II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1232
  Aantal gespeelde matchen: 1224
  Aantal doelpunten: 3091 (1742 - 1349)
  Aantal owngoals: 82
  Aantal gele kaarten: 4214 (2034 - 2180)
  Aantal rode kaarten: 267 (125 - 142)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Meeste gele kaarten voor de tegenstander in 2018 - 2019?

  Ploeg Totaal
1. SC Espinho SC Espinho 91
2. Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 79
3. Amora Amora 78
4. Lusitano FCV Lusitano FCV 76
5. Amarante FC Amarante FC 74
6. Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 74
7. Pedras Rubras Pedras Rubras 71
8. Merelinense FC Merelinense FC 71
9. Martimo Funchal Martimo Funchal 70
10. Torcatense Torcatense 69
11. Alverca Alverca 69
12. Trofense Trofense 69
13. FC Vizela FC Vizela 69
14. Santa Iria Santa Iria 67
15. Mirandês Mirandês 66
16. Gondomar Gondomar 66
17. Montalegre Montalegre 66
18. Leca FC Leca FC 66
19. USC Paredes USC Paredes 65
20. Louletano DC Louletano DC 64
21. SCU Torreense SCU Torreense 64
22. CD Cinfaes CD Cinfaes 63
23. Pedras Salgadas Pedras Salgadas 63
24. Oleiros Oleiros 63
25. AD Fafe AD Fafe 62
26. AD Limianos AD Limianos 61
27. SC Mirandela SC Mirandela 61
28. CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 61
29. Vilafranquense Vilafranquense 60
30. Sertanense FC Sertanense FC 59
31. Vilaverdense FC Vilaverdense FC 59
32. RD Agueda RD Agueda 59
33. Real SC Real SC 59
34. Armacenenses Armacenenses 59
35. Loures Loures 59
36. Ferreiras Ferreiras 59
37. SC Angrense SC Angrense 58
38. SC Coimbroes SC Coimbroes 58
39. FC Cesarense FC Cesarense 57
40. AD Nogueirense AD Nogueirense 57
41. Caldas SC Caldas SC 57
42. Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 56
43. SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 56
44. Ideal Ideal 55
45. Mação Mação 55
46. Anadia FC Anadia FC 55
47. AD Oliveirense AD Oliveirense 55
48. CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 54
49. Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 54
50. Redondense Redondense 54
51. Olhanense Olhanense 53
52. Casa Pia AC Casa Pia AC 52
53. Gafanha Gafanha 52
54. AD Sanjoanense AD Sanjoanense 52
55. SU Sintrense SU Sintrense 52
56. AR São Martinho AR São Martinho 52
57. SC Praiense SC Praiense 51
58. Fátima Fátima 51
59. GD Peniche GD Peniche 51
60. Alcains Alcains 49
61. SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 49
62. Sacavenense Sacavenense 48
63. Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 47
64. Chaves II Chaves II 46
65. Cac. Taipas Cac. Taipas 46
66. Maria da Fonte Maria da Fonte 46
67. Sporting Mêda Sporting Mêda 46
68. Oliv. Hospital Oliv. Hospital 45
69. Moura Moura 42
70. Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 41
71. União de Leiria União de Leiria 38
72. Gil Vicente Gil Vicente 33
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 16:00 AD Fafe AD Fafe - SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC - SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense - FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa - União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria