II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1232
  Aantal gespeelde matchen: 1228
  Aantal doelpunten: 3100 (1747 - 1353)
  Aantal owngoals: 82
  Aantal gele kaarten: 4214 (2034 - 2180)
  Aantal rode kaarten: 267 (125 - 142)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Wie kreeg in 2018 - 2019 de meeste gele kaarten?

  Speler Ploeg Totaal
1. Pedro Joaquim Furtado Moreno SCU Torreense SCU Torreense 13
2. Hidélvis Jardim AD Fafe AD Fafe 13
3. Leandro Aristides Dias Cortez Armacenenses Armacenenses 12
4. Edson Semedo Moreira Castro Amora Amora 11
5. Luis Jose Moura Neves Pedras Salgadas Pedras Salgadas 11
6. Oliveira Jefferson 11
7. Rui Miguel Cabral Furtado CD Operario CD Operario 11
8. Mickaël Pereira AD Limianos AD Limianos 11
9. Iafai Manafá Jancó RD Agueda RD Agueda 10
10. Sandro Luiz da Silva Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 10
11. Diego Siquei Zaporo CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 10
12. Ivan dos Santos Gato Alves Dias 10
13. Victor Nikiema Freamunde Freamunde 10
14. Tiago Andre Coelho Lopes Paços de Ferreira Paços de Ferreira 10
15. Rui Filipe Cunha Correia AD Fafe AD Fafe 10
16. Rafael Costa Barreiros Academico Viseu FC Academico Viseu FC 10
17. Leandro Xavier Marques Silva Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 10
18. Ariano Edgar Sanches CD Operario CD Operario 10
19. Paulo Astério Pereira de Souza Vilaverdense FC Vilaverdense FC 10
20. Pedro Rafael Barbosa Santos RD Agueda RD Agueda 10
21. Hayner William Monjardim Cordeiro Louletano DC Louletano DC 10
22. Matheus de Jesus Cardoso Louletano DC Louletano DC 10
23. João Carlos Ferreira Santos AD Sanjoanense AD Sanjoanense 9
24. Dani Coelho CD Santa Clara CD Santa Clara 9
25. Murilo Augusto Lino Rosa AD Sanjoanense AD Sanjoanense 9
26. Simão Gustavo Castro Tomé Fernandes Gafanha Gafanha 9
27. Glady Ntikala Mpia AD Nogueirense AD Nogueirense 9
28. Russell Sandio Fomba SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 9
29. Romário Reis Andrade Lima Mirandês Mirandês 9
30. Henrique Moreira Gonçalves FC Cesarense FC Cesarense 9
31. Nelson Miguel Vaz Esteves Cardoso 9
32. Francisco Tiago Vieira de Freitas Torcatense Torcatense 9
33. Edmilson Jesus Moreira mendes Armacenenses Armacenenses 9
34. Micael Heber Mendes Freire Gondomar Gondomar 9
35. João Pedro da Silva Pereira Campos Pedras Rubras Pedras Rubras 9
36. João Pedro Nogueira Tentugal Martimo Funchal Martimo Funchal 9
37. Mohamed Coulibaly AD Sanjoanense AD Sanjoanense 9
38. José Ricardo Avelar SC Mirandela SC Mirandela 9
39. Jorge Cristiano Costa Magalhães Gondomar Gondomar 8
40. Nelson Cá Correia Landim CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 8
41. Kaique Jordan Costa Santos AD Nogueirense AD Nogueirense 8
42. André Alexandre Alves Ferreira Grilo Santa Iria Santa Iria 8
43. Alexandre Pinheiro Porto Aquino Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 8
44. João Guilherme Gonçalves de Sousa AD Fafe AD Fafe 8
45. Tiago Emanuel Jesus Morgado Real SC Real SC 8
46. Leonardo Cordeiro de Lima Silva SC Espinho SC Espinho 8
47. Hugo Miguel Alves Machado Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 8
48. Ibraime Barreto Cassama Guinea-Bissau Guinea-Bissau 8
49. Guilherme Pereira Sebastião Morais Louletano DC Louletano DC 8
50. Tiago Carlos Morais Valente AR São Martinho AR São Martinho 8
51. Edson Alexandre Marques Baessa Olhanense Olhanense 8
52. José Miguel Silva Esteves AC Marinhense AC Marinhense 8
53. Erik Santana da Silva CD Cinfaes CD Cinfaes 8
54. Mohamed Karamoko Kaba Sacavenense Sacavenense 8
55. Aloisio de Souza Genezio Martimo Funchal Martimo Funchal 8
56. Ismael José Gonçalves Pinto 8
57. Bruny Graça Almeida Loures Loures 8
58. Gonçalo José Condeça Perfeito 8
59. Filipe Miguel Medeiros Andrade SC Praiense SC Praiense 8
60. Martim Spencer Águas SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 8
61. José Miguel Gomes Lúcio CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 8
62. Abílio Filipe Antunes Teixeira Maria da Fonte Maria da Fonte 8
63. Simão Carvalho Martins Pedras Salgadas Pedras Salgadas 8
64. Samuel Teles Pereira Nunes Silva AD Sanjoanense AD Sanjoanense 8
65. David Alexandre Pereira Crespo SU Sintrense SU Sintrense 8
66. Álvaro Jordão Pinto Silva Cardoso Doxa Doxa 8
67. Nuno Miguel Viana Ramos Minas de Argozelo Minas de Argozelo 8
68. Ricardo André Gonçalves Henriques Santa Iria Santa Iria 8
69. José Pedro Cepeda Espinhosa Teixeira FC Famalicao FC Famalicao 8
70. Tiago Andre Carvalho Nogueira AD Fafe AD Fafe 8
71. Hugo Miguel Gonçalves da Costa Salgueiros Salgueiros 8
72. Sandro Filipe Silva Fonseca Pedras Salgadas Pedras Salgadas 8
73. Marco Paulo Amaral Bicho CD Cova Piedade CD Cova Piedade 8
74. Albert Kokora Salgueiros Salgueiros 8
75. João António Moita Romeiro 8
76. Agostinho José Gomes Coelho Tavares Carvalho Anadia FC Anadia FC 8
77. Zacharia Ngom Montalegre Montalegre 8
78. Ricardo Manuel Xavier Jesus Abreu Torcatense Torcatense 8
79. Tiago André Sá Barros Olhanense Olhanense 8
80. André Miguel Mil Homens Cosme Manjate Freamunde Freamunde 7
81. André Antunes Santos Caldas SC Caldas SC 7
82. Hugo Eduardo Carvalho Ferreira dos Santos SC Praiense SC Praiense 7
83. Carlos Alberto Silva Lomba CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 7
84. Abou Touré Real SC Real SC 7
85. André Filipe Frota Gomes Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 7
86. Joaquim André Fernandes Oliveira Torcatense Torcatense 7
87. Mauricio Mauricio FC Cesarense FC Cesarense 7
88. Rui Filipe Pereira Faria Gil Vicente Gil Vicente 7
89. Luís Carlos Santos Rodrigues SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 7
90. André Ferro Pires Loures Loures 7
91. Hugo Tiago Viegas Simões CD Operario CD Operario 7
92. Aílson Júnior Mendes Tavares Alcanenense Alcanenense 7
93. Jorge Fernando Ferreira Santos Sobrado Sobrado 7
94. Vumi Mpasi FC Castrense FC Castrense 7
95. Marco António Bolrão Castelhano Juventude SC Evora Juventude SC Evora 7
96. João Paulo Fernandes Oliveira Merelinense FC Merelinense FC 7
97. Carlos Abel Feliciano Costa Mendes Gafanha Gafanha 7
98. Guilherme Vinicius Quichini dos Santos FC Cesarense FC Cesarense 7
99. Rúben Filipe Quintano Silvestre O?elul O?elul 7
100. Mário Albino Meira Mendonça Merelinense FC Merelinense FC 7
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 16:00 AD Fafe AD Fafe 0-1 SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0 SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense 2-0 FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-3 União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria