II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

22/12 16:00 Fátima Fátima 0-2 Oliv. Hospital Oliv. Hospital Fátima - Oliv. Hospital
22/12 16:00 Gafanha Gafanha 0-2 Amarante FC Amarante FC Gafanha - Amarante FC
06/01 16:00 Amora Amora 1-0 Casa Pia AC Casa Pia AC Amora - Casa Pia AC
06/01 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 3-2 Oleiros Oleiros SU Sintrense - Oleiros
06/01 16:00 Real SC Real SC 3-0 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira Real SC - Vasco da Gama Vidigueira
06/01 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 2-2 Ferreiras Ferreiras CD Pinhalnovense - Ferreiras
06/01 16:00 Moura Moura 3-3 Ideal Ideal Moura - Ideal
06/01 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 2-2 Sacavenense Sacavenense Olímpico do Montijo - Sacavenense
06/01 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-2 Olhanense Olhanense SU 1. Dezembro - Olhanense
06/01 16:00 Louletano DC Louletano DC 2-0 Redondense Redondense Louletano DC - Redondense
06/01 16:00 Mirandês Mirandês 1-0 Cac. Taipas Cac. Taipas Mirandês - Cac. Taipas
06/01 16:00 Alverca Alverca 1-0 AD Nogueirense AD Nogueirense Alverca - AD Nogueirense
06/01 16:00 Chaves II Chaves II 1-1 AD Limianos AD Limianos Chaves II - AD Limianos
06/01 16:00 Torcatense Torcatense 2-3 Merelinense FC Merelinense FC Torcatense - Merelinense FC
06/01 16:00 Caldas SC Caldas SC 3-0 Mação Mação Caldas SC - Mação
06/01 16:00 Santa Iria Santa Iria 0-2 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Santa Iria - Benfica Castelo Branco
06/01 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 1-0 SCU Torreense SCU Torreense Vilafranquense - SCU Torreense
06/01 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 4-0 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Gil Vicente - Pedras Salgadas
06/01 16:00 Anadia FC Anadia FC 1-0 Alcains Alcains Anadia FC - Alcains
06/01 16:00 AR São Martinho AR São Martinho 0-0 FC Vizela FC Vizela AR São Martinho - FC Vizela
06/01 16:00 AD Fafe AD Fafe 2-0 SC Mirandela SC Mirandela AD Fafe - SC Mirandela
06/01 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 2-1 AD Oliveirense AD Oliveirense Vilaverdense FC - AD Oliveirense
06/01 16:00 Trofense Trofense 2-0 Montalegre Montalegre Trofense - Montalegre
06/01 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 0-1 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Maria da Fonte - Felgueiras 1932
06/01 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 2-2 Lusitano FCV Lusitano FCV Pedras Rubras - Lusitano FCV
06/01 16:00 Gondomar Gondomar 0-2 Martimo Funchal Martimo Funchal Gondomar - Martimo Funchal
06/01 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 1-2 CD Cinfaes CD Cinfaes FC Cesarense - CD Cinfaes
06/01 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 0-0 SC Espinho SC Espinho Lusitania FC Lourosa - SC Espinho
06/01 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 2-0 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo SC Coimbroes - SC Penalva do Castelo
06/01 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 1-0 RD Agueda RD Agueda AD Sanjoanense - RD Agueda
06/01 16:00 Leca FC Leca FC 2-0 USC Paredes USC Paredes Leca FC - USC Paredes
06/01 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 2-0 Sporting Mêda Sporting Mêda CF Uniao Madeira - Sporting Mêda
06/01 16:00 União de Leiria União de Leiria 2-1 GD Peniche GD Peniche União de Leiria - GD Peniche
06/01 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 0-0 Loures Loures Sertanense FC - Loures
06/01 17:00 SC Praiense SC Praiense 0-0 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa SC Praiense - Clube Oriental Lisboa
06/01 17:00 SC Angrense SC Angrense 0-1 Armacenenses Armacenenses SC Angrense - Armacenenses
