II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

23/09 12:00 Olhanense Olhanense 1-1 SC Praiense SC Praiense Olhanense - SC Praiense
23/09 16:00 FC Vizela FC Vizela 2-0 Cac. Taipas Cac. Taipas FC Vizela - Cac. Taipas
23/09 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 6-0 Oleiros Oleiros Benfica Castelo Branco - Oleiros
23/09 16:00 Loures Loures 0-0 Caldas SC Caldas SC Loures - Caldas SC
23/09 16:00 Fátima Fátima 3-2 União de Leiria União de Leiria Fátima - União de Leiria
23/09 16:00 Alcains Alcains 0-4 SU Sintrense SU Sintrense Alcains - SU Sintrense
23/09 16:00 Moura Moura 1-3 Real SC Real SC Moura - Real SC
23/09 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 5-0 SC Angrense SC Angrense Casa Pia AC - SC Angrense
23/09 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 3-2 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SU 1. Dezembro - CD Pinhalnovense
23/09 16:00 Amora Amora 1-0 Louletano DC Louletano DC Amora - Louletano DC
23/09 16:00 Armacenenses Armacenenses 2-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Armacenenses - Clube Oriental Lisboa
23/09 16:00 GD Peniche GD Peniche 0-1 AD Nogueirense AD Nogueirense GD Peniche - AD Nogueirense
23/09 16:00 Torcatense Torcatense 2-1 Mirandês Mirandês Torcatense - Mirandês
23/09 16:00 Mação Mação 1-4 SCU Torreense SCU Torreense Mação - SCU Torreense
23/09 16:00 Ferreiras Ferreiras 1-3 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira Ferreiras - Vasco da Gama Vidigueira
23/09 16:00 Redondense Redondense 0-1 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Redondense - Olímpico do Montijo
23/09 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 3-2 Anadia FC Anadia FC Sertanense FC - Anadia FC
23/09 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 0-1 Vilafranquense Vilafranquense Oliv. Hospital - Vilafranquense
23/09 16:00 Santa Iria Santa Iria 3-2 Alverca Alverca Santa Iria - Alverca
23/09 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 1-1 Chaves II Chaves II Felgueiras 1932 - Chaves II
23/09 16:00 AD Fafe AD Fafe 1-3 Trofense Trofense AD Fafe - Trofense
23/09 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-2 AD Oliveirense AD Oliveirense Merelinense FC - AD Oliveirense
23/09 16:00 Montalegre Montalegre 0-3 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Montalegre - Vilaverdense FC
23/09 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 2-1 Gil Vicente Gil Vicente SC Mirandela - Gil Vicente
23/09 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-1 AD Limianos AD Limianos Pedras Salgadas - AD Limianos
23/09 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 0-1 AR São Martinho AR São Martinho Maria da Fonte - AR São Martinho
23/09 16:00 USC Paredes USC Paredes 2-0 AD Sanjoanense AD Sanjoanense USC Paredes - AD Sanjoanense
23/09 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 1-1 SC Coimbroes SC Coimbroes FC Cesarense - SC Coimbroes
23/09 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-1 Pedras Rubras Pedras Rubras Lusitania FC Lourosa - Pedras Rubras
23/09 16:00 Amarante FC Amarante FC 0-2 Lusitano FCV Lusitano FCV Amarante FC - Lusitano FCV
23/09 16:00 SC Espinho SC Espinho 3-1 Sporting Mêda Sporting Mêda SC Espinho - Sporting Mêda
23/09 16:00 Leca FC Leca FC 1-2 Gafanha Gafanha Leca FC - Gafanha
23/09 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 1-2 Gondomar Gondomar CD Cinfaes - Gondomar
23/09 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2-0 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira SC Penalva do Castelo - CF Uniao Madeira
23/09 17:00 Ideal Ideal 0-0 Sacavenense Sacavenense Ideal - Sacavenense
23/09 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 0-0 RD Agueda RD Agueda Martimo Funchal - RD Agueda
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
16/03 16:00 SC Espinho SC Espinho 2-1 Martimo Funchal Martimo Funchal SC Espinho - Martimo Funchal
16/03 16:00 AD Fafe AD Fafe 2-1 Gil Vicente Gil Vicente AD Fafe - Gil Vicente
16/03 16:00 Trofense Trofense 3-1 Chaves II Chaves II Trofense - Chaves II
16/03 21:30 Maria da Fonte Maria da Fonte 2-1 Cac. Taipas Cac. Taipas Maria da Fonte - Cac. Taipas
17/03 15:30 Amora Amora 3-1 SC Angrense SC Angrense Amora - SC Angrense
17/03 16:00 Alcains Alcains 0-2 Oleiros Oleiros Alcains - Oleiros
17/03 16:00 Loures Loures 3-1 GD Peniche GD Peniche Loures - GD Peniche
17/03 16:00 Fátima Fátima 1-0 AD Nogueirense AD Nogueirense Fátima - AD Nogueirense
17/03 16:00 Anadia FC Anadia FC 2-1 Vilafranquense Vilafranquense Anadia FC - Vilafranquense
17/03 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 1-1 SCU Torreense SCU Torreense Oliv. Hospital - SCU Torreense
17/03 16:00 Real SC Real SC 3-0 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Real SC - CD Pinhalnovense
17/03 16:00 Moura Moura 2-2 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Moura - Olímpico do Montijo
17/03 16:00 Olhanense Olhanense 1-1 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa Olhanense - Clube Oriental Lisboa
17/03 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 4-1 Ferreiras Ferreiras Casa Pia AC - Ferreiras
17/03 16:00 Redondense Redondense 0-5 Sacavenense Sacavenense Redondense - Sacavenense
17/03 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-0 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira SU 1. Dezembro - Vasco da Gama Vidigueira
17/03 16:00 Louletano DC Louletano DC 2-1 SC Praiense SC Praiense Louletano DC - SC Praiense
17/03 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 2-1 Sporting Mêda Sporting Mêda SC Penalva do Castelo - Sporting Mêda
17/03 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 1-1 Caldas SC Caldas SC Sertanense FC - Caldas SC
17/03 16:00 Santa Iria Santa Iria 2-2 SU Sintrense SU Sintrense Santa Iria - SU Sintrense
17/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 2-2 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Merelinense FC - Pedras Salgadas
17/03 16:00 Torcatense Torcatense 3-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Torcatense - Vilaverdense FC
17/03 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 5-1 AD Limianos AD Limianos Felgueiras 1932 - AD Limianos
17/03 16:00 Montalegre Montalegre 1-0 AD Oliveirense AD Oliveirense Montalegre - AD Oliveirense
17/03 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 0-3 FC Vizela FC Vizela SC Mirandela - FC Vizela
17/03 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 2-1 Gafanha Gafanha Pedras Rubras - Gafanha
17/03 16:00 USC Paredes USC Paredes 0-1 RD Agueda RD Agueda USC Paredes - RD Agueda
17/03 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-1 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira Lusitania FC Lourosa - CF Uniao Madeira
17/03 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 4-0 AD Sanjoanense AD Sanjoanense SC Coimbroes - AD Sanjoanense
17/03 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 0-2 Gondomar Gondomar FC Cesarense - Gondomar
17/03 16:00 Leca FC Leca FC 1-0 Lusitano FCV Lusitano FCV Leca FC - Lusitano FCV
17/03 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 0-1 Amarante FC Amarante FC CD Cinfaes - Amarante FC
17/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 3-0 Mação Mação Benfica Castelo Branco - Mação
17/03 16:00 Alverca Alverca 1-0 União de Leiria União de Leiria Alverca - União de Leiria
17/03 16:00 Mirandês Mirandês 0-2 AR São Martinho AR São Martinho Mirandês - AR São Martinho
17/03 17:00 Ideal Ideal 0-1 Armacenenses Armacenenses Ideal - Armacenenses