II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1232
  Aantal gespeelde matchen: 1224
  Aantal doelpunten: 3091 (1742 - 1349)
  Aantal owngoals: 82
  Aantal gele kaarten: 4214 (2034 - 2180)
  Aantal rode kaarten: 267 (125 - 142)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Wie scoorde in 2018 - 2019 de meeste owngoals?

  Speler Ploeg Totaal
1. Leandro Micael Gomes Albano Trofense Trofense 2
2. Hugo Miguel Carambola Meira SU Sintrense SU Sintrense 1
3. Luiz Alberto Leite Sousa Merelinense FC Merelinense FC 1
4. Igor Bento Cartaxo António SCU Torreense SCU Torreense 1
5. Sunday Lawrence Alcains Alcains 1
6. Ricardo de Jesus Vaz Soares Torcatense Torcatense 1
7. Anderson Thiago Freitas FC Castrense FC Castrense 1
8. Pedro Miguel Santos Pedroso Armacenenses Armacenenses 1
9. Pedro Miguel Neves Santos Leixões Leixões 1
10. Maksym Sergiyovych Lapushenko AD Fafe AD Fafe 1
11. Romário Jorge Tavares Carvalho SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1
12. Elvis Almeida Fernandes 1
13. Rodolfo da Graça Barata Franco Vacas SU Sintrense SU Sintrense 1
14. Nuno Alexandre Hidalgo Costa Pereira SCU Torreense SCU Torreense 1
15. Leonardo João Correia da Silva Leichsenring SC Espinho SC Espinho 1
16. Tiago Filipe Martins Curado Redondense Redondense 1
17. Miguel José da Costa Carreira Sousense Sousense 1
18. José Pedro Oliveira Silva AR São Martinho AR São Martinho 1
19. Gabriel Miotti de Oliveira Oleiros Oleiros 1
20. Bruno Miguel Araújo Morais 1
21. Abdoullahi Tanko Gil Vicente Gil Vicente 1
22. Tiago André Sá Barros Olhanense Olhanense 1
23. Miguel Ângelo da Costa Guimarães CD Cinfaes CD Cinfaes 1
24. Carlos Alberto Silva Lomba CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1
25. Alain David Almeida Pilar CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1
26. Miguel Ângelo Caetano Pereira Rodrigues SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 1
27. Mamadi Balde Moura Moura 1
28. Kaique Jordan Costa Santos AD Nogueirense AD Nogueirense 1
29. Nuno Miguel Raposinho Cidade Redondense Redondense 1
30. Bruno Bryan Gomes Reis Vitória de Sernache Vitória de Sernache 1
31. Tiago Miguel Colaço Coelho Ferreiras Ferreiras 1
32. Leonel Filipe Santos Correia SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1
33. Diogo Silva Martins SC Praiense SC Praiense 1
34. Nuno Miguel Couto Moreira USC Paredes USC Paredes 1
35. Cristiano Miguel Martins Costa Sabugal Sabugal 1
36. David Rafael González Colina Sporting Mêda Sporting Mêda 1
37. Emanuel Oliveira Freitas RD Agueda RD Agueda 1
38. Fábio Alexandre Marques Gaião Oleiros Oleiros 1
39. Flávio André Gomes Vilela Santa Iria Santa Iria 1
40. Pedro Miguel Simões José Chaves II Chaves II 1
41. Miguel Ferreira Campos Oliveira de Frades Oliveira de Frades 1
42. Gabriel Souza Coelho Pedras Rubras Pedras Rubras 1
43. José Miguel Ferreira Cunha SC Coimbroes SC Coimbroes 1
44. Roberto Cunha Ribeiro Filho CD Cova Piedade CD Cova Piedade 1
45. Hugo Rafael Costa Rebelo SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 1
46. Miguel António Barreiro Almeida Vilaverdense FC Vilaverdense FC 1
47. João Paulo Fernandes Oliveira Merelinense FC Merelinense FC 1
48. Luís Manuel Alves Barros Minas de Argozelo Minas de Argozelo 1
49. Gonçalo Pereira Chaves GD Peniche GD Peniche 1
50. Gonçalo Lima Pereira Pimenta Pedras Rubras Pedras Rubras 1
51. João Miguel Afonso Fernandes Montalegre Montalegre 1
52. Allan Nascimento Peixoto dos Santos FC Cesarense FC Cesarense 1
53. Ricardo Jorge de Sousa Pedrosa SC Coimbroes SC Coimbroes 1
54. Luís Filipe Caixão Varela Redondense Redondense 1
55. Edgar Semedo de Almeida Sertanense FC Sertanense FC 1
56. Lamine Bá AD Oliveirense AD Oliveirense 1
57. Louis Marie Bogning Souffo Pedras Rubras Pedras Rubras 1
58. Belarmino Semedo Lopes Tavares Montalegre Montalegre 1
59. Pedro Miguel Vidal Campos Torcatense Torcatense 1
60. Fábio Eugénio Vieira Leite FC Vizela FC Vizela 1
61. Rogério Morais Guadalupe Guadalupe 1
62. Andryus Rukas Arsenal Tula Arsenal Tula 1
63. Kainã Nunes da Silva Amarante Olhanense Olhanense 1
64. Valter Alexandre Gonçalves Beck Merelinense FC Merelinense FC 1
65. António Sérgio Lopes Tavares Casa Pia AC Casa Pia AC 1
66. Pedro Daniel Morgado Prata Sporting Mêda Sporting Mêda 1
67. Igor Moreira Santos AD Sanjoanense AD Sanjoanense 1
68. João Nuno Faria Rodrigues Torcatense Torcatense 1
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 16:00 AD Fafe AD Fafe - SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC - SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense - FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa - União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria