II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

11/11 16:00 FC Vizela FC Vizela 3-0 Montalegre Montalegre FC Vizela - Montalegre
11/11 16:00 Ferreiras Ferreiras 2-2 Redondense Redondense Ferreiras - Redondense
11/11 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 2-2 Oliv. Hospital Oliv. Hospital Benfica Castelo Branco - Oliv. Hospital
11/11 16:00 Chaves II Chaves II 1-2 AD Fafe AD Fafe Chaves II - AD Fafe
11/11 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 3-0 Sertanense FC Sertanense FC Vilafranquense - Sertanense FC
11/11 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 3-0 Santa Iria Santa Iria AD Nogueirense - Santa Iria
11/11 16:00 Armacenenses Armacenenses 1-4 Casa Pia AC Casa Pia AC Armacenenses - Casa Pia AC
11/11 16:00 Oleiros Oleiros 3-3 Fátima Fátima Oleiros - Fátima
11/11 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 3-2 Moura Moura Vasco da Gama Vidigueira - Moura
11/11 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas 1-1 Torcatense Torcatense Cac. Taipas - Torcatense
11/11 16:00 GD Peniche GD Peniche 0-0 Alcains Alcains GD Peniche - Alcains
11/11 16:00 Mação Mação 0-3 Loures Loures Mação - Loures
11/11 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 2-1 Pedras Rubras Pedras Rubras CF Uniao Madeira - Pedras Rubras
11/11 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda 1-2 Leca FC Leca FC Sporting Mêda - Leca FC
11/11 16:00 Gondomar Gondomar 3-0 SC Coimbroes SC Coimbroes Gondomar - SC Coimbroes
11/11 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 1-3 Maria da Fonte Maria da Fonte AD Oliveirense - Maria da Fonte
11/11 16:00 Amarante FC Amarante FC 3-0 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo Amarante FC - SC Penalva do Castelo
11/11 16:00 RD Agueda RD Agueda 3-3 Gafanha Gafanha RD Agueda - Gafanha
11/11 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 1-2 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Merelinense FC - Felgueiras 1932
11/11 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-2 SC Mirandela SC Mirandela Pedras Salgadas - SC Mirandela
11/11 16:00 AD Limianos AD Limianos 0-0 AR São Martinho AR São Martinho AD Limianos - AR São Martinho
11/11 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 0-0 FC Cesarense FC Cesarense AD Sanjoanense - FC Cesarense
11/11 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 0-0 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa Lusitano FCV - Lusitania FC Lourosa
11/11 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 1-0 Mirandês Mirandês Vilaverdense FC - Mirandês
11/11 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 4-1 Trofense Trofense Gil Vicente - Trofense
11/11 17:00 SC Praiense SC Praiense 2-0 Amora Amora SC Praiense - Amora
11/11 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 1-0 CD Cinfaes CD Cinfaes Martimo Funchal - CD Cinfaes
11/11 17:00 SC Angrense SC Angrense 0-1 Louletano DC Louletano DC SC Angrense - Louletano DC
11/11 17:00 Ideal Ideal 2-1 Olhanense Olhanense Ideal - Olhanense
12/11 16:00 SC Espinho SC Espinho 0-0 USC Paredes USC Paredes SC Espinho - USC Paredes
24/11 16:00 Sacavenense Sacavenense 1-2 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Sacavenense - SU 1. Dezembro
24/11 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-0 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Clube Oriental Lisboa - CD Pinhalnovense
24/11 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 0-1 Real SC Real SC Olímpico do Montijo - Real SC
24/11 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 0-0 Alverca Alverca SU Sintrense - Alverca
25/11 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 1-2 União de Leiria União de Leiria SCU Torreense - União de Leiria
22/12 16:00 Caldas SC Caldas SC 1-2 Anadia FC Anadia FC Caldas SC - Anadia FC
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
24/03 16:00 Chaves II Chaves II 0-2 AR São Martinho AR São Martinho Chaves II - AR São Martinho
24/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 1-0 Loures Loures Benfica Castelo Branco - Loures
24/03 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 0-3 Anadia FC Anadia FC SU Sintrense - Anadia FC
24/03 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 1-3 Olhanense Olhanense Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense
24/03 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-0 Moura Moura Clube Oriental Lisboa - Moura
24/03 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 0-1 Louletano DC Louletano DC Olímpico do Montijo - Louletano DC
24/03 16:00 Oleiros Oleiros 1-1 Sertanense FC Sertanense FC Oleiros - Sertanense FC
24/03 16:00 Ferreiras Ferreiras 1-2 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Ferreiras - SU 1. Dezembro
24/03 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda 3-3 FC Cesarense FC Cesarense Sporting Mêda - FC Cesarense
24/03 16:00 Armacenenses Armacenenses 3-0 Redondense Redondense Armacenenses - Redondense
24/03 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-0 Mirandês Mirandês Gil Vicente - Mirandês
24/03 16:00 GD Peniche GD Peniche 2-0 Fátima Fátima GD Peniche - Fátima
24/03 16:00 Caldas SC Caldas SC 1-0 Alverca Alverca Caldas SC - Alverca
24/03 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 0-0 Santa Iria Santa Iria SCU Torreense - Santa Iria
24/03 16:00 Mação Mação 0-3 Alcains Alcains Mação - Alcains
24/03 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 1-0 Oliv. Hospital Oliv. Hospital AD Nogueirense - Oliv. Hospital
24/03 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 3-2 União de Leiria União de Leiria Vilafranquense - União de Leiria
24/03 16:00 AD Limianos AD Limianos 3-0 Torcatense Torcatense AD Limianos - Torcatense
24/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 0-0 SC Mirandela SC Mirandela Merelinense FC - SC Mirandela
24/03 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 1-5 Trofense Trofense Vilaverdense FC - Trofense
24/03 16:00 FC Vizela FC Vizela 3-0 Maria da Fonte Maria da Fonte FC Vizela - Maria da Fonte
24/03 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-2 Montalegre Montalegre Pedras Salgadas - Montalegre
24/03 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 1-1 AD Fafe AD Fafe AD Oliveirense - AD Fafe
24/03 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-0 Gafanha Gafanha AD Sanjoanense - Gafanha
24/03 16:00 Amarante FC Amarante FC 0-1 Leca FC Leca FC Amarante FC - Leca FC
24/03 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 2-0 USC Paredes USC Paredes Lusitano FCV - USC Paredes
24/03 16:00 SC Espinho SC Espinho 3-1 CD Cinfaes CD Cinfaes SC Espinho - CD Cinfaes
24/03 16:00 RD Agueda RD Agueda 0-0 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa RD Agueda - Lusitania FC Lourosa
24/03 16:00 Gondomar Gondomar 1-1 Pedras Rubras Pedras Rubras Gondomar - Pedras Rubras
24/03 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas 1-2 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Cac. Taipas - Felgueiras 1932
24/03 17:00 Ideal Ideal 0-2 Casa Pia AC Casa Pia AC Ideal - Casa Pia AC
24/03 17:00 SC Praiense SC Praiense 4-1 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Praiense - CD Pinhalnovense
24/03 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 2-0 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo
24/03 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 0-0 SC Coimbroes SC Coimbroes CF Uniao Madeira - SC Coimbroes
24/03 17:00 SC Angrense SC Angrense 3-3 Real SC Real SC SC Angrense - Real SC
25/03 17:00 Sacavenense Sacavenense - Amora Amora Sacavenense - Amora