II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1232
  Aantal gespeelde matchen: 1224
  Aantal doelpunten: 3091 (1742 - 1349)
  Aantal owngoals: 82
  Aantal gele kaarten: 4214 (2034 - 2180)
  Aantal rode kaarten: 267 (125 - 142)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Welke ploeg kon in 2018 - 2019 het beste doelsaldo voorleggen?

  Ploeg Totaal
1. FC Vizela FC Vizela 59
2. Casa Pia AC Casa Pia AC 42
3. Real SC Real SC 39
4. SC Praiense SC Praiense 36
5. União de Leiria União de Leiria 35
6. Trofense Trofense 35
7. AD Fafe AD Fafe 35
8. Olhanense Olhanense 35
9. Gil Vicente Gil Vicente 35
10. Vilafranquense Vilafranquense 34
11. SC Espinho SC Espinho 32
12. AR São Martinho AR São Martinho 32
13. Lusitano FCV Lusitano FCV 31
14. Anadia FC Anadia FC 29
15. Gondomar Gondomar 28
16. Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 25
17. Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 22
18. Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 22
19. Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 22
20. Amarante FC Amarante FC 17
21. RD Agueda RD Agueda 17
22. Oliv. Hospital Oliv. Hospital 15
23. Martimo Funchal Martimo Funchal 13
24. Amora Amora 13
25. AD Sanjoanense AD Sanjoanense 10
26. Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 9
27. Chaves II Chaves II 9
28. USC Paredes USC Paredes 9
29. SC Mirandela SC Mirandela 8
30. SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 8
31. SU Sintrense SU Sintrense 8
32. Louletano DC Louletano DC 7
33. Alverca Alverca 6
34. SC Coimbroes SC Coimbroes 4
35. Loures Loures 2
36. Ideal Ideal 1
37. Sacavenense Sacavenense 1
38. SCU Torreense SCU Torreense 0
39. SC Lusitania SC Lusitania 0
40. Merelinense FC Merelinense FC 0
41. Caldas SC Caldas SC -1
42. Armacenenses Armacenenses -2
43. CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense -3
44. Sertanense FC Sertanense FC -4
45. Oleiros Oleiros -6
46. AD Nogueirense AD Nogueirense -7
47. CD Cinfaes CD Cinfaes -7
48. Pedras Rubras Pedras Rubras -7
49. Leca FC Leca FC -7
50. CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira -7
51. Fátima Fátima -8
52. Maria da Fonte Maria da Fonte -9
53. Montalegre Montalegre -13
54. Pedras Salgadas Pedras Salgadas -15
55. AD Oliveirense AD Oliveirense -18
56. FC Cesarense FC Cesarense -18
57. Santa Iria Santa Iria -20
58. Moura Moura -20
59. AD Limianos AD Limianos -21
60. Gafanha Gafanha -23
61. Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira -24
62. SC Angrense SC Angrense -26
63. Alcains Alcains -27
64. GD Peniche GD Peniche -29
65. Mirandês Mirandês -32
66. Torcatense Torcatense -33
67. SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo -39
68. Cac. Taipas Cac. Taipas -39
69. Mação Mação -49
70. Ferreiras Ferreiras -55
71. Vilaverdense FC Vilaverdense FC -55
72. Sporting Mêda Sporting Mêda -78
73. Redondense Redondense -83
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 16:00 AD Fafe AD Fafe - SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC - SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense - FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa - União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria