Reserven Derde Klasse A

Word fan van Reserven Derde Klasse A!
Facebook
RSS Feed van Reserven Derde Klasse A Download kalender van Reserven Derde Klasse A

Kalender / Voetbaluitslagen

29/01 20:00 Coxyde Coxyde 2-1 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas Coxyde - SK Sint-Niklaas
29/01 20:00 Hoogstraten Hoogstraten Uitg Eendracht Aalst Eendracht Aalst Hoogstraten - Eendracht Aalst
29/01 20:00 Rupel Boom Rupel Boom 6-0 SV Temse SV Temse Rupel Boom - SV Temse
29/01 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-1 SK Deinze SK Deinze KSV Sottegem - SK Deinze
29/01 20:00 KM Torhout KM Torhout 4-3 KRC Waregem KRC Waregem KM Torhout - KRC Waregem
29/01 20:00 KSK Heist KSK Heist 0-0 SV Oudenaarde SV Oudenaarde KSK Heist - SV Oudenaarde
30/01 14:30 Hamme VW Hamme VW Uitg KVK Westhoek KVK Westhoek Hamme VW - KVK Westhoek
30/01 15:00 RC Mechelen RC Mechelen Uitg Willebroek-Meerhof Willebroek-Meerhof RC Mechelen - Willebroek-Meerhof
03/04 14:30 KSKL Ternat KSKL Ternat 0-1 Cappellen Cappellen KSKL Ternat - Cappellen
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
07/05 20:00 SV Temse SV Temse 1-1 Coxyde Coxyde SV Temse - Coxyde
07/05 20:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-0 Hamme VW Hamme VW SV Oudenaarde - Hamme VW
07/05 20:00 SK Deinze SK Deinze 1-0 Wielsbeke Wielsbeke SK Deinze - Wielsbeke
07/05 20:00 KSK Heist KSK Heist 3-0 Rupel Boom Rupel Boom KSK Heist - Rupel Boom
07/05 20:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-2 RC Mechelen RC Mechelen Eendracht Aalst - RC Mechelen
07/05 20:30 Hoogstraten Hoogstraten 1-1 KSV Sottegem KSV Sottegem Hoogstraten - KSV Sottegem
07/05 20:30 KVK Westhoek KVK Westhoek 5-0 Cappellen Cappellen KVK Westhoek - Cappellen
08/05 15:00 Willebroek-Meerhof Willebroek-Meerhof 0-2 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas Willebroek-Meerhof - SK Sint-Niklaas
08/05 15:00 KRC Waregem KRC Waregem 2-5 KSKL Ternat KSKL Ternat KRC Waregem - KSKL Ternat
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. SV Oudenaarde SV Oudenaarde 33 74
2. Hamme VW Hamme VW 31 65
3. Rupel Boom Rupel Boom 32 60
4. Coxyde Coxyde 33 56
5. RC Mechelen RC Mechelen 32 55
6. SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 33 53
7. Cappellen Cappellen 34 52
8. KSKL Ternat KSKL Ternat 33 47
9. SK Deinze SK Deinze 32 47
Topschutters Betfirst