II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

05/10 17:00 SC Praiense SC Praiense 3-0 Moura Moura SC Praiense - Moura
06/10 16:00 SC Angrense SC Angrense 1-1 Olhanense Olhanense SC Angrense - Olhanense
07/10 12:00 Ferreiras Ferreiras 0-2 Ideal Ideal Ferreiras - Ideal
07/10 16:00 FC Vizela FC Vizela 2-0 Merelinense FC Merelinense FC FC Vizela - Merelinense FC
07/10 16:00 Mirandês Mirandês 0-1 AD Fafe AD Fafe Mirandês - AD Fafe
07/10 16:00 Real SC Real SC 2-0 Amora Amora Real SC - Amora
07/10 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 4-1 Redondense Redondense Clube Oriental Lisboa - Redondense
07/10 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 1-0 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Olímpico do Montijo - SU 1. Dezembro
07/10 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1-1 Louletano DC Louletano DC CD Pinhalnovense - Louletano DC
07/10 16:00 Alverca Alverca 0-1 Sertanense FC Sertanense FC Alverca - Sertanense FC
07/10 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 0-1 Loures Loures AD Nogueirense - Loures
07/10 16:00 Oleiros Oleiros 4-0 Mação Mação Oleiros - Mação
07/10 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 2-0 Alcains Alcains SCU Torreense - Alcains
07/10 16:00 GD Peniche GD Peniche 0-1 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco GD Peniche - Benfica Castelo Branco
07/10 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 2-0 Santa Iria Santa Iria Vilafranquense - Santa Iria
07/10 16:00 Chaves II Chaves II 5-1 Torcatense Torcatense Chaves II - Torcatense
07/10 16:00 Sacavenense Sacavenense 4-2 Armacenenses Armacenenses Sacavenense - Armacenenses
07/10 16:00 Caldas SC Caldas SC 0-2 Oliv. Hospital Oliv. Hospital Caldas SC - Oliv. Hospital
07/10 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 2-1 Fátima Fátima SU Sintrense - Fátima
07/10 16:00 AR São Martinho AR São Martinho 1-1 Trofense Trofense AR São Martinho - Trofense
07/10 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 0-2 Maria da Fonte Maria da Fonte Vilaverdense FC - Maria da Fonte
07/10 16:00 AD Limianos AD Limianos 1-2 Montalegre Montalegre AD Limianos - Montalegre
07/10 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 0-1 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Gil Vicente - Felgueiras 1932
07/10 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas 1-3 SC Mirandela SC Mirandela Cac. Taipas - SC Mirandela
07/10 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 1-2 Pedras Salgadas Pedras Salgadas AD Oliveirense - Pedras Salgadas
07/10 16:00 Amarante FC Amarante FC 0-4 SC Espinho SC Espinho Amarante FC - SC Espinho
07/10 16:00 RD Agueda RD Agueda 0-0 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo RD Agueda - SC Penalva do Castelo
07/10 16:00 Gondomar Gondomar 1-0 USC Paredes USC Paredes Gondomar - USC Paredes
07/10 16:00 Gafanha Gafanha 2-1 SC Coimbroes SC Coimbroes Gafanha - SC Coimbroes
07/10 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 2-2 FC Cesarense FC Cesarense Pedras Rubras - FC Cesarense
07/10 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-3 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa AD Sanjoanense - Lusitania FC Lourosa
07/10 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda 1-4 Martimo Funchal Martimo Funchal Sporting Mêda - Martimo Funchal
07/10 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 0-1 CD Cinfaes CD Cinfaes Lusitano FCV - CD Cinfaes
07/10 16:00 União de Leiria União de Leiria 1-1 Anadia FC Anadia FC União de Leiria - Anadia FC
07/10 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 3-0 Casa Pia AC Casa Pia AC Vasco da Gama Vidigueira - Casa Pia AC
07/10 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 2-1 Leca FC Leca FC CF Uniao Madeira - Leca FC
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
24/03 16:00 Chaves II Chaves II 0-2 AR São Martinho AR São Martinho Chaves II - AR São Martinho
24/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 1-0 Loures Loures Benfica Castelo Branco - Loures
24/03 16:00 SU Sintrense SU Sintrense 0-3 Anadia FC Anadia FC SU Sintrense - Anadia FC
24/03 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira 1-3 Olhanense Olhanense Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense
24/03 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 1-0 Moura Moura Clube Oriental Lisboa - Moura
24/03 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 0-1 Louletano DC Louletano DC Olímpico do Montijo - Louletano DC
24/03 16:00 Oleiros Oleiros 1-1 Sertanense FC Sertanense FC Oleiros - Sertanense FC
24/03 16:00 Ferreiras Ferreiras 1-2 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Ferreiras - SU 1. Dezembro
24/03 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda 3-3 FC Cesarense FC Cesarense Sporting Mêda - FC Cesarense
24/03 16:00 Armacenenses Armacenenses 3-0 Redondense Redondense Armacenenses - Redondense
24/03 16:00 Gil Vicente Gil Vicente 2-0 Mirandês Mirandês Gil Vicente - Mirandês
24/03 16:00 GD Peniche GD Peniche 2-0 Fátima Fátima GD Peniche - Fátima
24/03 16:00 Caldas SC Caldas SC 1-0 Alverca Alverca Caldas SC - Alverca
24/03 16:00 SCU Torreense SCU Torreense 0-0 Santa Iria Santa Iria SCU Torreense - Santa Iria
24/03 16:00 Mação Mação 0-3 Alcains Alcains Mação - Alcains
24/03 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense 1-0 Oliv. Hospital Oliv. Hospital AD Nogueirense - Oliv. Hospital
24/03 16:00 Vilafranquense Vilafranquense 3-2 União de Leiria União de Leiria Vilafranquense - União de Leiria
24/03 16:00 AD Limianos AD Limianos 3-0 Torcatense Torcatense AD Limianos - Torcatense
24/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 0-0 SC Mirandela SC Mirandela Merelinense FC - SC Mirandela
24/03 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 1-5 Trofense Trofense Vilaverdense FC - Trofense
24/03 16:00 FC Vizela FC Vizela 3-0 Maria da Fonte Maria da Fonte FC Vizela - Maria da Fonte
24/03 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-2 Montalegre Montalegre Pedras Salgadas - Montalegre
24/03 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense 1-1 AD Fafe AD Fafe AD Oliveirense - AD Fafe
24/03 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-0 Gafanha Gafanha AD Sanjoanense - Gafanha
24/03 16:00 Amarante FC Amarante FC 0-1 Leca FC Leca FC Amarante FC - Leca FC
24/03 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 2-0 USC Paredes USC Paredes Lusitano FCV - USC Paredes
24/03 16:00 SC Espinho SC Espinho 3-1 CD Cinfaes CD Cinfaes SC Espinho - CD Cinfaes
24/03 16:00 RD Agueda RD Agueda 0-0 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa RD Agueda - Lusitania FC Lourosa
24/03 16:00 Gondomar Gondomar 1-1 Pedras Rubras Pedras Rubras Gondomar - Pedras Rubras
24/03 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas 1-2 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Cac. Taipas - Felgueiras 1932
24/03 17:00 Ideal Ideal 0-2 Casa Pia AC Casa Pia AC Ideal - Casa Pia AC
24/03 17:00 SC Praiense SC Praiense 4-1 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Praiense - CD Pinhalnovense
24/03 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 2-0 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo
24/03 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 0-0 SC Coimbroes SC Coimbroes CF Uniao Madeira - SC Coimbroes
24/03 17:00 SC Angrense SC Angrense 3-3 Real SC Real SC SC Angrense - Real SC
25/04 17:00 Sacavenense Sacavenense - Amora Amora Sacavenense - Amora