II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

15/12 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 0-1 Montalegre Montalegre Felgueiras 1932 - Montalegre
15/12 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 2-1 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Casa Pia AC - SU 1. Dezembro
15/12 17:00 SC Angrense SC Angrense 0-2 SC Praiense SC Praiense SC Angrense - SC Praiense
16/12 12:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 2-2 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa Martimo Funchal - Lusitania FC Lourosa
16/12 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 4-0 Maria da Fonte Maria da Fonte SC Mirandela - Maria da Fonte
16/12 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 0-0 AD Fafe AD Fafe Merelinense FC - AD Fafe
16/12 16:00 Olhanense Olhanense 3-1 Redondense Redondense Olhanense - Redondense
16/12 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-0 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Clube Oriental Lisboa - Olímpico do Montijo
16/12 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 2-1 União de Leiria União de Leiria AD Nogueirense - União de Leiria
16/12 16:00 Ferreiras Ferreiras 0-0 Louletano DC Louletano DC Ferreiras - Louletano DC
16/12 16:00 USC Paredes USC Paredes 2-0 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo USC Paredes - SC Penalva do Castelo
16/12 16:00 Armacenenses Armacenenses 3-0 Moura Moura Armacenenses - Moura
16/12 16:00 Oleiros Oleiros 2-2 Alverca Alverca Oleiros - Alverca
16/12 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 1-4 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Vasco da Gama Vidigueira - CD Pinhalnovense
16/12 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 6-1 Chaves II Chaves II Gil Vicente - Chaves II
16/12 16:00 Caldas SC Caldas SC 0-2 Vilafranquense Vilafranquense Caldas SC - Vilafranquense
16/12 16:00 Mação Mação 2-2 Santa Iria Santa Iria Mação - Santa Iria
16/12 16:00 Sacavenense Sacavenense 0-1 Real SC Real SC Sacavenense - Real SC
16/12 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-0 Sertanense FC Sertanense FC Benfica Castelo Branco - Sertanense FC
16/12 16:00 GD Peniche GD Peniche 0-1 Anadia FC Anadia FC GD Peniche - Anadia FC
16/12 16:00 AD Limianos AD Limianos 2-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC AD Limianos - Vilaverdense FC
16/12 16:00 FC Vizela FC Vizela 2-2 Trofense Trofense FC Vizela - Trofense
16/12 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-2 Torcatense Torcatense Pedras Salgadas - Torcatense
16/12 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 1-0 Mirandês Mirandês AD Oliveirense - Mirandês
16/12 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas 1-1 AR São Martinho AR São Martinho Cac. Taipas - AR São Martinho
16/12 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 0-0 Leca FC Leca FC CD Cinfaes - Leca FC
16/12 16:00 RD Agueda RD Agueda 2-1 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira RD Agueda - CF Uniao Madeira
16/12 16:00 Gondomar Gondomar 2-1 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Gondomar - AD Sanjoanense
16/12 16:00 Amarante FC Amarante FC 0-1 SC Coimbroes SC Coimbroes Amarante FC - SC Coimbroes
16/12 16:00 SC Espinho SC Espinho 1-1 FC Cesarense FC Cesarense SC Espinho - FC Cesarense
16/12 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda 1-2 Pedras Rubras Pedras Rubras Sporting Mêda - Pedras Rubras
16/12 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 5-0 Gafanha Gafanha Lusitano FCV - Gafanha
16/12 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 1-1 SU Sintrense SU Sintrense SCU Torreense - SU Sintrense
16/12 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 1-0 Alcains Alcains Oliv. Hospital - Alcains
16/12 16:00 Loures Loures 0-1 Fátima Fátima Loures - Fátima
16/12 17:00 Ideal Ideal 1-0 Amora Amora Ideal - Amora
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
24/03 16:00 Chaves II Chaves II - AR São Martinho AR São Martinho Chaves II - AR São Martinho
24/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco - Loures Loures Benfica Castelo Branco - Loures
24/03 16:00 SU Sintrense SU Sintrense - Anadia FC Anadia FC SU Sintrense - Anadia FC
24/03 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense Olhanense Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense
24/03 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa - Moura Moura Clube Oriental Lisboa - Moura
24/03 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo - Louletano DC Louletano DC Olímpico do Montijo - Louletano DC
24/03 16:00 Oleiros Oleiros - Sertanense FC Sertanense FC Oleiros - Sertanense FC
24/03 16:00 Ferreiras Ferreiras - SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Ferreiras - SU 1. Dezembro
24/03 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda - FC Cesarense FC Cesarense Sporting Mêda - FC Cesarense
24/03 16:00 Armacenenses Armacenenses - Redondense Redondense Armacenenses - Redondense
24/03 16:00 Gil Vicente Gil Vicente - Mirandês Mirandês Gil Vicente - Mirandês
24/03 16:00 GD Peniche GD Peniche - Fátima Fátima GD Peniche - Fátima
24/03 16:00 Caldas SC Caldas SC - Alverca Alverca Caldas SC - Alverca
24/03 16:00 SCU Torreense SCU Torreense - Santa Iria Santa Iria SCU Torreense - Santa Iria
24/03 16:00 Mação Mação - Alcains Alcains Mação - Alcains
24/03 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense - Oliv. Hospital Oliv. Hospital AD Nogueirense - Oliv. Hospital
24/03 16:00 Vilafranquense Vilafranquense - União de Leiria União de Leiria Vilafranquense - União de Leiria
24/03 16:00 AD Limianos AD Limianos - Torcatense Torcatense AD Limianos - Torcatense
24/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC - SC Mirandela SC Mirandela Merelinense FC - SC Mirandela
24/03 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC - Trofense Trofense Vilaverdense FC - Trofense
24/03 16:00 FC Vizela FC Vizela - Maria da Fonte Maria da Fonte FC Vizela - Maria da Fonte
24/03 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas - Montalegre Montalegre Pedras Salgadas - Montalegre
24/03 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense - AD Fafe AD Fafe AD Oliveirense - AD Fafe
24/03 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense - Gafanha Gafanha AD Sanjoanense - Gafanha
24/03 16:00 Amarante FC Amarante FC - Leca FC Leca FC Amarante FC - Leca FC
24/03 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV - USC Paredes USC Paredes Lusitano FCV - USC Paredes
24/03 16:00 SC Espinho SC Espinho - CD Cinfaes CD Cinfaes SC Espinho - CD Cinfaes
24/03 16:00 RD Agueda RD Agueda - Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa RD Agueda - Lusitania FC Lourosa
24/03 16:00 Gondomar Gondomar - Pedras Rubras Pedras Rubras Gondomar - Pedras Rubras
24/03 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas - Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Cac. Taipas - Felgueiras 1932
24/03 17:00 Ideal Ideal - Casa Pia AC Casa Pia AC Ideal - Casa Pia AC
24/03 17:00 SC Praiense SC Praiense - CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Praiense - CD Pinhalnovense
24/03 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo
24/03 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira - SC Coimbroes SC Coimbroes CF Uniao Madeira - SC Coimbroes
24/03 17:00 SC Angrense SC Angrense - Real SC Real SC SC Angrense - Real SC
25/03 17:00 Sacavenense Sacavenense - Amora Amora Sacavenense - Amora