II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1232
  Aantal gespeelde matchen: 1224
  Aantal doelpunten: 3091 (1742 - 1349)
  Aantal owngoals: 82
  Aantal gele kaarten: 4214 (2034 - 2180)
  Aantal rode kaarten: 267 (125 - 142)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Welke ploeg kreeg de meeste gele kaarten in 2018 - 2019?

  Ploeg Totaal
1. Fátima Fátima 87
2. FC Cesarense FC Cesarense 82
3. SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 79
4. AD Fafe AD Fafe 78
5. Pedras Salgadas Pedras Salgadas 76
6. Pedras Rubras Pedras Rubras 75
7. Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 75
8. Gafanha Gafanha 74
9. Oliv. Hospital Oliv. Hospital 72
10. RD Agueda RD Agueda 72
11. Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 72
12. Santa Iria Santa Iria 71
13. Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 70
14. Real SC Real SC 69
15. Torcatense Torcatense 69
16. Martimo Funchal Martimo Funchal 69
17. AD Nogueirense AD Nogueirense 69
18. CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 68
19. Alverca Alverca 66
20. Armacenenses Armacenenses 66
21. Gondomar Gondomar 65
22. Chaves II Chaves II 65
23. Sertanense FC Sertanense FC 65
24. Anadia FC Anadia FC 65
25. Montalegre Montalegre 65
26. AD Oliveirense AD Oliveirense 64
27. Merelinense FC Merelinense FC 64
28. AD Limianos AD Limianos 64
29. Alcains Alcains 63
30. Redondense Redondense 63
31. SU Sintrense SU Sintrense 62
32. AD Sanjoanense AD Sanjoanense 61
33. Leca FC Leca FC 61
34. Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 61
35. SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 60
36. SC Praiense SC Praiense 60
37. Amora Amora 60
38. Trofense Trofense 60
39. Loures Loures 59
40. Vilaverdense FC Vilaverdense FC 58
41. Louletano DC Louletano DC 57
42. Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 57
43. SC Mirandela SC Mirandela 57
44. CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 57
45. SC Espinho SC Espinho 54
46. Casa Pia AC Casa Pia AC 54
47. USC Paredes USC Paredes 53
48. SC Coimbroes SC Coimbroes 52
49. Sporting Mêda Sporting Mêda 50
50. Olhanense Olhanense 50
51. CD Cinfaes CD Cinfaes 50
52. Cac. Taipas Cac. Taipas 50
53. Sacavenense Sacavenense 50
54. União de Leiria União de Leiria 50
55. Maria da Fonte Maria da Fonte 49
56. Lusitano FCV Lusitano FCV 49
57. Mirandês Mirandês 48
58. Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 48
59. GD Peniche GD Peniche 48
60. Ferreiras Ferreiras 47
61. Ideal Ideal 47
62. SCU Torreense SCU Torreense 47
63. Mação Mação 46
64. Gil Vicente Gil Vicente 46
65. Vilafranquense Vilafranquense 44
66. AR São Martinho AR São Martinho 43
67. Moura Moura 42
68. Oleiros Oleiros 42
69. FC Vizela FC Vizela 37
70. Amarante FC Amarante FC 32
71. SC Angrense SC Angrense 28
72. Caldas SC Caldas SC 26
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 16:00 AD Fafe AD Fafe - SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC - SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense - FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa - União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria