II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1232
  Aantal gespeelde matchen: 1228
  Aantal doelpunten: 3100 (1747 - 1353)
  Aantal owngoals: 82
  Aantal gele kaarten: 4214 (2034 - 2180)
  Aantal rode kaarten: 267 (125 - 142)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Wie speelde in 2018 - 2019 de meeste matchen?

  Speler Ploeg Totaal
1. Nuno Miguel Santos Rodrigues Gafanha Gafanha 34
2. Tito Cabral Júnior Sertanense FC Sertanense FC 33
3. Filipe Joaquim Gonçalves Andrade Ponce de Leão SU Sintrense SU Sintrense 33
4. Luis Pedro Souto Gonçalves 32
5. João Pedro Pradiante Silva GD Peniche GD Peniche 32
6. Danilson Elieson Soares Ribeiro SCU Torreense SCU Torreense 32
7. Sérgio Manuel Fernandes da Conceição Chaves Chaves 32
8. Leandro Miguel Silva Morais SCU Torreense SCU Torreense 32
9. Valter Luís Sporting Mêda Sporting Mêda 32
10. Pedro Daniel Morgado Prata Sporting Mêda Sporting Mêda 32
11. Leandro Campos Vieira AR São Martinho AR São Martinho 32
12. Rui Pedro Machado Bandeira Raínho FC Cesarense FC Cesarense 32
13. Nuno Alexandre Hidalgo Costa Pereira SCU Torreense SCU Torreense 32
14. Pedro Rui Ferreira Silva Torcatense Torcatense 32
15. Rui Filipe Cunha Correia AD Fafe AD Fafe 31
16. Alexandre Miguel Guerra Verdade Oleiros Oleiros 31
17. Daniel Jesus Moreira Carvalho Freamunde Freamunde 31
18. Ricardo André Gonçalves Henriques Santa Iria Santa Iria 31
19. Miguel Bruno Sousa Pereira Pedras Rubras Pedras Rubras 31
20. Inácio José Trocado Marques Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 31
21. Rúben Filipe Almeida Fidalgo Olhanense Olhanense 31
22. Pedro Nuno dos Santos Soares AD Fafe AD Fafe 31
23. Paulo Santos AD Sanjoanense AD Sanjoanense 31
24. Rodolfo da Graça Barata Franco Vacas SU Sintrense SU Sintrense 31
25. Filipe Araújo Quintela Gusmão Sporting Mêda Sporting Mêda 31
26. Jimmy Claidir Duarte Ines AC Marinhense AC Marinhense 31
27. Henrique Luciano Almeida Mirandês Mirandês 31
28. João André Ribeiro Vieira União de Leiria União de Leiria 31
29. André António Filipe Perre SCU Torreense SCU Torreense 31
30. Nelson Roberto Magalhães Sampaio CD Cinfaes CD Cinfaes 31
31. Fábio André Cruz Marinheiro SU Sintrense SU Sintrense 31
32. Fábio Alexandre Marques Gaião Oleiros Oleiros 31
33. André Alexandre Aranha Almeida RD Agueda RD Agueda 31
34. André Filipe Alves Martins Caio Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 31
35. Júlio Alberto Ferreira Fernandes Torcatense Torcatense 31
36. Paulo Roberto Assunção Correia 31
37. Gonçalo Lima Pereira Pimenta Pedras Rubras Pedras Rubras 31
38. Rúben Rúben Sporting Covilhã Sporting Covilhã 30
39. Jullyan Nunes Duarte RD Agueda RD Agueda 30
40. Pedro Miguel Vidal Campos Torcatense Torcatense 30
41. Ragner José Paula Alcanenense Alcanenense 30
42. Mamadu Saliu Djaló Oleiros Oleiros 30
43. Pedro Manuel Cavadas Ferreira Trofense Trofense 30
44. Filipe da Silva Tavares Vieira Feirense Feirense 30
45. Diogo André Oliveira Silva Cardoso RD Agueda RD Agueda 30
46. Adélcio Semedo Varela AD Oliveirense AD Oliveirense 30
47. Rolando António Pereira Rocha Almeida AD Fafe AD Fafe 30
48. Miguel Baptista Pedras Rubras Pedras Rubras 30
49. Kevin Lenini Gonçalves Pereira de Pina Oliveirense Oliveirense 30
50. Nelson Diogo Freitas Cunha FC Famalicao FC Famalicao 30
51. Norberto Bercique Gomes Betuncal Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 30
52. Ariano Edgar Sanches CD Operario CD Operario 30
53. Rui Filipe Ferreira Pereira Maria da Fonte Maria da Fonte 30
54. Nuno Miguel Viana Ramos Minas de Argozelo Minas de Argozelo 30
55. João Filipe Pereira Freitas Vilafranquense Vilafranquense 30
56. Juan Felipe Villa Ruiz Gil Vicente Gil Vicente 30
57. Tiago Andre Carvalho Nogueira AD Fafe AD Fafe 30
58. Fred Henriques Silva Lopes FC Famalicao FC Famalicao 30
59. Rafael Lopes Santos SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 30
60. Rui Pedro Correia Nunes Lusitano FCV Lusitano FCV 30
61. Patrick Lechi Edema AD Sanjoanense AD Sanjoanense 30
62. Fabrice Kah Nkwoh União de Leiria União de Leiria 30
63. Luís Edgar Fernandes Abreu União de Leiria União de Leiria 30
64. Adriano Barbosa Miranda da Luz Vilaverdense FC Vilaverdense FC 30
65. Zacharia Ngom Montalegre Montalegre 30
66. Diogo Marques Izata Pereira Vilafranquense Vilafranquense 30
67. Tiago Betencourtt de Oliveira Correia Martimo Funchal Martimo Funchal 30
68. Marcelo Daniel Marques Santiago RD Agueda RD Agueda 30
69. Victor Hugo Silva Braga Moreirense Moreirense 30
70. Marcos André Durães Macedo Sousa Amarante FC Amarante FC 30
71. Frederico Neves Souza Santana Anadia FC Anadia FC 30
72. Gil Emanuel Viana Dias Gafanha Gafanha 30
73. Pedro Miguel Eira Pereira Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 30
74. André Santos Freitas Oliv. Hospital Oliv. Hospital 30
75. Abdoulaye Daffé Pedras Rubras Pedras Rubras 30
76. Tiago Viralhadas Ferreira GD Peniche GD Peniche 30
77. Tiago Alexandre Gorgulho Batista Coruchense Coruchense 30
78. Aílson Júnior Mendes Tavares Alcanenense Alcanenense 30
79. Pedro João Luís Bonifácio SCU Torreense SCU Torreense 30
80. Artur Taborda Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol 30
81. João Agostinho Sousa Vieira Oliveira Torcatense Torcatense 30
82. Ernest Antwi União de Leiria União de Leiria 30
83. Diogo João Nogueira Pereira FC Cesarense FC Cesarense 30
84. Gustavo Moura e Souza SC Espinho SC Espinho 30
85. Nuno José Ferreira Dias Amarante FC Amarante FC 30
86. Michael da Conceicao Figueiredo Trofense Trofense 29
87. Xavier Cabrita Fernandes Sacavenense Sacavenense 29
88. Rui Pedro Reis Batalha SCU Torreense SCU Torreense 29
89. Fábio de Almeida Santos SCU Torreense SCU Torreense 29
90. Rafael Costa Barreiros Academico Viseu FC Academico Viseu FC 29
91. Ruca FC Cesarense FC Cesarense 29
92. Leonel Cunha Guerra Montalegre Montalegre 29
93. Belarmino Semedo Lopes Tavares Montalegre Montalegre 29
94. João Pedro Fialho Gonçalves Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 29
95. Duarte Jorge Gomes Duarte 29
96. Ladislau Leonel Ucha Alves 29
97. Miguel Ângelo Marques Pinto Pereira Cac. Taipas Cac. Taipas 29
98. Diogo Filipe Conceição Tavares Catanzaro Catanzaro 29
99. David Brás Rodrigues AD Nogueirense AD Nogueirense 29
100. Ulisses Rocha De Oliveira União de Leiria União de Leiria 29
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 16:00 AD Fafe AD Fafe 0-1 SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0 SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense 2-0 FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-3 União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria