II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

19/04 16:00 SC Angrense SC Angrense 2-0 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Angrense - CD Pinhalnovense
19/04 17:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 4-0 Redondense Redondense Casa Pia AC - Redondense
19/04 17:00 Chaves II Chaves II 1-2 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Chaves II - Vilaverdense FC
20/04 17:00 Mação Mação 0-2 Sertanense FC Sertanense FC Mação - Sertanense FC
20/04 17:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-0 Real SC Real SC Clube Oriental Lisboa - Real SC
20/04 17:00 FC Vizela FC Vizela 3-1 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 FC Vizela - Felgueiras 1932
20/04 17:00 Ferreiras Ferreiras 0-5 Olhanense Olhanense Ferreiras - Olhanense
20/04 17:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 1-2 Anadia FC Anadia FC AD Nogueirense - Anadia FC
20/04 17:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 2-0 Fátima Fátima Benfica Castelo Branco - Fátima
20/04 17:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 1-1 Louletano DC Louletano DC Vasco da Gama Vidigueira - Louletano DC
20/04 17:00 Ideal Ideal 3-0 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Ideal - SU 1. Dezembro
20/04 17:00 Armacenenses Armacenenses 1-1 Amora Amora Armacenenses - Amora
20/04 17:00 Oleiros Oleiros 1-0 Santa Iria Santa Iria Oleiros - Santa Iria
20/04 17:00 Sporting Mêda Sporting Mêda 0-2 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa Sporting Mêda - Lusitania FC Lourosa
20/04 17:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-2 Maria da Fonte Maria da Fonte Merelinense FC - Maria da Fonte
20/04 17:00 SCU Torreense SCU Torreense 0-0 Alverca Alverca SCU Torreense - Alverca
20/04 17:00 Sacavenense Sacavenense 2-2 Moura Moura Sacavenense - Moura
20/04 17:00 Vilafranquense Vilafranquense 2-0 SU Sintrense SU Sintrense Vilafranquense - SU Sintrense
20/04 17:00 Caldas SC Caldas SC 0-2 União de Leiria União de Leiria Caldas SC - União de Leiria
20/04 17:00 Loures Loures 2-1 Alcains Alcains Loures - Alcains
20/04 17:00 SC Mirandela SC Mirandela 1-1 Montalegre Montalegre SC Mirandela - Montalegre
20/04 17:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-1 AR São Martinho AR São Martinho Gil Vicente - AR São Martinho
20/04 17:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-3 AD Fafe AD Fafe Pedras Salgadas - AD Fafe
20/04 17:00 AD Limianos AD Limianos 2-0 Mirandês Mirandês AD Limianos - Mirandês
20/04 17:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 3-0 Torcatense Torcatense AD Oliveirense - Torcatense
20/04 17:00 Cac. Taipas Cac. Taipas 0-3 Trofense Trofense Cac. Taipas - Trofense
20/04 17:00 Amarante FC Amarante FC 1-0 USC Paredes USC Paredes Amarante FC - USC Paredes
20/04 17:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 2-1 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo CD Cinfaes - SC Penalva do Castelo
20/04 17:00 Gondomar Gondomar 6-1 Gafanha Gafanha Gondomar - Gafanha
20/04 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 2-2 FC Cesarense FC Cesarense Martimo Funchal - FC Cesarense
20/04 17:00 RD Agueda RD Agueda 0-0 Pedras Rubras Pedras Rubras RD Agueda - Pedras Rubras
20/04 17:00 SC Espinho SC Espinho 1-0 Leca FC Leca FC SC Espinho - Leca FC
20/04 17:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 3-2 SC Coimbroes SC Coimbroes Lusitano FCV - SC Coimbroes
20/04 17:00 GD Peniche GD Peniche 1-2 Oliv. Hospital Oliv. Hospital GD Peniche - Oliv. Hospital
20/04 17:00 SC Praiense SC Praiense 3-1 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo SC Praiense - Olímpico do Montijo
01/05 17:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 0-1 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira AD Sanjoanense - CF Uniao Madeira
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/05 16:00 AD Fafe AD Fafe 0-1 SC Praiense SC Praiense AD Fafe - SC Praiense
25/05 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0 SC Espinho SC Espinho Casa Pia AC - SC Espinho
25/05 18:00 Vilafranquense Vilafranquense 2-0 FC Vizela FC Vizela Vilafranquense - FC Vizela
25/05 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-3 União de Leiria União de Leiria Lusitania FC Lourosa - União de Leiria