II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

15/09 17:00 SC Angrense SC Angrense 4-0 Redondense Redondense SC Angrense - Redondense
15/09 17:00 Gil Vicente Gil Vicente 3-2 Montalegre Montalegre Gil Vicente - Montalegre
16/09 16:00 Anadia FC Anadia FC 5-0 Santa Iria Santa Iria Anadia FC - Santa Iria
16/09 16:00 Real SC Real SC 1-1 Ideal Ideal Real SC - Ideal
16/09 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-0 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Clube Oriental Lisboa - SU 1. Dezembro
16/09 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 1-2 Olhanense Olhanense Olímpico do Montijo - Olhanense
16/09 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1-2 Amora Amora CD Pinhalnovense - Amora
16/09 16:00 Louletano DC Louletano DC 2-2 Moura Moura Louletano DC - Moura
16/09 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 3-1 Mação Mação AD Nogueirense - Mação
16/09 16:00 Oleiros Oleiros 3-1 GD Peniche GD Peniche Oleiros - GD Peniche
16/09 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 2-2 Fátima Fátima SCU Torreense - Fátima
16/09 16:00 Caldas SC Caldas SC 2-0 Alcains Alcains Caldas SC - Alcains
16/09 16:00 Alverca Alverca 0-3 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Alverca - Benfica Castelo Branco
16/09 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 1-0 Loures Loures Vilafranquense - Loures
16/09 16:00 Sacavenense Sacavenense 2-0 Ferreiras Ferreiras Sacavenense - Ferreiras
16/09 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 1-2 Armacenenses Armacenenses Vasco da Gama Vidigueira - Armacenenses
16/09 16:00 União de Leiria União de Leiria 3-0 Sertanense FC Sertanense FC União de Leiria - Sertanense FC
16/09 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 2-2 Oliv. Hospital Oliv. Hospital SU Sintrense - Oliv. Hospital
16/09 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 0-2 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Vilaverdense FC - Felgueiras 1932
16/09 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas 4-0 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Cac. Taipas - Pedras Salgadas
16/09 16:00 AR São Martinho AR São Martinho 2-0 AD Fafe AD Fafe AR São Martinho - AD Fafe
16/09 16:00 Chaves II Chaves II 4-2 SC Mirandela SC Mirandela Chaves II - SC Mirandela
16/09 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 0-10 FC Vizela FC Vizela AD Oliveirense - FC Vizela
16/09 16:00 Trofense Trofense 4-0 Torcatense Torcatense Trofense - Torcatense
16/09 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 1-0 SC Espinho SC Espinho Pedras Rubras - SC Espinho
16/09 16:00 RD Agueda RD Agueda 2-0 Leca FC Leca FC RD Agueda - Leca FC
16/09 16:00 Gondomar Gondomar 4-0 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo Gondomar - SC Penalva do Castelo
16/09 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 2-1 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa SC Coimbroes - Lusitania FC Lourosa
16/09 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 1-0 CD Cinfaes CD Cinfaes AD Sanjoanense - CD Cinfaes
16/09 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda 0-3 Amarante FC Amarante FC Sporting Mêda - Amarante FC
16/09 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 3-2 Martimo Funchal Martimo Funchal Lusitano FCV - Martimo Funchal
16/09 16:00 Gafanha Gafanha 2-1 FC Cesarense FC Cesarense Gafanha - FC Cesarense
16/09 16:00 AD Limianos AD Limianos 1-2 Maria da Fonte Maria da Fonte AD Limianos - Maria da Fonte
16/09 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 1-0 USC Paredes USC Paredes CF Uniao Madeira - USC Paredes
16/09 18:00 Mirandês Mirandês 0-0 Merelinense FC Merelinense FC Mirandês - Merelinense FC
20/12 17:00 SC Praiense SC Praiense 2-1 Casa Pia AC Casa Pia AC SC Praiense - Casa Pia AC
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
16/03 16:00 SC Espinho SC Espinho 2-1 Martimo Funchal Martimo Funchal SC Espinho - Martimo Funchal
16/03 16:00 AD Fafe AD Fafe 2-1 Gil Vicente Gil Vicente AD Fafe - Gil Vicente
16/03 16:00 Trofense Trofense 3-1 Chaves II Chaves II Trofense - Chaves II
16/03 21:30 Maria da Fonte Maria da Fonte 2-1 Cac. Taipas Cac. Taipas Maria da Fonte - Cac. Taipas
17/03 15:30 Amora Amora 3-1 SC Angrense SC Angrense Amora - SC Angrense
17/03 16:00 Alcains Alcains 0-2 Oleiros Oleiros Alcains - Oleiros
17/03 16:00 Loures Loures 3-1 GD Peniche GD Peniche Loures - GD Peniche
17/03 16:00 Fátima Fátima 1-0 AD Nogueirense AD Nogueirense Fátima - AD Nogueirense
17/03 16:00 Anadia FC Anadia FC 2-1 Vilafranquense Vilafranquense Anadia FC - Vilafranquense
17/03 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 1-1 SCU Torreense SCU Torreense Oliv. Hospital - SCU Torreense
17/03 16:00 Real SC Real SC 3-0 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Real SC - CD Pinhalnovense
17/03 16:00 Moura Moura 2-2 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Moura - Olímpico do Montijo
17/03 16:00 Olhanense Olhanense 1-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Olhanense - Clube Oriental Lisboa
17/03 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 4-1 Ferreiras Ferreiras Casa Pia AC - Ferreiras
17/03 16:00 Redondense Redondense 0-5 Sacavenense Sacavenense Redondense - Sacavenense
17/03 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-0 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira SU 1. Dezembro - Vasco da Gama Vidigueira
17/03 16:00 Louletano DC Louletano DC 2-1 SC Praiense SC Praiense Louletano DC - SC Praiense
17/03 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2-1 Sporting Mêda Sporting Mêda SC Penalva do Castelo - Sporting Mêda
17/03 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 1-1 Caldas SC Caldas SC Sertanense FC - Caldas SC
17/03 16:00 Santa Iria Santa Iria 2-2 SU Sintrense SU Sintrense Santa Iria - SU Sintrense
17/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-2 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Merelinense FC - Pedras Salgadas
17/03 16:00 Torcatense Torcatense 3-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Torcatense - Vilaverdense FC
17/03 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 5-1 AD Limianos AD Limianos Felgueiras 1932 - AD Limianos
17/03 16:00 Montalegre Montalegre 1-0 AD Oliveirense AD Oliveirense Montalegre - AD Oliveirense
17/03 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 0-3 FC Vizela FC Vizela SC Mirandela - FC Vizela
17/03 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 2-1 Gafanha Gafanha Pedras Rubras - Gafanha
17/03 16:00 USC Paredes USC Paredes 0-1 RD Agueda RD Agueda USC Paredes - RD Agueda
17/03 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-1 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira Lusitania FC Lourosa - CF Uniao Madeira
17/03 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 4-0 AD Sanjoanense AD Sanjoanense SC Coimbroes - AD Sanjoanense
17/03 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 0-2 Gondomar Gondomar FC Cesarense - Gondomar
17/03 16:00 Leca FC Leca FC 1-0 Lusitano FCV Lusitano FCV Leca FC - Lusitano FCV
17/03 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 0-1 Amarante FC Amarante FC CD Cinfaes - Amarante FC
17/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 3-0 Mação Mação Benfica Castelo Branco - Mação
17/03 16:00 Alverca Alverca 1-0 União de Leiria União de Leiria Alverca - União de Leiria
17/03 16:00 Mirandês Mirandês 0-2 AR São Martinho AR São Martinho Mirandês - AR São Martinho
17/03 17:00 Ideal Ideal 0-1 Armacenenses Armacenenses Ideal - Armacenenses