense Olhanense Ferreiras - Olhanense
20/04 17:00 AD Nogueirense AD Nogueirense - Anadia FC Anadia FC AD Nogueirense - Anadia FC
20/04 17:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco - Fátima Fátima Benfica Castelo Branco - Fátima
20/04 17:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira - Louletano DC Louletano DC Vasco da Gama Vidigueira - Louletano DC
20/04 17:00 Ideal Ideal - SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Ideal - SU 1. Dezembro
20/04 17:00 Armacenenses Armacenenses - Amora Amora Armacenenses - Amora
20/04 17:00 Oleiros Oleiros - Santa Iria Santa Iria Oleiros - Santa Iria
20/04 17:00 Sporting Mêda Sporting Mêda - Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa Sporting Mêda - Lusitania FC Lourosa
20/04 17:00 Merelinense FC Merelinense FC - Maria da Fonte Maria da Fonte Merelinense FC - Maria da Fonte
20/04 17:00 SCU Torreense SCU Torreense - Alverca Alverca SCU Torreense - Alverca
20/04 17:00 Sacavenense Sacavenense - Moura Moura Sacavenense - Moura
20/04 17:00 Vilafranquense Vilafranquense - SU Sintrense SU Sintrense Vilafranquense - SU Sintrense
20/04 17:00 Caldas SC Caldas SC - União de Leiria União de Leiria Caldas SC - União de Leiria
20/04 17:00 Loures Loures - Alcains Alcains Loures - Alcains
20/04 17:00 SC Mirandela SC Mirandela - Montalegre Montalegre SC Mirandela - Montalegre
20/04 17:00 Gil Vicente Gil Vicente - AR São Martinho AR São Martinho Gil Vicente - AR São Martinho
20/04 17:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas - AD Fafe AD Fafe Pedras Salgadas - AD Fafe
20/04 17:00 AD Limianos AD Limianos - Mirandês Mirandês AD Limianos - Mirandês
20/04 17:00 AD Oliveirense AD Oliveirense - Torcatense Torcatense AD Oliveirense - Torcatense
20/04 17:00 Cac. Taipas Cac. Taipas - Trofense Trofense Cac. Taipas - Trofense
20/04 17:00 Amarante FC Amarante FC - USC Paredes USC Paredes Amarante FC - USC Paredes
20/04 17:00 CD Cinfaes CD Cinfaes - SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo CD Cinfaes - SC Penalva do Castelo
20/04 17:00 Gondomar Gondomar - Gafanha Gafanha Gondomar - Gafanha
20/04 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal - FC Cesarense FC Cesarense Martimo Funchal - FC Cesarense
20/04 17:00 RD Agueda RD Agueda - Pedras Rubras Pedras Rubras RD Agueda - Pedras Rubras
20/04 17:00 SC Espinho SC Espinho - Leca FC Leca FC SC Espinho - Leca FC
20/04 17:00 Lusitano FCV Lusitano FCV - SC Coimbroes SC Coimbroes Lusitano FCV - SC Coimbroes
20/04 17:00 GD Peniche GD Peniche - Oliv. Hospital Oliv. Hospital GD Peniche - Oliv. Hospital
20/04 17:00 SC Praiense SC Praiense - Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo SC Praiense - Olímpico do Montijo
01/05 17:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense - CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira AD Sanjoanense - CF Uniao Madeira