II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 72
  Aantal matchen: 1232
  Aantal gespeelde matchen: 1224
  Aantal doelpunten: 3091 (1742 - 1349)
  Aantal owngoals: 82
  Aantal gele kaarten: 4214 (2034 - 2180)
  Aantal rode kaarten: 267 (125 - 142)
  Aantal toeschouwers: 0

Statistieken:

Wie stond in 2018 - 2019 het meest in de basis?

  Speler Ploeg Totaal
1. Tito Cabral Júnior Sertanense FC Sertanense FC 33
2. Filipe Joaquim Gonçalves Andrade Ponce de Leão SU Sintrense SU Sintrense 33
3. Rui Pedro Machado Bandeira Raínho FC Cesarense FC Cesarense 32
4. Nuno Alexandre Hidalgo Costa Pereira SCU Torreense SCU Torreense 32
5. Luis Pedro Souto Gonçalves 32
6. Danilson Elieson Soares Ribeiro SCU Torreense SCU Torreense 32
7. Nuno Miguel Santos Rodrigues Gafanha Gafanha 32
8. Valter Luís Sporting Mêda Sporting Mêda 32
9. Sérgio Manuel Fernandes da Conceição Chaves Chaves 32
10. Inácio José Trocado Marques Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 31
11. Pedro Nuno dos Santos Soares AD Fafe AD Fafe 31
12. Paulo Santos AD Sanjoanense AD Sanjoanense 31
13. Rodolfo da Graça Barata Franco Vacas SU Sintrense SU Sintrense 31
14. Filipe Araújo Quintela Gusmão Sporting Mêda Sporting Mêda 31
15. João André Ribeiro Vieira União de Leiria União de Leiria 31
16. Nelson Roberto Magalhães Sampaio CD Cinfaes CD Cinfaes 31
17. André Alexandre Aranha Almeida RD Agueda RD Agueda 31
18. André Filipe Alves Martins Caio Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 31
19. Paulo Roberto Assunção Correia 31
20. Alexandre Miguel Guerra Verdade Oleiros Oleiros 31
21. Daniel Jesus Moreira Carvalho Freamunde Freamunde 31
22. Ricardo André Gonçalves Henriques Santa Iria Santa Iria 31
23. Fred Henriques Silva Lopes FC Famalicao FC Famalicao 30
24. Rui Pedro Correia Nunes Lusitano FCV Lusitano FCV 30
25. Miguel Bruno Sousa Pereira Pedras Rubras Pedras Rubras 30
26. Adriano Barbosa Miranda da Luz Vilaverdense FC Vilaverdense FC 30
27. Zacharia Ngom Montalegre Montalegre 30
28. Jimmy Claidir Duarte Ines AC Marinhense AC Marinhense 30
29. Henrique Luciano Almeida Mirandês Mirandês 30
30. Victor Hugo Silva Braga Moreirense Moreirense 30
31. Gil Emanuel Viana Dias Gafanha Gafanha 30
32. Pedro Miguel Eira Pereira Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 30
33. Fábio André Cruz Marinheiro SU Sintrense SU Sintrense 30
34. Fábio Alexandre Marques Gaião Oleiros Oleiros 30
35. Tiago Alexandre Gorgulho Batista Coruchense Coruchense 30
36. Aílson Júnior Mendes Tavares Alcanenense Alcanenense 30
37. Artur Taborda Acad. Coimbra/S.Futebol Acad. Coimbra/S.Futebol 30
38. João Agostinho Sousa Vieira Oliveira Torcatense Torcatense 30
39. Nuno José Ferreira Dias Amarante FC Amarante FC 30
40. Gonçalo Lima Pereira Pimenta Pedras Rubras Pedras Rubras 30
41. Diogo João Nogueira Pereira FC Cesarense FC Cesarense 30
42. Rui Filipe Cunha Correia AD Fafe AD Fafe 30
43. Rúben Rúben Sporting Covilhã Sporting Covilhã 30
44. Pedro Miguel Vidal Campos Torcatense Torcatense 30
45. Mamadu Saliu Djaló Oleiros Oleiros 30
46. Kevin Lenini Gonçalves Pereira de Pina Oliveirense Oliveirense 30
47. Pedro Daniel Morgado Prata Sporting Mêda Sporting Mêda 30
48. Rui Filipe Ferreira Pereira Maria da Fonte Maria da Fonte 30
49. Nuno Miguel Viana Ramos Minas de Argozelo Minas de Argozelo 30
50. João Filipe Pereira Freitas Vilafranquense Vilafranquense 30
