Reserven Derde Klasse A

Word fan van Reserven Derde Klasse A!
Facebook
RSS Feed van Reserven Derde Klasse A Download kalender van Reserven Derde Klasse A

Stand

Betfirst
  Ploeg G W G V G P =
1. SV Oudenaarde SV Oudenaarde 33 23 5 5 99-52 74 47
2. Hamme VW Hamme VW 31 19 8 4 85-40 65 45
3. Rupel Boom Rupel Boom 32 18 6 8 72-45 60 27
4. Coxyde Coxyde 33 18 2 13 76-72 56 4
5. RC Mechelen RC Mechelen 32 17 4 11 74-53 55 21
6. SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 33 14 11 8 72-50 53 22
7. Cappellen Cappellen 34 16 4 14 70-77 52 -7
8. KSKL Ternat KSKL Ternat 33 15 2 16 70-62 47 8
9. SK Deinze SK Deinze 32 14 5 13 52-49 47 3
10. KRC Waregem KRC Waregem 33 13 5 15 65-66 44 -1
11. KSK Heist KSK Heist 33 13 4 16 75-73 43 2
12. KVK Westhoek KVK Westhoek 31 13 3 15 70-78 42 -8
13. KM Torhout KM Torhout 32 12 6 14 63-80 42 -17
14. Hoogstraten Hoogstraten 32 10 9 13 61-58 39 3
15. Eendracht Aalst Eendracht Aalst 32 10 7 15 60-65 37 -5
16. Wielsbeke Wielsbeke 33 10 6 17 46-74 36 -28
17. SV Temse SV Temse 33 7 9 17 35-72 30 -37
18. Willebroek-Meerhof Willebroek-Meerhof 31 7 8 16 33-61 29 -28
19. KSV Sottegem KSV Sottegem 33 4 6 23 30-81 18 -51
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
07/05 20:00 SV Temse SV Temse 1-1 Coxyde Coxyde SV Temse - Coxyde
07/05 20:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-0 Hamme VW Hamme VW SV Oudenaarde - Hamme VW
07/05 20:00 SK Deinze SK Deinze 1-0 Wielsbeke Wielsbeke SK Deinze - Wielsbeke
07/05 20:00 KSK Heist KSK Heist 3-0 Rupel Boom Rupel Boom KSK Heist - Rupel Boom
07/05 20:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-2 RC Mechelen RC Mechelen Eendracht Aalst - RC Mechelen
07/05 20:30 Hoogstraten Hoogstraten 1-1 KSV Sottegem KSV Sottegem Hoogstraten - KSV Sottegem
07/05 20:30 KVK Westhoek KVK Westhoek 5-0 Cappellen Cappellen KVK Westhoek - Cappellen
08/05 15:00 Willebroek-Meerhof Willebroek-Meerhof 0-2 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas Willebroek-Meerhof - SK Sint-Niklaas
08/05 15:00 KRC Waregem KRC Waregem 2-5 KSKL Ternat KSKL Ternat KRC Waregem - KSKL Ternat
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. SV Oudenaarde SV Oudenaarde 33 74
2. Hamme VW Hamme VW 31 65
3. Rupel Boom Rupel Boom 32 60
4. Coxyde Coxyde 33 56
5. RC Mechelen RC Mechelen 32 55
6. SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 33 53
7. Cappellen Cappellen 34 52
8. KSKL Ternat KSKL Ternat 33 47
9. SK Deinze SK Deinze 32 47
Topschutters Betfirst