KNVB Beker KNVB Beker

Word fan van KNVB Beker!
Facebook
RSS Feed van KNVB Beker Download kalender van KNVB Beker

Laatste nieuws uit KNVB Beker

 
Betfirst 100% stortingsbonus tot wel €200:

MVV MVV wint Gelijk Roda JC Kerkrade wint MVV
Je wint €540 Je wint €700 Je wint €490

Telstar Telstar wint Gelijk Den Bosch wint Telstar
Je wint €630 Je wint €710 Je wint €430

Supporters

1. Ajax Ajax
2. PSV PSV
3. Feyenoord Feyenoord
4. FC Twente FC Twente
5. AZ Alkmaar AZ Alkmaar
6. ADO Den Haag ADO Den Haag
7. NAC NAC
8. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
9. FC Groningen FC Groningen
10. MVV MVV
11. Fortuna Sittard Fortuna Sittard
12. Den Bosch Den Bosch
13. Heerenveen Heerenveen
14. Utrecht Utrecht
15. Willem II Willem II
16. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
17. De Graafschap De Graafschap
18. Vitesse Vitesse
19. VVV-Venlo VVV-Venlo
20. NEC NEC
21. Eindhoven Eindhoven
22. RKC RKC
23. Dordrecht Dordrecht
24. Zwolle Zwolle
25. Heracles Heracles
26. Excelsior Excelsior
27. Telstar Telstar
28. FC Volendam FC Volendam
29. Helmond Sport Helmond Sport
30. HFC Haarlem HFC Haarlem
31. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
32. Emmen Emmen
33. Cambuur Cambuur
34. Almere City Almere City
35. IJsselmeervogels IJsselmeervogels
36. Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
37. Flevo Boys Flevo Boys
38. ASWH ASWH
39. EVV EVV
40. De Treffers Kegro De Treffers Kegro
41. Kozakken Boys Kozakken Boys
42. GVVV GVVV
43. Harkemase Boys Harkemase Boys
44. Gemert Gemert
45. JVC Cuyk JVC Cuyk
46. Spakenburg Spakenburg
47. Katwijk Katwijk
48. Groene Ster Groene Ster
49. VVSB VVSB
50. AFC AFC
Kalender / Voetbaluitslagen
30/10 18:30 PSV PSV 2-3 nv RKC RKC PSV - RKC
30/10 19:00 AFC AFC 1-0 FC Oss FC Oss AFC - FC Oss
30/10 19:45 Urk Urk 0-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Urk - Roda JC Kerkrade
30/10 19:45 Cambuur Cambuur 2-1 HFC Haarlem HFC Haarlem Cambuur - HFC Haarlem
30/10 19:45 Kozakken Boys Kozakken Boys 2-1 Almere City Almere City Kozakken Boys - Almere City
30/10 19:45 FC Twente FC Twente 4-2 Noordwijk Noordwijk FC Twente - Noordwijk
30/10 20:45 De Graafschap De Graafschap 2-5 Zwolle Zwolle De Graafschap - Zwolle
31/10 18:30 Heracles Heracles 0-2 Vitesse Vitesse Heracles - Vitesse
31/10 19:45 Willem II Willem II 5-0 Spakenburg Spakenburg Willem II - Spakenburg
31/10 19:45 Emmen Emmen 1-3 ODIN '59 ODIN '59 Emmen - ODIN '59
31/10 19:45 Utrecht Utrecht 5-1 ASWH ASWH Utrecht - ASWH
31/10 19:45 Groene Ster Groene Ster 1-3 Heerenveen Heerenveen Groene Ster - Heerenveen
31/10 19:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-0 VVV-Venlo VVV-Venlo AZ Alkmaar - VVV-Venlo
31/10 20:45 Ajax Ajax 3-0 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Ajax - Go Ahead Eagles
01/11 18:30 NEC NEC 2-3 Fortuna Sittard Fortuna Sittard NEC - Fortuna Sittard
01/11 20:45 Feyenoord Feyenoord 5-1 ADO Den Haag ADO Den Haag Feyenoord - ADO Den Haag
Topschutters
  Speler Goals
1. Zwolle Flemming 4
2. AZ Alkmaar Idrissi 4
3. van Staveren 3
4. Feyenoord Vente 3
5. Fortuna Sittard Hutten 3
6. Fortuna Sittard Cunha Vidigal 3
7. ADO Den Haag El Khayati 3
8. Boluspor Yildirim 3
9. Pires 3
10. Ajax Labyad 3