II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

02/02 16:00 SC Espinho SC Espinho 2-0 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira SC Espinho - CF Uniao Madeira
03/02 16:00 Olhanense Olhanense 3-1 Amora Amora Olhanense - Amora
03/02 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 4-0 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Casa Pia AC - CD Pinhalnovense
03/02 16:00 Armacenenses Armacenenses 0-0 Louletano DC Louletano DC Armacenenses - Louletano DC
03/02 16:00 Sacavenense Sacavenense 1-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Sacavenense - Clube Oriental Lisboa
03/02 16:00 USC Paredes USC Paredes 2-1 FC Cesarense FC Cesarense USC Paredes - FC Cesarense
03/02 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 1-1 Caldas SC Caldas SC AD Nogueirense - Caldas SC
03/02 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 1-2 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa SC Penalva do Castelo - Lusitania FC Lourosa
03/02 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 2-3 AD Fafe AD Fafe Felgueiras 1932 - AD Fafe
03/02 16:00 Oleiros Oleiros 0-1 SCU Torreense SCU Torreense Oleiros - SCU Torreense
03/02 16:00 Montalegre Montalegre 0-0 Torcatense Torcatense Montalegre - Torcatense
03/02 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas 1-0 Gil Vicente Gil Vicente Cac. Taipas - Gil Vicente
03/02 16:00 Alcains Alcains 1-2 Santa Iria Santa Iria Alcains - Santa Iria
03/02 16:00 Redondense Redondense 2-3 Moura Moura Redondense - Moura
03/02 16:00 GD Peniche GD Peniche 0-0 Vilafranquense Vilafranquense GD Peniche - Vilafranquense
03/02 16:00 Ferreiras Ferreiras 1-3 SC Praiense SC Praiense Ferreiras - SC Praiense
03/02 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 2-2 Mirandês Mirandês Maria da Fonte - Mirandês
03/02 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 0-0 Real SC Real SC SU 1. Dezembro - Real SC
03/02 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-0 SU Sintrense SU Sintrense Benfica Castelo Branco - SU Sintrense
03/02 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 1-0 AR São Martinho AR São Martinho SC Mirandela - AR São Martinho
03/02 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 0-1 Trofense Trofense Pedras Salgadas - Trofense
03/02 16:00 FC Vizela FC Vizela 4-1 Chaves II Chaves II FC Vizela - Chaves II
03/02 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Merelinense FC - Vilaverdense FC
03/02 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 1-4 AD Limianos AD Limianos AD Oliveirense - AD Limianos
03/02 16:00 Amarante FC Amarante FC 1-1 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Amarante FC - AD Sanjoanense
03/02 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 4-2 Gafanha Gafanha CD Cinfaes - Gafanha
03/02 16:00 Leca FC Leca FC 0-0 Pedras Rubras Pedras Rubras Leca FC - Pedras Rubras
03/02 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda 0-6 RD Agueda RD Agueda Sporting Mêda - RD Agueda
03/02 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 1-0 Gondomar Gondomar Lusitano FCV - Gondomar
03/02 16:00 Fátima Fátima 0-3 Alverca Alverca Fátima - Alverca
03/02 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 2-0 Sertanense FC Sertanense FC Oliv. Hospital - Sertanense FC
03/02 16:00 Loures Loures 0-1 União de Leiria União de Leiria Loures - União de Leiria
03/02 16:00 Mação Mação 1-3 Anadia FC Anadia FC Mação - Anadia FC
03/02 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 3-0 SC Angrense SC Angrense Vasco da Gama Vidigueira - SC Angrense
03/02 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 0-0 SC Coimbroes SC Coimbroes Martimo Funchal - SC Coimbroes
03/02 17:00 Ideal Ideal 2-2 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Ideal - Olímpico do Montijo
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
16/03 16:00 SC Espinho SC Espinho 2-1 Martimo Funchal Martimo Funchal SC Espinho - Martimo Funchal
16/03 16:00 AD Fafe AD Fafe 2-1 Gil Vicente Gil Vicente AD Fafe - Gil Vicente
16/03 16:00 Trofense Trofense 3-1 Chaves II Chaves II Trofense - Chaves II
16/03 21:30 Maria da Fonte Maria da Fonte 2-1 Cac. Taipas Cac. Taipas Maria da Fonte - Cac. Taipas
17/03 15:30 Amora Amora 3-1 SC Angrense SC Angrense Amora - SC Angrense
17/03 16:00 Alcains Alcains 0-2 Oleiros Oleiros Alcains - Oleiros
17/03 16:00 Loures Loures 3-1 GD Peniche GD Peniche Loures - GD Peniche
17/03 16:00 Fátima Fátima 1-0 AD Nogueirense AD Nogueirense Fátima - AD Nogueirense
17/03 16:00 Anadia FC Anadia FC 2-1 Vilafranquense Vilafranquense Anadia FC - Vilafranquense
17/03 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 1-1 SCU Torreense SCU Torreense Oliv. Hospital - SCU Torreense
17/03 16:00 Real SC Real SC 3-0 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Real SC - CD Pinhalnovense
17/03 16:00 Moura Moura 2-2 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Moura - Olímpico do Montijo
17/03 16:00 Olhanense Olhanense 1-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Olhanense - Clube Oriental Lisboa
17/03 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 4-1 Ferreiras Ferreiras Casa Pia AC - Ferreiras
17/03 16:00 Redondense Redondense 0-5 Sacavenense Sacavenense Redondense - Sacavenense
17/03 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-0 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira SU 1. Dezembro - Vasco da Gama Vidigueira
17/03 16:00 Louletano DC Louletano DC 2-1 SC Praiense SC Praiense Louletano DC - SC Praiense
17/03 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2-1 Sporting Mêda Sporting Mêda SC Penalva do Castelo - Sporting Mêda
17/03 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 1-1 Caldas SC Caldas SC Sertanense FC - Caldas SC
17/03 16:00 Santa Iria Santa Iria 2-2 SU Sintrense SU Sintrense Santa Iria - SU Sintrense
17/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-2 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Merelinense FC - Pedras Salgadas
17/03 16:00 Torcatense Torcatense 3-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Torcatense - Vilaverdense FC
17/03 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 5-1 AD Limianos AD Limianos Felgueiras 1932 - AD Limianos
17/03 16:00 Montalegre Montalegre 1-0 AD Oliveirense AD Oliveirense Montalegre - AD Oliveirense
17/03 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 0-3 FC Vizela FC Vizela SC Mirandela - FC Vizela
17/03 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 2-1 Gafanha Gafanha Pedras Rubras - Gafanha
17/03 16:00 USC Paredes USC Paredes 0-1 RD Agueda RD Agueda USC Paredes - RD Agueda
17/03 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-1 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira Lusitania FC Lourosa - CF Uniao Madeira
17/03 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 4-0 AD Sanjoanense AD Sanjoanense SC Coimbroes - AD Sanjoanense
17/03 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 0-2 Gondomar Gondomar FC Cesarense - Gondomar
17/03 16:00 Leca FC Leca FC 1-0 Lusitano FCV Lusitano FCV Leca FC - Lusitano FCV
17/03 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 0-1 Amarante FC Amarante FC CD Cinfaes - Amarante FC
17/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 3-0 Mação Mação Benfica Castelo Branco - Mação
17/03 16:00 Alverca Alverca 1-0 União de Leiria União de Leiria Alverca - União de Leiria
17/03 16:00 Mirandês Mirandês 0-2 AR São Martinho AR São Martinho Mirandês - AR São Martinho
17/03 17:00 Ideal Ideal 0-1 Armacenenses Armacenenses Ideal - Armacenenses