II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

25/08 15:00 SC Angrense SC Angrense 3-0 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira SC Angrense - Vasco da Gama Vidigueira
26/08 16:00 SC Praiense SC Praiense 5-1 Ferreiras Ferreiras SC Praiense - Ferreiras
26/08 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 0-2 SC Espinho SC Espinho CF Uniao Madeira - SC Espinho
26/08 18:00 Louletano DC Louletano DC 1-1 Armacenenses Armacenenses Louletano DC - Armacenenses
26/08 18:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 2-1 Sacavenense Sacavenense Clube Oriental Lisboa - Sacavenense
26/08 18:00 AR São Martinho AR São Martinho 1-1 SC Mirandela SC Mirandela AR São Martinho - SC Mirandela
26/08 18:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 0-4 Casa Pia AC Casa Pia AC CD Pinhalnovense - Casa Pia AC
26/08 18:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 3-0 Ideal Ideal Olímpico do Montijo - Ideal
26/08 18:00 Real SC Real SC 1-1 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Real SC - SU 1. Dezembro
26/08 18:00 Mirandês Mirandês 1-2 Maria da Fonte Maria da Fonte Mirandês - Maria da Fonte
26/08 18:00 Torcatense Torcatense 1-1 Montalegre Montalegre Torcatense - Montalegre
26/08 18:00 Gil Vicente Gil Vicente 3-0 Cac. Taipas Cac. Taipas Gil Vicente - Cac. Taipas
26/08 18:00 Alverca Alverca 0-1 Fátima Fátima Alverca - Fátima
26/08 18:00 Santa Iria Santa Iria 0-1 Alcains Alcains Santa Iria - Alcains
26/08 18:00 Caldas SC Caldas SC 1-0 AD Nogueirense AD Nogueirense Caldas SC - AD Nogueirense
26/08 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 1-2 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo Lusitania FC Lourosa - SC Penalva do Castelo
26/08 18:00 SCU Torreense SCU Torreense 1-0 Oleiros Oleiros SCU Torreense - Oleiros
26/08 18:00 Moura Moura 2-0 Redondense Redondense Moura - Redondense
26/08 18:00 Amora Amora 2-1 Olhanense Olhanense Amora - Olhanense
26/08 18:00 SU Sintrense SU Sintrense 1-0 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco SU Sintrense - Benfica Castelo Branco
26/08 18:00 AD Fafe AD Fafe 1-2 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 AD Fafe - Felgueiras 1932
26/08 18:00 AD Limianos AD Limianos 1-2 AD Oliveirense AD Oliveirense AD Limianos - AD Oliveirense
26/08 18:00 Trofense Trofense 1-2 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Trofense - Pedras Salgadas
26/08 18:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 2-2 Merelinense FC Merelinense FC Vilaverdense FC - Merelinense FC
26/08 18:00 Chaves II Chaves II 0-1 FC Vizela FC Vizela Chaves II - FC Vizela
26/08 18:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 0-1 Leca FC Leca FC Pedras Rubras - Leca FC
26/08 18:00 Gafanha Gafanha 2-1 CD Cinfaes CD Cinfaes Gafanha - CD Cinfaes
26/08 18:00 FC Cesarense FC Cesarense 1-2 USC Paredes USC Paredes FC Cesarense - USC Paredes
26/08 18:00 RD Agueda RD Agueda 3-1 Sporting Mêda Sporting Mêda RD Agueda - Sporting Mêda
26/08 18:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-0 Amarante FC Amarante FC AD Sanjoanense - Amarante FC
26/08 18:00 Gondomar Gondomar 1-0 Lusitano FCV Lusitano FCV Gondomar - Lusitano FCV
26/08 18:00 Sertanense FC Sertanense FC 1-1 Oliv. Hospital Oliv. Hospital Sertanense FC - Oliv. Hospital
26/08 18:00 União de Leiria União de Leiria 1-0 Loures Loures União de Leiria - Loures
26/08 18:00 Anadia FC Anadia FC 2-1 Mação Mação Anadia FC - Mação
26/08 18:00 Vilafranquense Vilafranquense 1-0 GD Peniche GD Peniche Vilafranquense - GD Peniche
01/11 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 2-1 Martimo Funchal Martimo Funchal SC Coimbroes - Martimo Funchal
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
24/03 16:00 Chaves II Chaves II - AR São Martinho AR São Martinho Chaves II - AR São Martinho
24/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco - Loures Loures Benfica Castelo Branco - Loures
24/03 16:00 SU Sintrense SU Sintrense - Anadia FC Anadia FC SU Sintrense - Anadia FC
24/03 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense Olhanense Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense
24/03 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa - Moura Moura Clube Oriental Lisboa - Moura
24/03 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo - Louletano DC Louletano DC Olímpico do Montijo - Louletano DC
24/03 16:00 Oleiros Oleiros - Sertanense FC Sertanense FC Oleiros - Sertanense FC
24/03 16:00 Ferreiras Ferreiras - SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Ferreiras - SU 1. Dezembro
24/03 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda - FC Cesarense FC Cesarense Sporting Mêda - FC Cesarense
24/03 16:00 Armacenenses Armacenenses - Redondense Redondense Armacenenses - Redondense
24/03 16:00 Gil Vicente Gil Vicente - Mirandês Mirandês Gil Vicente - Mirandês
24/03 16:00 GD Peniche GD Peniche - Fátima Fátima GD Peniche - Fátima
24/03 16:00 Caldas SC Caldas SC - Alverca Alverca Caldas SC - Alverca
24/03 16:00 SCU Torreense SCU Torreense - Santa Iria Santa Iria SCU Torreense - Santa Iria
24/03 16:00 Mação Mação - Alcains Alcains Mação - Alcains
24/03 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense - Oliv. Hospital Oliv. Hospital AD Nogueirense - Oliv. Hospital
24/03 16:00 Vilafranquense Vilafranquense - União de Leiria União de Leiria Vilafranquense - União de Leiria
24/03 16:00 AD Limianos AD Limianos - Torcatense Torcatense AD Limianos - Torcatense
24/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC - SC Mirandela SC Mirandela Merelinense FC - SC Mirandela
24/03 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC - Trofense Trofense Vilaverdense FC - Trofense
24/03 16:00 FC Vizela FC Vizela - Maria da Fonte Maria da Fonte FC Vizela - Maria da Fonte
24/03 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas - Montalegre Montalegre Pedras Salgadas - Montalegre
24/03 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense - AD Fafe AD Fafe AD Oliveirense - AD Fafe
24/03 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense - Gafanha Gafanha AD Sanjoanense - Gafanha
24/03 16:00 Amarante FC Amarante FC - Leca FC Leca FC Amarante FC - Leca FC
24/03 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV - USC Paredes USC Paredes Lusitano FCV - USC Paredes
24/03 16:00 SC Espinho SC Espinho - CD Cinfaes CD Cinfaes SC Espinho - CD Cinfaes
24/03 16:00 RD Agueda RD Agueda - Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa RD Agueda - Lusitania FC Lourosa
24/03 16:00 Gondomar Gondomar - Pedras Rubras Pedras Rubras Gondomar - Pedras Rubras
24/03 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas - Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Cac. Taipas - Felgueiras 1932
24/03 17:00 Ideal Ideal - Casa Pia AC Casa Pia AC Ideal - Casa Pia AC
24/03 17:00 SC Praiense SC Praiense - CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Praiense - CD Pinhalnovense
24/03 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo
24/03 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira - SC Coimbroes SC Coimbroes CF Uniao Madeira - SC Coimbroes
24/03 17:00 SC Angrense SC Angrense - Real SC Real SC SC Angrense - Real SC
25/03 17:00 Sacavenense Sacavenense - Amora Amora Sacavenense - Amora