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
16/03 16:00 SC Espinho SC Espinho 2-1 Martimo Funchal Martimo Funchal SC Espinho - Martimo Funchal
16/03 16:00 AD Fafe AD Fafe 2-1 Gil Vicente Gil Vicente AD Fafe - Gil Vicente
16/03 16:00 Trofense Trofense 3-1 Chaves II Chaves II Trofense - Chaves II
16/03 21:30 Maria da Fonte Maria da Fonte 2-1 Cac. Taipas Cac. Taipas Maria da Fonte - Cac. Taipas
17/03 15:30 Amora Amora 3-1 SC Angrense SC Angrense Amora - SC Angrense
17/03 16:00 Alcains Alcains 0-2 Oleiros Oleiros Alcains - Oleiros
17/03 16:00 Loures Loures 3-1 GD Peniche GD Peniche Loures - GD Peniche
17/03 16:00 Fátima Fátima 1-0 AD Nogueirense AD Nogueirense Fátima - AD Nogueirense
17/03 16:00 Anadia FC Anadia FC 2-1 Vilafranquense Vilafranquense Anadia FC - Vilafranquense
17/03 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 1-1 SCU Torreense SCU Torreense Oliv. Hospital - SCU Torreense
17/03 16:00 Real SC Real SC 3-0 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Real SC - CD Pinhalnovense
17/03 16:00 Moura Moura 2-2 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Moura - Olímpico do Montijo
17/03 16:00 Olhanense Olhanense 1-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Olhanense - Clube Oriental Lisboa
17/03 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 4-1 Ferreiras Ferreiras Casa Pia AC - Ferreiras
17/03 16:00 Redondense Redondense 0-5 Sacavenense Sacavenense Redondense - Sacavenense
17/03 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-0 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira SU 1. Dezembro - Vasco da Gama Vidigueira
17/03 16:00 Louletano DC Louletano DC - SC Praiense SC Praiense Louletano DC - SC Praiense
17/03 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2-0 Sporting Mêda Sporting Mêda SC Penalva do Castelo - Sporting Mêda
17/03 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 1-1 Caldas SC Caldas SC Sertanense FC - Caldas SC
17/03 16:00 Santa Iria Santa Iria 2-2 SU Sintrense SU Sintrense Santa Iria - SU Sintrense
17/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-2 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Merelinense FC - Pedras Salgadas
17/03 16:00 Torcatense Torcatense 3-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Torcatense - Vilaverdense FC
17/03 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 5-1 AD Limianos AD Limianos Felgueiras 1932 - AD Limianos
17/03 16:00 Montalegre Montalegre 1-0 AD Oliveirense AD Oliveirense Montalegre - AD Oliveirense
17/03 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 0-3 FC Vizela FC Vizela SC Mirandela - FC Vizela
17/03 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 2-1 Gafanha Gafanha Pedras Rubras - Gafanha
17/03 16:00 USC Paredes USC Paredes 0-1 RD Agueda RD Agueda USC Paredes - RD Agueda
17/03 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-1 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira Lusitania FC Lourosa - CF Uniao Madeira
17/03 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 4-0 AD Sanjoanense AD Sanjoanense SC Coimbroes - AD Sanjoanense
17/03 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 0-2 Gondomar Gondomar FC Cesarense - Gondomar
17/03 16:00 Leca FC Leca FC 1-0 Lusitano FCV Lusitano FCV Leca FC - Lusitano FCV
17/03 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 0-1 Amarante FC Amarante FC CD Cinfaes - Amarante FC
17/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 3-0 Mação Mação Benfica Castelo Branco - Mação
17/03 16:00 Alverca Alverca 1-0 União de Leiria União de Leiria Alverca - União de Leiria
17/03 16:00 Mirandês Mirandês 0-2 AR São Martinho AR São Martinho Mirandês - AR São Martinho
17/03 17:00 Ideal Ideal - Armacenenses Armacenenses Ideal - Armacenenses