KNVB Beker KNVB Beker

Word fan van KNVB Beker!
Facebook
RSS Feed van KNVB Beker Download kalender van KNVB Beker

Laatste nieuws uit KNVB Beker

 

Supporters

1. Ajax Ajax
2. PSV PSV
3. Feyenoord Feyenoord
4. FC Twente FC Twente
5. AZ Alkmaar AZ Alkmaar
6. ADO Den Haag ADO Den Haag
7. NAC NAC
8. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
9. FC Groningen FC Groningen
10. MVV MVV
11. Den Bosch Den Bosch
12. Heerenveen Heerenveen
13. Utrecht Utrecht
14. Willem II Willem II
15. Fortuna Sittard Fortuna Sittard
16. De Graafschap De Graafschap
17. Vitesse Vitesse
18. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
19. VVV-Venlo VVV-Venlo
20. NEC NEC
21. Eindhoven Eindhoven
22. RKC RKC
23. Heracles Heracles
24. Dordrecht Dordrecht
25. Zwolle Zwolle
26. Excelsior Excelsior
27. Telstar Telstar
28. FC Volendam FC Volendam
29. Helmond Sport Helmond Sport
30. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
31. Emmen Emmen
32. Cambuur Cambuur
33. Almere City Almere City
34. IJsselmeervogels IJsselmeervogels
35. Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
36. Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
37. SC Genemuiden SC Genemuiden
38. ASWH ASWH
39. EVV EVV
40. De Treffers Kegro De Treffers Kegro
41. Kozakken Boys Kozakken Boys
42. GVVV GVVV
43. Harkemase Boys Harkemase Boys
44. Gemert Gemert
45. JVC Cuyk JVC Cuyk
46. Spakenburg Spakenburg
47. Katwijk Katwijk
48. ACV ACV
49. Be Quick 1887 Be Quick 1887
50. Groene Ster Groene Ster
Kalender / Voetbaluitslagen
19/09 17:00 Zwaluwen Zwaluwen 2-3 Den Bosch Den Bosch Zwaluwen - Den Bosch
19/09 18:30 RKC RKC 1-0 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam RKC - Sparta Rotterdam
19/09 19:45 Barendrecht Barendrecht 1-3 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Barendrecht - Go Ahead Eagles
19/09 19:45 Quick Boys Quick Boys 1-3 FC Volendam FC Volendam Quick Boys - FC Volendam
19/09 19:45 Helmond Sport Helmond Sport 1-5 Cambuur Cambuur Helmond Sport - Cambuur
19/09 19:45 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys 0-2 Heracles Heracles Rijnsburgse Boys - Heracles
19/09 19:45 GVVV GVVV 1-0 Dordrecht Dordrecht GVVV - Dordrecht
19/09 19:45 Emmen Emmen 1-3 NEC NEC Emmen - NEC
19/09 19:45 Kozakken Boys Kozakken Boys P1-1  De Graafschap De Graafschap Kozakken Boys - De Graafschap
19/09 19:45 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 0-1 Eindhoven Eindhoven Sparta Nijkerk - Eindhoven
19/09 19:45 SC Genemuiden SC Genemuiden 1-3 De Treffers Kegro De Treffers Kegro SC Genemuiden - De Treffers Kegro
19/09 19:45 Noordwijk Noordwijk 0-1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard Noordwijk - Fortuna Sittard
19/09 19:45 FC Oss FC Oss 0-2 Almere City Almere City FC Oss - Almere City
19/09 20:45 MVV MVV 2-3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar MVV - AZ Alkmaar
20/09 17:00 Capelle Capelle 0-5 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Capelle - Roda JC Kerkrade
20/09 17:00 Swift Swift P0-0  Vitesse Vitesse Swift - Vitesse
20/09 18:30 Scheveningen Scheveningen 1-5 Ajax Ajax Scheveningen - Ajax
20/09 19:45 FC Lisse FC Lisse P2-2  HSV Hoek HSV Hoek FC Lisse - HSV Hoek
20/09 19:45 ASV De Dijk ASV De Dijk 2-1 Hardenberg Hardenberg ASV De Dijk - Hardenberg
20/09 19:45 Katwijk Katwijk 4-0 Ter Leede Ter Leede Katwijk - Ter Leede
20/09 19:45 ONS Sneek ONS Sneek 1-3 FC Twente FC Twente ONS Sneek - FC Twente
20/09 19:45 Apeldoorn CSV Apeldoorn CSV 2-4 Willem II Willem II Apeldoorn CSV - Willem II
20/09 19:45 VVSB VVSB 4-1 Telstar Telstar VVSB - Telstar
20/09 19:45 Achilles´29 Achilles´29 4-3 NAC NAC Achilles´29 - NAC
20/09 19:45 Excelsior Excelsior 1-2 Heerenveen Heerenveen Excelsior - Heerenveen
20/09 19:45 Staphorst Staphorst 2-3 Koninklijke HFC Koninklijke HFC Staphorst - Koninklijke HFC
20/09 19:45 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 0-6 Utrecht Utrecht Ajax Amateurs - Utrecht
20/09 20:45 Feyenoord Feyenoord 2-0 ADO Den Haag ADO Den Haag Feyenoord - ADO Den Haag
21/09 17:00 De Meern (Zon) De Meern (Zon) 0-5 Zwolle Zwolle De Meern (Zon) - Zwolle
21/09 18:30 USV Hercules USV Hercules 2-4 FC Groningen FC Groningen USV Hercules - FC Groningen
21/09 19:45 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 0-3 VVV-Venlo VVV-Venlo Blauw Geel '38 - VVV-Venlo
21/09 20:45 SDCP SDCP 0-4 PSV PSV SDCP - PSV
Topschutters
  Speler Goals
1. GVVV de Graaf 4
2. Capelle van der Sande 4
3. Ajax Dolberg 3
4. SC Genemuiden Kavak 3
5. Capelle van der Made 3
6. Roda JC Kerkrade Djim Ndogo 2
7. Den Bosch Blummel 2
8. Utrecht Dessers 2
9. Heerenveen Zeneli 2
10. Cambuur van Kippersluis 2