II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

18/08 18:00 Sporting Mêda Sporting Mêda 2-5 Gondomar Gondomar Sporting Mêda - Gondomar
19/08 12:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 3-2 Gafanha Gafanha Martimo Funchal - Gafanha
19/08 16:00 Ideal Ideal 1-2 SC Praiense SC Praiense Ideal - SC Praiense
19/08 18:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 1-1 AD Fafe AD Fafe Maria da Fonte - AD Fafe
19/08 18:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 1-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Vasco da Gama Vidigueira - Clube Oriental Lisboa
19/08 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 0-1 Moura Moura Casa Pia AC - Moura
19/08 18:00 Montalegre Montalegre 1-1 Mirandês Mirandês Montalegre - Mirandês
19/08 18:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 0-0 Amora Amora SU 1. Dezembro - Amora
19/08 18:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-1 Chaves II Chaves II Merelinense FC - Chaves II
19/08 18:00 Cac. Taipas Cac. Taipas 1-2 AD Limianos AD Limianos Cac. Taipas - AD Limianos
19/08 18:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 1-2 Trofense Trofense Felgueiras 1932 - Trofense
19/08 18:00 USC Paredes USC Paredes 3-1 SC Coimbroes SC Coimbroes USC Paredes - SC Coimbroes
19/08 18:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 1-0 SCU Torreense SCU Torreense AD Nogueirense - SCU Torreense
19/08 18:00 Armacenenses Armacenenses 1-1 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Armacenenses - CD Pinhalnovense
19/08 18:00 Oleiros Oleiros 1-1 Caldas SC Caldas SC Oleiros - Caldas SC
19/08 18:00 Alcains Alcains 2-2 Alverca Alverca Alcains - Alverca
19/08 18:00 Sacavenense Sacavenense 2-0 SC Angrense SC Angrense Sacavenense - SC Angrense
19/08 18:00 Redondense Redondense 0-2 Real SC Real SC Redondense - Real SC
19/08 18:00 Olhanense Olhanense 1-1 Louletano DC Louletano DC Olhanense - Louletano DC
19/08 18:00 Mação Mação 1-3 União de Leiria União de Leiria Mação - União de Leiria
19/08 18:00 SC Mirandela SC Mirandela 5-0 Torcatense Torcatense SC Mirandela - Torcatense
19/08 18:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 0-2 Gil Vicente Gil Vicente AD Oliveirense - Gil Vicente
19/08 18:00 FC Vizela FC Vizela 6-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC FC Vizela - Vilaverdense FC
19/08 18:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 0-1 AR São Martinho AR São Martinho Pedras Salgadas - AR São Martinho
19/08 18:00 Leca FC Leca FC 0-3 FC Cesarense FC Cesarense Leca FC - FC Cesarense
19/08 18:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 3-1 Pedras Rubras Pedras Rubras SC Penalva do Castelo - Pedras Rubras
19/08 18:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 1-1 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa CD Cinfaes - Lusitania FC Lourosa
19/08 18:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 0-1 RD Agueda RD Agueda Lusitano FCV - RD Agueda
19/08 18:00 Amarante FC Amarante FC 0-0 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira Amarante FC - CF Uniao Madeira
19/08 18:00 SC Espinho SC Espinho 1-1 AD Sanjoanense AD Sanjoanense SC Espinho - AD Sanjoanense
19/08 18:00 Fátima Fátima 1-1 Sertanense FC Sertanense FC Fátima - Sertanense FC
19/08 18:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 0-1 Anadia FC Anadia FC Oliv. Hospital - Anadia FC
19/08 18:00 Loures Loures 2-1 Santa Iria Santa Iria Loures - Santa Iria
19/08 18:00 GD Peniche GD Peniche 0-1 SU Sintrense SU Sintrense GD Peniche - SU Sintrense
19/08 18:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 4-1 Vilafranquense Vilafranquense Benfica Castelo Branco - Vilafranquense
19/08 18:00 Ferreiras Ferreiras 0-1 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Ferreiras - Olímpico do Montijo
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
24/03 16:00 Chaves II Chaves II - AR São Martinho AR São Martinho Chaves II - AR São Martinho
24/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco - Loures Loures Benfica Castelo Branco - Loures
24/03 16:00 SU Sintrense SU Sintrense - Anadia FC Anadia FC SU Sintrense - Anadia FC
24/03 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense Olhanense Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense
24/03 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa - Moura Moura Clube Oriental Lisboa - Moura
24/03 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo - Louletano DC Louletano DC Olímpico do Montijo - Louletano DC
24/03 16:00 Oleiros Oleiros - Sertanense FC Sertanense FC Oleiros - Sertanense FC
24/03 16:00 Ferreiras Ferreiras - SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Ferreiras - SU 1. Dezembro
24/03 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda - FC Cesarense FC Cesarense Sporting Mêda - FC Cesarense
24/03 16:00 Armacenenses Armacenenses - Redondense Redondense Armacenenses - Redondense
24/03 16:00 Gil Vicente Gil Vicente - Mirandês Mirandês Gil Vicente - Mirandês
24/03 16:00 GD Peniche GD Peniche - Fátima Fátima GD Peniche - Fátima
24/03 16:00 Caldas SC Caldas SC - Alverca Alverca Caldas SC - Alverca
24/03 16:00 SCU Torreense SCU Torreense - Santa Iria Santa Iria SCU Torreense - Santa Iria
24/03 16:00 Mação Mação - Alcains Alcains Mação - Alcains
24/03 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense - Oliv. Hospital Oliv. Hospital AD Nogueirense - Oliv. Hospital
24/03 16:00 Vilafranquense Vilafranquense - União de Leiria União de Leiria Vilafranquense - União de Leiria
24/03 16:00 AD Limianos AD Limianos - Torcatense Torcatense AD Limianos - Torcatense
24/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC - SC Mirandela SC Mirandela Merelinense FC - SC Mirandela
24/03 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC - Trofense Trofense Vilaverdense FC - Trofense
24/03 16:00 FC Vizela FC Vizela - Maria da Fonte Maria da Fonte FC Vizela - Maria da Fonte
24/03 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas - Montalegre Montalegre Pedras Salgadas - Montalegre
24/03 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense - AD Fafe AD Fafe AD Oliveirense - AD Fafe
24/03 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense - Gafanha Gafanha AD Sanjoanense - Gafanha
24/03 16:00 Amarante FC Amarante FC - Leca FC Leca FC Amarante FC - Leca FC
24/03 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV - USC Paredes USC Paredes Lusitano FCV - USC Paredes
24/03 16:00 SC Espinho SC Espinho - CD Cinfaes CD Cinfaes SC Espinho - CD Cinfaes
24/03 16:00 RD Agueda RD Agueda - Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa RD Agueda - Lusitania FC Lourosa
24/03 16:00 Gondomar Gondomar - Pedras Rubras Pedras Rubras Gondomar - Pedras Rubras
24/03 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas - Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Cac. Taipas - Felgueiras 1932
24/03 17:00 Ideal Ideal - Casa Pia AC Casa Pia AC Ideal - Casa Pia AC
24/03 17:00 SC Praiense SC Praiense - CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Praiense - CD Pinhalnovense
24/03 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo
24/03 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira - SC Coimbroes SC Coimbroes CF Uniao Madeira - SC Coimbroes
24/03 17:00 SC Angrense SC Angrense - Real SC Real SC SC Angrense - Real SC
25/03 17:00 Sacavenense Sacavenense - Amora Amora Sacavenense - Amora