II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1232
  Aantal gespeelde matchen: 1224
  Aantal doelpunten: 3091 (1742 - 1349)
  Aantal owngoals: 82
  Aantal gele kaarten: 4214 (2034 - 2180)
  Aantal rode kaarten: 267 (125 - 142)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Wie kreeg in 2018 - 2019 de meeste rode kaarten?

  Speler Ploeg Totaal
1. Emanuel Oliveira Freitas RD Agueda RD Agueda 3
2. José Francisco Rocha Rodrigues RD Agueda RD Agueda 3
3. Albert Kokora Salgueiros Salgueiros 2
4. Lucas Manoel Oliveira Santos Moura Moura 2
5. Luiz Antônio Demathê AD Nogueirense AD Nogueirense 2
6. Sunday Lawrence Alcains Alcains 2
7. Tiago Alexandre Belchior Nunes Martimo Funchal Martimo Funchal 2
8. José Pedro Cepeda Espinhosa Teixeira FC Famalicao FC Famalicao 2
9. Marilson Fredy Nunes SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2
10. Sergiy Syzyi AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2
11. Kehinde Olatunji Ayomide Mirandês Mirandês 2
12. Sérgio Gabriel Rito Paulico 2
13. Evandro Roncatto 2
14. Diogo Silva Martins SC Praiense SC Praiense 2
15. Amadu Turé Montalegre Montalegre 2
16. Antero Diogo Da Silva Ferreira Amarante FC Amarante FC 2
17. Diogo João Costa Arreigota Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 2
18. Leandro Micael Gomes Albano Trofense Trofense 2
19. Ricardo Luís Alves Morais Trofense Trofense 2
20. Paulo Rúben Légua Brites Ginásio de Alcobaça Ginásio de Alcobaça 2
21. Nuno Rafael Pereira Correia SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2
22. Vasco Neto Teixeira Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 2
23. Vítor Emanuel Gonçalves Fonseca Pedras Rubras Pedras Rubras 2
24. Luís Miguel Silva Mendonça CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 2
25. Armando Roberto Torres Lopes Cac. Taipas Cac. Taipas 1
26. Hayner William Monjardim Cordeiro Louletano DC Louletano DC 1
27. Inácio José Trocado Marques Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 1
28. José Miguel Mendes Pinto Mondinense FC Mondinense FC 1
29. José Pedro Costa Barros Pimenta 1
30. Fábio Miguel Perdigão Carapinha Viana Alentejo Viana Alentejo 1
31. Luís Fernando Sousa Saramago Redondense Redondense 1
32. Tiago Paulo Teixeira Barra Sabugal Sabugal 1
33. Alexandre Pinto Cabral Sporting Mêda Sporting Mêda 1
34. Bruno Alberto Langa Amora Amora 1
35. Guilherme Marques Machado Ferreiras Ferreiras 1
36. Pedro Emanuel da Cruz Santos Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 1
37. Christian Elizardo Pérez Gómez Gafanha Gafanha 1
38. George Nana Kwame Ofosu Canelas 2010 Canelas 2010 1
39. Ricardo de Jesus Vaz Soares Torcatense Torcatense 1
40. Tiago Filipe Moura Gomes Oleiros Oleiros 1
41. Gonçalo Bragança de Oliveira Vieira 1
42. Pedro Miguel Santos Pedroso Armacenenses Armacenenses 1
43. André Filipe Pereira Fontes União de Leiria União de Leiria 1
44. Rafael Ferreira Viegas FC Vizela FC Vizela 1
45. Miguel Fito Massani Batista Artur RD Agueda RD Agueda 1
46. Luíss Casal Breda Gafanha Gafanha 1
47. Luiz Alberto Leite Sousa Merelinense FC Merelinense FC 1
48. Vitor Miguel Sanches Mendes Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1
49. Mateus Francisco Paulo Pereira Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1
50. Tiago Manuel Ferreira Vieira Torcatense Torcatense 1
51. Matheus de Jesus Cardoso Louletano DC Louletano DC 1
52. Marcos Romeu Moreira da Rocha Varzim Varzim 1
53. Miguel Simão Ferreira Gomes Pipo 1
54. Mickaël Pereira AD Limianos AD Limianos 1
55. Bruno Ferreira Jesus Moura Moura 1
56. André Filipe Carreira Duarte Lobo Fonseca AD Oliveirense AD Oliveirense 1
57. Geraldo Amâncio Matsimbe AD Fafe AD Fafe 1
58. Edi António Mendes Tavares Amora Amora 1
59. Hidélvis Jardim AD Fafe AD Fafe 1
60. José Pedro Linhares Areias Torcatense Torcatense 1
61. Francisco António Coxilha Gonçalves Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 1
62. José Adelino Marinho Campos Mirandês Mirandês 1
63. Simão Pereira Moreno Alcanenense Alcanenense 1
64. Elísio José Oliveira Esteves Trofense Trofense 1
65. Zidnaba Ben Amed Djibril Trofense Trofense 1
66. João Ribeiro Oliveira FC Vizela FC Vizela 1
67. Elisson de Jesus dos Santos Gafanha Gafanha 1
68. Pedro Pereira Areias Perafita Perafita 1
69. Cristiano Vasconcelos Martimo Funchal Martimo Funchal 1
70. Daniel André da Costa Clemente Braga Braga 1
71. Usalifa José Indi FC Cesarense FC Cesarense 1
72. Carlos Eduardo Manso de Carvalho Academico Viseu FC Academico Viseu FC 1
73. Luís Pedro dos Santos Simão AD Fafe AD Fafe 1
74. Sérgio Francisco Uolu 1
75. Sandro Luiz da Silva Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1
76. Abou Touré Real SC Real SC 1
77. Diogo Augusto Tavares Fonseca da Costa SC Praiense SC Praiense 1
78. Fábio Rodrigo Oliveira Ferreira GD Braganca GD Braganca 1
79. Kaique Jordan Costa Santos AD Nogueirense AD Nogueirense 1
80. Nuno Miguel Raposinho Cidade Redondense Redondense 1
81. Frederico Neves Souza Santana Anadia FC Anadia FC 1
82. Carlos Miguel Pereira Alves SU Sintrense SU Sintrense 1
83. Ricardo Jorge Ribeiro Macedo Ferreiras Ferreiras 1
84. Simão Gustavo Castro Tomé Fernandes Gafanha Gafanha 1
85. Thierno Niang RD Agueda RD Agueda 1
86. João Manuel Abreu Pereira 1
87. Matheus Junior de Nascimento Troche Trans Narva Trans Narva 1
88. Maranata Domingos Sicuba Vunge Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 1
89. André de Oliveira Silva Farinha Oleiros Oleiros 1
90. Armando Adão José Mirandês Mirandês 1
91. Shoya Tojo Martimo Funchal Martimo Funchal 1
92. Aloísio Soares Neto AR São Martinho AR São Martinho 1
93. Bruno dos Santos Moraes Trofense Trofense 1
94. João Carlos Silva Faria FC Vizela FC Vizela 1
95. Alioune Fall San Marino San Marino 1
96. João Carlos Ferreira Santos AD Sanjoanense AD Sanjoanense 1
97. Ricardo Correia Oliveira Sertanense FC Sertanense FC 1
98. Fabián Cuero Segura Oliveirense Oliveirense 1
99. Marco António Meireles Rios MP MP 1
100. José Henrique Ferreira Oliveira AD Fafe AD Fafe 1
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 16:00 AD Fafe AD Fafe - SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC - SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense - FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa - União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria