II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1224
  Aantal gespeelde matchen: 1077
  Aantal doelpunten: 2659 (1491 - 1168)
  Aantal owngoals: 70
  Aantal gele kaarten: 3777 (1829 - 1948)
  Aantal rode kaarten: 228 (110 - 118)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Meest gewonnen wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. FC Vizela FC Vizela 21
2. SC Praiense SC Praiense 21
3. União de Leiria União de Leiria 20
4. AD Fafe AD Fafe 20
5. Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 19

Meest gewonnen thuismatchen

  Ploeg Totaal
1. Vilafranquense Vilafranquense 12
2. Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 12
3. União de Leiria União de Leiria 12
4. AD Fafe AD Fafe 12
5. SC Praiense SC Praiense 12

Meest gelijk gespeeld

  Ploeg Totaal
1. Sertanense FC Sertanense FC 17
2. Oliv. Hospital Oliv. Hospital 13
3. Pedras Rubras Pedras Rubras 13
4. Louletano DC Louletano DC 13
5. Merelinense FC Merelinense FC 13

Meest verloren wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. Redondense Redondense 28
2. Sporting Mêda Sporting Mêda 28
3. Vilaverdense FC Vilaverdense FC 24
4. Mirandês Mirandês 21
5. Mação Mação 21

Meest gescoord

  Ploeg Totaal
1. FC Vizela FC Vizela 68
2. AD Fafe AD Fafe 57
3. Casa Pia AC Casa Pia AC 57
4. Trofense Trofense 55
5. Gil Vicente Gil Vicente 55

Meeste doelpunten tegen

  Ploeg Totaal
1. Redondense Redondense 89
2. Sporting Mêda Sporting Mêda 88
3. Vilaverdense FC Vilaverdense FC 76
4. Ferreiras Ferreiras 63
5. SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 60

Beste doelsaldo

  Ploeg Totaal
1. FC Vizela FC Vizela 57
2. AD Fafe AD Fafe 34
3. SC Praiense SC Praiense 33
4. Lusitano FCV Lusitano FCV 31
5. Real SC Real SC 31

Meeste penalty's voor

  Ploeg Totaal
1. CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 9
2. AD Fafe AD Fafe 9
3. SC Espinho SC Espinho 8
4. Casa Pia AC Casa Pia AC 8
5. FC Vizela FC Vizela 7

Meeste penalty's tegen

  Ploeg Totaal
1. Redondense Redondense 10
2. Cac. Taipas Cac. Taipas 10
3. AD Oliveirense AD Oliveirense 9
4. Oleiros Oleiros 7
5. CD Cinfaes CD Cinfaes 7

Meeste gele kaarten gekregen

  Ploeg Totaal
1. FC Cesarense FC Cesarense 76
2. Fátima Fátima 76
3. AD Fafe AD Fafe 71
4. SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 71
5. Pedras Rubras Pedras Rubras 70

Meeste gele kaarten voor tegenstander

  Ploeg Totaal
1. SC Espinho SC Espinho 78
2. Amora Amora 71
3. Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 70
4. Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 70
5. Lusitano FCV Lusitano FCV 70

Meeste rode kaarten gekregen

Meeste rode kaarten voor tegenstander

  Ploeg Totaal
1. Pedras Rubras Pedras Rubras 10
2. SC Espinho SC Espinho 9
3. FC Vizela FC Vizela 8
4. AD Fafe AD Fafe 7
5. USC Paredes USC Paredes 7

Meeste aanvallen

  Ploeg Totaal
1. União de Leiria União de Leiria 83.8889
2. SC Espinho SC Espinho 79.4
3. Lusitano FCV Lusitano FCV 77.25
4. Fátima Fátima 73.4444
5. Louletano DC Louletano DC 71.9

Meeste gevaarlijke aanvallen

  Ploeg Totaal
1. SC Espinho SC Espinho 52
2. AR São Martinho AR São Martinho 51.3333
3. Louletano DC Louletano DC 47.7
4. Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 47.2222
5. União de Leiria União de Leiria 46.6667

Meeste corners

  Ploeg Totaal
1. AR São Martinho AR São Martinho 8.3333
2. Real SC Real SC 7.2
3. Trofense Trofense 7
4. Loures Loures 6.875
5. Lusitano FCV Lusitano FCV 6.625

Meeste fouten

  Ploeg Totaal
1. Anadia FC Anadia FC 20.5
2. AD Oliveirense AD Oliveirense 20.4286
3. Loures Loures 20.125
4. RD Agueda RD Agueda 19.9
5. SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 19.1429

Meeste balbezit

  Ploeg Totaal
1. FC Vizela FC Vizela 60.3333
2. Casa Pia AC Casa Pia AC 58.6667
3. SC Espinho SC Espinho 55.9
4. AR São Martinho AR São Martinho 55.8333
5. Loures Loures 55.5

Meeste schoten geblokkeerd

  Ploeg Totaal
1. União de Leiria União de Leiria 2.1111
2. SC Espinho SC Espinho 1.9
3. Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 1.7778
4. Sacavenense Sacavenense 1.6667
5. Trofense Trofense 1.5714

Meeste schoten naast doel

  Ploeg Totaal
1. União de Leiria União de Leiria 9.6667
2. AR São Martinho AR São Martinho 7.3333
3. FC Vizela FC Vizela 7.1667
4. Loures Loures 6.75
5. AD Sanjoanense AD Sanjoanense 6

Meeste schoten op doel

  Ploeg Totaal
1. AR São Martinho AR São Martinho 6.3333
2. Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 4.5556
3. União de Leiria União de Leiria 4.3333
4. USC Paredes USC Paredes 4.3333
5. Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 4.2727

Meeste schoten op het doelhout

  Ploeg Totaal
1. Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0.7143
2. SC Espinho SC Espinho 0.7
3. Fátima Fátima 0.6667
4. Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 0.5556
5. Lusitano FCV Lusitano FCV 0.5
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
19/04 16:00 SC Angrense SC Angrense - CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Angrense - CD Pinhalnovense
19/04 17:00 Casa Pia AC Casa Pia AC - Redondense Redondense Casa Pia AC - Redondense
19/04 17:00 Chaves II Chaves II - Vilaverdense FC Vilaverdense FC Chaves II - Vilaverdense FC
20/04 17:00 Mação Mação - Sertanense FC Sertanense FC Mação - Sertanense FC
20/04 17:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa - Real SC Real SC Clube Oriental Lisboa - Real SC
20/04 17:00 FC Vizela FC Vizela - Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 FC Vizela - Felgueiras 1932
20/04 17:00 Ferreiras Ferreiras - Olhanense Olhanense Ferreiras - Olhanense
20/04 17:00 AD Nogueirense AD Nogueirense - Anadia FC Anadia FC AD Nogueirense - Anadia FC
20/04 17:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco - Fátima Fátima Benfica Castelo Branco - Fátima
20/04 17:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira - Louletano DC Louletano DC Vasco da Gama Vidigueira - Louletano DC
20/04 17:00 Ideal Ideal - SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Ideal - SU 1. Dezembro
20/04 17:00 Armacenenses Armacenenses - Amora Amora Armacenenses - Amora
20/04 17:00 Oleiros Oleiros - Santa Iria Santa Iria Oleiros - Santa Iria
20/04 17:00 Sporting Mêda Sporting Mêda - Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa Sporting Mêda - Lusitania FC Lourosa
20/04 17:00 Merelinense FC Merelinense FC - Maria da Fonte Maria da Fonte Merelinense FC - Maria da Fonte
20/04 17:00 SCU Torreense SCU Torreense - Alverca Alverca SCU Torreense - Alverca
20/04 17:00 Sacavenense Sacavenense - Moura Moura Sacavenense - Moura
20/04 17:00 Vilafranquense Vilafranquense - SU Sintrense SU Sintrense Vilafranquense - SU Sintrense
20/04 17:00 Caldas SC Caldas SC - União de Leiria União de Leiria Caldas SC - União de Leiria
20/04 17:00 Loures Loures - Alcains Alcains Loures - Alcains
20/04 17:00 SC Mirandela SC Mirandela - Montalegre Montalegre SC Mirandela - Montalegre
20/04 17:00 Gil Vicente Gil Vicente - AR São Martinho AR São Martinho Gil Vicente - AR São Martinho
20/04 17:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas - AD Fafe AD Fafe Pedras Salgadas - AD Fafe
20/04 17:00 AD Limianos AD Limianos - Mirandês Mirandês AD Limianos - Mirandês
20/04 17:00 AD Oliveirense AD Oliveirense - Torcatense Torcatense AD Oliveirense - Torcatense
20/04 17:00 Cac. Taipas Cac. Taipas - Trofense Trofense Cac. Taipas - Trofense
20/04 17:00 Amarante FC Amarante FC - USC Paredes USC Paredes Amarante FC - USC Paredes
20/04 17:00 CD Cinfaes CD Cinfaes - SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo CD Cinfaes - SC Penalva do Castelo
20/04 17:00 Gondomar Gondomar - Gafanha Gafanha Gondomar - Gafanha
20/04 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal - FC Cesarense FC Cesarense Martimo Funchal - FC Cesarense
20/04 17:00 RD Agueda RD Agueda - Pedras Rubras Pedras Rubras RD Agueda - Pedras Rubras
20/04 17:00 SC Espinho SC Espinho - Leca FC Leca FC SC Espinho - Leca FC
20/04 17:00 Lusitano FCV Lusitano FCV - SC Coimbroes SC Coimbroes Lusitano FCV - SC Coimbroes
20/04 17:00 GD Peniche GD Peniche - Oliv. Hospital Oliv. Hospital GD Peniche - Oliv. Hospital
20/04 17:00 SC Praiense SC Praiense - Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo SC Praiense - Olímpico do Montijo
01/05 17:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense - CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira AD Sanjoanense - CF Uniao Madeira