51. Pedro Manuel Cavadas Ferreira Trofense Trofense 30
52. Miguel Angelo Ferreira de Castro CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 29
53. Hélio João Ferreirinha Moreira SC Coimbroes SC Coimbroes 29
54. Tiago Filipe Moura Gomes Oleiros Oleiros 29
55. José Pedro Cepeda Espinhosa Teixeira FC Famalicao FC Famalicao 29
56. Nuno Filipe Rodrigues Laranjeiro Fátima Fátima 29
57. Romário Jorge Tavares Carvalho SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 29
58. Ricardo Manuel Xavier Jesus Abreu Torcatense Torcatense 29
59. Diogo Marques Izata Pereira Vilafranquense Vilafranquense 29
60. José Adelino Marinho Campos Mirandês Mirandês 29
61. Tiago Betencourtt de Oliveira Correia Martimo Funchal Martimo Funchal 29
62. Imerson Conceição Soares Ideal Ideal 29
63. André António Filipe Perre SCU Torreense SCU Torreense 29
64. Marcos André Durães Macedo Sousa Amarante FC Amarante FC 29
65. Miguel Ângelo Caetano Pereira Rodrigues SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 29
66. João Guilherme Gonçalves de Sousa AD Fafe AD Fafe 29
67. Mauricio Mauricio FC Cesarense FC Cesarense 29
68. Paulo Rafael Grilo Neves CD Santa Clara CD Santa Clara 29
69. André Santos Freitas Oliv. Hospital Oliv. Hospital 29
70. Oliveira Jefferson 29
71. Álvaro José Novo Milhazes Salgueiros Salgueiros 29
72. Mohamed Karamoko Kaba Sacavenense Sacavenense 29
73. Ahmed Isaiah Gil Vicente Gil Vicente 29
74. Luan Sérgio Nascimento Dias de Almeida AD Limianos AD Limianos 29
75. Ernest Antwi União de Leiria União de Leiria 29
76. Joel Filipe Correia Mucha Mateus Leca FC Leca FC 29
77. Fábio de Almeida Santos SCU Torreense SCU Torreense 29
78. Belarmino Semedo Lopes Tavares Montalegre Montalegre 29
79. Michael da Conceicao Figueiredo Trofense Trofense 29
80. Rolando António Pereira Rocha Almeida AD Fafe AD Fafe 29
81. Miguel Ângelo Marques Pinto Pereira Cac. Taipas Cac. Taipas 29
82. Ariano Edgar Sanches CD Operario CD Operario 29
83. Igor Bento Cartaxo António SCU Torreense SCU Torreense 28
84. Sergio Fernando Silva Rodrigues Créteil Créteil 28
85. Micael Correia Conceição CD Cinfaes CD Cinfaes 28
86. Ulisses Rocha De Oliveira União de Leiria União de Leiria 28
87. Paulo Jorge Gomes Pereira Gaz Metan Mediaş Gaz Metan Mediaş 28
88. Filipe Jose Lima Mendes Belenenses Belenenses 28
89. Agostinho José Gomes Coelho Tavares Carvalho Anadia FC Anadia FC 28
90. Leonardo dos Santos Araujo SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 28
91. Bruno Miguel Araújo Morais 28
92. João Manuel Antunes Dias Sporting Covilhã Sporting Covilhã 28
93. Marcelo Daniel Marques Santiago RD Agueda RD Agueda 28
94. Tiago Carlos Pereira Silva Pedras Rubras Pedras Rubras 28
95. Carlos da Silva Conceição Filho Louletano DC Louletano DC 28
96. Kaique Jordan Costa Santos AD Nogueirense AD Nogueirense 28
97. Ivo Miguel Quitério Lemos Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 28
98. Murilo Augusto Lino Rosa AD Sanjoanense AD Sanjoanense 28
99. André Alexandre Alves Ferreira Grilo Santa Iria Santa Iria 28
100. Diogo Filipe Araújo Soares GD Peniche GD Peniche 28
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 16:00 AD Fafe AD Fafe - SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC - SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense - FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa - União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria